• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahojte, tak ny dneska noc docela děs, ale zvldly jsme to.. S. se furt budila, já teda šla spát až v půl jedné.. pak jídlo ve dvě a pak v pět.. a teď v sedm´.. zatím si povídáme s opicí, mám vyvečenýho a nakrmenýho psa..
se mi zdálo v tom jednom mikrospánku před sedmou, že můj džungarský křeček (ždáného nemám) sežral půl piksle kafe (kafe nemáme, nepijeme ho) a proto v noci tolik řádil :grinning: :grinning: Freud by se asi divil, že.. :slight_smile:

dneska jdu na ko na kožní a pak k babičce na oběd, budu mít šulánky s makem, už se těším :slight_smile: jsem si je přála..:slight_smile:

tek, no to je asi hodně blbé když olik nechce jíst, zkus to pořešit u tí doky na výtěrech, kdy budou výsledky? džím pěsti.. snaž se nenervit, všechno dobře dopadne nedoj..

milu, to je super, že se babi takhle lepší, a naopak podle mě to mimčo vaše budoucí ji udržuje v činnosti, že se ho určitě ještě dočká..

puzzi, s tou anorexií to musel být fakt hnus, ještě že jsi to zvládla.. jsi dobrá..

pokusm se ještě usnout, stela snad zase vytuhla.. :slight_smile:
5. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Holky diky ke gratulaci k 6. mesici. Tek mas pravdu, strasne to leti :wink:
Dneska jsem se rano zvazila a teda reknu vam, ze ta vaha jde pekne nahoru!!!
Holky tak snad skonci ty blbe noci a zase budete mit hodna ditka...
Tek snad neco z vyteru zjisti, aby byl Olik zase zdravouckej a papkal..
5. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
jani: já se radši vážím je v poradně, pro klid duše :grinning:
5. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Gucci no ja jdu do poradny az pristi patek, tak to by mohl byt sok :wink:
5. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
jinak mám velký problém:

o víku jedeme s kámošema na chalupu, bude nás tam hafo a mají bejt prý tropy, takže se půjdem asi někam koupat, tak jsem si ráno zkoušela plavky a je to děs běs....spodek v pohodě, ale z vršku mi lezou cecky ze všech otvorů :rolling_eyes: ... a kupovat plavky kvůli jednomu koupání se mi fakt nechce, takže si dám asi přes vršek ještě tílko nebo co :grinning:
5. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
Gucci ale ted jsou plavky ve sleve a vyuzijes je i pristi rok, pokud budes jeste kojit :slight_smile:
5. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
no uvidíme, dneska jdu do HM, tak leda, že by tam něco měli, áááž jo
5. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
v H&M maji urco slevy...
5. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj,jsem zpátky z krkonoš a pořád držim pohromadě :slight_smile:
Steffi gratuluju k 6měsíci :slight_smile:
gucci,neřikej že ti vyrostly prsa :grinning: :grinning: tak to v nejhoršim vyřeš nějakejma plavkama od větnamců,ty na těch pár vykoupání stačej
Tek,to je mi líto že máš teď takový blbý období,ale neblázni,vždyť jsi dobrá máma a zvládáš to bezvadně.Bordel neřeš,ten mám doma taky a přitom nelítám ještě kolem dítěte :wink: Snad dr.zjistěj čim to je že má Olík problémy s baštěnim
Kay,zajímavý sny :grinning: :grinning:
Evi,užijte si dneska cvičení
Pajdi,to jsou dobrý zprávy že je babi už lepší :slight_smile:
Puzzi,další zub....gratuluju :slight_smile:
Tetes co ty?Jak to zvládáš se zvířátkama?
5. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
kay: dobrý sen :grinning: :grinning: , mě se zdál v noci klasický těhu sen, že krvácím :grinning: , ještě, že si z toho nic nedělám
5. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Holky moravačky..potřebuji poradit pro jednu mojí kamarádku. Je z Karviné a měla by jít do nějakého CARu na IVF, pže mají špatné spermio. A vím, že snad některý CAR tuším, že v Ostravě je prý tragedie a jezdí jinam. Nevíte prosím???
5. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Mili: Ostrava rozhodně ne, at zkusí Olomouc, nebo ZLín
5. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
milu nevím já byla jen v brně..

gucci no takvoý sny jsou na prd.. ale dobře se z nich probouzí..

janoi jo 6měsíc no paráda.. :slight_smile:

stelik m dneska 3měsíce.. :dizzy_face:
5. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Mysky vitej zpet a gratulace, zes to zvladla a stale drzis. Ale ted uz bys mohla zacit rodit, co tomu rikas? :wink:
Kay, Gucci dobry sny :wink: Ja mela vyjimecne klidnou noc :wink:
Mili vsichni si chvali Olomouc, tusim, ze maji pobocku v Polance, ale tam tusim nedelaji IVF...
5. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Kay gratulace Stelince ke krasnym 3 mesicum, jeziiis to to fakt leti, si pamatuju, jak me Gucci budila SMSkou, ze rodis :wink:
5. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
ahoj,omlouvám se,že jsem vás ani minule nedočetla a rovnou tu psala o své stimulce na IVF,jsem už asi praštěná,když tu pořád píšu o obavách a o tom,kdy a co píchám,tak se NEZLOBTE !!!!!

Pajdi,je super,že jsou dobré zprávičky s babi :slight_smile:

Gucci: větší prsa jo? se máš,pošly mi alespoň jednu velikost :grinning: :grinning: :grinning:

Steffi: tobě to ale krásně letí,už 6.měsíc,tý jo :wink:

Tetes: co dvojčátka?jak rostou?
5. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
kay: gratulace Stelince :dizzy_face:
Leni: kdyby to šlo, pošlu ti klidně
navíc mám pocit, že se mi kolem bradavek udělaly strie, a to si mažu břicho i prsa ráno i večer :angry:
5. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Ježiši, Mílo to musí být hrozně těžké a smutné to od babi slyšet. Ale už brzy se miminka taky dočkáte. Páč tak strašně ti to všechny přejeme, že to nemůže zůstat bez odezvy. :slight_smile:
Steff:blahopřeji k 6. měsicí, to to letí. :slight_smile: Hezký bříško.
Tek:jak víš,co normálně má večer ženská pro sebe,aby si taky trochu odpočla po celodenním skákání okolo mimča a ty místo toho zasedneš ještě k práci....Blázínku, jsi fakt úžasná. :dizzy_face:
Kay:tak takovýhle sen bych raději ani Freudovi neprozradila. Bomba :grinning: :grinning: :grinning:
Mě se poslední dobou zdá hrozně často o práci....
Mysky, no třeba teď momentálně jeto se zvířátkama skělý a bravurně zvládám, jsou totiž s tatínkem na procházce
:sweat_smile:
Hele, napíšeš někomu kdyby jsi valila rodit,že jo?
Leni, prosím tě v pohodě, všechny jsme píchaly a všechny jsme řešily :slight_smile: Dvojky už pokořili 3 kilovou hranici,takže rostou v pohodě.
5. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Tetes,tak to je úžasné,že takhle krásně rostou :wink:
5. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
steffi já sem nějaká nerozhodná,na jednu stranu bych už porodila ale na druhou si chci ještě chvíli toho pupkatýho stavu užívat :sweat_smile: jéé ty máš hezký bříško,ale pořád taky nějaký malinký :slight_smile:
Kay už 3.měsíce,to to letí,že gratuluju :dizzy_face:
tetes to je paráda že už jsou nad 3kila :slight_smile: Kdybych porodila tak dám vědět teksas,na tu jedinou mám číslo
5. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Tetesko ani mi nemluv, jak to leti. Jsem si nedavno vzpomnela, jak jsme s Milu za tebou byly v nemocnici a ja byla nejakej 7-8tt a ted uz jsem 23tt a ty mas zviratka doma, prijde mi to vcera co to bylo a ono neee...
Leni neomlouvej se, kazda zila stimulkou :wink:
Mysky dekuji za pochvalu, ze mam taky maly prisko, nekdy mi to neprijde. Si pripadam nemotorna, obzvlast kdyz se zvedam z postele :wink:
5. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Jani, přesně na to samé jsem si taky vzpoměla, jak jsem si říkala, že ti udělám radsot tím přístrojem na srdíčko,jenže bylo ještě brzy. :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Tetesko jojo na to si vzpomenu casto, jaks mi to chtela domluvit, ale bylo moc brzy a pak uz jsme to nestihly :wink:

Jo jeste k tomu brisku, nasi maji zitra vyroci svatby a jelikoz se Kubajs ma narodit skoro stejne jako jsem se narodila ja, tak moje mama v tuhle dobu byla taky v 6. mesici a na tech fotkach neni vuuubec videt, ze je tehu. Ja to omlouvam tim, ze moje mama byla o 10 let mladsi nez jsem ja ted :grinning:
5. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Holky díky, už jsem to kolegyni předala.
Jani bříško krásný :dizzy_face: .
Tetes super, že zvířátka jsou tak hodný, hlavně když je venčí manža :grinning: .
Leni hele všichni jsme žili s pícháním a IVF, taže pohoda :wink: .
Jinak ta babča..já myslím, že jí by stačilo, aby věděla, že jsem těhu a že to prostě jde....Ona má strach, že Honza nebude mít žádný mimi...
5. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Jani: já si fkat nemyslím, že máš velké bříško, ba naopak....já ted byla o víku s bráchou, tak koukal, že už mám velké břicho a pak říká: No já mám v práci kolegyni, tak je na tom tak cca stejně jako ty, tak jí dycky pozoruju :slight_smile: ...tak se ho ptám: jo a kdy má termín?...on: no chvilku dřív než ty....já: hm a má tak velké břicho?...on: ne :grinning:

Mili: a babi asi o snažení nic neví že?
5. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Gucci, babi nic neví...vždycky jí říkáme, že to jednou přijde. Říct jí o tom, že chodíme do nějakého centra a tak, tak to by nepochopila. Tohle ty starý lidi nechápou a nějaký umělý oplodnění ... to by myslím nepřežila kdyby jsme jí to řekli..
5. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Holky ja si nemyslim, ze mam velky bricho. Je takove akorat :wink: Ale uz to neni tak jednoduche, neda se spat na brise, vstavam pres bok apod. Obcas si prijdu strasne nemotorna :slight_smile:

Milu to jsem si taky myslela, ze babca bude rada, ze jsem tehu a ono se to jen posunulo :wink: Ale asi to bylo tim, jak byla nemocna, tak mela pocit, ze se toho nedozije...
5. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Tek a holky vůbec všechny, já myslim, že to zvládáme všechny, jak se dá a asi každá z nás má někdy toho nad hlavu. Si myslim, že i matky s hodnejma děta mají právo na depku, přece jen je to i stereotyp a každý dítě občas brečí a je to furt na nás a na nás a chlap si "užívá v práci" - z našeho pohledu naštvání atd. atd.
Tek, myslim, že to k tomu patří ten tvůj blbej večer a je super to sem takhle napsat, si ulevíme, ne?
Jo a s prací seš právě že dobrá, já jsem večer ráda, že nic nedělám :sweat_smile:
Milu, starý lidi mají tendence se nedožívat všeho možného, tvojí babi vlezlo do hlavy to vnouče, no uvidíš, že nakonec se ho brzo dožije a na tohle nakonec zapomeneš, zvládej to!
Tek, to je mi moc líto blbá noc, asi mu něco je, že by taky zub takhle brzo? To asi ne, no jděte na výtěry a uvidíš, třeba jen blbej den dva z bůhví čeho...
Steffi, Mel, užijte si sraz!
Steffi, krásný bříško, zatím máš rezervy, ještě může růst :slight_smile:
Kay, taky blbá noc?
My šli spát v 11 a koukám do postýlky na Honzíka a on jakoby to vycítil, najednou se otočil, oči na mě. Tak jsem se zasmála a šli jsme do postele. A Honzík otočka na 4 a už na nás koukal a smál se a chtěl si hrát či co. Tak dostal mlíko a pak usnul díkybohu. Ve 4 ráno pak skoro to samý.
Mysky a co teď, kam se chystáš :grinning:
Kay, Stelíkovi vše nej ke čtvrt roku!
Leni, já kdybych IVFovala, taky bych řešila :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Mili: jasný, my to babi a spol taky neříkali, nepochopili by to...já jsem ráda, že to naši vzali takhle super a táta se ještě staral, jestli to pG nebaví, páč kdyby jo, tak by mu rozbil hubu :grinning:
5. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
nebaví=nevadí
5. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.