• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Čau při večeru, dnešní den byl bezva! Jeli jsme po obědě s člunem do jinýho kempu, kde je bazén, v dětským bazénku jsme dali Honzíka to takovýho toho dětskýho kruhu (díry na nožičky), odrážel se nohama a "běhal" po bazénku jak maniak, do toho neustále hlavou "nenene" - to je jeho výraz blaha :sweat_smile: Zítra má trochu pršet, uvidíme, ale jestli bude hezky, jedeme tam zas. je to trochu krkolomný s člunem a nastupovat vystupovat ve dvou + Honzík, ale zmákli jsme to - i když moje nervy :grinning:
Lao, sen s policejníma vozama přistávacíma :grinning:
Tek, tvůj M. je většinou v pohodě chlap, ale je prostě vidět, že je to chlap :sweat_smile:
To vedro v ČR nezávidím :sweat_smile:
2. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Zdravím ze Šumavy,podařilo se mi připojit z mobilu. My jsme měli taky bezvadnej den,měli jsme půjčenej ten vozík za kolo a dali jsme asi 43km,dokonce jsme vyjeli i z Modravy na Poledník,pak podél plavebního kanálu na Antýgl a přes Tříjezerní slať zpátky. M.tam dvakrát usnula,ale spíš byla vzhůru a koukala ven. Měli jsme nějakej model asi za 25 tisíc,skvěle odpruženej,chvíli jsem táhla i do kopce a dalo se to v pohodě,vůbec to nebylo za kolem znát. I počasí vyšlo skvěle,déšť nás nedostihnul.
2. srp 2009 ve 23:20  • Odpověz
Dneska jsme měli grilpárty, grilovačka se povedla, jsem si pošmákla No, zítra mi to končí
Prcka jsem uložila kolem sedmé, tak jsem šla za ostatními ven-vydržel spát cca 45 minut a šmitec... Tak jsem se snažila ho uhoupat, ale hotovo, začal se šprajcovat, takže jsem ho naložila do Bondolina a vzala ho za náma ven. Do postýlky jsem ho ukládala po 22. hodině takže jsme se s broučkem dneska dosytosti užili :dizzy_face:

Jinak dneska jak jsem s ním byla v bazénku, tak se pěkně opřel o moje koleno, pak o stěnu bazénu a už stál Pak se ještě pokusil postavit, když se opíral o mě. Asi mu to jde dobře, když se mu ty nožky zaboří do měkkého...
2. srp 2009 ve 23:59  • Odpověz
Bré ranko,
koukám, že jste si všechny včerejšek užily. No my celkem taky. :dizzy_face: Procházka ve Veltruském parku - né zrovna po nejlepších cestách, ale tchán si vnuka i s kočárem neutopil ani nepřevhrl. No a pak nás mládě vypeklo, měl jíst v jednu a natáhl to do půl třetí, P. furt chtěl jet domů, ale Lukymu to bylo fuk. :grinning:
3. srp 2009 v 06:10  • Odpověz
Ahoj holky.

Tak jsem zase konečně po měsící zpátky v práci :grinning: . Dneska z toho mám radost, ale jsem zvědavá co budu říkat za týden :sweat_smile: .
Holčiny, mám tady toho moc, ještě do toho uzávěrka, takže se sem asi dneska moc nedostanu. Tak tu buďte hodný a nezlobte :grinning: .
3. srp 2009 v 06:26  • Odpověz
Dobre ranko,
holky koukam, ze si krasne uzivate prazdnin, to je perfektni. Terkytko super info, ze ty voziky za kola nejsou tak vytrasajici a nebezpecny. To bude prizniva informace pro L.
Lao grilparty, hmm taky bych si dala nejaky dobry grilovany masicko :wink:
Mel koukam, ze Luky si dela co chce, zadny rezim, copak to je :grinning: To je aspon osbnost :wink:
Milu kdyz jsem videla tvuj prispevek, tak si rikam, proc ta holka nespi a ona je uz v praci :slight_smile: Jsem si nejak zvykla, ze ses doma :wink:
No nic, jdu do prace odnest listek na penize a pak se pustim do uklidu bytu. L. vcera vysal, ale ja nemela silu v tom horku utrit prach. Dneska je o poznani lip, tak to musim dohnat :wink:
3. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
Jani, moc to s tím úklidem nepřeháněj, škodí to zdraví. :grinning:
Mílo, vítej v práci. Co to vlastně je? Já budu mít za 19 dní výročí, co jsem rok doma. :dizzy_face:
3. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
Neboj rychle setru prach, vydrzbu vanu a zachod a slus :wink:
Tyyy blaaaho, toto leti, ty uz ses rok doma, to je neuveritelne :slight_smile:
3. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
brééééééééééé ráááááááááááááánko
3. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
áá koukám, Janči se už zaplnuje album s výbavičkou :wink:
jinak se něco důležitého o víku dělo, nebo byli všichni u vody?
3. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahoooj Gucci,
to vis trochu nakupujeme :wink: Je treba ty 4 mesice utecou a co pak :slight_smile:
Gucci o vikendu nic podstatneho, Milu babicce je lip, jinak si vsichni uzivaj leta :slight_smile:
3. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Gucci kupujete taky ten mini nest? ze ho mas v albicku...
3. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
Jani, hm tu vanu bych taky měla umej v pátek jsem to neudělala, no uvidím dle konstalace hvězd. :sweat_smile: Teď jsem upekla a peru za půl paneláku. Kdo k nám to prádlo furt dává? :confused:
3. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
Mel no ja uklidim a pak udelam kynuty kolac se svestkama, co jsme koupili v sobotu cestou z Drazdan, uz jsme nejak zblajzli babovku :slight_smile:
3. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Jani, no já teď většinou peču dvojmo. Jednou pro nás a jednou pro bráchu s babi, takže furt jenom kupujeme mouky a cukr. :dizzy_face: Ke všemu ovocné koláče se musí jíst rychle, aby nesplesnivěly, takže to taky rychle mizí.
3. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Jani: no byli jsme včera v Malvíkovi, jen se kouknout a měli tam ten Lodger fusak a pG z něho není vůbec nadšený, prej to vypadá jak hadr a je to spíš na starší mimi ten bunker, takže asi koupíme ten mini nest od Teutonie, líbí se mi na tom, že se to dá použít i jako vložka pak do sportáku
jakou jste vybrali barvu toho mini nestu?
3. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Mel jojo :slight_smile: Ja davam ovocny kolac do lednicky a vydrzi nam v pohode. Rano vzdy ohreju v mikrovlnce a je jako cerstvy :wink:
No nic, jdu na ten uklid, at to mam za sebou..
3. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Jani, mě to zázračně občas splesnivý i v té lednici. :confounded:
3. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
Mel fakt jo? Tak to se mi jeste nestalo, jen to nezakriknout!
3. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
já měla ráno hezkou chvilku s našim Gučetem, ležela jsem na boku v posteli, pG právě odcházel do práce a Guče začlo kopkat v podbřišku, tak jsem si tam dala ruku a krásně se mi převalovalo v ruce :dizzy_face: paráda
3. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Čau holky :slight_smile:
Terky, to je super s výletem na kole, docela by mě zajímalo, jak by to bavilo Honzíka, v kočáru dlouho sedět a koukat nevydrží, bych se skoro bála s ním na kole jet někam dál, že se tam bude taky po chvíli vztekat. Ale zas ta rychlost může bejt pro děti napínavá :slight_smile:
Mel, vaše mládě vás vypéká nějak často, ne? To jsou mi moresy dělat si svůj vlastní režim :sweat_smile:
Milu, tak ať to v práci jde a věřím, že je to příjemná změna od pobytu doma.
Já už jsem doma 13 měsíců, taky hustý :slight_smile:
mel, steffi, vy jste pekařky teda, já peču tak asi jednou za dva měsíce :sweat_smile: My to totiž moc s P. nejíme, já si dám jeden kousek, když je to čerstvý, P. si dá každej den k snídani dva kousky a akorát to tam leží a tvrdne.
3. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Gucci to znam, to je pekny. Ja to mam takhle casteji a casteji. Vcera jsem uz chtela spat a Kubik jako ze ne, ze ted je nejlepsi doba se tam prevalovat a kopat a ja proste u toho neusnu, tak jsem asi pul hodiny cekala nez Kubik usne :slight_smile:
Puzzi ja pecu kazdy tyden, my to snidame :wink:
3. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
jani: četlas to o tom mini nestu co jsem ti psala?
3. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Gucci az ted, tohle mi nejak uniklo, promin...
http://www.spuntik.cz/teutonia-mini-nest-2009-fusak/
presne tenhle
3. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Gucci pokud chcete fusak, tak pani ze Spuntu strasne chvalila tenhle, prej kvalitnejsi nez Emitex a levnejsi. Vazne o nem uvazuju...
http://www.spuntik.cz/kaarsgaren-fusak-do-kocarku/
3. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
3. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
no mě se ten mini nest hrozně líbí, že se to dá pak na léto rozložit a používat jako vložku do sportáku a je tam ten polštářek
3. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Oba jsou pekny :wink:
Ja na ten mini nest koukala ted v Drazdanech a prijde mi docela teplej, takze si myslim ze prazska zima naprosto v pohode
3. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Jojo prave proto jsme ho objednali. Libi se mi to i do ty autosedajdy, ze to udela pekne operky...
3. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
no to já se nebojím, že by mu v něm byla zima, jen jsem si ho předtím nevšimla, v tom Malvíkovi ho měli, tak jsme si to ošahali a okoukali
jinak s pG jít někam do mimi krámu, to abych si našla druhé zaměstnání :grinning:
3. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.