• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzz, :grinning:
Jsem se pobavila nad návodem k manduce - novorozenecká vložka od 3-6ti kil!!! Cháchá, v tom případě asi budu muset Lukymu ty nohy vykloubit, když bych ji neměla použít. :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
jani: stihl to L nakonec v pátek na ten UTZ?
3. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ježiši, tak to jsem asi dost divná, když jsem děti na procházku půjčila,co? Máti je na to vození úplně natěšená,dneska mi volala,kdy jí je zase půjčím, že má ranní.....P. teda s nima normálně jde třeba dopolko sám ven, ale to mi nepřijde jako půjčování, jsou jeho,že jo... :sweat_smile:
Puzzi:jj, přesně zapoměla jsi nám tady sdělit,jaká jsi veverka :grinning: Hele, tak tady se myslím, věty:nemysli na to a ono se to povede,nedočkáš. :zipper_mouth:
Tak Puzziová tady být musí i kdyby měla být připojená z Austrálie,bez ní by to nebylo vončo...
Tek. s M mi to připadá jako takový,budu se chovat úplně jinak než normálně,aby si ze mě brácha nedělal srandu,že už jsem starej zodpovědnej otec.....Tohle dělá spousty chlapů,bohužel. Mám výhodu, že P. už by skoro ve 40-ti letech nikdo nevěřil, že není zoodpovědnej otec a že s ním ještě mlátí puberta...
Puzzi:taky už nespí 23 hodin denně, naopak čím dál tím méně, teda Míša ještě jo,ale Kačenka je velký nespavec. Ale za jakýkoliv okolností je uspí auto,stačí jenom nastartovat...
Maruška je moc hezká holka.
:dizzy_face:
Gucci:tvoje ženy je čas oběda, mi dostalo :grinning: :grinning: :grinning: , mimochodem právě obědvám a k tomu si čtu o stolici.....
Panebože,Mel kolik Lukýn váží?
3. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
tetesko a bude hur tohle fungovalo i na O. jen se nastartovalo a on tuhos a vcera hysterak na dalnici
no asi mas pravdu asi to je vono no....aby si z neho pubertak nedelal srandu
ale mi sere ze se me ani púred nim nezastane ze jako bracha si ze me muze delast debilni prdelky
a jsi normalni ..rikam kdyby o to nekdo mel zajem rada pujcim :slight_smile:)))
3. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
tek: a to je tvůj brácha?
3. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
neee M. bracha
3. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
no to by me taky zajimalo kolik lukyn vazi pac za chvilku jdu k doky potvrdit plavenku a necham ho zvazit
podle me bude mit tak 5,5..takze taky jeste vyzivame novorozenecky vlozky ale podle me je dlouhej zase na tu manducu nevim jestli ma bejt jen po zada nebo po hlavicku
3. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Čau babizny :wink:

Koukám, že je tu zas veselo :grinning:

Tetes, chápu, žes nemohla usnout-když jde s malým někdo jinej taky jsem na nervy :wink:

Kay, končí mi to žraní všeho možného, začínám jíst racionálně :wink: Teda už jsem si dnes racionálně dala tři tyčinky z bonbošky Merci :grinning:

Haha, Puzzi snažení přece netají, vždyť to říkala už dřív, že brzo začnou :wink: Jo tííák, ono šlo o frekvenci Puzziovic sexu:grinning:
No tak tu naši máme taky obstojnou-teda teď stagnujem díky mrše :grinning:
Já jsem si spočítala těhotnění a aby mi to vyšlo šul nul, musím otěhotnět nejpozděj do března příštího roku... Tak to su klidná.... :grinning:
3. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Gucci jojo L. v patek ten UTZ stihnul, ale byla to docela rychlovka, tak byl trochu zklamanej. Nemohl si Kubika poradne prohlidnout :wink:
Tetesko neblazni, jsi uplne normalni, zes zviratka pujcila na vozeni. Ja bych je hned pujcila, ale u nas to pujde blbe, kdyz nasi jsou 350km daleko...
3. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
jani:a plánuješ, že budeš pak s mimi třeba týden u vašich?
3. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Gucci jojo to urcite a pokud si braska najde byt a pujde bydlet se svou pritelkou, tak tam bude cely pokoj volnej a bude to v pohode...
3. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Teksas, jj, Víťula plazoleze :grinning:

Rehos, krásný fotky :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
jani: jj tak super, to pak můžem dát venčení mrňat i s pajdou :wink:
3. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
Lao, Puzzi no jsem na vas zvedava, kdy budete hlasit // a zacne zase kolotoc teseni na kazdy UTZ apod :wink:
3. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
no to já taky teda
3. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Gucci to muzem :slight_smile:
MILI už dneska maká co?
Tetes, nevím přesně kolik Luky váží, ale takových 6 to bude určo. :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jojo Mili uz je v pracovnim procesu...rano psala, ze toho ma moc a nebude na konovi...
3. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
juu to musi vypadat hezky to plazolezeni a lao kdy vitulu potopili na plavani..resp. kolikatou lekci ..ja si myslim ze mozna uz pristi patek pujde pod vodu se tesim jak maej jarda a jsem zvedavajak to vzladne ..oliver je tam nejmladsi :slight_smile:))
a chvalej ho desne ze prej na to jak je malej tak je desne pevnej ...coz ocenuju ja pac drzeni hlavicky jsem se desne bala :slight_smile:)))
3. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Tek no Olik je dokonale ditko, to vime uz davno :slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
no to ne ale strasne me to potesilo ...ze to takhle rekla i odbornice na plavani :slight_smile:) :grinning: :grinning: :grinning:
jinak dokonalej je pro me....ale pro ostatni bejt nemusi :slight_smile:)))
hele a co pajdule tady dlouho nebyla
teda mel to je fakt velkej rozdil oprati nasemu houzvickovi ...tadfy to vypada na dest
3. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Taky jsem prave premyslela, co asi dela Pajda a doufam, ze babi je lip...
3. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
zkusila jsem ji napsat na skypa a nic tak tam asi bude H.
3. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj holky, já teď nejsem skoro vůbec doma - D. měl čtvrtek a pátek dovču - a nestíhám vás vůbec dočíst... Je od středy něco novýho?
Zaregistrovala jsem jen, že Mysky je pořád celá a Steffi potvrdili chlapečka. Jo, a že Puzziovi si na dovče pěkně užívají! :grinning:
My byly s M. dnes na půlroční - tak měří 70 cm a váží 6600 g. :dizzy_face: Dr. ji moc chválila, jak hezky vypadá, tak jsem byla pyšná matka. :wink: Dostala druhou hexu, tak doufám, že bude zase bez problémů.
3. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Evi gratulace k pulrocni prohlidce, no a super mira a vaha!
3. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Evi, super miry a váha. Majda už je velká holka. :wink:
Jé, Tek, to je super! :slight_smile: Já vždycky říkala, že je Olouš strašně šikovnej! :sunglasses: :wink:
Holky, díky!
A je teda něco novýho???
3. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
ahoj evíííííííííííííííííí, super míry, celá modelka :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.