• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak jsem zpet. Mimis se ma dobre, meri 4,5 cm, odpovida presne tt. Srdicko bije 146 uderu za minutu.
No a je to lump, otacel se k nam predelkou :wink:

Fotku dodam pozdeji.
Jeste v pondeli jdu na odbery a daji mi tehu prukajdu :slight_smile:
22. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
Steffi,tak to jsou super zprávičky :wink: blahopřeji :wink:
jůůůůůůů a těhu průkajda,tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrr
22. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
no a že se mimísek otáček,tak přeci ho nebudete fotit zepředu :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
asi to bude stydlín :wink: :grinning:
22. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
Jani, to je macík :slight_smile:
Kay, to je fajn, že si lehneš se Stelíkem přes den, každá minuta spánku dobrá :wink:
Marti, to překulení děláš jak? Chytit za nohu, tu přetočit přes druhou a Martínek začne hrabat rukama a překulí se? To jsem taky s Honzíkem dělala a pak se začal hned brzo otáčet. Ale teda ne ve 3 měs., Martínek bude šikovnější :slight_smile:
Leni a je ti líp? Je to pálení lepší?
22. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
Jani, no to už je chlapák jako hrom :dizzy_face: . to je kráááássssaaa a uvidíme pfotečku jůůůůůůůůůů :grinning: . Gratuluji a mooc :slight_smile: :dizzy_face: .A nechtěl ukázat pindíka jo..rošťák jeden :grinning: .
22. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
Fotecky vlozeny :slight_smile:
22. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Ani tak to je super, ze s Alexem uz nemusite cvicit a ze se to tak krasne zlepsilo. Je videt, ze to cviceni fakt je uzasny.
Leni bych takovou sestru poslala nekam. No a zvetsena deloha, to je slibne :wink: Ale psss at neco nezakriknem...
Milu teda ty dneska budes tak dlouho v praci, tak to vubec nezavidim :frowning2:

Jo jinak jsem si s dr. delala legraci, at odhadne pohlavi a on rika, tipuju, ze to bude pipi :grinning:
22. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
Puzzi,pálení ustupuje,ale břicho pořád pobolívá,chvílema hrozný tlaky,jako bych to měla za chvíli dostat,pak to chvílema přestane,je mi dobře a po chvíli zas hlava bolí a pořád dokola a když zavedu tu vatovou tyčinku,tak je trošku slabě hnědé špinavá...

Jani,fotečky nádherný,pěkně roste :wink:
22. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
heleďte,co vymysleli i pro chlapi,to vidím po prvé :astonished: http://www.mirates.cz/item_detail.asp?product_id=21
22. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
ježiš,já jsem češťinářka,...... poprvé :grinning:
22. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
Leni to muzes mit porad jeste podrazdenou delohu od toho IUI. Odpocivej a ono se to zlepsi.
Diky za pochvalu :wink:
Test dobre, myslim, ze hodne chlapu oceni, ze nemusi na spermio. I kdyz zalezi jak je tohle presny, asi moc ne, spis orientacni...
22. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
Jani, no prdýsek je nádhernej, hlavně ta první fotečka. To už je fakt človíček :dizzy_face: .
No Leni pro chlapy dobrý, ale jak píše Jani asi orientační..

Jani a jaký máš pocit z gynekologie, když jsi tam byla dnes poprvé?
22. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
Leni to může být klidně že se prcek zavrtává :wink: . Ale psssss.... :wink: .
22. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Milu no Dr. Chlebecek je svihak, svalnaty a opaleny a desne ukecany. ale sympatak a fakt vse vysvetlil, strasne ochotny..takze super pocit. Divil se, ze budu chodit do poradny do Podoli a ne k nemu, ale pak pochopil, ze chodim do poradny pro rizikove tehotenstvi.
Jinak pracoval s Rezacovou u apolinare a neskutecne ji chvalil a rikal, ze ona ma neskutecnou uspesnost.
Co se prostor a vybaveni tyce, tak super, je to nove, maji nejmodernejsi pristroje. Nemuzu si stezovat, jen ty objednavacky jsou strasne...
22. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
Leni:to byl teda zážitek se sestrou. Ještěže dostala pojeb :angry:
S tím vakem máte pravdu,to mi vůbec nenapadlo s tím přebalováním. Ale asi ho koupím teplejší někam na cesty do cestovní postýlky.
Anippe,blahopřeji ke kontrole. Jsi výborná, že jsi byla takhloe důsledná s tím cvičením, klobou dolů. :dizzy_face:
Mílo:ty voe, ty jsi ale pracovitá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mohu se ještě zeptat kolik těch zavinovaček máte? A děkuji moc všem za rady. Ono asi v tom horku co v létě bude to se zavinkou moc nepůjde, aby se miláčkové neuvařili.

Anip:já jsem teď ve státním a nemůžu si víceméně stěžovat, jsou tu všichni hrozně ochotný....Ale jinak máš pravdu,ale dneska už je fakt dobrý se ozvat,aby si sestřičky nemyslely.... :angry:
Campi:L. to sluší, nebuď tak kritická
:slight_smile:
Kay:čoveče, ty máš teď tak dobrou stravu asi jako já v nemocnici, tj. na blití :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Steff:obrovksá gratulace, to je jak narozeniny dneska a dokonce bude těhu průkajda, super :dizzy_face: :dizzy_face: Ty jo to je hotové mimčo na té fotce
:slight_smile:
22. kvě 2009 v 18:12  • Odpověz
Tetesko no jo, je skoro hotove jen povyrust, desetkrat :astonished:
Jinak dr. na nej koukal tim doplerem a rikal, ze ma krasne prokrvene vsechny organy...
22. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz
Jani, tak takovej sympouš joooo :sweat_smile: , tak to bych se už dneska objednala na příští týden a pak hned na další a tak :grinning: . Čoveče ty se máš..Darebák taky fešák a teď tenhle...jak ty to děláš :grinning: .
Hele řekni mi kdo nezná Řezáčovou :grinning: , i na té chirrurgii a sonu jí znají :grinning: . Snad i já u ní budu mít štěstí...
Příští týden k ní jdeme v úterý pro výsledky všech odběrů a v pátek to CT. Jsem zvědavá co všechno zjistí, mám docela strach, ale říkám si, že pokud by mi něco bylo, že by to snad v Gestu poznali...i když tam..no nevím :angry: .
Jo taky jsem zvědavá co ukáže to CT, pže když jsem už cca po 14DC tak ta boule v podbřišku je mnohem menší..tak aby mi neřekli, co že tam vlastně chci..pořád doufám, že by to mohla být jen uzlina, která se při MS zvětší a že by mi třeba léky pomohly.. :frowning2:
22. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Tetes jasně že jsem pracovitá, ty si o tom někdy snad pochybovala :grinning: . Je tu i R. a přivezl tašku koření cca 700Kč :grinning: .
22. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
stef, krásný, úplně kouzelný miminko..

puzzi, no když už si nelehnu v noci, aspoń dvě hodiny v kuse přes den :grinning:

tetes, no však já se taky inspirovala v nemocnici, tam jsme to měli 1x týdně :grinning: já prostě nevím co jíst.. :rolling_eyes:

leni no tak třeba to bude tím že jsi těhule.. :sweat_smile: kdy máš vlastně testovat?
22. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
Milu, tašku koření a čokoládovej mobil navrch? :grinning:
Tetes, zavinku jsem měla jen jednu, ale máme sušičku a měla jsem štěstí, že mi jí honzík nikdy v noci nepočůral. Dvě na kus dítěte bych koupila. Ale uvidíš, jak se osvědčí...
22. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Milus nevim, jak to delam, to tak samo :slight_smile: No ja k nemu pujdu zase az po porodu, jelikoz do poradny budu chodit do Podoli.
No nevim, kdo nezna Rezacovou, je neuveritelne proflaknuta. A vsichni rikaji to stejne, ze ma neskutecnou uspesnost, tak to by v tom byl cert, aby se vam taky nezadarilo!
Neboj, na CT uvidi i malou bulku a hlavne budou vedet, co to je.
22. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
kay,jsem dnes 7.den po IUI,takže ještě brzy na test,to až tak za týden
spíš za 2
Leni ja byt tebou, tak testuju za tyden :slight_smile: 14DPO uz to musi byt poznat..
22. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
normálně jsem teď četla v jednom příspěvku na dotazech lékařů,kde píše jedna ženská,která 5.3. :astonished: porodila a už má za pozitivní TT :astonished: ,tak se ptá,jestli je to možná a prý jo,tý jo,takhle brzo za sebou,se to někdo má :slight_smile:
22. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
Jani,já se bojííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííímmmmm :frowning2: :astonished: :grinning:
22. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
Jojo, 14 DPO už klidně testuj, Leni. Tyjo, kéž by to tam bylo :wink:
22. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
no kéž by,bych se snad radostí zbláznila,byla bych nejšťastnější osůbka :slight_smile:
bych snad radostí vyžehlila i kilometrovou haldu prádla :grinning:
22. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.