• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Čau ženy :slight_smile:
vy brečíte, že vám děti vyrostou? :sweat_smile: Já se těšim :grinning: No nic!
Jsem dnes spala do 10:10, P. měl službu, noc dobrá, do pěti nic, pak mlíko a do sedmi.
Tenisáčkům gratuluju ke 3 kg!
Mel negratuluju k tak brzké MS.
Steffi, tyjo, nemáš chuť se šéfovi nějak pomstít nebo to na něj někde výš prásknout?
Gucci, pG je vtipnej, vy jste vůbec povedená famílie :grinning:
4. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
puzzi: no to my byli jednou na chatě na silvestra (bylo nás asi 16 lidí) a začli jsme tam řešit, jak asi chutná mateřské mléko a všichni chlapi začli dělat ksichty, jak je to hnus to zkusit a tak, pak tam někdo vzpomněl ten díl Přátelé, jak to Ross zkoušel a chnuš...a pak vstala jedna kámoška a říká: já to zkusila od ségry a je to dobrý :grinning: , tak všichni chlapi prvně asi 5sc mlčeli (asi si to představovali :grinning: ) a pak zase jako, že bleeee a řešilo se to pak ještě asi dva dny po :grinning:
4. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Ne a nebudu porizovat
Ne a budu porizovat
Ne :grinning:
4. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Jani: díky za vyčerpávající odpovědi :grinning:
to mě moje máma mate takovými dotazy
4. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Puzzi ono se mu neda nijak pomstit, ona za nim z nejakeho duvodu stoji reditel ustavu :frowning2:
Gucci ja jsem to zkousela v sesti letech, kdy mama kojila brachu a uz tenkrat mi to moc nejelo :wink:
4. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
já vím, že jsem asi v 11 letech zkoušela od sestřenky sunar a bylo to mooooc dobré
Gucci no ani ja nejsem pokrtena, takze ani nevim, jestli se to muze :wink:
Tvoje mama ma super dotazy :wink:
jani: no máma s tím přišla, že by to bylo hrozně hezký a že jde jen o to, že se sejde rodina, udělá se to v nějakém zapadlém kostelíku a nic to neznamená, jako že by se muselo vést to mimi k víře.... ale že samo nemusíme, jen jí to napadlo :grinning:
4. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Gucci:monitor dechu rozhodně ano!!! Mám ho půjčený z půjčovny za 900 Kč na rok a co jsem zjišťovala,tak ho půjčují snad ve všech městech. Člověk je daleko klidnější,když ho má. Považuji to za celkem důležité už jenom pro můj klid.
Křtít ne, jsem naprostý ateista a nenávidím veškerá náboženství,
Zvlhovač zatím nemám, v létě teď dost větráme,ale na zimu o tom uvažuji...
Sunar byl výbornej, nutrilon je hnus hnusů nahořklý a proti tomu je mat. mléko slaďoučké.
4. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Gucci ja to tak ani neberu..ale ja proste moc k ty cirkvi nemam vztah...
4. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
já jsem taky ateista, ale brali jsme se v kostele jen kvůli tomu prostřední, nechtěli jsme to na úřadě
a my jako malí zvlhčovač vzduchu měli
4. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Gucci, zvlhčovač a křtít ne, monitor dechu ano - super věc pro klid.
Nutrilon je fakt hnus, potvrzuji.
Steffi, jestli pak třeba ten debil šéf něco na toho ředitele ústavu neví, to snad není jinak možný, ne?
4. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
gucci :tak taky nemam
mam a doporucuju
a ne

nechci nikoho urazit ale cirkvi spis pohrdam..prijde mi ze vetsinan knezi jsou uchylaci:slight_smile:))

kay ja vim campi mi dokonce psala ze je ok 75-150g tydne
to stella pribira krasne...
jani to je fakt kokot
ty jo oliver dneska naky blby rval nechce prso...a dvakrat mi zeblil manducu..nakonec usnul za chuze na me po te co jsem mu vypravela pohadku jak malej oliver na svet prisel:slight_smile:))
ja taky chutnala to mliko ale malinko a prislo mi dobry:slight_smile:)
4. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
Nutroš je docela dobrej - ten obyč.
Monitor nemáme, zvlhčovač nemáme a věříme akorát v to co vidíme. :wink:
Právě mám dítko v Manduce, no nevím zda se mu to líbí, ale moc neřve. Jen když změním polohu ze sedu do stoje a naopak. Jo a ta novorozenecká vložka, to je pro děti s hubenýma nožičkama???? :grinning:
Tetes, gratuluju ke třem kilům. :wink:
4. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
mel lukynovy se tam nevejdou??? to je blbost dyt je velka
4. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
boooooooože
mám tady novou studentku (ta stávající za měsíc odchází), tak se ta nová zaučuje s tou starou, poslala jsem je ven vyřídit 3 věci.... 1 vyřídily, 2 vyřídily blbě a 3 nevyřídily vůbec páč zapomněly :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Tek vejdou, ale nesmí být moc oblečený. :grinning:
smarjaaaaa jaaaa krava jsem prehlidla dvojky to mi neodpustej!!!
velka gratulace zviratka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
mel si delas prdku neeee?
to je sranda teda
gucci no jo pubertacky 1. byla nejlehci ...2.si daly cigo a pomotaly to a 3. co by se s tim vubec zabyvaly :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
tek: cígo si určo nedaly, já vybírám lidi zásadně nediskriminačně nekuřáky :grinning:
4. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
gucci, :grinning:
Tek prdku si nedělám, by jsi musela Lukyho vidět osobně - má pěkný kejtičky. No a oblékání na stehnech mi nehrozí, nemám je tak dlouhý, musím na stole. :dizzy_face: No a dítko z té trpělivosti z mého zkoušení usnulo. :sweat_smile: Jsem zvědavá na zítřek, jak to spolu zvládneme v manduce.
4. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
hmm tak si rikai kam pujdou vecr na vinko nebo koho si vezmou do pstele :slight_smile:))))
ja to oblikam na kline :slight_smile:))))
4. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Tek, asi budu muset více trénovat, ale musí mít Luky dobrou náladu. :wink:
4. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Holky, druhej zub je skoro venku, vidíme kousíček bílýho, asi jen půlka zatím.
4. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
puzz, super - gratulace k dalšímu zubu, takže kdy už upečeš Honzíkovi první řízek ať se pořádně nají? :sweat_smile: :grinning:
4. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
no tak vidis tak to bylo zubem ty prdolo...jupii to uz je homzik dvojzubec :fearful:))
olivera jsem se uspaesne zbavila lezi na gauci vedle me a chrni uz skoro 1,30min !!!! nechapu
4. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
Tek, už 90 sekund spí, jo? :grinning:
Gucci, takže místo tebe jedné osoby 2v1 se přijmou 3 mladice, aby to bylo tak tak, jo?
4. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
jéé puzzi, gratulace k druhému žubu :wink:
puzzi: ee, já tady mám normálně studentku k ruce, chodí na pochůzky a dělá takové ty kancelářské práce, které já kvůli koně nestíhám :grinning: :grinning: :grinning: , no a ta studentka je tady jen do září (jako já), tak jsem musela hledat novou a navíc zástup za mě
4. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Tak mě se Lukýno probudil, teď leží na zádech, kouká na hračky a kupodivu ani nedutá. Jééééé a k tomu ještě prdí. :grinning:
4. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
to je 1hod 30min :slight_smile:)))
4. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.