• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci teda to jsou trdla ty studentky :wink:
Puzzi gratulace k dalsimu zubu :wink:
4. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Á už mám dítko zase tuhý. :sweat_smile: Ten má dneska fakt zajímavý den, a natvrdlou mámu, nechá ho 10 minut řvát a marně nasazovat dudlík, místo aby pochopila, že chce spát a tudíž obrat na pupek. :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
jani: teče ti pořád krev z nosu?
4. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
ahoj holky,

tak já mám od rána furt nějaký pocit de ja vu :slight_smile: nevím jak se toho zbavit :grinning:

my dneska spaly do 10:30 cca.. samozřejmě s přestávkama na kojení.. :slight_smile: i sem se docela vyspala, na to že jsem šla spát až v jednu.. :sweat_smile:

gucci, monitor máme, je to prostě fakt pro klid duše a po tom jednom poplachu jsem naprosto ráda že to existuje..

zvlhčovač nemáme, v baráku máme vlhkost tak 50-60 % a to je podle mě naprosto ok..

a o křtění teda ani neuvažuju, jsme naprosto nevěřící , M. metalista jako Brno :grinning: to by asi neprošlo a mi veškeré církve přijdou trochu pokrytecké. (zdůrazňuji církve ne víra, to je každého osobní věc, nechci tímto rozjet nějakiu debatu.)

mel, teda a lukynek už povolí ty nožky kolem Tebe? Já se chystám do brány k dětem až bude M. použitelný, a tam si to všechno pěkně ozkoušíme, necháme si to všechno ukázat a ještě mám domluvenou kamošku s šátkem a nosítkem beco, že taky přijde a ukáže.. a uvidíme co se Stele bude nejvíc líbit. Mě se líbí nejvíc šátek, ale nevím, jestli na tonení Stela už velká, myslím jako na zvykání.. A nosičky jsou asi zase pohodlnější na přidělávání..

puzzi, tak druhý zoubek to je super :grinning: buď v klidu, já se taky těším až Stela trochu vyroste.. tším se tak na 2- 7 let :grinning: pak už bude puberta a to je konec :grinning: ale v porodce jsme při kojení toho dvoukilového prcka taky najednou přemýšlela jak se za 15 let budeme hádat a ona mě nebude mít ráda a teď že ji tak piplám :grinning:
4. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
jo a k tomu MM. Já si říkala v těhu že to určitě budu chtít ochutnat, ale zatím mi to nějak nepřišlo že bych měla.. Shodou okolností jsme na to včera s M. narazili, tak říkal, že by jako ochutnal :grinning: ale až v klidu po festu :grinning: holky dneska odjíždí zítra to vypukne :grinning: moje nervy, už aby to bylo za náma.
4. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
jeee kay to je lizko vas co? muzes se mi tam pak kouknout na takovy panenky z peru? bych ti pak poslala odkaz maji desne drahy postovny :slight_smile:)))
4. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Kay, Luky ještě nožky kolem mě nedá, takže musí být v té novorozenecké vložce. Ale jinak dobrý. :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
Mel, už aby se Luky uměl otočky na břicho sám :slight_smile:
Kay, do 10:30 spát a ty seš docela vyspaná? :sweat_smile: Týjo, Stelouš je spáč, sice kojo pauzy ale dobrý, v kolik večer usíná?
Kay, to já taky přemýšlím o pubertě a že mě třeba pak Honza pošle někam - docela smutný, člověk kolem nich tak běhá teď a pak ti třeba dítě řekne "ty mě furt jen buzeruješ", teď teprve chápu, jak pro rodiče musí bejt puberta těžká.
Holky, mat. mlíko jsem neochutnala, jsem neměla odvahu :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Puzz, MM jsem ochutnala - sladký, dobrý. :wink: A s tím otáčením, mám obavy, že Luky zvládne nejdříve z břicha na záda, takže slyším už teď ty řevy jak bude najednou na zádech a nebude tam chtít být. :grinning:
4. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
ha tak jediná Mel má pochvalu za ochutnání mlíka :grinning:
4. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
gucci, jsem chtěla vědět co Luky pije. Porodní asistentka na kurzu říkala, že každé je jiné, některé ženské ho mají nahořklé či jiné chuti.. . . No Lukyn dostával slaďoučké. :grinning:
4. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
olik ma take sladke :slight_smile:)))
a uz fakt dem ven
4. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
Gucci nene krev z nosu uz mi netece...
Mel tak to mas prima den, kdyz Luky spinka. Jsem na nej zvedava zitra :wink:
No nic, jdu na prochazku s kamaradkou :wink:
4. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
jani: tak to se máš, mě teče tak 3x do týdne :angry:
4. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
Fakt jo? No mi tekla tak 2x a obcas kdyz se vysmrkam, tak mam krvavy kapesnik, ale krev mi netece...
4. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
njn pešek no
užij si prochajdu :wink:
4. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
Gucci ja jsem s timhle nemela nikdy problem, takze asi proto...
No jdeme pokecat, je to ta byvala osetrovatelka, co ted dela u L. :slight_smile:
4. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
no to já taky ne, jen když jsem brala clostilbegyt, tak mi sem tak teklo z nosu, ale to je prej u clostilu normální a ted tohle
4. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
Tak to mi ani Clostyl nedelal, asi nejsem tak citliva :wink:
4. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
a jak dlouho jsi ho brala?
4. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
puzzi, no šla spát později, tzn kolem osmé, usla víceméně hned, to už máme nacvičené docela dobře.. pak v noci jsem šla spát v jednu, naštěstí jsem ji myslím neprobudila, kojení v 4:45, pak jsem měla strach jestli bude ještě spát, protože když se probere mezi 5a 6h tak většinou tu hodinku a půl nespí a povídá si s medvídkem pobrekává a pod.. u toho se spát moc nedá.. Noale usla, pak zaspala i vstávání M. s Bertem, to je vždycky moje největší můra.. no v osm se vzbudila, přebalila jsme ji, nakojila a dala k sobě do betle a zase jsme usly dokonce i s otevřeným oknem a dělníky za ním :grinning: a do té půl jedenácté.. :grinning: nodneska jsem si rozhodně nestěžovala, ale není to tak vždycky že jo..
no taky až teď chápu ty rodiče :grinning: a když si představím co jsem dělala v pubertě já s bráchou, ne teda že by s rodiči byly nějaké velké konflikty, ale spíš to o čem nevěděli :grinning: tak mě omejvají.. :grinning:

mel, no stela měla právě taky tu novorozeneckou vložku, a i tak ty nožky měla u sebe a nešlo to skoro nasadit.. Možná jsme ji tam ale dávaly nějak blbě, proto si to chci nechat ukázat.

tek, no je to prostě ve městě :slight_smile: určitě pošli odkaz, já s emrknu, taky jsem se na ně dřív koukala..

gucci, já brala clostil taky, ale krev mi netekla.. ale mi netekla ještě asi nikdy, kromě když mám třeba mega rýmu, ale i tak to není nic hroznýho..

tak Stelik se budí.. :slight_smile: zatím
4. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
autor
Kay, úplně to vidim ty situace a nervy, zda znovu dítě zabere, zda se nevzbudí :sweat_smile: Honzík si dneska v 5 povídal, dostal mlíko, pak se chvíli šmrdlal, byla jsem napjatá jak struna, ale usnul :slight_smile: Do sedmi no, na vašich 10:30 nemáme.
Kay, já s rodičema v pubertě taky nic extrémního, ale jeden čas jsem lítala v anorexii a spol. a myslim, že to měla máma fakt těžký a leckdy jsem i z úst leccos vypustila. Ovšem moje máma taky leckdy vypustí :grinning:
4. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
autor
Mně taky krev z nosu netekla už asi 150 let a ani při clostilu. Ale třeba moje máma je na to citlivá a tu a tam jí teče. Holt někdo v těhu bleje a někomu teče krev z nosu :sweat_smile:
4. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
Tož holky, dneska jsem zase přispívala jako divá :grinning: .
No já jdu za chvilec dom, poletím ven s pejsánama, pak rychle najíst a zase rychle za babčou do nemocnice. Takže až se vrátíme, tak padnu za vlast a už asi ani nenapíšu :sweat_smile: . Takže asi až zítra ráno ahoj :slight_smile: .
4. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
puzzi: hm tak já blila i mi teče krev, chnůůůůůůůůůůůůš :grinning:
Mili: drž se
4. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
Milu, přeju v nemocnici dobré zprávy, ať je babča lepší :slight_smile:
gucci, ty taky musíš mít všechno, viď?
4. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
puzzi: tys lítala v anorexii jo? jak ses z toho dostala?
4. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
gucci, jj, bylo mi 16-18 v tom nejhorším období, vážila jsem nejmíň asi 40 kg (na 163 cm - až tak nic tragického, ale drsný to bylo). Pak jsem jela na 3 měsíce do Rakouska, tam jsem se nějak rozežrala, takže pak deprese a pokusy o bulimii, v tom jsem lítala asi do 18, pak jsem potkala P., zlepšilo se to, dodal mi sebevědomí, ale 100% jsem se toho zbavila až ve 20ti, když jsme spolu začali bydlet. Takže nepoznat P., tak nevim nevim...
4. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
puzzi, jj tos popsala přesně, člověk je napnutej jestli dítko usne nebone :slight_smile: já se občas přistihnu že jsem úplně stuhlá a v křeči a jak si to uvědomím tak se uvolním :grinning:

teda puzzi, tos mamce nědělala radost :grinning: :-O hlavně že je to za váma.. Myslím, že ty naše maminy jsou trochu dost pdoobné :grinning:

gucci, no jo já třeba neblila ani mi netekla krev :grinning: a ještě jsem i hubla na začátkui, ale mi bylo fakt blbě.. lepší je se vyblít.. :grinning: no to je zase téma..
4. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
tjooooooooooo, mazec teda
4. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.