• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci jak debil sef totalne nici moji praci a jeste vyhrozuje osetrovatelkam, ze nesmeji nikde nic rict..proste gestapak!
4. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Hlavne on vyhrozuje osetrovatelce, ktera mu tam dela 12 hodin denne za par tisic. Pochazi z Havirova, kde ma 2 deti a manzela v invalidnim duchodu a on to vi a vyuziva to proti ni :angry:
4. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
ježiši to je hrůza, fakt idiot první třídy.... a tys byla včera v práci nebo ti volali?
4. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Gucci byla jsem v praci, ale ne ve zverinci, jen jsem odnesla papir na penize. Ale pak mi v poledne volal byvaly sef z laborky a ptal se me, jestli by L. nemel pro tu holcinu misto v IKEMu. A rekl mi, co se tam deje. Ja uz jsem neco vedela, protoze jsem tuhle osetrovatelku potkala minulou stredu, kdyz jsem jela na cviceni...

Pridala jsem do albicka dalsi vybavicku :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
aha, no mazec no
prosím tě, podle čeho si vybírala tu kojo podprdu? já vůbec nevím jak budu mít po porodu velikost...ted mi kamarád poslal fotky z pátečního sezení co jsme s něma byli, máme tam fotku mě a pG a já mám fakt všechny těhu kila v big ceckách a big břichu, děs běs
4. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
gucci, co mi říkala jedna paní v obchodě, máš vybírat kojo podprdu v 36tt, to už většinou se prsa nezvětšují, max se trochu nalejou po porodu.
4. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Gucci ja jen na zkousku objednala 80C a pohoda, klidne muzou prsa porust je tam dost mista :slight_smile:
Ale klidne pockej, tohle zbozi mi prislo za 10 dni od objednani, takze v 36tt mas dost casu :wink:
4. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
booože já mám problém koupit normální podprdu, natož kojo :rolling_eyes:
4. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
4. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Gucci ta kojo je lepsi, mi krasne sedi uz ted :slight_smile:
4. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
gucci, tak začni kojo podprdu vybírat teď když máš problém koupit i normální, no a kdyžtak po porodu a po kojení z ní uděláš normální podprdu jako já. Jsem je obě zašila, aby se nerozjížděly od základu a nerozepínaly a je to. :grinning:
4. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
no já zase nemůžu mít normální podprdu, potřebuju tam mít aspon kostice nebo něco, páč jinak mě prsa za chůze bolí
4. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
gucci, hm kojo podprdy jsou všechny bez kostic! :pensive:
4. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
tak mini nest fusak objednán :wink:

mel: já viděla myslím i s kosticí, no uvidíme, tohle zatím neřeším
4. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
gucci, neměla by být, kvůli mléčným žlázám.
4. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
aha, božínku já jsem v těch mimi věcech úplná panna :grinning:
4. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
gucci neboj, já jsem taky byla . . . :wink:
4. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Gucci kojo podprda by nemela mit kostice, uz ted bys nemela nosit kostice :wink: ale klid ja je porad nosim :slight_smile:
4. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
už ted? jako, že se mi už dělá mlíko? a já se pG smála včera, když mi odmítl cucnout prso, páč se bál, že z něho vyteče mlíko a on by se poblil :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Jani, myslím, že pokud tě vyloženě kostice teď nepíchá do prsou tak je to o.k. Ale pak bych se toho asi vyvarovala. Já všeobecné moc kostice nemusím, jenže občas slušnou poprdu v mé velikosti neseženu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
gucci, mě občas při zmáčknutí prsou vyteklo mlezivo už tak po tom 20tt. . . :wink: Ale fakt jen při velkém zmáčknutí bradavky. :wink:
4. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Gucci mi teda jeste mliko netece :slight_smile:
Presne jak pise Mel, prsa by mela mit volnost, aby pekne rostla :slight_smile:
4. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
jako doma podprdu nenosím, ale jinak musím mít jemně vystuženou (ne push-up)
4. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Sakra, tak nadějně vypadala Puzzino hovnostory a nakonec to bohužel pro nás dobře dopadlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Anippe, to víš že bych moc ráda poznala i tebe.
Hele, zahrada je velká dost, barák taky a rozhodně bychom tam nikoho nerušili.
Jsem se včera zapoměla pochlubit, že je u nás pokořena hranice 3 kil, Míša má 3190g a Kačka 3001g :dizzy_face:
Jo, a taky že jsem matka Herodes, předevčírem jsme nechali Kačenku vyřvat, páč jsme jí v noci byli během půl hodiny tak 20x nahodit dudlíka a ona ho vždycky vyflusla, tak měla útrum, ale zabralo to, brečela tak 4 minuty (kdy jsem byla úplně hotovka P. mi skoro kurtoval k posteli,abych to vydržela),ale pak už byl klid.
Jo a taky jsem vám zapomělaprozradit jak se na mě podepisuje šestinedělí.Včera jsem se rozbrečela,páč mi je hrozně líto,že děti vyrostou a nebudou už to takový bobánci malinký a já že zestárnu a jednou ze mě bude babička a moje děti nebudou chtít,abych třeba vnoučata pusinkovala......Prostě magor!!!
Já mám kojo podprdy s kosticí!!!!!!!A vůbec ničemu teda nevadí. Akorát v ní nespím.
Gucci:mě melezivo neteklo skoro do porodu. Hele, ten pak G. je teda fakt velká fajnovka.
:sweat_smile:
4. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
tet: jéééé gratuluju ke třem kilům, za chvíli ti bude zvěřinec běhat :wink: , taky si občas říkám jaké to bude až budou děti ve škole a tak, že už to nebude naše mimi :slight_smile:
pG je děsná fajnovka, jemu vadí i olejíček na břiše :grinning: , už ho vidím jak přebaluje a maže a všechno tohle kolem mimi
4. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Tetesko gratulace ke 3 kilum, to je neuveritelne, jak krasne rostou a pribyvaji...
Hele a kvuli tomu, ze mi jednou mrnous vyroste jsem brecela uz pred tehu :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
holky máte pro mimi zvlhčovače vzduchu?
4. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
a máte monitor dechu?
4. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
a necháváte mimi křtít?
4. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
4. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.