• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mel: děkuji za včerejší info o injekcích :wink:
3. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Leni ja se nedivim, ze te to boli. On je to docela velky objem a to musi pod kuzi bolet..
Treba toho Puregonu se picha jen 150 mikrolitru a i to obcas stipe...
No drz se a hlavne at je to IVF uspesne...
3. srp 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahoj holky, my teď furt někam jezdíme a užíváme prázdniny a vůbec se k počítači nedostanu.
Koukám, že Tetes to díky mamce zvládá, Puzzi si užívá moře, Alexovi chutná a Majda už bude papat zeleninu.
U nás vše O.K. Martík už taky jí zeleninu k obědu a večer rýžovou kaši. Už skoro leze. Postaví se na kolínka a na ruce a houpe se zepředu dozadu, občas přitáhne jedno kolínko dopředu a v tu ránu spadne, protože neudrží rovnováhu, fakt sranda, ale snaží se.
Evi, já dávala 3dny mrkev, pak 3dny mrkev + brambor, pak 3dny mrkev+brambor+cuketu, pak jednou kupovanou skleničku špenát+brambor a to plival a teď dávám už 3dny mrkev+brambor+květák+cuketu a to mu děsne chutná. Dělám to z bio-zeleniny a udělám 3dávky a pak dám do mrazáku. Možná už pomalu začnu přidávat kuře, ještě nevím. Nic hotovýho mu už kupovat nebudu, když mu to nechutnalo, ty s masem jsou stejně dost drahý.
3. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj Marti,
tak to je perfektni, ze si takhle uzivate prazdniny. Jen si to pekne uzij..
A Martinek je sikulka, jak pekne papka zeleninku a chutna mu...
3. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
marti uz jedete na prikrmech jo? I KDYZ BYL KOJENej a v pohode teda papa:slight_smile:))
no teda martinek je moooc sikovnej smudlinka tak takhle si nabiji cumacek jooo :slight_smile:))
se mate uzivejte za chvilku zase zacne skolni rok a mate po ptakach ..i kdyz ty si nemas asi co stezovat skolaci mi prijdou ze maj furt naky prazdniny :slight_smile:))
3. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Tek, Martínek už z mateřskýho mlíka málo přibíral (za měsíc 100g), tak jsem najela na příkrmy na radu Dr. a teď už zase přibírá, má asi 7kg. Furt teda kojím.
Přidala jsem fotky :grinning:
3. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
teda marti to je fesak a jak krasne dela stojku v bazenku a super jak si uziva i tu houpajdu cooo?
no to oliver asi taky za chvilku nebude pribirat ...a tvaril se jako stastne ..nemel hlad?
3. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Tek, mě se zdál spokojenej a nijak hlady neřval, ale sama jsem viděla, že trochu zhubnul.
Ten tvůj námořník na té lodi je děsně srandovní, moc mu to sluší. A furt má tolik vlasů! ani mu nevypadaly. :grinning:
3. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
ne nevypadali porad je ma ..jo lod je super :slight_smile:))) se tesim az ji bude vyuzivat vic ....kurna ja bych chtela aby uz byl taky tak sikovnej jako martinek ..to bude jeste vetsi prca:slight_smile:)))
aha no me se zda furt hubenej a prave taky na nem neni videt ze by mel hlad..jako vzteka se po chvilce u prsa ale je porad veselej ..jako nekdy je trochu nevrlej
3. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Holky, já chtěla politovat, jakou jsem zažila hororovou chvilku se záchodem a vám to přijde vtipný, no dobrý no, to máte u mě! :grinning:
Kay, frekvence 2x za rok je furt častěji, než já myju okna, takže dobrý! :grinning:
Steffi, věcičky atd. super, já taky vždy milovala vybalit to doma :slight_smile:
Leni, seš dobrá se samopichem, první je asi nejhorší, další už zmákneš beze strachu ostříleně!
Marti, o kolik že je Martínek mladší než náš Honzík? O 3 měsíce? Že ve vývoji jsou tak nějak nastejno s těmi lezoucími pokusy a zub měl Martínek dokonce dřív, mě omejou :grinning: Šikulka :slight_smile: Ta poslední fotka ala kliky v bazénku je bomba, fakt šikula!
3. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
A zatím přibírá dobře?
3. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
no za 14 dni 165g
puzzi co jako od nas cekas ty voe :slight_smile:))) dyt vis jak umime podrzet :slight_smile:)
hele jdu asi veverkovat tak paaaa
3. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
No uvidíš co na to Dr.
Tak si užij večer :wink:
3. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahoj marti, Martínekje kouzelnej, v tom bazenku je super :slight_smile: fakt si užíváte prázniny :slight_smile:

tek, no já teďka řeším na mojí vedlejší diskuzi že mi jedna holčina napsala, že si myslí že Stela má málo a že přírůstek 150g týdně je prý podle její doktorky minimální u plně kojených dětí.. Někde jsme našla, že za první 3 měsíce by mělo mimčo přibrat 700g, za další 3 pak 500-600g..tzn. že se to podle mě trochu zpomalí.. a hlavně je to průměrné.. Vem si že olík je drobnější a nemůžeš po něm chtít "výkony" jako třeba u Honzíka nebo Lukynka.. Má prostě jinou stavbu.. A kdybys viděla Stelu jak se vzteká skoro u každého kojení, resp. u každého kromě toho nočního kdy mám nalitý prsa.. člověk má pocit že nic neteče a přesto je napraná.. zajdi si pro klid duše na ty výtěry, alevěřím , že je Olik spokojený a najezený.. :slight_smile:
3. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
puzzi, nene,já Tě lituju :grinning: jsmeTi psala že jsemzažila pár podobných chvilek, dokoncena prvním rande :grinning: M. měl hodinu spoždění a mě se fakt chtělo.. Měli jsme sraz na konečné busu a jediná hospa byla zavřená :grinning: naštěstí bydleli kousek (kousek je vždy relativní :grinning:) naši.. jo a ještě jsem měla MS do toho.. dovedu ocenit tyto horké chvíle :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
Bré ranko,
Marti, Martínek je velkej šikulka a dobře že si užíváte prázdnin.
No a já v noci dostala MS, jako 22DC je docela síla ne? :confused: :angry:
4. srp 2009 v 06:28  • Odpověz
Ahoj holky,

absolutně nestíhám, takže vás pročítám jen tak letem světem...
Pajdi, držím všechno co mám, aby to dopadlo dobře..
Puzzi je skorotěhule jooo :grinning: , tak jsem teda zvědavá jak tohle dopadne :sweat_smile: .
Majdalenka má krásné míry...no prostě celá maminka.
Alex je nádhernej jako vždy.. :slight_smile:
No a u mě nic nového, snad jen vůbec nevím, jestli na mě ten Dostinex působí, když mi po něm není špatně. Buď je fakt tak dobrej nebo nevím. Mě prostě po těch práškách nic není...no snad je to tak správně :sweat_smile: .
Dnes jdeme za babi, včera volal tatínek a říkal, ať už nechodíme, že babi usíná. No a mezitím měla druhá babi glykemickej šok, takže si ještě stihla zavolat sanitku, aby ji pomohli..no naštěstí už je to ok.
Jooo holky, co jste to psali o tom srazu v září ?? Viděla jsem dobře?? :confused: Já fakt vůůbec nestíhám :unamused: .
4. srp 2009 v 06:32  • Odpověz
Mel šmarjá zase MS...no asi to bude chvilec trvat, než se to tělo srovná... :confused:
4. srp 2009 v 06:33  • Odpověz
Mílo, náhodou dobré skóre 7 dní krvácení, 2 dny špinění uprostřed cyklu, 1x veverkování . . . Jako jestli to takhle bude i nadále, tak když se v květnu začneme snažit o druhé škvrně, tak otěhotním tak v 50ti.
4. srp 2009 v 06:54  • Odpověz
Dobre ranko,
tak dnesni noc stala za prd :angry: Bylo mi furt teplo, grrr. Budu dospavat pres den :wink:
Milu bud rada, ze ti ten Dostinex nic nedela a neboj, urcite funguje :wink: Jen aby ses za chvili neosypala :grinning:
Se srazem: No Terak navrhla pocatek zari u nich na zahradce, tak jsme se toho chytly :wink: Ale jeste nic konkretniho..
Mel uz zase MS, no teda to je sila. To to chce dohnat za 9 mesicu tehu...
4. srp 2009 v 07:07  • Odpověz
Jani no zatím se neosypávám a nemám to ani v plánu :grinning: .Jediné co snad mám je, že mám druhý den vždycky trošku ucpaný noc, ale to je všechno. Tak to snad působí :wink: .
Mel, nebuj..hele moje kamarádka jak jsem vám psala, že k nám přišli v županech, tak nesouložili skoro vůbec a pak jednou na to vlítli a hned byla těhu... :wink:
Jani, tak dobrou :wink: .
4. srp 2009 v 07:29  • Odpověz
Jo Milu to jsem mela taky, jakoby porad nabeh na rymu :wink:
Tjoo ja tak zavidim tem, co na to vlitnou jednou a povede se. To musi byt parada...
Milu a jak je vubec v praci po mesici? Chaos nebo nadseni? :slight_smile:
4. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
Jani v poho, všichni mě hezky přivítali. Chaos žádný nebyl, pže jsem každý den do práce aspoň 3 hodiny něco dělala. No a nadšení si myslím, že bude trvat maximálně tento týden a myslím, že od příštího týdne už to zase bude vopruz :grinning: .
Jo..jednou si skočit a povede se, taky bych to chtěla zažít.. :sweat_smile: .
4. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
Milu tak to je parada a s nadsenim verim :wink:
Ja se vcera opet presvedcila, ze musim byt neuveritelne stastna, ze jsem doma a ne v praci. Jelikoz kdybych byla v praci, tak uz nekdo prisel o zivot :angry:
4. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
Jani a copak? Že by něco vyváděl tvůj milovanej šéfík??? :wink:
4. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
Mel jojo, nejen ze totalne nici moji praci, ale jeste zacal dost huste vyhrozovat osetrovatelkam..no des!!!
4. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
Jani, no super debil, ať se nediví až pak nebude mít ani nohu která by něco udělala.
4. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
bréééé rááááááánko

anipp už jsem psala včera, že já Alex boží vlásky a už je má zase dlouhé, hrozně rychle mu to roste :slight_smile: a je to prostě kus chlapa, tak co :wink:
puzzi: fakt prdel s tím WC a ještě víc jsem se nasmála u popisu Janči jako Puzzi měla vlastní hovnostory :grinning: :grinning:
LENI: já ti můžu dát na sebe klidně mobil, já jsem si taky píchala menopur, ze začátku 2 ampule, pak 3, pak zase 2 :wink: a někdy jsem taky měla modřinku, záleží jak se to povede
zdravím Marti
jéé sraz v září? kde? kdy? jak?
ahoj Milíííííííííííííííííííííí ženo má jediná :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
Mel ani mi nemluv. Mi to vcera bylo dost lito a zaroven jsem byla nas... a kdyz jsem to vecer rekla L., tak byl taky pekne nas*any...
Bree ranko Gucciku :wink:

Tak jsem si jeste hodku dachla a ted uz musim jit neco delat. Vcera jsem nakonec nepekla, tak na to musim vlitnout ted a udelat si obidek a tak vuuubec :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
jani: co ti bylo včera líto?
4. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.