• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Já jsem dneska nějaký hotovka, oni ti smráďata už jako nespí po každém krmení.Budu muset najet na odvar z makovic a to jsem si myslela,že to s nima půjde po dobrém :grinning:
Leni:MS bych brala ode dneška.
Tek:to je M. ,ale vůůůůůl. Však ty mu to pak v klidu vytmavíš.
Zítra bere moje máti zvířátka na vycházku a já jsem z toho nějaká hotová, mě se po nich bude stýskat... :sweat_smile:
Milu:to je super,že ta operace pomohla a že je i babičce lépe.
Hodila jsem nové foto do alba.
1. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Milu, to je super s babi, tak to vypadá, že se z toho dostane! :slight_smile:
Steffi, super výlet, užíváte si :wink: L. je hodně rád za kluka, už plánuje, jak budou hrát fotbal? Ono člověk je rád za to i za to, na každým se daj okamžitě najít velký výhody, je právě super to vědět a těšit se konkrétněji, viď?
Leni, ty nebydlíš v Pze? To zmákneš, kéž by sis teď ten Pronatal už odbyla jednou pro vždy :slight_smile:
Tek, kolik je M. bráchovi? Hm, se holt vrátil na chvíli do dětských let, achjo. Jak dlouho ještě u tchýně?
Jé, nojo, Majdě a Alexovi vše nej k půl roku, díky Tek za připomenutí!
Uspáváme v kočáru, v karavanu je momentálně 29 stupňů :confounded: Ale snad tak za hoďku dvě to bude pak ok.
1. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Tetes, to je ale objev, že ty zvířátka nebudou spát furt viď? Ale neboj bude hůř. :dizzy_face:
Naše mládě se vzbudilo z odpoledního spánku, u mytí řval jako když ho na nože berou, tak jsem ho chvilku houpala na míči a on vytuhl. Po zkušenosti ze včerejška jsem se rozhodla, že ho kvůli jídlu budit nebudu (vzteká se pak šíleně u jídla) a uložila ho do postýlky. Jsem zvědavá kdy uskuteční páté jídlo dne. Měl jíst už v sedm. :confused:
1. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Tetes, zvířátka jsou úžasný miláčci a jak mají ještě hubeňounký nožičky, no jsou super!
ježiš a co dělaj, že furt nespí, to snad není ani možný, že by některý děti v šestinedělí 23 hodin denně nespali :sweat_smile:
1. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
tet...jsou krasni a k sezrani aj uz si vubec nepamatuju jak byl olik takhle mrnavej :slight_smile:)
hele a jeste porad musej mit cepicku a rukavicky?
no snad jo i kdyz nevbim jestli na to budu mit dost sil
M. brachovi je skoro 19 ...a je to rozmazlenej mamanek
do zitra ale bracha je do anglie takze tady pak budem tejden na dovce no nevim uvidim..jenze kdyz neco M. reknu tak je desne vztahovacnej a bracha MUSI delat vse s nama .... a ja jsem celej den sama s O. sere mi
ty voe to je pekelna teplota
1. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Míša je spáč velkej, ten skoro těch 23 hodin denně prospí,ale Kačenka si chce povídat. Teď teda spinkají parádně, bych je úplně sežrala.....
Tek:už je nenosej, rukavičky si stejně hned schoděj, ale občas jim ještě tu čapku dám,k večeru,páč hodně větráme.....ale jenom když je chladněji...
1. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Tek, vy máte teda oba s M. mladší a rozmazlený sourozence, co? Ty ségru, on bráchu :sweat_smile:
Hm, tak bejt u tchýně a P. vtahu a já sama s H., tak udělám scénku, jak se znám.
1. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
jasny tak jo jsem se prave divila v tomhle vedru :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jo jo tetes bude hur :slight_smile:)) a kdyz spinkaj tak jsou uplne nejvic k sezrani :slight_smile:)) bych nad nim i laskou brecela
no M. ma o 10let nevlastni napul a ja mam o 5,5 let a ta neni tak hrozna jako M. bracha ..ma auto ale jelikoz ma malej obsah tak furt vymejsli jak ziskat lepsi a to vubec nevi co je pojem prace...ted se murozbil tel tak dostal asi za 10tis novej a tak
no M. tady se mnou je ale neni chapes jako ze ja se staram a M. si plave a tak
1. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Jj, spinkací dítě je největší láska :sweat_smile:
No právě že chápu, že M. tam je a není, to by mě s.alo!
1. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
me to taky sere!!! kur.afix :grinning:
a co honzulak uz je spinkaci a co zub vyfot a posli :slight_smile:)) at mame dokumentaci
1. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Honzulák už je spinkací v kočáru, čekáme na 27 stupňů a přeneseme ho do postýlky.
Vyfoť zub - to se ti řekne, ono je to docela těžký ho zahlídnout, i když už roste a když se směje, tak shora vidět je :sweat_smile:
A když M. řekneš, že tě to štve, tak nic, žádná změna?
1. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
no ja nemela jeste prilezitost mu neco rict prave...von se hned nasere jakmile mu ohledne jeho rodiny neco reknu ..ale to ze slemej mymu tatovi je OK ...sere me
ha on ma zub nahore????? no tak to musis cece vychytat
1. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Ne, dole, já ho vidím, když koukám shora :slight_smile:
1. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahaaa ty voe mam dneska naky mliko na mozku :slight_smile:))) jsem totalne vylizana
takze misto abych mela praci za pul hodky delam to hodku .... :angry: :angry: :angry:
1. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Bré ranko,
Tek, teda drahá půle je na přizabití, ale tvé pocity si umím představit, tuhle už jsem Lukymu říkala, že kdyby byl myš od počítače, tak si ho táta bude všímat více. :angry: Asi ten počítač brzy vyhodím, sice ztratím kontakt s vámi, ale nebudu věčně nasr*. :pensive:
Dítko se včera už nevzbudilo, probudil se až v půl jedné a pak ve třičtvrtě na pět, ve čtvrt na šest jsem vzdala pokusy o to, aby ještě spal, vzala ho do obýváku a vytáhla žehličku. . . Teď mládě zase spí.
2. srp 2009 v 07:11  • Odpověz
Dobre ranko,
tak ja to vcera v 9 zalomila, bolela me hlava :frowning2: a tentokrat ani paralen nepomohl. Ale spanek jo :wink:
Puzzi L. se tesi az bude s Kubou jezdit na motorce :astonished: To kdyz mi rekl, tak me omejvali!!! Ale je strasne prima videt, jak se na to tesi. On se v tom obchode uplne s tema vecma mazlil :wink:
Tek M. je mladej a proste se veze na vlne mladsiho brachy pubertaka a uziva si nezodpovednosti. Chapu, ze te to stve, ale doprej mu to, on zase doma bude pan zodpovednej :wink:
Tetesko fotky uzasny. Kacka mi prijde, ze je delsi nez Miska. No a nejlepsi fotka je ta, kde jsou i s P. v posteli, to je dokonala rodinka :slight_smile:
Tjoo to bude dneska vedro, asi nevytahnu nos z bytu...
2. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
2. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Dobré ráno, Honzík v noci zas nějaký pobrekávání, ve 3 a v 6 mlíko, spal do 7:15 a jinak už ani nevim co bylo :sweat_smile: Jo, akorát v půl jedný tady byl ohňostroj, bouchalo to jako blázen a Honzík spokojeně spal - tak to jen tak k tématu, jak jsou děti zvyklé spát za hluku - prostě jak kdy...
Dneska podle mě musí vylézt druhej zub, páč dvě blbý noci a jeden blbej den nemůže být jen tak :grinning: No úplně blbý ne, ale už mi leze H. občas na nervy, fakt často nevim, co mu je, co vlastně chce! :sweat_smile:
Steffi, L. jezdí na motorce? P. taky a já to nesnáším, bojím se, plus představa, že jednou bude chtít na motorku Honzík, tak to je zabiju oba radši dopředu já :grinning: :sweat_smile:
Krásný věci od L. Kubíkovi, takovej ten skoro semiš, viď?
2. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky.

Tetesko M. a K. jsou úžasný a ta první fotka, jak tam jsou všichni je super :grinning: .
Jani, L. vybral pěkné věcičky a že tě omejvali s tou motorkou se tiani nedivím :sweat_smile: ,taky by mě omejvali. Můj manža zase plánuje ať holka nebo kluk, že si taky udělá piloťák a budou lítat spolu :astonished: :grinning: .
Tek M. je mladej a chce prostě machrovat před bráchou, to tak bohužel u chlapů je...
No a můj H. má dnes narozky a je mu 30 let..
Jinak tady u nás někdo rozbil skleněnou výplň ode dveří, fakt bych ty hazjly pubertální třískala každej den :angry: .
2. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Puzzi no ted to bude asi se zubama caste, kdyz se vyklube prvni, tak ty dalsi na sebe nenechaji moc dlouho cekat :wink: Ale pak zas bude klid...
Jojo je to takove teple semisove, prej aby mel v cem jit z porodky :slight_smile:
Puzzi L. ma motorku 650tku a pokazde, kdyz nekam jede, tak ja doma trnu. No a predstava ze s nim bude jezdit i Kubik, tak to me fakt odrovna..
Milu tak litani taky dobry, to bych nesla stejne blbe jako motorku!!!
Vse nej Honzovi a ze vitam v klubu tricatniku :slight_smile: Pekne to oslavte, tricatiny se musi poradne oslavit :grinning:
2. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
No já snad radši lítání než motorku, přece jen u lítání se nehody asi moc nestávají nebo jo? Na tý motorce je nejhorší, že si můžou dávat pozor na maximum (což si stejně nikdo dávat nemůže, ale i kdyby) a pak auto motorku nevidí nebo něco a šup a na motorce pravděpodobnost smrti dost velká, prostě doufám, že to P. časem přestane bavit, než z toho začne mít Honzík rozum. A jestli bude chtít jezdit Honzík, tak až jako plnoletej a koupí si motorku za svý, to podporovat nebudu.
Steffi, jj, člověk trne, když někam jedou, jsou jak malý děti. Ale zas zakázat jim to nejde, když vidíš, jak je to baví.
Vše nej Miluninýmu Honzovi ke 30ítce! v klubu třicátníků ho ale vítat nebudu, neboť ta ještě nepatřím, heč :grinning:
2. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Puzzi a Jani díky, manžovi to od vás vyřídím :slight_smile: .
Já si říkám, že ten piloťák a pak samotný to lítání je tak strašně drahý, že třeba k tomu pak ani nedojde :sweat_smile: . Jsem mrcha co? :grinning:
Jo a já jsem ráda, že je manžovi konečně 30.let, pže mě už je 32 a pořád se vytahoval jakej je to mladík :grinning: .
Jen ta oslava asi moc nevyjde..jak je ta babi nemocná, tak na to nikdo nemá náladu a ani by se to nehodilo, ale třeba to bude příští víkend vypadat s babi už mnohem líp a něco se nakonec udělá. :slight_smile:
2. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Milu, tak to docela chápu, že seš ráda za manžových 30, mýmu P. je 31, mně táhne na 29 a srandu si z něj dělám, páč mě to ba :grinning: A za rok mi sklapne :sweat_smile:
Hm, s oslavou bohužel taky chápu :frowning2: Snad za týden :slight_smile:
2. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Milu ja myslela jako ze to mate poradne oslavit vy dva :wink: Je jasny ze na velky oslavy neni nalada.
Ja se ted totalne precpala tvarohovyma knedlikama s merunkama, mnam mnam :wink:
2. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
hokly on neni tak mladej dyt je mu 29!!! to mi neprijde jako uplny mlade
jo jo oliver aky vcera docela hezky spal akorat ho mel uspat M. a dvakrat prisel s chuvickou dolu jakoze spat asi nebude ja tam pak byla dvakrat a napodruhy tuhej ....ku.va si clovek musi udelat vse rano v sest mliko a pak v 9.15 spanek a teduz tady chrupa dost dlouho u me na dece ....to bude noc?:slight_smile:)
jani to krasa fakt moc hezky oblecky
a motorku bych aztrhla hned na zacatku
a jakypak dovollovani nic nebude
hmm tak letani to je taky dost hrozny
puzzi ja bych taky nepodporovala.....
jeee vse nej k 30:slight_smile:)) no tak jen male ozranicko ..ale chapu tu oslavu ze moc neee
2. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky,

Jani, krásný věci pro malýho :dizzy_face:

Když tu mluvíte lítání, mně se dneska zdál zase poděs sen, že u naší nemocnice přistával concorde s ještě nějakým letadlem + policejní doprovod-2 pol. vozy :grinning: Jsem nechápala, jak se dostaly do vzduchu :grinning: :grinning: no jebe mi....
2. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jani my to spolu oslavíme asi za týden o víkendu. jelikož jsme ještě letos nestilhli dojít do dendrologické zahrady kde jsme se brali a pak na papání do restauračky kde jsme měli oběd, tak to asi rovnou spojíme. No uvidíme..
Lao, dobrej sen :grinning: .
Tek tak to fakt až tak mladej není :confused: .
2. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Milu to je fakt, to je prijemne spojeni oslav :wink:
My ted prisli z prochajdy a je tam strasne, uz aby prselo!!!

Lao ty mas taky sny!
2. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
Teda to dnešní horko pěkný hnus, ani jsem nebyla cvičit, jsem šíleně utahaná jak kotě a kosí mě alergie. :angry: A právě jsem objednala Manducu - P. kupodivu neprotestoval. Sice jsem chtěla petrolejovou, ale 500 korun rozdílu oproti béžové je docela rozdíl.
Mílo, doufám, že jste aspoň trochu oslavili narozeniny Honzy. Že taky přeji vše nej.
Lao, teda holka ty máš sny. :astonished:
2. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
Mel ted uz je prijemneji, ja mam otevrena vsechna okna a chladim byt, aby se dobre spinkalo...
2. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.