• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak to Luky je měřen pokaždé, sestřička než jdu k dr. tak ho změří a zváží. . .
3. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Tek super, takže ve středu bude mít Luky premiéru v manduce, nebude muset jet k babí v Chico klokánce, do které se za chvíli stejnak váhově nevejde. :grinning:
3. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
tek: fakt tě manža víc sere, když je Olík? toho se taky bojím, že to tak budu mít :unamused:
3. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Zdravím vás všechny po delší době :wink:
My byli na Slovensku ale jen na otočku kvůli dědictví a spali jsme v Břeclavi u švagra,dvě noci.První noc byla hrůza Maru uspávat páč není zvyklá na normoš posteli a ještě s někým,bohužel cestovní postýlku jsem nesehnali a do toho cizí prostředí udělalo své ale jinak byla v pohodě.Cestu zvládala super,buď spala anebo si povídala a hrála :wink: Zoubky už jí jsou pěkně vidět a někde se tlačej další.Kluci byli doma týden a dnes ráno zase odfrčeli.Mařenka se pořád snaží pustit ale není si jistá.Jo já jsem doma už 18 měsíců!!Skoukla jsem alba a moc pěkné dětičky a mimi věcičky :slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jo Maru začla sama usínat už v šest večer a vydrží do rána do sedmi a přidala si ještě dopolední spánek :unamused:
3. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Tek, nasrala kvůli radě Nemysli na to, na to jsem alergická, vy ne? :sweat_smile:
Manžové, kteří doma až tak všechno nedělají jako třeba Tetesin, tak po porodu možná trochu víc štvou, páč toho je najednou moc. A taky mě P. štval, když neuměl úplně malýho H. uklidnit a zabavit. Teď už je tohle lepší.
Rehos, tak to věřím, že jinde bez postýlky se dětem musí blbě spát. Ale zvládli jste to. ty poznáš tlačící zuby jak? Já jsem na tohle neschopná a furt jen spekuluju.
3. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
Rehos, spaní Maru mnohé z nás závidí, kromě Tetes, tý spí děti 23 hodin denně :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
puzzi: hmhm, mě hlavně štvou pG kecy o tom, že až budu s mimi doma, tak on už žehlit nebude, páč on bude pracovat a já budu doma, to nikdy nevím, jestli si dělá prdel nebo ne... a pak taky tím, že si myslí, že bude vše při starém a on si bude dál v klidu po práci sportovat ... se jako hošík pašík plete :grinning:
3. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
tek, no jo nestane se z něj asi rozumný otec od rodiny přes noc :grinning: věřím ž eTě to sere, když je teď Olík. Já teda musím říct že M. se taky občas chová jako dítě.. ale on jen přede mnou.. před jinýma ne.. Jinak s těma šupinama.. já se na to vykašlala.. právě z důvodu toho, že Stela má tolik vlasů.. ono za prvé jí to nejde moc vidět a za druhé bych to z té hlavy stejně nedostala jako u miminke co vlasy nemají..prý to ničemu nevadí.

puzzi, jo děkuju za radu, právě to je to, že já ji zkoušela měřit ale sama jsme to nějak nezvládla přesně, a nikdy jsem to neviděla tak jsem nevěděla ten grif.. :grinning: ale stejně ho donutím aby ji změřil, rioko Vojtíka měřil vždycky a nás ani jednou, je to nějaké divné.. o očkování minule taky nemluvil, tak čekám, že dneska neproběhne, to by mi snad řekl dopředu.. :sweat_smile:
teda vy se snažíte už od května? hele právě ale dovolená moře a tak.. to je přece ideál na splození potomka ne? takže jaképak oddalování MS :grinning: za chvíli budeš v proudu debat s gucci a jani a pajdi :grinning: a lao :grinning: (tím nechci napsat že lao je už těhu, aby nedošlo k mýlce :slight_smile:)

a kočár jsem půjčila párkrát svému otci, jednou šli i s mou mámou a jednou šla moje máma sama (to jsme byla nejvíc nervozní). A jednou svojí tětě, ale ta je učitelka, tam jsme se nějak nebála.. a jinak nic.. on ani nikdo neprojevil zájem.. spíš se těším až budeme chodit s M. všichni.
3. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Puzzi má typické zubní stolice,ruce celé v puse a slintání plus protivka bez důvodu :wink:
3. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
Rehos a ta typická zubní stolice je jaká? Honzík slintá furt už půl roku, v puse má něco už půl roku a protivka bez důvodu už je 8 měsíců :sweat_smile:
Kay, jasně, doktora donuť!
Nojo, dovolená u moře je na plození fajn, ale P. je tu jen teď dva týdny a to jsem v očekávání MS a pak asi brzo dojde MS, takže šance na zplození se limitně blíží nule :grinning:
3. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Rehos, v tom případě podle tvého popisu - až na tu stolici, rostou Lukymu zuby už cca 14 dní. :grinning:
3. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
rehos no maruška je šikulka :slight_smile: a spánek taky závidím :slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
mel, no Stela to mátaky tak.. už jsme si i říkala, jestli není nějakej předběhlík, že by jí fakt rostly a dneska s emi normálně i zdálo, že se jí objevily v puse 3 zuby :grinning:
3. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Kay, no dobrý. To by byla možná Stela na guinesovu knihu rekordů, mít ve třech měsících najednou 3 zuby. :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Holky ale každé dítko má jiné příznaky,Maru to prostě tak má,už to poznám :wink: A ty stolice jsou právě jiné než normálně,naprosto řídké a má to všude,plína je úplně nasáklá...omlouvám se za popis :wink:
Jinak právě jsem jí musela přebalit místo spaní tam brečela a hned jak jsem vstoupila do pokojíku bylo mi to jasné.A to dřív kadila vždycky dopoledne,tohle je potřetí co kadí když ji dám spát po obědě :confounded:
3. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Maru je zkrátka pohodová a veselá když nerostou zuby nebo jí něčím nenaštvem a když přijde tohle tak vím že lezou zuby :wink:
3. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz
Rehos, tak takhle se mi Luky posrajdil včera, ale on to takhle v horku mívá. Normálně kadí většinou jednou denně, a když je horko tak nasadí ještě jedno kadění a to je většinou na řídko.
3. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
ženýýýýýýýýýýýýýýý je čas oběda :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
rehos, na hodným dítěti se to asi poznat dá, u těch více či méně nespokojených zbývá jen spekulovat a svádět to na zuby :sweat_smile:
Jo tak tohle kadění měl Honzík taky někdy, ale zubem to nebylo, to měl ještě doma a to nic. Nebo možná to bylo zubem 3 tejdny dopředu... :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
Rehos Maru je sikula :wink:
Puzzi tak tobe ms meska a ty jsi v klidu, no tak toho bych se nekdy chtela dozit :slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Gucci tak dobrou chut, ja uz jsem hodku po o :grinning:
jani: taky mě to napadlo :grinning:
autor
Steffi, no protože moje MS je na houby, teď po porodu to vypadalo na dobrý cykly cca 28 a teď už 34 DC, ale na to jsem zvyklá z minulosti. No a taky si mylsim, že tady to teplo a dovolená může MS oddálit. Nevim, testy tu nemám a do chorvatřský lékárny chodit nebudu, takže buď MS dojde a nebo testnu 2.9. doma :sweat_smile: Ale spíš na 99% to první.
3. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
holky to zas M. maka je sikovnej ponmaha uklizi, vari, akorat ma nekdy blby kecy a taky prijde mi ze nedokaze treba O uspat a tak ale je to i tim ze na sebe nejak nemame moc casu jak povecerech jeste makame..tak ja jsem pak napoadnuti
a vcera u tchy taky misto aby byls O. tak tam tchynovi vozil pisek ...rozumejte tchan si radsi vsechno zaplati ale na tyhle veci je mu M. dobrej
jo puzzi nemysli na to me ty serou :slight_smile:)))
rehos maru je krasna holcina a sikula ...za chvilku ji bude rok to to leti panecku
3. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Puzzi no pokud nahodou jsi tehu a testnes az 2.9, tak to budou super tlustice :grinning:
3. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Jo a taky posl. sex před dovolenou byl 11.DC, což kdyby byl cyklus 26, tak teoreticky by spermie mohly na ovu dva dny počkat, ale to už jsou tákový spekulace a blbosti, že v mým případě byste byly taky v klidu :grinning:
3. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Puzzi než se zuby proříznou dost trvá takže to klidně mohlo být :wink:
3. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
:grinning: ale je vtipne, jak na to stejne myslis a spekulujes, coby kdyby :grinning:
3. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.