• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
My venku se sousedkama komentujem mraky, že asi bude večer pršet, pak se začaky kupit, tak nás konečně napadlo, že možná bude pršet dost brzo - ty vole to byla panika. já to měla domů nejblíž, ale i tak jsem měla strach jako prase. stihly jsme to všechny, pět minut po příchodu dom kroupy jako blázen.
22. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
Tak leje uz i tady :frowning2: Ja musim za 13 minut vyrazit, at to prestane!!!
22. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
Jani, tady to byla bouřka max. na pět minut, tak snad to i v Praze rychle přejde.
22. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
Snad jo, porad je cerno, ale dest ustava a bourka je slyset z dalky. No vezmu destnik, vic udelat nemuzu :slight_smile:
Tak ja pomalu vyrazim, zatim papa
22. kvě 2009 v 15:12  • Odpověz
To jsou dobré zprávy s Pajdou.
Steff:držím palce na utz, ať je všechno v pořádku,ale ono určitě bude. :dizzy_face:
Holky,maminy v čem jste ze začátku dávali své ratolesti spát a v čem spí teď? Mám na myslí, jestli zavinovačka, deka, či ten spacák? a jestli spacák, tak s rukávama nebo bez?
22. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme dneska byli na rehabce a máme moooc velikou pochvalu, dostali jsme další cvíčo, ale je to docela brnkačka, jenom takový protahovačky, nic násilnýho a zrušila nám reflexní cvičení.Taky se nám naposledy chystala dát jedno cvíčo z vojtovky, ale dnes říkala, že se jí Alex líbí natolik, že ho dávat nebudeme :slight_smile:Zkontrolovala zapojení svalů, moc se jí líbilo a řekla že to jak přepadá u pasení, chce jen čas, je simetrickej a jen ukázala jak mu máme při tom malinko pomoct.Vyvazování nám ještě zůstalo na noc.Mám z toho fakt moc velikou radost

To je dobře, že je Pajda klidnější, ona byla i dost vyčerpaná, tak ji dají dokopy a hezky zase bude těhulkovat doma

Tek první vlásky podrostly novýma jemnějšíma a ty ted jdou do délky.Jen musím skoro každej den šamponovat, páč je má bez toho děně umaštěný.

Rio ach jo, já bych měla jedinou radu, sednout si a pořádně si všechno vyjasnit.My to máme asi podobně jako u tetesáků.Pokud bych se zmínila o rozchodu, dávala ultimáta a následně bych to neudělala , byla bych za děsnou ubožačku a časem by se mi to určitě vrátilo.Raději si ukousnu jazyk.Ale zase u nás by si P. nedovolil říct, že jiný to zvládají :fearful:A pokud se hodně nasereme, raději se pošleme do jistých míst a zalezeme do křoví, dokud to z nás nevyprchá.Rio ale vy máte jeden základní problém, bydlení a myslím, že dokud ho nevyřešíte, nebude to u vás nikdy v pořádku :unamused:

Jo a po rehabce jsme jeli výtahem s těhulí (zaměstnankyně kliniky) a s ní si povídal intalatér,ona tak v pátým metru a s úsměvem se mu svěřovala, jak jí manžel řekl, že s takovým břichem ji nechce :confused: no jen jsme vylezli ven tak se P. o paní nehezky vyjádřil, že je úplně blbá, má manžela hovado a ještě se tím chlubí!!a byla to moc hezká těhulka, podotýkám.Někteří chlapi jsou vážně kreténi, bylo mi jí líto!vždyt nosí jeho dítě
22. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
Tetes, na začátku zavinovačka. Ty budeš mít dvjky na léto, to fakt nevim, aby jim nebylo zavinutejm horko... Ńedělaj nějaký tenký zavinky? Nebo třeba budou chtít spát rozvalený, to je těžko říct. Ty spací pytle jsou fajn, ale u malých mimin, který přebaluješ 3x za noc je to hroznej opruz je do toho zapínat a rozepínat.
22. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
ahoj,tak jsem doma,vyrazila jsem na gyndu,protože jsem měla píchavé bolesti v podbřišku a šly mi tlaky až do zad,taky jsem začla trošku špinit,tak jsem neváhala a vyrazila,abych měla na víkend klid a nestresovala se,dr.tam je obvykle do 3,tak jsem tam vyjela před 12,měla jsem v autě strach,jak dopadnu,tak jsem tam přišla a koukám,čekárna prázdná,říkám si super,to půjde rychle,obvykle jsem tam sedávala 3-4 hodiny a pak vyšla sestra a tak hnusně se zeptala,co tady dělám,jsem si v duchu říkala,jen tak :grinning: ,tak jsem jí popsala svoje problémy a ona na mě,že dr.tady není a já jsem jí říkala,jestli by se na mě mohl podívat nějaký lékař,že mám tyhle problémy a ona na mě vyštěkla,že jdu jako teď jo?po 12,když mají jít na oběd,tak jsem jí řekla,že se omlouvám za břicho a že mu domluvím,aby příště neobtěžovalo :astonished: ,pak mi řekla,že neví,jestli mě někdo vezme,to už jsem začínala být naštvaná a ptám se jí,proč by mě jako nikdo nevzal a ona na mě,no že když tady není doktorka,ke který chodím,že neví neví,to už do mě vjel amok a říkám jí,že kdyby mě chytly bolesti v noci tak mám jako čekat do dalšího pátku,dokud tu nebude moje doktorka,či co?ona tam je totiž vždy jen pátky a odsekla mi,ať si teda sednu a počkám,že zkusí někoho zavolat,ale že je oběd,jí říkám,že klidně počkám
jsem si sedla a chtělo se mi brečet a normáně z té čekárny utéct,pak přišel primář,tak mě vzal bez keců,tak mu jako říkám,ať se teda nezlobí,že jedu teď,že jsem ale nevěděla,že tu dr.není,tak nechápal,co se děje,proč se jako omlouvám,tak jsem mu to řekla,že mi pomalu sestra nechtěla nikoho zavolat,byl na ní naštvaný,že s ní pak promluví,že tohle dělá běžně.
no nic,tak mě prohlédl a pohmatově vše OK,zánět tam taky není,prý to pálení prý mohly způsobit ty zrcadla příi IUI,jak to zavádějí,že mohl někde škrábnout či zavadit a nějaké extra velké špinění nezaznamenal a akorát mám prý větší dělohu,což by s těma bolestma mohlo znamenat začínající těhotenství,ale na průkaznost je ještě i UTZ brzy,tak mi raději nepředepsal žádné globule na zavádění,mám pít gyn.čaj a o víkendu ležet a čekat,jak dopadnou výsledky :slight_smile:
tak jsem byla ráda,že to není žádný zánět a nebudu se tak muset stresovat a bát se,co to je,popřál mi hodně štěstí a šla jsem,ale největší perlička byla,když jsem odcházela,tak sestra na mě,tak co,bylo to akutní?to jsou ty mladý holky,co furt lítaj s každou prkotinou,jsem zkoprněla a připravovala jsem si odpal a za mnou stál za rohem celou dobu primář a slyšel to,tak jí zpucoval a docela fest a pak dodal,že za 5 minut bude u něj v kanceláři,že na ní jsou za dnešní den už asi 4 stížnosti,ani se nezmohla na slovo,tak jsem se pousmála,řekla hlasitě nashledanou a odešla,
s ní tam jsou problémy furt,minule tam seděla mladá mamča s čerstvě narozeným miminkem a plakalo a ona jí řekla,ať si ho jde utišit ven,to se tam do ní pustil i ten její manžel,je to hrozná důůůra
každopádně jsem ráda,že jsem tam jela,teď jen čekat a doufat,kéž by měl primář pravdu :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
tetes já dávám A.pořád do zavinky, sice mu čouhají nohy, ale je klidnější když je v něčem pevnějším.Je to ale jen o jeho pocitu, páč ruce už mu taky nechávám volně.Ten pytel by mě asi taky nebavil jak píše puzzi a když A. usne na tvrdo a zdá se mi že je třeba horko tak ho opatrně rozbalím, to by se u pytlu nedalo.Kamarádka uspávala i 1,5 letý dítě v zavince :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
Leni, sestra kráva,ale hlavně že to dopadlo jak to dopadlo. A třebaaaaaa :wink: . tak tfuj tfuj pro štěstí a ať to nezakřiknem :wink: .
Takovou sestru by měli vyrazit :angry: .
22. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
Ani nechápu tu těhuli. .. asi je jen hezká a nic víc, ale co to znamená, že byla v pátým metru? to jako v 5.měsíci :confused: .Takovej výraz neznám... :pensive: .
22. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
tááák pracovní oslavy jsou za mnou
dostala jsem nádhernou kytku a poukaz do Luxoru :dizzy_face:

Leni: sestra teda mega kráva, bych jí dala blbce :angry:
anip: gratulace k rehabce, Alexík je šikula :dizzy_face: a to páté metro taky nechápu
22. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
tak já se loučím
možná budu o víku
mějte se hezky
fááá
22. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
jeden metr=měsíc :sweat_smile: :grinning:
22. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
autor
Anippe, tak to gratulace k rehábce, to věřím, že máš velkou radost :slight_smile:
Leni, sestra fakt totálus krávus, to jí přeju, jestli dostala sprďana od primáře.
Pajda super, že je na pokoji s fajn holkou a že moč ok.
Gucci, Milu, hezkej víkend :wink:
Gucci, super, takže byla pracovní žranice a kecání? Při pátku fajn, že?
Ta těhule na prosinci to asi neplánovala, když jinak používali kondom, ale myslim, že je ráda, má rodičák na dva roky, tak asi brzo chtěli. je to krása takhle nečekaně, to bych chtěla zažít, ale asi nezažiju.
Jani jde za chvilku na UTZ, tak bude mít dobrej večer :slight_smile:
Tetes, to je super, jak tam máš i mezi pacientkama už svý starý známý :slight_smile: U nás slovo rozvod asi taky v hádce ještě nepadlo, já někdy ve vyhrocený situaci jsem začala jakože hysterčit, že se sice nechci rozvést, ale takhle už to dál nejde a že to musíme řešit. A většinou šlo stejně o ho... :sweat_smile:
Campi a F. v pátek pracuje doma nebo jak to chápu, tak je s Ladunkou?
22. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
leni a to jako na soukromé klinice? promin nějak nepobírám kam chodíte :sweat_smile: ve státním zařízení bych se zase až tak nedivila(i když samo je to hrozný i tam), ale jestli soukromá klinika zaměstnává něco takovýho, tak děs.Já jsem šla naposledy se strachem na tu pohotovost s Alexem, ale na štestí všichni byli moc ochotní
22. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
Ani gratulace, že to s prckem tak válíte, jste prostě šikulky :dizzy_face: .

Puzzi díky, ale já dnes budu v práci cca do 20-21 hod a zítra od 7:00 do 14-15 hod.. :confounded: .

Gucci parádní dárek. :slight_smile:

Ani ahááá :grinning: . Ale domyslela jsem si to dobře :grinning: .
22. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz
anippe: to mam radost s tebou a trochu zavidim tu tvoji odolnost, ze jsi se zvladla Alexovi takhle venovat, i kdyz to bylo neprijemny.

tetes: Lada byla dlouho v zavince, ale jak se oteplilo, tak spí v pytlíku bez rukavu (a stejne je dost zpocená :confounded: ). Zavinka je super vec, nejlip se citila v péřové, ale nedovedu si predstavit, jak by to bylo pres léto...
22. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
puzzi: F. si takhle vybírá dovolenou, kterou mel mít původne po narození Lady v kuse :fearful: Prý kdyz to pujde, tak kazdej patek. V kazdym pripade si to užívá, precetl uz vsechny starý Reflexy, Lada je dnes mimoradne spavá - já bych taky šla, ale něco dodělám a pojedu si koupit nový kojopodprdy. Ty z Globusu sice fajn, ale maji děsně ošklivý ramínka, ke všemu častým praním zašedly a nemuzu nosit tricka na tenky raminka, to by me hanba fackovala. A taky chci Ladun koupit takovyho malyho visacího opičáka od Lamazu, líbil se jí u kamarádky.
22. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
annipe,dnes jsem byla v nemocnici normálně na gynekologickém oddělení,tam chodím běžně na klasické preventivky a dnes bohužel s problémem,jinak na IUI chodíme normoš do Pronatalu,s tím už gynda nemá nic společného
22. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz
to je státní nemocnice
22. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz
ale už tam normáně začaly vybírat poplatky za gyn.zrcadla,ani se tě nezeptají,jestli chceš svoje a šup ho 40 Kč,není to zas taková suma,ale tak zeptat by se měli že jo?jestli chceš použít svoje vlastní plastové jednorázové
22. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
campi ty už s L. necvičíš? rehabka se dnes vyjádřila, že od příště zavedeme jen takové motivační cviky aby A. věděl jak na TO.Než jsme odjeli z domu marně jsem se ho snažila nakrmit, takže celou dobu řval a ke konci už dost neštastně, P. oblíkal a choval a já vybírala další termín návštěvy, do toho se mě sestra ptala jak to P. zvládá, jestli to nebere jako že mu trápíme dítě, tak jsem říkala, že to chápe jako nutnost, stejně jako já.Ona nás děsně chválí, jak jsme šikovní a pečliví.A když byl jednou P. na chodbě, tak mě povídala jak je P. krásně trpělivej s Alexem, že se to jen tak nevidí:sweat_smile: je vidět že je dost hotová z toho jak chodíme vždycky oba dva a P. je dost hotovej z ní, jak je ukecaná :grinning:

Leni tak to jo, ve státní jsem připravená na všechno, ale ono to člověka většinou v tom okamžiku zaskočí a nereaguje dost rychle jak by chtěl

Alex zrovna spí v zavince, ale my máme studenej byt
22. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
anippe: my mely jen tri cviky - ten na hrane stolu nedelam, pac jsem to nedokazala
22. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
k tem vlasum - L dost vypadaly, ma vepredu takovou patku a věnecek vlasu kolem hlavy - dala jsem to do alba, vypada to dost blbe, snad vypadaj i ty zbytky a zacnou rust novy blondaty
22. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
Campi, ty fotky jsou moc krásný, Ladunce to sluší :slight_smile: Jak pase a kouká a vlásky v pohodě, z toho si nedělej hlavu, počkej za rok bude dlouhovlasá blondýna :wink:
22. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
ahoj holky, jen na skok, Stela dneska skoro nespala přes dopo, tak jsme pak doháněla spánek já a te´d jsem si udělala hnusnou mrkev s bramborama a už se malá budí..

jsem ráda že je Pajdě líp, snad to bude ok, musí holt dávat holka na sebe pozor a odpočívat.. :frowning2:

rio, no já bych ted anikdy M. neřekla rozvod nebo rozchod, už z těch důvůdů jak píše tetes a anipp, to se prostě nedělá. Nejlepší je to fakt vyříkat narovinu.. Máš to holt těžší kvůli vojtíkovi, a taky tím že bydlíte s těma tchánovcema.. to asi leze na mozek všem.. :frowning2: ale určitě to zvládáš, spíš M. by ti měl fakt pomoct..
s tím krměním je to teda dost sprostý, jak píše campi, nechej ho doma s vojtíkem samotnýho a uvidí co to obnáší..

steffi, tak snad už máš uzv v pořádku za sebou :dizzy_face:

tetes já dávám Stelu zatím do zavinky ale teď je tu děsný vedro tak přes den spala jen na zavinovačce zakrytá plínkou.. ale to se zas motá jak čamrda.. :grinning:

víc jsem si bohuýžel nezapamatovala :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
Leni, tak to jsi ještě dobře reagovala na tu krávu, já bych se asi na místě rozbrečela. Doufám, že jí brzo vyhodí.

Anippe, to věřím, že máš velkou radost, že už nemusíte tolik cvičit, já dělám s Marťou jenom takový překulení ze zad na bříško za hračkou a pak pasení na stole, aby při tom koukal dolů a ne nahoru, co nám poradila neuroložka. Zajímavý je, že mu to jde každý den, líp a líp, fakt je to děsně rychle znát.

Stefi, tak co????????? Máš fotky?
22. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
Tetes, zavinka je fakt nejlepší, ze začátku jsem do ní Marťu svazovala napevno a teď už mu nechávám ruce a nohy venku volně, když řve a když občas nechce usnout, tak ho i teď svážu napevno jako vojáka do pozoru a za chvilku ztichne, protože sebou nemůže moc škubat, chudák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz
jo ještě jsme zapomněla, že v pondělí jdeme na to očkování, snad nám povolí třeba návštěvy prarodičů aspoň.. :rolling_eyes:
22. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.