• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Lao má MS
Tetes: je sama doma, zvěřinec jí venčí máma
puzzi: vyrábí mimi jak o život
Mili: je poprvé po laparce v práci tak maká, babi je líp
Pajda nefim
3. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
Tek, pod vodu šel asi ve 3. lekci :wink:
3. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
evco ty jo to je teda majda modelka ...pani to bude mit olik vyber panecku :slight_smile:))))
majda, lada, kachna :slight_smile:))
jo a diky moc za radu s fontanelou :slight_smile:)))
3. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
joooa pajda je ok akorat polehava pry ji trosku holky bolej..a cerpa silu na odpolka jedou k babicce
3. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
juu tak to je taky brzo ..tak to jsem zvedava snad pujde M. tenhle tyden s nama
Gucci, díky za shrnutí! :dizzy_face: A co Guče, pořád nevíte pohlaví?
Tak Lao, nevím, jestli gratulovat, nebo vyjádřit soucit... I když v Tvém případě spíš gratuluvat, viď?! :wink:
Jj, Puzzi jsem zaznamenala. :grinning:
Tetes už nemá P. doma?

Jo, mám dotaz na příkrmy? Myslíte, že je lepší dávat několik dní třeba mrkev, pak mrkev s bramborem a pak třeba brokolici s bramborem, nebo mrkev, pak samotnou brokolici, pak třeba samotnej květák a pak až přidat další složku? Doufám, že jsem to popsala srozumitelně... :sweat_smile:
Tek, to víš, ale aby M. Olíka nepřerostla! :wink: A nemáš vůbec zač!
Chudák Pajda... Je aspoň babičce líp?
3. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
Teteska ma jeste P. tento tyden doma, od pristiho tydne uz bude bojovat sama :wink:
To je fajn, ze Pajda odpociva. Tek pozdravuj ji...
3. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
evi: u nás nic nového, pohlaví nám snad řeknou příští týden ve středu na velkém UTZ :wink: , jména řešíme furt, pG má nakupovací mimi mánii :grinning:
3. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
evco no to asi jo to je fakt ...chjooo to by nevypadalo hezky ale laska nezna hranic rozumis :slight_smile:) :grinning: :grinning: :grinning:
jo a blinkam tady na campi ze ladunka ma dalsi zub a prej ok :slight_smile:))
3. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
tak my se vrátily právě od doktora, Stela je prý úplně zdravá a v pořádku, má 4150g, opět se měření skoro nekonalo,dybych sestře neřekla :angry: takže měří 59cm. Dostala jsem recept na Prevenar, a budeme volat,na kdy se domluvit na očkování hexa, někdy příští týden. A ptala jsem se jestli můžeme do obchodů a MHD, tak se na mě dívali trochu z jara, a když jsem vysvětlila situaci,že jsme měli i karanténu a ani na zahradu nejdřív nesměla, tak říkali, že v pohodě, že třeba v zimním období by se to nemělo moc přehánět, ale jinak v pohodě. :slight_smile:
a na příští ko dostaneme "poukaz"na to vyšetření uzv kvůli tomu hemangiomu..

tetes, buďráda,že máma chce vozit,to je fajn.. Já byla nervozní jen poprvé,pak už jsme to nějak tak nebrala..teda kdyžjelmůj táta... Když jela moje matka tak jsem nervní byla, taky jsme usla později, ale usla.

evi,jé Majdik je tedauž velká slečna :slight_smile: a jak příkrmy? chutnají? říkala jsi od srpna.. a jakjste oslavili pololtniny? dostlaa toho medvěda a vlka.., jak se jí líbí?

holky a co Pajda, nevíte...?

lauš, no neblázni :grinning: taky to mám v plánu, ale si furt říkám, že času dost..

jdu ulovit něco na jídlo..
3. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
Kay, teda taky super váha a míra. Teda když to tak čtu, tak se děsím až půjdeme do poradny, to z toho Luky vyleze jako pěknej buřt. :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
Kay gratulace k uspesne kontrole a pekne vaze i mire...
3. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
holky zkopiruju co mi psala pajdulka..nema ted naladu na kone ale rikala jsem ji ze to chapete
no na koně teď nemám moc náladu. Pořád jsem v myšlenkách u babi, ale aspoň občas vás prolítnu, jestli jste všechny ok. Babi zatím pořád stejně, jen dr. nám v sobotu naznačil, že to ložisko, co si mysleli, že je hematom z toho krvácení v mozku asi hematom není, ale vypadá to na nějaký útvar- metastáze nebo nádor. V úterý jde na magnetickou rezonanci, kde se to 100% potvrdí.
no bude záležet na tom, co to je, kde přesně to je a na tom, jestli někdo bude chtít operovat osobu v 78 letech ;(
taky doufám, že to půjde odstranit. Jen se bojím, jestli je to metastáze, tak kde je nádor? Měla dost problémy se střevy, tak jestli někde tam. Hrozně se zítřka bojím.
3. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
Gucci, a co nakupujete?
Kay, tak to je Stelík hezky velká! :slight_smile:
Příkrmy ještě nedáváme - začnu asi v sobotu. Jo, vlka dostala - moc se jí líbí, ale je na ní ještě velkej, hraje si spíš s těma menšíma figurka, co měl ten vlk v břiše. :grinning: Dodám pak to foto.
3. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
To je mi Pajdy strašně líto, že teď musí řešit tohle!!! :frowning2: Pozdravuj ji, Tek.
3. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
evi: postýlku, komodu na přebalování (v září se už stěhujem, tak at jsme připravení), známí nám ted dovezli z Anglie nějaké oblečky, v neděli jsme byli v Malvíkovi, tak tam pG dostal dudlíkovou a flaštičkovou mánii, kočár už je objednaný

tek: díky za zprávy o Pajdě, je mi jí strašně líto :frowning2:
3. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Chudak Pajdulka, porad nejake spatne zpravy. Vyrid ji Tek, ze na ni moc myslime...
Evi tesim se na foto Majdy s hrackama :slight_smile:
3. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
vyrizeno..mooooc dekujeeeee ze na ni myslite moc ji to pomaha
evco tesim se na foto..tzaky bych to chtela objednat ..muzes pak ty hrajdy vzit ke campi? na osahani :slight_smile:))
3. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
tek, taky pajdu pozdravuj.. snad budou zítra zprávy lepší.. vždyť ví že zázraky se dějí...

evi, no tak jsem zvědavá na fotečky.. Mě právě přijde stelišák furt hrozně drobná oproti ostatní, dětem (lukyho neberu v potaz, to je kus chlapa, myslím spíš holky)..

steff děkuju :slight_smile:

gucci a kam se stěhujete či co :astonished: jsem to asi nějak přehlídla.. :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
kay: v září se stěhujem do Pardubic, od tamtud je pG :wink:
3. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Gucci, teda, to jste se rozjeli! Už aby bylo vidět to pohlaví, co?! :slight_smile:
Tek, vezmu, ale ještě mi to pak, prosím, radši připomeň. :sweat_smile:
Kay, M. měla ve 3 m. 61 cm a 4,78 kg. Takže dlouhý jsou podobě, a to je M. spíš velká. :slight_smile:
3. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
evi: no my pak budeme mít starosti s tím stěhováním, tak až už aspon něco máme, pak už tak často v Praze nebudu
a nám ted začla v prosincovkách jedna holčina rodit, tak jsem se lekla, že nic nemáme, naštěstí je to ok a je zase doma, ale má klid
3. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
Gucci ty joo, to je fajn, ze to te holcine zastavili! Fuj to je moje nocni mura!
3. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
jani: má termín o měsíc dřív jak já no, ale stejně
3. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
No, já se toho taky strašně bála! A nakonec jsem přenášela. :sweat_smile:
3. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Evi, zelenina by se měla dávat tři dny stejná, potom dát jinou nebo přidat jinou k té vyzkoušené.

Pajdu moc zdravím a přeju spoustu sil!!!!!

Kay, super míry :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
mě to nějak u mě ani nenapadlo, vzhledem k mým širokým bokům a mega břichu, Guče tam má místa habakuk :grinning:
3. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Gucci no tak to je max ve 24tt a to si myslim jeste mimo nezvladne...
Brr dost na takove tema...to me prestane strasit tak v zari, kdy by to melo mimo uz zvladnout...

No nic jdu si zacvicit :wink: At protahnu to svoje lenivy telo :slight_smile:
3. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
Lao, já vím - já právě chtěla vědět, jestli je lepší přidat další k té vyzkoušené, nebo zkusit další monokomponent. :sweat_smile:
3. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.