• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tak Pajdu pozdravuj a že držím palce s babičkou.
Evi:super ko :dizzy_face:
Kay:taky super ko :dizzy_face:
Jak můžete psát jrdnou rukou,to je děs.Já mám teď na ruce toho našeho hlad m.,ABY NÁS JEŠT+ CHVILKU NESEŽRAL.
Ty jo,Mel tak 6 kilo ve dvou měsících,tak toho se děsím,to už bych ten koičár neuvezla. :sweat_smile:
Doufám,že budou dvojky drobný dlouho.
Kdy plánujete sraz s Campi?
Normálně se musím smát,páč se obě děti chovají u prsa úplně stejně,dělají ty saMÉ KSICHTY.Akorát M.trvá kojo max.15 min a K.tak půl hod.
3. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
Tetesko K. je labuznik, preci si tu dobrotu hned nezhltne :slight_smile:
3. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
tet: pG jí taky hrozně rychle....dycky mi říká, že kdybych žila s jeho otcem a starším bratrem, tak by mě to taky poznamenalo :grinning:
3. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
tak v noci bych byla raději,kdyby si jí zhltla hned,ale v noci stejně kojím jenom občas...
jo,gucci mě v těhu břicho hrozně zchlupatělo... :grinning:
3. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
tet: a po porodu ti to opadalo nebo jak? mě příjde, že to mám horší a horší
3. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Evi, já myslím, že je to jedno... já jsem párkrát dala jeden druh a pak už jsem dávala ty vyzkoušené dohromady, aby to neměl jednotvárné...
3. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Tetes, to je paráda, takový krátký kojo... :astonished: Vítkovi to trvalo vždycky skoro hodinu... :grinning:
3. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
evi, no tak to byla teda skoro stejně dlouhá :astonished: teda tak to je Stelouch v poho :slight_smile: jak to že je vlk na madlenku velkej? že ho jako nechytne nebo tak? mi právě tak velkej nepřišel.. ale já právě na tohle odhad nemám..

tetes, díky :slight_smile: teda Stelik taky na začátku jedla aspoň hodinu.. :confused: tak to je fajn, že jsou zvířátka takoví rychlíci..

gucci, Ty jdeš z Prahy do Pardubek? :astonished: Ty jo :grinning: a jsi rodilá pražačka? budete tam mít aspoň domek nebo proč tam jdete? s eomlouvám, jestli se to tu už probíralo..
3. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
kay: já jsem rodilá slovenka :grinning: , pak jsem žila s rodiči na Severní Moravě a kvůli pG jsem se přestěhovala do Prahy a nic mě tu, krom práce, nedrží.... a pG jsem říkala, že chci žít bud na Moravě u našich nebo v PCE, prostě u jedné rodiny, aby mohli hlídat :grinning:
3. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
tjo koukám na nové foto Alexe od Anip a on má zase mega dlouhé vlásky :dizzy_face:
3. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
no nic, já se balím
mějte se hezky
zítra fááááááááááá
3. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
holky tak nez vas doctu zpravy od DR.
hovinka kdyz se neupravej tak na vyter popripade zkusit banan ten jim to prej upravuje...hmmm no nevim radsi pujd na vyter
meri 62cm a vazi 5475 myslim bo tak nejak takze nic moc pribrani ..
no prevenar dporucuje ale pokud bude zdrav tak staci az v roce.....prej je to lepsi stacej jen dve davky
na fontanelu jsem zapomelato priste :slight_smile:) kurna jsem to hlava derava polovinu zapomenu
3. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: všechny moc zdravím, koukám že se máte relativně fajn.Teda až na Pajdu, to je mi moc líto s babičkou, snad se z toho dostane a holčiček si užije.Já něco podobného měla v těhu s dedečkem, tehdy jsme mu ani nestihli osobně oznámit že čekáme miminko a já za ním do nemocnice nemohla.Na štěstí se z toho dostal a dnes řádí skoro jako před tím, jen vede řeči že se musí šetřit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přidala jsem jedno foto do alba :wink:

Jinak se máme fajn, největší změna je že už nekojím a beru HA. Alex je velkej jedlík a já jídlo nijak neřeším, nemá žádný obtíže, zvládá všechno co mu naservíruju.Jíst před ním nemůžeme aniž by měl něco v tlamičce sám, největší tragédie nastane, když mu něco upadne, nebo mu to vezmu.Tuhle jsme mu strčila kůrku od chleba ( nebijte mne, prosím)...nic jsem pro něj neměla nachystaný a všichni kolem jedli, Alex se mohl hlady umlaskat.
Myslím že ted bude vážit něco málo přes 9kg :sweat_smile: Od všech z okolí posloucháme jak to není možný, že je tak velkej :fearful: trochu nás to začíná už srát :zipper_mouth:

Největší problém máme s uspávání :frowning2: sám neusne, ale přes den se ho snažíme po obědě ukládat, jinak je později děsně protivnej, musí si dát aspon hodinu.Takže i v tomhle horku ho uspáváme v zavince a na míči a při zpěvu :frowning2:
...tož to je asi vše...užívejte léta :wink:
3. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
gucci aha, tak to pak jo.. jsme si říkala, že asi málokterá rodilá Pražanda by šla do Pardubek :slight_smile: tak to pak chápu..

tek jak neupravěj hovínka? olik je má nějaký blbý či co? já se na ten prevenar dohodla už te´d spolus tou hexa vakcínou.. mi ho nijak nenutil, ale řekl, že je to na 80% těch koků tak jsem řekla že klidně.. jsem asi trochu bacilogob :sweat_smile: :grinning:
3. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
to je nahodou super annip vypada hrozne vyspele je to fakt fesak:slight_smile:)) jaky ma krasny haro panecku
a jak ja ti zavidim jedlika...me zase stve ze ten nas mrnous nepribira
kay loik je ma mmi prijde strasne ridky minule kaKal a jsakoby mu sdla pena ze zadecku....
no a obcas je ma zeleny...
3. srp 2009 v 16:23  • Odpověz
joo tet sraz s campi 13.7. u nich..
ale ted me napadlo jelikoz mame vyzkouseny ze se k nim vejdu ...ze bychom mohly prijet se podivat na dvojky....kdyz bude chtit
3. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
Ty jo Anippe, Alex vypadá hrozně dospěle :slight_smile: A asi se už i pronese,co?
Gucci:asi trochu opadalo a hlavně to není tak vidět,jako na tom vystouplém břiše :sweat_smile:
Tek:vždyť je to dobrá váha Olíka. Chuděra malej,výtěřy... :confused:
Tek, 13.7.???
:confused:
Hele, k nám kdykoliv moc ráda vás všechny uvidím a není vůbec problém jet na barák na zahradu než být zavřené v bytě, akorát bych raději počkala po tom šestinedělí. Teď mi napadá,že kdybychom to u nás udělaly začátkem září, tak můžeme k nám na tu zahradu a to je kousek od Puzziový,tak by mohla taky dorazit.
3. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
Ani, Alex je úžasnej.
Tet, Lukymu je přes 11 týdnů a v šesti měl 4880g. Teď mi protiva spí na ruce a začínám mít v ní křeč. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
13.8. tet samosebne
no jasny to je jasny ze po 6N to je lepsi :slight_smile:)
3. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
autor
tak jsme byli odpo zas člunem v bazénku, vše super, akorát uspat tam Honzíka v golfkách se nám nepovedlo, hroznej hysterák - před spaním Honzík občas brečí, ale aspoň přerušovaně a dudlík nebo čaj na chvilku zabere, teď prostě jakoby mu fakt něco bylo! A nic mu nebylo, měl pak i dobrý nálady a cestu domů zmákl a "dadada", pak šel tady P. s kočárem, zase řev jako blázen, ale do minuty tuhoš. Tak teď by mohl klidně chvíli vydržet spát :sweat_smile:
Lao, no já tě tu nechtěla s frekvencí práskat, ale když se sama zmiňuješ - holky, Lao je největší vrchní veverka a ani nemusí bejt na dovolený :grinning:
Steffi, to se nemůžeš dočkat na leden, až budeš týden u vašich nebo tak, viď?
Evi, super míry a chvály se určitě dobře poslouchaj, to je ještě lepší než na vlastní osobu - u dítěte člověk nemá takovej ten ostych :slight_smile:
Tek, Oli je šikula, to je nám jasný, si piš, že ta chvála na plavání byla reálná :slight_smile:
Evi, příkrmy - já začala 3 dny mrkev, 1 den brambor, 2 dny brambor+mrkev, 2 dny květák, 1 den květák+brambor, tak nějak asi, kombinovala jsem to od začátku. Tak jsem zvědavá na sobotu!
Kay, gratuluju ke kontrole, ke 4 kg a že můžete všude :slight_smile:
tetes, vlastně s Honzíkem pravidelně jezdí babi, když jsme v posilovně :slight_smile: V kočáru půjčit dítě mi přijde nejvíc v pohodě, zvlášť když víš, že budou spát.
Chudák Pajda s babi :frowning2:
Tetes, jednoruč chce trénink :slight_smile:
Tek, takže to kadění není úplně ok? Snad se to upraví!
Anippe, Alex je moc krásnej a ty vlásky, je úžasnej, myslim, že díky těm vlasům si už celkem můžeš udělat představu, jak bude vypadat třeba v 6ti letech, aspoň mám ten pocit :slight_smile: To že je velkej a okolí a tak - chápu :sweat_smile: Honzík měl v 6M taky něco málo přes 9 kg. Ale co, je krásnej a tlustej v žádným případě! Super, že mu chutná, to je výhra. Uspávání lituju a kočár taky ne?
Tetes, jo, jo, chci v září dorazit k vám na zahradu, jasan! Myslíš od nás Losi nebo myslíš od našich v Třemo? Nepsalas mi kdysi, že máte v Třemo zahrádku?
3. srp 2009 v 17:40  • Odpověz
Puzzi:v Třemošné chatu, ale tam není ani eletrika a navíc by to tam nikdo nenašel, je to v lese...,ale měla jsem na mysli Starý Plzenec, tam je barák po babi s krásnou zahradou a příští rok chce táta ten barák zbourat a postavit si tam barák,ale teď tam kdykoliv můžu vegetovat....
Tak Lao předehnala veverku Tek,jo?
3. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
Holky, zažívám jednu z nejhorších chvil v mým životě, P. tu není, mně se chce hrozně na záchod, Honzík spí ve stojícím kočáru a přece si ho nevzbudím? Nechat ho tu nemůžu, sakra, kde ten P. je? Já se zblázním, nebo spíš po.... :confused: :confused: :confused:
Nevýhoda kempu :grinning:
3. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
puzzi dle me nejsou vubec v poradku dle dr. ktera je nevidela muzou nbejt a nemusi ..takze radsi ve stredu pujdu na vyter bo ve ctvrtek at jsem klidnejsi
no a ja nejsem veverka od porodu ..dneska snad bude chvilka tak si snad zaveverkujem ...se tesim docela :slight_smile:))
hmm to se asi poseres :slight_smile:))) apbudeme mit dalsi hovnostory
3. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
Uf, tak jsem jela s kočárem a H. se nevzbudil, uf, to bylo těsně, moje nervy :grinning: A P. si teď nakráčí vymydlenej, voholenej, pohodička, kam spěchat, že? :grinning:
tek, se zase rozveverkuješ, to chce čas :sweat_smile:
3. srp 2009 v 18:13  • Odpověz
to asi jo :slight_smile:) pockejte az zacne snaha o dalsi baby ....kam se budete hrabat prdolove si vas namazu na prsa :slight_smile:)))
jee skoda puzziova se nepo..la
3. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
puzzi :grinning: to bylo o teda o fous, né že bych Ti to přála, ale byla by to drsná hovnostory, to by jen tak někdo netrumfl! kočár a Alex? hm to spíš uspávám v manduce.Ale naposledy co jsem ho nosila delší dobu, tak jsem si dost namohla záda.Nejlíp stejně uspává P. a moje máti to taky umí,takže u našich se snaži hlavně ona já jsem nervák a hlavně u večerního uspávání mi tečou nervy.Takže většinou já krmím a P.uspává :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hele začátek září u tetesáků na zahradě? ....mno moc ráda bych vás konečně poznala... :sweat_smile:zkusím to nahodit doma....teda pokud by vám to nevadilo, hlavně tetesce :wink:
3. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
Anipp, no to by bylo super, kdybys dorazila do plzně, nabízím možnost přespání u nás, postýlku máme navíc a pokoj pro hosty.
3. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
teda vy si takhle plánujete srazy :slight_smile:))

tek, no doufá, že to bude mít olik v pořádku, výtěry asi nic moc, ale budou i horší věci v životě..

puzzi, no tak tu vaši debatu o frekvencích bych fakt ráda zkoukla :grinning: u nás se frekvence změnili z jednou za rok na dvkrát za rok :grinning: jo horké chvíle tohoto typu znám a fakt je nenávidím :grinning: ještě že jsi to zvládla.. :sweat_smile:
3. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
Tak jsem se zasmala, ze Puzzi mela malem vlastni hovnostory :grinning:
Puzzi no ja se ani k nasim jeste netesim, to az bude malej na svete, ja nevyspana..pak privitam jeho odlozeni :slight_smile:
Tek tak snad vytery nic neukazou, nevim co u tak malych deti delaj...
Jsem si krasne zacvicila, ted jsem vybalila vse co mi prislo z raje maminek, ja mam takovou radost z tech lahvicek, polstare apod :slight_smile:
Joo tak v zari u Tetesky, jsem pro :slight_smile:
3. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
ahojda,tak mám za sebou druhý den píchání menopuru,začla jsem včera večer 2 amp a dnes 3 amp :astonished:
včera jsem psala Mel,neboť jsem nevěděla,jak to píchat do břicha,celou dobu jsem myslela,že to necháme zas jako při IUI,kdy mi to manžel píchal do svalu do zadku,ale nakonec jsme museli zvolit do bříška,protože v sobotu jedu na UTZ do Prahy a budu tam zůstávat a tam by mě neměl kdo injekce dávat,takhle si je budu píchat sama,ale řeknu vám,to byla doba,než jsem tam tu jehlu vrazila,měla jsem strach,z prvu jsem se jen opřela o kůži,tak jsem se bodla,podařilo se to až na podruhé
Ale nějak to bolí,nevím,jestli to teda dělám dobře,ale dnes ty 3 amp.mě bolely docela hodně,jsem myslela,že tu jehlu vyndám,tak to jakoby píchá uvnitř,když jsem to tam tlačila,je to normální?
včera se mi udělala mírná modřinka,,tak jsem asi udělala něco špatně :unamused:
jsem na to zvědavá,jestli něco poroste :astonished:
a jak jsem již zmínila,v sobotu budu v Praze u ségry,nechystáte srazík?že bych se mohla tentokrát přidat :slight_smile:
3. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.