• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
puzzi no tak aspon tady nidko nemlatipod oknama mega obri zbijeckou :slight_smile:)
ne jako dobry no ...je z neho vydrena ale serou me jeji nektery metody ale M. uz ji i neco minule naznacil takze ok...
a je tu bazen!!!!
no hele ve vlaku se mi posral tak ze ve stanici jse slysela jak to tam sazi a rozhodla jsem seho prebalit a jeste ze tak ma strasne tekuty hovinka asizavolam doky pac se mit o nejak nezda je tam obcas i takovej jako bilkovej hlen tak nevim jestli je to ok nebo ne...a dneska mel jakoby dost zelenej jen takovej prd na pline ale pritom se tlemi teplotu nema ..t.akze fakt nevim
je tak honzulak je taky tuhous bomba :slight_smile:))
nevim myslim ze ne ..myslim si ze tetes bude nejlepsi matka :slight_smile:)) :slight_smile:))
31. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
tetes, taky bych jí vrazila.. když jsem to viděla v tv, tak kdyby neřekly že tam má dítě, tak bych to vůbe nepoznala. a všichni okolo stáli a nikdo nic nedělal.. :confused:

tek, no tak to pěkně trénujte, já se fakt těší na ten šátek nebo nosítko.. jen doufám, že se Stele aspoň jedno zalíbí.. ale nebudu s tím nosítkem spěchat.. nožky má furt u sebe, takže to nebudu hrotit.. :slight_smile:

puzzi, no jsem teď čuiměla, dostala jsme pro Stelu 2 overalky s krátkým rukávem a "nohávem" a jendo bylo 56 a je dlouhatánský, asi o 5 cm dělí než to druhý který je 62.. :grinning:
31. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
holky jdu se rozloučit, balení je v konečné fázi - ale máme toho strašně moc, ale fakt :sweat_smile: mám obavy, že to ani stěhovák nepobere.Byt jsme dnes přebrali, zatím to tam vypadá tak smutně, ale až to zařídíme, bude to útulné. Se moc těším, že bude mít Vojta svůj pokoj - na hraní, spát bude s námi asi do roka
V pondělí jedeme na tu dovču, ale pak si necháme zapojit net, tak bych se měla ozvat. Když tak třeba písnu občas kay nebo Anippe
jo a hlídání Alexe dobrý, ale je to pěkný vyčuránek, jak jsem ho nechtěla chovat a snažila jsem se ho položit, začal řvát jako by ho na nože brali a teda chovat ho hodinu - no Vojtíšek je fakt proti němu pírko :grinning: ten teda byl hodný, asi pochopil, že oba chovat nemůžu, tak jen ležel a koukal nebo si hrál a vydržel i jíst o dvě hodiny pozděj :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz
Ježiši,holky co blázníte. Zrovna dneska jsem utahaná jako blázen. Jako já fakt doma skoro nic nedělám. A pěkně to se mnou mlátí, třeba dneska tchýně krmila malou a když jsem viděla jak mohutně jí pak poplácává po zádíčkách,aby si odkrkla, přitom ona si odkrkne bez problémů bez nějakého blbého poplácávání,tak jsem úplně trpěla až mi ruce svrběly,abych jí ji nevyrvala z náruče.Takže bych s nejlepší matkou fakt brzdila. Jediné co si myslím, že se zatím relativně dobře vyrovnávám se šestinedělím,kromě určité přecitlivělosti....
Puzzi:zatím je nijak neladím stejně,ale o určitou podobnost se občas snažím,ale nic výrazného.Ono hlavně jak P. pral ty věcičky a pak je uklízel dětem do skříně, tak občas po něčem hrábnu a říkám si, že tohle teda kdybych měla Míšovi obléct, tak bude vypadat jako malý buzerant :grinning: Prostě jsou to bílé dupačky, pro P. neutrální, šoupnul k Míšovi, ale že ty dupačky mají nahoře kraječky, to už je jaksi vedlejší. :grinning: Ale P. nic neříkám, je tu víc věcí, co mi moc nejdou pod nos, nebo je to špatně uklizené,ale nechci mu ublížit, vím jak moc se snažil a že většina chlapů by to na jeho místě ani nedokázala tak jak to udělal on.Takže chválím a chválím a na něm je vidět,že z toho má radost. A právě mi taky chválil, že jsem taková v pohodě, že to hezky zvládám, že je na mě pyšnej, tak mi to moc těší. :dizzy_face:
Rio:krásnou dovču. :slight_smile:
31. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz
dobrý ráno
Rio,tak dneska nastává velká akce???Užijte si konečně soukromí a dovču :slight_smile:
tetes mi taky připadá že si uplně v pohodě a užíváš si to,ono je určitě i hodně znát jakou máš podporu v P.

Sem se ráno probudila a jako mám normálně oteklý nohy :angry: nebejt moje tak mi to přijde i legrační ale já si s těma buřtama připadám jak ferda mravenec :sweat_smile: ještě že dneska to vypadá na pěkný počasí a můžu vzít sandále :unamused:
1. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj holky,

no vidíš, Tetes a to bylo strachů jak nebudeš zvládat :wink: Dokonce stíháš i koně :grinning:

Riuš, dobře zvládněte stěhování :dizzy_face: A užij si dovču :wink:

Já dnes musím uklidit bordel, co tu je, tak vrazím malýho MM, ať si spolu užijou :slight_smile:
1. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahoj holky.

Jani, tak paráda, že je vše ok a ještě jednou gratulace k hodně napapanému Kubíčkovi. Oblečky jsou krásný, takový majinkatý a nehty super :slight_smile: .
Rio huuurrrrrááá a dnes je tvůj den, tak si to užij co to jde a strašně moc vám to přeju a už vidím jak to budete mít za chvilku krásně zabydlený. Užij si dovču a naber na ní nové síly :slight_smile: .
Pajdi, jsem ráda, že je babi líp a že už dokonce i něco snědla, tak jen tak dál :slight_smile: .
No a my včera u babi, je to pořád stejný, i když nám přišla, že vypadá hůř. Je to možná tím, že nedostává najíst a jen do ní cpou nějakou tu emulzi. Pak tam přišel i tatínek a když jsme odcházeli, tak seděl u ní a brečel.. :cry: .
Dnes jede H. s tatínkem na chatu, tak půjdu za babi sama aspoň se provětrám.
Jinak MS teda přišla v plné síle a je to masakr všech masakrů, ještě, že mám doma ty megavložky, jinak bych asi nevím co :sweat_smile: . Břicho bolí jakože břicho, ale ta strana to tříslo naprosto v pohodě, takža paráda :dizzy_face: .Holky skoro po 3 letech mám klid, mě to přijde až neskutečný :grinning: .
1. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Mílo takže s odstraněním tý bouličky jsou pryč i ty hnusný bolesti???Tak to je paráda :slight_smile: Myslim na tebe s babi aby i jí se udělalo líp :pensive:
1. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes já myslím, že se podceňješ a opravdu to zvládáš. Neříkám s přehledem, ale zvládáš. A hlavně P. Ti je velkou oporou a pomocí, což je fakt dobře.
Jsem ráno došla na nákup a kluci si mě tam pak vyzvedli, nekoupila jsem pomalu nic a nechala tam 2000. Pravda, jen Nutroš byl pomalu 700. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pro Lukyho jídlo na 14 dní.
Rio, přeji hezkou doffču, stěhování a zabydlování bez komplikací. :wink:
Mílo, gratuluju k "bezbolestné" mrše.
Mysky, aby jsi nám brzy nerodila. Na mé druhé diskuzi, takhle jedné holčině hodně natekly nohy, prdla voda a už rodila. :wink:
1. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Čau holky! Dneska je opět vedro, Honzík vstávačka 7:45 a až 10:30 jsme ho jeli uspat. Tyjo, makačka, naučil se otočky na břicho i v kočáru, pak kouká dopředu, chytá se boku a kouká ven, otočka a furt dokola. nakonec brečel, tak jsme šli do moře, aby se zchladil, pak už byl asi přetaženej, ale po moři se celkem brzo uřval. Tak teď doufáme v dlouhý spánek, snad ho nevzbudí hlad, sváču měl před 10tou.
Tek, takový do zelena kadění řidčí má Honzík taky, u Honzíka to teda můžu svést na příkrmy, ale snad je to ok.
Rio, užijte si dovču a potom hurá do svého, moc ti to přeju!
Tetes, to je hezký, hele, po chlapovi nemůžeš chtít rozlišovat bílý věci podle kraječek, no ty to víš, chápu tě ale, člověku občas lezou na nervy i úplný prkotinky a musíme se držet. Viz poplácávání po zádech, kdyby to třeba dělal P., tak by ti to tak nepřišlo nebo bys něco řekla, u tchýně se držíš a je z komára velbloud, mám to taky tak.
Milu, je mi to hrozně líto s tvou babi, to je strašný, když takhle ten člověk postupně hůř a hůř, achjo, nějaká naděje je?
Gratuluju k normální "bezbolestné" MS!
Mysky, kdy jdeš do poradny? Nateklý nohy jsou asi z vedra, ale pozor na vysokej tlak k tomu.
Mel, 1500 jídlo Lukyho na měsíc - to ještě docela jde počkej za 10 let v pubertě, nás sežerou :grinning:
1. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
ahoj všichni,tak MS dorazila :slight_smile: a sama od sebe bez vyvolání,hurááááá :grinning: :grinning: ,takže začínám se stimulkou od zítřejšího dne,akorát se chci zeptat,v kolik je nejlepší doba na menopur,jestli ráno či večer?
1. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Leni, já píchala večer, ale bylo mi to tak řečeno v CARu, jinak je to asi fuk. :wink: A jinak super, že MS dorazila sama. :wink:
1. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
Mel,tak malej nákup za 2000,- taky znám :grinning: :grinning:
puzzi poradnu mám vždycky v pátek,vysokej tlak mám normálně takže tim se řídit nemůžu,ale už je to lepší,nohy už mám zase skoro původní :slight_smile: Honzík ti za chvilku z toho kočárku začne utíkat :grinning: musí bejt náročný v tomdle věku udržet dítko v klidu :unamused:
Leni,tak paráda že MS dorazila konečně se to hne tim správnym směrem :wink: doba je jedno kdy budeš píchat,hlavně to musí vyhovovat tobě aby to bylo každej den cca ve stejnou dobu

Tak jsme s změnily plány,A. už zase šachovali se službama takže odjíždíme do Krkonoš už dneska a vrátíme se nejspíš v úterý,taška do porodky už jede ale s náma kdyby nááááhodou :sweat_smile: tak se tu mějte a užijte si víkend :slight_smile:
1. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
ještě dotaz,MS mi začala včera ráno,ale slabě,rozběhlo se to až večer a dnes jsem to měla celý den,akorát pak jsem odpo dala tampon,abych mohla se Sári do vody a najednou už zas nic :angry: ,doufám,že to je jen po tom tamponu,ale tak to nevadí,když je to slabé ne? na UTZ nebyla ani narostlá sliznice,tak možná proto,já teda jen,jestli mám zítra píchat nebo ne,ale asi to budu považovat za MS
to víte,musím mít pořád něco extra :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
Leni, měla by jsi jako první den počítat ten, kdy je MS naplno. Tudíž já bych dle tvého popisu počítala jako první den možná dnešek. Ono se nic neděje, já začala tenkrát stimulovat 3tí den, protože MS dorazila v pátek odpoledne a do CARu jsem mohla jít až v pondělí.
Tak jsem právě objednala hotel na zářijový víkend v Telči, pojedeme za babí, jsem zvědavá jak to zvládneme, no v té době už budou Lukymu 4,5 měsíce, tak to snad bude v poho.
1. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
Tak přes poledne H. jen 45 a až teď jsme ho uspali zas, snad na trochu dýl :sweat_smile: Zvláštní, každej den jinak, ale je tu dneska takový až nepříjemný horko, taky to na nás s P. nějak doléhá.
Leni, tak 1.8. jako datum poslední MS - to by nebylo špatný :wink: Asi to ber za MS, pokud jsi aspoň trochu krvácela... Fakt že jo, něco extra musí bejt!
Mysky, užij si Krkonoše a prosím tě vydrž na doma s rozením :sweat_smile: Teda jako ne nadoma, ale na domácí porodnici.
1. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
Mel, jasně, to bude v poho, ve 4,5 měsících už totiž děti vůbec nebrečí, poslouchají, spí celou noc a tak :grinning: :sweat_smile:
No a nějaký to umí už od narození, např. tenisáčci :grinning:
1. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
Puzz, dneska má naše dítko taky nespavý den. Od šesti do tří naspal tak 2,5 hodiny (to u něj není zvykem), no ale pak totálně vytuhl. :dizzy_face:
1. srp 2009 v 16:42  • Odpověz
Puzz, jo vůbec nebrečej jo? A poslouchaj? No dobrá, tenhle příspěvek od Tebe si hodlám zapamatovat a nejpozději 29.ho září ti to pak spočítám!!!! :wink:
1. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
Jojo, kolikpak to asi bude, 1548? :grinning:
1. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
Puzziová nedráždi hada bosou nohou! :sweat_smile:
1. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
Mel, buď v klidu, osud je nemilosrdný a vrátil mi to za tebe, Honzík už je vzhůru :angry:
1. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
Ó jak je Honzík hodný dítko, a hlavně osmiměsíční dítko se suprově zabaví samo narozdíl od našeho dvouměsíčního prcka. :grinning:
1. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni jako první MS se bere den, kdy začneš opravdu krvácet a ještě k tomu do kolika hodin. Je takové pravidlo, že pokud ten den začneš opravdu krvácet do 13:00 hodin, tak se to bere jako první den MS, pokud MS dorazí odpoledne, tak se jako první den bere až ten následující den. A jestli si neměla narostlou sliznici, tak je pak ta MS opravdu slabší.
Jinak já byla za babi a vypadala moc dobře, oproti včerejšku vypadala o moc líp. Chvíli i seděla a protahovala si záda, povídala a smála se, tak jsem si říkala, že to určitě dopadne dobře a babi se z toho dostane :slight_smile: .
No a já si jdu teď udělat večeři a pak se vrhnu na žehlení, mám tady dvě pračky, tak ať to zmizí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
1. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
Mílo, super, že je babí v rámci možností dobře. To vypadá, že je to na dobré cestě. Hele až vyžehlíš to prádlo, tak přijď k nám, mám tu jeden takovej větší košík Lukyho prádla. :sweat_smile:
1. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme doneska byli na vylete v Drazdanech. Obesli jsme si centrum a pamatky. Koukli do obchodu, kde je fura slev, ale ceny pri dnesnim kurzu vyjdou asi jako u nas. L. koupil malemu 2 oblecky :wink:
Leni gratulace k ms a at je stimulka v pohode. Jinak ja bych taky brala 1. den ms az dnesek.
Milu gratulace k temer bezbolestne ms, hlavne, ze uz te neboli to trislo. Bolest bricha je standard :slight_smile:
A mam radost, ze s babi je to lepsi, doufam, ze se z toho dostane...
Rio pekne stehovani a uzijte si dovcu.
Mysky ty blazne, ty jeste nekam jedes..fakt mas muj obdiv, mi by to uz asi strach nedal :wink:
1. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
já počítám 1.den MS dnes,včera mě to začlo,ale slabě a rozjelo se to hodně až večer a dnes to mám vlastně od rána,tak to beru 1.den dnes a stimuluju od 2DC,tj.zítra :slight_smile:
akorát 1.UTZ 8.DC mi vychází na sobotu a to už budu muset do Pronatalu,bude to náročné,přeci jen to mám daleko,ale to se zvládne :wink:
1. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
cau holky nenavidim to tady
furt s M. hadame ..pac se chova pred bratrickem jak pubertak a dost mi stve chce se mi uplne brecet debil jeden
si musim ulevit aspon tady u vas..misto aby se mne treba pred nim zastal tak si s nim ze me dela jeste vetsi prcu...jako srandu chapu kdyby to bylo vtipny ale neni..byli jsme na tom srazu a celej sraz nam to tm ukazoval muuj tata...a voni se za nama furt pohihnavali a fakt to bylo neprijemny me uplne nasrali

jeeee milu to je super ze mas uz klid ...to jesuper ze babi je lepe
mysky tak vrchlabi joooo :slight_smile:) a porod do vody :slight_smile:) to jsem chtela taky zkusit tak priste :slight_smile:))
leni super ze zacinas za chvilku budou prdousove vevnitr
puzzi honzulka je sikulka
dneska zase rano obri srajda zelena a rano hovinko jako prd zelenej flicek a pod tim nacucany jako curanky ale podle me to byla uplna voda srajda
no a ted pri vecernim nastesti zase horcice srajda ale zajdu v pondeli za dr. trochu se toho bojim nechci zanedbat
M. furt rika ze je to v poho!!!
annip a evco sorry ze az tred ale vse neeeej k puulrocninaaaam :slight_smile:)))
kurna uz zase nevim jste ukecany a ja mam hlavu jakpatraci balon a nejvis myslim na to jak M. nakopnout do prdele!!!
1. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
joooo tetesko ja na nic nehrabla cele 6N byla jsem vyrizena jako svina a pritom oliver furt chrnel ..nechapu na co jsem si to stezovala :slight_smile:))
a to vytrzeni tchy to chapu a za to bych te prave ja pasovala na matku roku
dneska treba tchy mi vzala O. a brecel a ja si ho chtela vzit na uklidneni a ji to asi nedoslo bo co ....no taky me to nasralo a mela jsem sto chuti ji ho vzit....
1. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Ó jsem se právě pokochala Myší a Kachnou. Jsou naprosto úžasní. :dizzy_face:
1. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.