• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci no ja si toho mini nestu vsimla hned a strasne se mi to libilo :wink:
No L. byl u tech hadriku v Drazdanech u vytrzeni, az jsem ho musela brzdit, jinak bychom tam nechali balik :grinning:
3. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
no pG neberou ani tak hadříky, ale spíš takové věci jako: flaštička na pití, aby se dala zasunout za opasek (to viděl na nějakém tatínkovi), pak jsme museli koupit novou přebalovací podložku, stála děsné peníze, ale nedal si to vymluvit, tak tu žlutou vemem k našim, pak koupil flaštičku s tygříkem, vybral dudlík a stejnou sponku s řetízkem k tomu...nevím kde se to v něm bere :grinning:

a včera hladil břicho a říká: máš ho nějaké teplé, to bude asi tím svetrem (chlupy) :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Gucci bud rada, aspon vidis, jak se na male tesi :wink:
Za chlupy bych mu jednu placla :wink:
3. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Lao:výbornej sen, fakt že jo.
Puzzi:jé, to by jsi nejraději Honzulu v tom bazénku měla pořád,co? když je takhle spokojenej.
Jo, hele jsem šmírovala na prosincovkách a co nám to tady tajíš,potvoro jedna. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ty voe, já chci taky grilovačku.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Milu, si to teda v práci užij.
Máma byla včera dopoledne s kočárem na dvě hodiny, šli s tím jejím přítelem a vsázeli se jestli to vydržím a nezavolám jim už po 10-ti minutách co děti neuvidím. :angry: :grinning: No, vydržela jsem, ale zuby nehty a asi i protože jsem si šla lehnout,ale dlouho jsem nemohla usnout.
Teď je na procházce s dětma P. a já jdu žehlit. :angry:
3. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Kdo co taji, sem s tim, zadne tajnosti :wink:
3. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Tetes, co vám tajím já potvora jedna? To teda nevim, ale tak píšu tam i jiný věci než sem, páč podle tématu řeči, žejo :sweat_smile:
Seš dobrá, žes vydržela a nevolala jim :slight_smile:
P. je dneska doma, má dovču?
3. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
No to jsem úplně napnutá, co vám tajím, to je asi tajný i pro mě :grinning:
3. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Aha tak to je super tajny, kdyz ani Puzzi nevi, co taji :grinning:
3. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Noo jeste by to mohlo byt na Lao, kdyz pod tim je ta grilovacka :wink: A ta by nam mohla tajit, ze uz se snazi :dizzy_face:
3. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
jééééééééééé nějaké tajemství :grinning: sem s ním :grinning:
3. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
No grilovačka byla i u nás předevčírem, takže těžko říct :sweat_smile:
A tetes si jde klíďo píďo žehlit a H. se určitě za chvíli vzbudí a bůhví, kdy si to přečtu to možná moje tajemství :grinning:
3. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
No tak ja se jdu natahnout a doufam, ze az se zase pripichnu, tak tady to tajemstvi bude :grinning:
3. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
tjo už to mám co tím tetes myslela, LAO nenahlásila, že jí došla MS :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Gucci, možná, ale tak na tom zas není nic tak extra, ne? Lepší bude, až za měsíc Lao nahlásí, že jí už další MS nedošla :grinning:
3. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
P. má dovču ještě tento týden,ale pak už mi nastanou galeje.
No, Puzzi takže něco ohledně sexu a ms apod.... :sweat_smile:
Jste všechny blbé aby jste věděly :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
no ale to vime ze se puzziovic uz snazej teda ofiko az od zari ..jdu vas docist
3. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Hm, puzziová bude mít od září SNŽ, že? No to je vlastně už za měsíc. :dizzy_face: Jé to to tady zase budou nervy. :grinning:
3. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
gucci me se libi ta sama jako pG
lao a vita uz to takhle zkousi jo to je borec? a uz se plazi bo co ten vitulak nas dela
tetes to ses borec ja nase zvire jeste nepujcila..no von teda ani nebyl zajem takze nevim co to se mnou jednou udela
3. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
tek: hm hm, no ten můj vzor má takové světlé šedé proužky, ale na tom obrázku to nejde vidět
3. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
to neva me se libi stejne vic PG :slight_smile:)))))
jako kytky jsou pekny to nerikam ale ja bych si vybrala iruhy jsou takovy vic neutralni
3. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Tek, já zvíře taky ještě nepůjčila. Teda půjčila, svému tátovi, ale to s ním šel P. No a asi 2x s Lukym šel na procházku P. sám. Mám tendence Lukyho občas prdnout mýmu bráchovi na procházku, když nemá co roupama dělat, může na kočárek chytat ženský, ale ještě jsem se k tomu neodhodlala. :dizzy_face: Mimochodem Tek, kdy ti přišla ta Manduca od objednání? Mně ji dneska poslali.
3. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
jo a odstranuju olikovi z hlavy supinky hruza a des.vcera jsem mu to mazla dvakrat vittelou je to parada krasne to slo dolu jenze jak ma ty vlasky tak ten krem neni zorvna idealni ....
no chudera ma mastny vlasy a to mu to budu muset jeste maznout ...chjoooo
3. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
tek: já ale nemám kytky :wink:
3. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
kurna tak ja se jdu jeste kouknout
3. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Mě se víc líbí ten pana Gučiho. :wink:
3. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
No, od září ofiko, ale od května neofiko :sweat_smile:
Tetes asi na prosinci narazila na naší debatu o frekvenci sexu, jsme si tam dělaly srandu z toho, tak jsem se zmínila, že my na dovolený z posledních 5 dnů 4x :sweat_smile: Dovolená no :grinning:
Jo a taky mám 5 dní MS zpoždění, což bohužel podněcuje tu a tam mou doufavou fantazii, ale je to blbost, prostě moře oddaluje a moje MS vždy bývala snadno oddálitelná.
Ještě mi poraďte "Nemysli na to" - to jsme probíraly na prosinci myslim předevčírem, tak jsem se u toho trochu nas-ala :grinning: Ale na-erte mě klidně taky, já vám to vysvětlím :grinning:
Nervy od září a moje snž snad nebudou, já to nechci až tak prožívat, páč si nemyslim, že to brzo vyjde. Sice to v duchu asi prožívat tu a tam budu, ale aspoň ty první měsíce bych chtěla být aspoň naoko "že na to nemyslim" :sweat_smile:
Já na procházku Honzíka taky nemám komu půjčit, u P. jsem ráda, že jde občas se mnou :sweat_smile:
Tetes, tak za tejden už bez P.? Ale je ti jasný, že nás stíhat musíš, kdyžtak doma bordel a nevyžehleno, to je v pohodě!
3. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
ahojte.. :slight_smile:

tak Stelapřežila včerejší vedradocela ok.. akorát jsmeji dalaspát do ložnice až když jsemšla spát, bo tambylo 30 stupňů než se přihnala ta bouřka..

puzzi, teda Ty jsi tu s náma jako "normálně" jako bys vůbec nebyla nikde tisíc kilometrů pryčto je super :grinning:
a faktseužbudetesnažit? já si tedazatímnedovedu představit že bychom se měli za pár měsíců začít snažit o další mrně.. :sweat_smile: nouvidíme až přestanu kojit..

lao a coTi kopnčí já tonějak nepochopila, jsem z toho vedra natvrdlá.. :slight_smile:

steff, no jo grilovaný masíčkobych si taky dala, máme v plánu po M. festivalu udělat pár posezení s grilem, tak se moc těším :slight_smile:

tek,ještě k tomu chování toho Tvýho chlapa.. Já se Ti vůbec nedivím :grinning: puběrťáci jedni,někteří chlapifakt nedospějou.. :rolling_eyes: ale to mají asi všichni něco ne?

jsme zvědavá kdy ta mysky porodí :grinning:

jinak dneska jdeme na ko ve 3měsících, teda bude je mít až za dva dny ale už musím doktora dokopataby ji aspoň pořádnězměřil..on to vlastn ještě neudělal.. ani hlavu jí neměřil.. :rolling_eyes:
3. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
tenhle se líbí pG http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-perinky/Teutonia-Mini-Nest-Fusak-09
a tenhle mě 3410

s hnědýma kytkama má Janči :wink:
3. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Kay, ke snažení už jsem odpověděla těsně před tebou, jo a taky jsem ráda, že tu s váma můžu bejt i z chorvatska! Doufám, že tady nmenatahám nějaký giga dat a nebude táta něco doplácet, snad ne :sweat_smile:
Honzík je vzhůru a hraje si, tyjo, to je taková krása, že si někdy vydrží sám hrát u krabice s hračkama! A my sedíme třeba pak u něj a hrajeme si všichni :grinning:
Moje doktorka taky Honzíka moc neměří, snad jen 2x, si změřte Stelu doma sami, na přebalováku dát hlavu třeba ke zdi, natáhnout nohy a odměřit :sweat_smile:
3. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
a jooo jsem se prekoukla ale stejne se mi vic libi pG
do druhyho dne zejtra ji tam mas :slight_smile:)))
puzzi jak to myslis nasrala kvuli cemu??? ja si myslim ze kdyz to takhle budes brat tak ok
kay on je jinak fakt dobrej ale tposledni dobou jak je olilk tak me nejkak vic sere...ale s tim brachou se takhle choval bohuzel vzdycky ...jako debil!!! :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.