• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jako naši si se mnou taky užili, ale byly to tři roky a pak byl se mnou klid, kdežto bráchu to chytlo v 19, ted je mu 25 a ještě ho to nepustilo :grinning:
4. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
kay, jj, ztuhlá a ruka odkrvená, člověk se ani nehne. :sweat_smile:
Jj, maminy máme podobné, kay.
Njn, zpětně vím, že jsem byla kráva a zbytečně jsem si zničila pár let radostnýho života.
4. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahoj holky!
Anip, Alex má úžasný vlasy a fakt vypadá tak na 3 roky! :slight_smile:
Tetes, zvířata krásný! :dizzy_face: A M. dělá super obličejíky! Gratulace ke 3 kilům!
Puzzi, ještě že to dobře dopadlo! :grinning: :grinning:
Tek, M. má podobnej problém už tak 4 měsíce - naše dr. to považuje za variantu normy a neřeší to. Jsem zvědavá co Olíkovi zjistí... Snad to bude OK. Ten přírůstek mi připadá dostatečnej.
Marti, tak to je Martínek strašně šikovnej! M. se ještě ani pořádně nevzepře. To je super, že si tak užíváte léto. A fotky jsou úžasný - jsem zvědavá, kdy tohle dokáže Madla. :sweat_smile:
Kay, 150 g týdně je ve S. věku průměr!
Mili, snad Dostinex působí... Teda s těma babičkama mě to moc mrzí. :frowning2:
Gucci, já mám jednu kojicí podprsenku taky s kosticema (bez kostic mi vadí), ale stejně už koj. podprsenky vůbec nenosím, prot. mi tyhle zavřený střihy vůbec nesluší a nemohla bych nosit spoustu oblečení.
My máme zvlhčovač vzduchu i monitor (bez toho bych se asi nevyspala) a křtít nenecháme (to by asi D. nepřežil). :slight_smile: Mateřský mlíko je hrozně dobrý. :wink:
Já se taky M. puberty děsím už teď - my byli oba naprosto šílený (je zázrak, že jsme přežili do dospělosti v relativním zdraví). :sweat_smile:
Puzzi, Ty jo, to ještě že ses z toho takhle krásně dostala!
4. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
evi a jakej máte ten zvlhčovač?
4. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Puzzi:jé,paráda druhý zoubek :slight_smile:
Tek:dvojky ti odpustí, tobě vždycky :slight_smile:
Gucci:já myslela, že v kostele se smí brát jenom věřící? Já byla jednou na svatbě v kostele a tam při tom oddávání říkali, že žena musí být podřízena muži, tak a tímto jsem svatbu v kostele navždy zavrhla :grinning:
Kay:po festu ochutnávat mléko? Nějak postrádám souvislost? :grinning: To je jak před kristem a po kristu :grinning:
Jsem byla teď celé dopolko do před chvíle se zvířátkama sama, v kočáru spinkali parádně,ale doma očistec, kupodivu Kačenka je ta hodná a trpělivá a Míša je teda fakt těžkej nerváček, jako když on chce chovat nebo když on chce jíst, tak nikdo jinej nemá nárok dělat něco jiného, on fakt vydrží nepřetržitě řvát a jakmile ho pochovám,tak je klid.Jenže těžko můžu chovat,když potřebuju přebalit Kačku a on to ten zmeťour nechápe. :grinning: Asi možná budu muset i u Míši nasasdit dudlíka,ale uvidíme,ještě to zkusím vydržet. Přišel P. a oba chrní jako nemluvňata a P. se snaží být fakt vtipnej,takže už mi taky dvakrát řekl, že nechápe,jak jsem se nemohla stihnout nasnídat,když takhle krásně spějí.....no nic řekne to potřetí a kopnu ho do prdele :grinning:
Kay:po kolika hodinách v noci krmíš?
Kdy se to tak začne prodlužovat? Páč podle smráďat bych si mohla řídit hodinky,fakt dají ty tři hoďky a ani o minutku víc.
Malej už začíná mít pěkně naducaný tváře, zatím je to teda ještě roztomilé,ale já nechci tlusté miminko....
V sobotu jdeme na ko,tak jsem zvědavá co dr. řekne,jak se jí svišti líbějí.
4. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
já se loučím
zítra fááá
4. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
H. se vzbudil po dvou hodinách do růžova, teď si s ním P. hraje na zemi, holky, já jsem tak šťastná za ten vývoj, že vidím, že nás má rád a že si hraje a je veselej :slight_smile:
Evi, s martínkem holt nemůžeme děti porovnávat :sweat_smile: Tyjo, se těšim v září na setkání, budeme asi obě koukat, jak jsou naše děti o 2 měsíce šikovnější nebo kdy jsme se to naposledy viděly.
4. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
tet: to byl asi katolický kostel, my se brali v evangelickém, tam nemusíš být věřící, záleží na tom faráři, my měli super faráře, takže spokojenost super, neměl ani žádné církevní kecy :wink:
4. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
H. teď bojuje s kuličkou hroznovýho, docela u to jde :slight_smile: Předevčírem v kočáru jsme ho zklidnili půlkou banánu v ruce, padal mu a klouzal, ale dobrý, docela to zvládal jíst chvílema :grinning:
Tetes, jak tak pemýšlím, tak s dvojkama to přežít fakt jedině, když jsou relativně hodný, máš makačku mi tak, věřím. Mít jen Míšu, tak ho pochováš a udyndáš a je zas hodňouš, mít jen Kačku tak jí vyslechneš kecání atd., mít dva ale už přináší zapeklité situace :sweat_smile:
Tetes, Honzík v noci po 3 hod. asi do 3 měsíců? Pak si prodloužil 1. fázi a pak do dvou měsíců vydržel často do rána.
4. srp 2009 v 16:03  • Odpověz
Gucci, teď si nevzpomenu na značku, ale máme parní - ty jsou prý o hodně vhodnější pro alergiky.
Tetes, to se tam ale říkat nemusí! :wink:
Puzzi, jj, taky jsem moc zvědavá, jak se H. změnil. :slight_smile: Jé, Honzík už si drží banán?! :dizzy_face:
4. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
Přidala jsem fotky, ale zjistila jsem, že s vlkem má jen nahatý, a ty nechci na veřejnej net dávat, takže ji vyfotím ještě doma a pak přidám. :sweat_smile:
4. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
Evi, nádherný fotky, z madlenky je holčička krásná, rozumně kouká :slight_smile:
Honzík už se umí celkem krmit - křupky v pohodě, občas mu dáme piškot, ten si narve do pusy a sní, dvakrát jsme mu dali bebe sušenku, tak asi do půlky to zvládl držet a ukusovat, plus někdy to hrozno nebo kousek ovoce, ale to jde hůř, jak je to mazlavý. Jo a chleba světlej taky zvládá - v kočáru naše záchrana, aby vydržel :sweat_smile: Akorát pak je kočár plnej drobků komplet :grinning:
4. srp 2009 v 16:42  • Odpověz
tak jsem strčila S. na zkoušku do carry baby, jako že břichem k sobě i sem vám to vyfotila,ale M. mi vzal velký pc kde to můžu změnšovat takže mám smůlu.. chtěla jsem abyste to zkoukly, jestli má ty nohy dobrý nebo ne, furt mi to vrtá hlavou... :sweat_smile:

tet, no u nás se prostě všechno dělí před a po festivalu :grinning: je to spíš jako před antikristem a po antikristu, vzhledem k jeho zaměření :grinning: a protože že jsme se k tématu ochutnávání MM dostali včera a M. dneska odjížděl, tak po festivalu.. :grinning: já vlastně na všechno čekám po festivalu.. M. začne být se Stelou, začne třeba i přebalovat, jezdit s kočárem, budeme chodit na výlety atd.. prostě po festivalu budeme snad už konečně rodina.. poslední 2 měsíce až měsíc před ním je to prostě doma děs...
poslední dobou, myslím tak týden nebo 10 dní stela spí od cca 19h do cca 4- 5h rána, takže pohoda.. usínat se naučila moc pěkně, po té co zjistila, že já zjistila, že její brek už rozeznám a přestala pobrekávat jen abych přišla.. :grinning: byla jsme z toho udivená, ale bylo to tak.. jsosu samozřejmě i vyjímky, třeba když ji vzbudím, když jdu spát, ale i tak s eněkdy dá zase uspat s dudlíkem.. a přes den je to tak co 2 hodiny.. hodinu a něco si hrajeme a pak necelou hodinu spí.. někdy 20 min, někdy 2 hodiny..

evi no fotky jsou parádní, hlavně ta na sluníčku s kloboukem :grinning: prosím tě ta kostkovaná deka je tato? http://www.eclovicek.cz/detail.php?zbozi=124090 já nad ní furt přemýšlím jestli se vyplatí a je dobrá...
4. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
jee evi ta je krasna fakt dlouhanka ..prvni doptaz krasny bodycko kde jste ho vzali :slight_smile:))))
druhej krasna deka mate ji zespoda nepromokavou ...taky kde jste ji vzali kolik stala atd.
a treti dotaz ona neostala medveda? toho ji schvavate az k vanocum ci co?
jeee puzzi super ze z papa takhle sam relativne
tetes hmm zapeklita situace jeden prte bude muset pockat
oliver to mel takhle cca do mesice pak to prodlouzil na 4-5hod a od 2,5mesice chrni celou noc myslim mozna i dyl
4. srp 2009 v 17:01  • Odpověz
Puzzi, Ty jo, to je teda Honzík šikula! Já jsem na to M. jezení hrozně zvědavá.
Kay, to spaní závidím. M. večer většinou usne dobře, ale přes den děs - jedině při kojení nebo v manduce. :unamused:
Jj, to je ta deka - já ji koupila od pana Laoly. :wink: My jsme s ní teda strašně spokojení - je lehká, bereme ji všude s sebou, a nepromokavá, takže ji můžeš dát i na vlhkou trávu.
Tek, myslíš to se zeleným lemem? To jsme dostali. Je to zn. Fixoni (v životě jsem to neslyšela).
Odpověď na druhý dotaz viz výše. :wink:
Třetí dotaz - jj, medvěda jsme schovali k Vánocům, ale přivezu Ti ho ukázat. :grinning:
4. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
Ještě jsem vám přidala foto D. v "plné polní". :grinning: (Když vás tak zaujala ta deka.) :wink:
4. srp 2009 v 17:47  • Odpověz
evco diky moooc :slight_smile:)) vlk je videt trochu a moc bych tady D. nevystavovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo to jsem mela na mysli :slight_smile:))tak to taky neznam
hele a majda ma manducu uz rozeplou???
4. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
Tek, myslíš jakoby prodlouženou? To nemá.
4. srp 2009 v 18:12  • Odpověz
Teď jsem asi hodinu studovala složení příkrmů (takových těch pro starší kojence) a jsem naprosto zděšená! Takže bez přečtení složení nelze koupit prostě vůbec nic! :angry:
4. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahoj. díky za chválu Alexe :slight_smile:

Madlenka je moc pěkná, myslíš že jí fakt zůstanou modré oči? :confused:

Evi a nechceš zkusit vařit? ty kupovaný jsou fakt děsběs, raději nečíst a uvařený v páře je to za 15min. :wink:
Dneska měl A. špenát+brambory ted večer kaši od Nutrilonu a v ní jedno jablko a broskev...děsná mnamka, zvládl plnou misku.Aspon vím co tam dám a je to i chutnější.Největší humus je mrkev s rýží ve skleničce
4. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
ahojda,tak za 5 minut jdu píchat další dávku menopuru,to zas bude bodanců vedle,než se odvážím to tam vrazit úplně :astonished: :frowning2:
od odpoledne mě už začíná brát nějak břicho,že by ty 2 dny už byly znát?? :astonished:
a co tady nového?nestíhám nějak dočíst... dnes jsme jeli s neteří na výlet mašinkou,byl to výlet na celý den ,byla nadšená a tááák se radovala :slight_smile:
je krásné vidět,jak je šťastná,teď právě kouká na Vašíka :grinning: ,jak dostat tatínka do polepšovny :slight_smile: ,to tu pořád vypráví,co Vašík dělá a zpívá,spadneme do písku :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
jo to jsem myslela .aha tak to vypada ze ji to je v poho furt co?
mi rpislo ze mariance to bylo jaz takz jak mela ty rucicky uz venku..
no tak ted jsme dali spat mrnouse tak jsem zvedava za jak dlouho se probere pac ode me toho moc nemel a ohraty mliko zbylo ..myslite ze neva kdyz mu ho dam za hodinku?
jo vono to asi fakt bude chtit varit ...kurna
4. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
evi díky, tak já taky zakúpim u pana laoly.. :slight_smile:

no teda D. ta manduca fakt sluší :slight_smile: s tím miminkem :grinning:

tek, no nevím, já se tady toho zmražování a rozmražování bojím, takto nedělám.. a taky nemám mlíko na to :grinning:
no já si myslím, že je lepší vařit a fakt to podle mě netvrvá tak dlouho.. a občas nějakou skleničku s sebou na cesty.. aspoň takový mám plán :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
Pajda pise: Ahojky, tak babi prave privezli z MR a vysledek je, ze je to snad opravdu jen ta krevni srazenina, ktera by se mela do 6ti tydnu vstrebat. Ja jsem tak stastna, ze budu asi skakat radost :slight_smile: Ted jen aby se babi vzchopila a zacala poradne bojovat! Dekuji moc za pesticky. Terka mi vcera psala, ze je vsechny drzite.
4. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Tak jsem vas docetla a prohlidla fotky.
Majda je fakt fesanda, no ma byt po kom :wink:
Koukam, ze detickam chutnaji prikrmy, to je fajn..
No a zbytek jsem zapomnela :slight_smile:
4. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
Kay: tak před antikristem to musí být doma teda peklo.Tak ať už je to za vámi. :slight_smile:
Evi:moc pěkné fotky, úplně koukám jak jste pořád venku :dizzy_face:
Mi to taky přijde jednoduché vařit ty příkrmy, nebo není? A i mi přijde zbytečné za to vyhazovat peníze....
Tek, jakpak už jste si to s M. vlastně vyříkali?
To je bezva zpráva od Pajdy.
4. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
jo a to mel bejt dalsi dotaz evi kde to jste na tom vyletu :slight_smile:)))
no asi to spis neresime on udelal drsnaka a ze prej tuz resit jako nebudem...ale jako chova se jakoby nic :slight_smile:))
juuu to je super zprava od pajdy..
tak je to tady uz se zase probral
kay ja nerozmrazuju je to z rana odstrikane pouze jsem ohrivala ale uz jsem mu ho dala takze nic :slight_smile:
4. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
jani, to je super s babičkou Pajdy.. fakt jsem ráda..

tetes, no vyjádřila jsi to naprosto přesně :grinning: :grinning:

hodila jsme do alba foto toho carry baby, můžete někdo prosím mrknout, jak to vypadá?

tek aha, no tak uvidíš, vím, že se to nesmí ohřívat 2x, ale když mu to dáš už neohřívané tak se snad nic neděje.. :sweat_smile:
4. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Jé super s Pajdinou babičkou.
Tetes neboj Míša určo nebude tlusté miminko. Většinou děti naberou trochu do šíře a pak najednou rychle do dálky.
Evi, fotky super a Majda rozkošná holčina. :dizzy_face: S těmi příkrmy, bych taky řekla, že je jednodušší uvařit než kupovat a složitě studovat a hlavně vidíš co dítěti opravdu dáváš.
4. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Taky mam velkou radost, ze se u Pajdiny babicky nepotvrdila ta horsi diagnoza...
Kay ja se v tom vubec nevyznam, ale prijde mi, ze to mas malo utahle, ze ti tam Stelinka pada...ale jak rikam prd tomu rozumim..
4. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.