• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jani díky, no já měla taky ten pocit, ale spíš mi šlo o ty nohy, jestli je má takhle v pohodě, jestli by třeba je neměla mít víc kolem mě nebo tak.. :slight_smile: ale asi ne.. moc se jí to stejně nelíbilo, ikdyž byla ospalá..
4. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Kay, máte super režim, fakt že jo! Tyjo, hodina a něco vzhůru a pak spát - to je pohodička :slight_smile:
Holky, kdybyste viděly, jak rychle manipuluje Honzík s dudlíkem, to byste teprve čubrněly, to kam se hrabe chleba, někdy ten dudlík zmerčí, za sekundu uchopí a za další sekundu si ho narve do pusy, někdy pomaleji a opatrně otáčí, ale je fakt dost dobrej :grinning: No nic, to je tak jsem se chtěla pochlubit - ať žije dudlík :sweat_smile:
Evi, jj, bez přečtení složení nejednodruhových radši nebrat, rajčata od 6M apod. není výjimkou.
Jj, jako Anippe taky vařím, sice to není 100% bio, ale vím, co tam je a má to trochu jinou chuť - domácí :sweat_smile:
Anippe, taky do večerní kaše strouhá ovoce, např. banán, hrušku, meruňku, včera jsem zkoušela broskev, mám z toho takovej dobrej pocit, že to sama ochutím :slight_smile:
Pajda a zprávy od babičky jsou super, ježiš, to mám radost :slight_smile:
Tetes, vařit příkrmy je snadné, žádný dochucování nic, jen oškrábat trochu zeleniny a dát vařit + trošku masa (mám v mrazáku připravený balíčky se syrovým najemno, pak vařím aspoň půl hodiny do měkka i se zeleninou a mixnu). Často udělám na dva dny a je den bez práce.
Holky, ale mylsim, že Evča chce kupovaný kvůli bio kvalitě a to je zas asi fakt, že to kupovaný není až tak super bio jako to v těch kupovaných. :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Zatím vařím příkrmy z BIO zeleniny. Chci aspoň teď ze začátku. Zatím toho M. moc nesní, tak to ani není tak drahý. Uvařím 2x týdně 3-4dávky a dám to ve skleničkách do mrazáku. Martínek ty kupovaný plival.
Kay, asi bych to taky trošku víc utáhla, aby byla Stelinka trochu výš a nepadala ke straně, si myslím. Snad se jí to začne časem líbit.
Honzík je dudlíkovej akrobat :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
puzzi, no tak stela si prostě řekne, resp. na ní poznám, kdy začne být protivná a chce jít spát.. ale poslední dobou se jí ty spánky už taky krátí.. Ale mám 3 deky, 2 hrazdičky a jedno lehátko a zahradu, takže zábavu střídám.. a te=d se hlavně těším, že třeba bude někdy zabávat i Martin :slight_smile: á myslela že takový režim je normální ne? :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
Kay, já už ani nevim, kolikrát denně a jak dlouho jsem v 3M skákala na míči, takový věci radši zapomínám, víš? :grinning:
4. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Kay myslim, ze nozicky ok, jen vyladit dotazeni...
K prikrmum nemam co rict, jen ze bych si tu kasi s ovocem dala :wink:
4. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Děkuji za chválu Madlenáče, ráno jí to vyřídím! :wink:
K těm příkrmům - ten důvod, proč jsem chtěla dávat skleničky, není výjimečně moje lenost, ale to, že ty skleničky mají míň dusičnanů apod. Nevím, jestli je reálný sehnat veškerý suroviny v bio kvalitě... Minimálně s masem budu mít problém. :unamused:
Tek, myslíš ty vodopády? To jsou Dírka, na Berounce. :slight_smile:
Jé, to jsem ráda, že to s Pajdy babičkou vypadá líp.
Kay, to carry je na tuhle polohu podle mě blbý - nám tam M. taky takhle podivně vlála...
Marti, a bez problémů seženeš všechno bio?

Zítra jdeme poprvý cvičit, tak pak napíšu, jak jsme to zvládly. :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Evi, kam jdete cvičit? Tam na Bory, jak budeme pak chodit od září? Nojo, na to jsem taky dost zvědavá, jak bude Honzulák zvládat kolektiv a cvičení, jestli to zkousne :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Evi, něco jsem koupila v hyperalbertu -mrkev, brambory, cuketu a dokonce jsem tam viděla u bio kuře. Něco jsem koupila v prodejně biopotravin, ale zatím jedu jen v zelenině, s ovocem to bude horší. :unamused:
Užijte si s Majdou cvičení !
4. srp 2009 ve 22:05  • Odpověz
puzzi, no jo, já zase nevím, co je to skákat na míči :grinning:

evi, no taky mi to přišlo.. zítra to ještě zkusím trochu stáhnout a zapnout i jeden zip míň,ale nevím.. ¨

já myslím, že se dá sehnat bio skoro všechno.. a podle mě narovinu vařený je lepší i když to není bio, protože i když možná píšou že jsou skleničky bez konzervantů a pod.. tak prostě nikdy nevíš co tam je.. a jaká kvalita apod..

jé jsem zvědavá na cvičení Majdy, pak evi napiš.. tady máme MC kde je taky cvičení a jsem si říkala, že bysme od září začly..
4. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
Tak to já zas spíš věřím, že ta dětská strava je kvalitní a testovaná, těžko říct, tohle bych asi nehaněla. Pro mě je spíš plus pro domácí - naučit dítě na domácí stravu, to kupovaný prostě chutná jinak, i když je to 100% mrkev, tak je to jiný než domácí 100% mrkev.
4. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
hmm tak kluk s plakatu usnul az ted a rva a rval a rval..jsem myslela ze ho uzabiju
holky otevrene priznavam e nekdy fakt nemam nervy..jsem strasna matka ..nezvladam dacnost, dite, sebe, M.
jsem nervni a hnusna
kay takhle to mas podle me blbe stelinka by mela mit ten zadecek dsazenej ..tzn. kolinka vejs nez zadek...
jee uzijte si cviceni..
my jsme se dneska s campi registrovaly do stejne yamaha skolky :slight_smile:)
ja bych jeste chtela na cviceni s kojenci jednou tejdne aspon aby me to vyplnilo cas
4. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
tek, vítej v klubu "jsem na nervy z vlastního dítěte" :grinning: Hele, nejsme nadlidi :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
to jo ale podivej se na tetesku ..se muzu jen stydet kurva drat....az se jako dost seru jak jsem ze sebe zklamana..pritom je tak sladkej ....ted kdyz spi :slight_smile:)
4. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Tek, neblbni, nebo se budu stydět taky. :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz
tek neblázni... tohle má skoro každá.. dyť já byla po 6N na rozvod.. na prášky a na kriminál až bych tady všechny zabila.. a domácnost taky nedávám, ale o tom to přece není.. na chlapa je občas hnusná každá.. a děti jsou přece nejhodnější dyž spí... :slight_smile: podle mě jsi fakt vpohodě, super máma, olík je skvělý a chlap olt musí pochopit..

tak na to carry baby kašlu. leda že by teta lao poradila :slight_smile:
4. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
jo ale po 6N to mam sakra dlouho za sebou ..a ty puzzuiova ty mas za ebou 8m s s mrnousem kterej te pomalu nenecha ani vycurat. :slight_smile:) a prazilas ..ty se nemas za co stydet
ale ja mam klidne hodne dite...a uz bych se pomalu veset !!! dneska rval 3x po cca dvou hodkach strasny...no zitra jdu na vyter treba ho boli bruch ---chuderu
zkus se zetpat tety lao ....ale podle me je fakt blbe
treba ten satek musis mit od kolinka ke kolinku oba pruhy ....aby jakoby se v tom nevzeprela
4. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
tek přijed se kouknout k nám :grinning: a hned budeš mít pocit jak všecko zvládáš levou zadní!
4. srp 2009 ve 22:53  • Odpověz
Tek, prosím tě neblbni. Ty jsi úplně skvělá a v pohodě a každá máme někdy depku a nervy. A na mě vůbec nekoukej a uvědom si,že mám zatím 24 hodin k dispozici Petra a to je sakra znát. Takže se mnou se vůbec nepoměřuj a navíc ani nevidíš v jaké si to tu žijeme hnojníku, tak fakt neblbni. Pro mě jsi těžká pohodářka a zvládáš to bravurně! Jo, a taky si uvědom, že jsi jedna z mála která taky k tomu mateřství a domácnosti pracuje!!!! Takže vychladni blondýnko a buď v klídku,páč jsi skvělá. :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 23:00  • Odpověz
no bezva a ted jsem k tomu jeste hysterka ubrecena :slight_smile:) :grinning: :grinning: diky terco :slight_smile:))
holky u nas je hnojnik mam poblitou a posranou zem :slight_smile:) ty hovniky jsem utrela blitku ne.... vsude se vali obleceni ...cisty spinavy
nemam co zrat :slight_smile:)
no jo pracuju ale jen vecer
a ja mam taky k dispozici M.
kuva posrana depka snad bude zitra lip....objednala jsem M. k vyroci mikcu tak ji dju zejtra do prace za segrou vybrat jsem zvedava
4. srp 2009 ve 23:16  • Odpověz
tek, jak jen večer? já kdybych měla večer ještě něco děla, tak chcípnu :grinning: zem se umeje. a oblečení máme taky tak.. :grinning: co žrát mám jen díky svému otci, který mi vozí každý den meníčko z hospody na hřišti :grinning: je fakt že chlapa k dispozici nemám, ale to už tolik neřeší.. :slight_smile: a depky jsou od toho aby se prožily a pak ti bude krásně.. :slight_smile: všechno si užiješ daleko víc.. to jsou kecy co? :grinning:
4. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz
Ahoj kočeny,

Pajdi paráda s babi, tohle jí určitě taky pomůže k tomu, aby věděla, že nic tak hodně špatného nemá.. :wink: . Uff to jsem sama ráda, že to takhle dopadlo :slight_smile: .
Tetes, Míša určo tlusťoch nebude, nemá být po kom a hlavně, když jsou ty mimča ještě malý a jsou trošku oplácaný a mají ty faldíky, tak je to krásný. Takový děti bych hned okusovala :sweat_smile: .
Evi, Majda je kočena :wink: .
Puzzi anorexie a bulimie joo, no ještě, že si tě našel P. tohle je fakt hnus velebnosti, tahle nemoc.
No a my včera u babi dobrý, vypadá dobře, jen ještě nesmí jíst. Taky hroznej pocit, když už týden nic do pusy nevzala a dávají jí do žíly pořád tu emulzi. No dnes jde na další kolonoskopii a ukáže se, jak se to zlepšilo...teda já doufám, že se to zlepšilo.
Jinak já už mám vždycky staženej žaludek jak tam jdu, pže pokaždé babi mluví o tom, proč ještě nemáme miminko a že se snad toho dožije a tak... :confounded: . No snažím se to vždycky ustát, ale strašně mě to mrzí, že to prostě u nás ještě nevyšlo :frowning2: .
5. srp 2009 v 06:28  • Odpověz
Bré ranko,
jen na skok, musím nás zabalit a vyrážíme za chvíli k babí a pak na sraz s Janí, máme toho moc a jsme na to sami. :sweat_smile:
Mílo holka za chvíli taky budeš mít mimčo. Za dva měsíce a kousek zahlásíš //. :wink:
Tek, doufám, že depka už přešla.
No zbytek jsem nedočítala, přiznávám. :pensive:
5. srp 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobre ranko,
Tek co blbnes, zvladas to dobre a Olik je zlaticko a ze obcas breci, no to kazde miminko. Takze se uklidni..hele ja nemam mimco a jsem cely dny doma a ze bych mela uklizeno to teda nemam, me to ale nechava naprosto klidnou :wink:
Milu tyhle pocity znam a ver, ze to tehu nekonci. Ted slysim, ze se stejne toho pravnuka nedozije, ze to je jeste dlouho..jako bych to mohla urychlit...stari lide, co dodat..
Tak v jednu tu bude Mel s Lukym, uz se na ne tesim a pujdeme na prochajdu do lesa a vecer cviceni, jupiii :slight_smile:

Jooo a dneska zaciname 6 mesic, jupiiii :grinning:
5. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
Jani, vypadá to že na 100% budu od babí vyrážet v jednu hodinu, jídlo vychází prďolovi na jedenáctou. :wink:
Nic jdu ještě na WC a pak na bus. Luky od rána řve jak tur - pět vteřin kouká na hračku a pak řev, to teda bude boží cesta. :confused:
5. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
no depka moc nepresla pac rval celou noc a ted znova takze jsem jak po kotatech
hele ono at si klido rve...ale ja proste nevim proc nechce jist ....boli ho bricho bo co? jdem na ty vytery ..jsem zvedava za jak dlouho budou vysledky
milu vidis a ja si tady depkarim s miminem ...hele uz jen dva mesice a bude v brisku uvidis....a babicka se jeste dozije toho ze ji bude tahat za vlasy
puzzi promin vcera jsem vubec neodepsala na tu tvoju fujtajblacklou...jeste ze mas P. a ty ses uklidnila...jsi super
5. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
jani gratulace k 6 mesici ...co maj reci vid dyt to leti jako blazen ... :slight_smile:)) za chvilku tu bude kubajz s nama jsem strasne zvedava na nova miminka a pocity mamin
5. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
bréééééé rááánko

evi: krásné fotky, kdy začnou M černat vlásky? :slight_smile:
super zprávy od Pajdy, jsem fakt ráda a doufám, že se to bude už jen zlepšovat
tek: prosím tě, co blázníš, já už se ted připravuju na to, jaké budu mít nervy, až mi mimi začne jen tak řvát :wink: , to je normální, já s tím úplně počítám
Mili: to je taky super s tou babi, jsem ráda, že jsou obě babi v pořádku
Mel: nechceš dát Janči tu hračku, já se s Jančou domluvím, aby ti dala penízky a až půjde na cvíčo, tak si to s Janí předáme třeba...mě už je to trapný, že to máš tak dlouho u sebe :wink:
Jani: gratulace k 6 měsíci :dizzy_face:
5. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
5. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Jani: už jsem koukala, super :wink:

mě včera chudák pG musel letět pro slané tyčinky, vypadá to, že mě přeslo mlíkové období a nastává období soli :grinning:
5. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.