• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
pádím za chvíli na o
všem přeju dobrou chut
5. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Milo.četla jsem o tom,že jsi psala,že babi nic neví o centru atd.,že to tyhle lidi starší generace nechápou.
V tom s tebou naprosto souhlasím,my,když začli podstupovat IUI,tak manželova maminka,které je 60 nám pořád dokola říkala,no,spíš mě,že to moc řeším,že na to pospíchám,že ať se podívám na ty a ty,který nemohla otěhotnět třeba 10 let,jí říkám,že já rozhodně nebudu čekat 10 let a že můžeme být rádi,že tohle vůbec takhle dneska jde,taky to dobu nepochopila,když jsem šla na laparku a hysterku,tak taky říkala,že na to moc pospíchám,proč tomu nedám volný průběh,s ní to byly taky věčný nervy,nejhorší bylo,že manžel to měl po ní a zprvu říkal to samé,že to hned řeším,že nejsem trpělivá,ale oni prostě nepochopili,že když ty vajíčka nedozrávají a nedochází k ovulce,že prostě neotěhotním,bylo dooost těžký jim tohle vysvětlit,pak už tchýně dělala,že to pochopila,ale stejně občas kouká jak ťululum a dělá,že to chápe,ale stejně člověk cítí,jak si myslí,proč podstupuju IVF,ale občas pak už pronášela taky ty kecy,že všechny ženský z vesnice už jsou babkou a ona se od nás asi vnoučat nedočká,jsem jí to jednou vpálila,že kdyby pořád neříkala,že pospíchám,tak už jsme na to IVF mohli jít dááávno,tak zmlkla,
A moje babička,které je bude 70,tak taky nepochopí tuhle dnešní medicínskou dobu,ono nemá asi ani cenu se o tom s nima bavit,akorát to pak nervuje,když ti pořád dokola říkají,za nás to bylo tak a tak,za nás se rodilo na poli,za nás se chodilo do práce ještě v den porodu,tahle stará doba mě fakt nebaví,to bych vylítla z kůže :angry: :angry: :angry: :angry:
5. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak nakonec jsme místo cvičit jely k dr. - M. měla hodně průjem s příměsí krve. :unamused: Dostala toho spoustu a musím jít dát rýži s mrkví. Tak snad to bude dobrý...
Puzzi, jj, už chodíme do Hobitu.
Kay, ty skleničky vyšly v testech líp, než když uvaříš doma zel. ze svý zahrady. Takže pokud budu vařit doma, tak bych ráda co nejvíc bio.
Tek, tohle mám občas taky. A taky z toho mám výčitky... :sweat_smile: Ale na domácnost kašlu - to mě absolutně netrápí. :wink: Bordel tu máme taky a nakupuje jenom D.

Omlouvám se, dnešek dočtu až později... Musím jít ještě sehnat nějaký věci pro M.
5. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Leni u mě jde spíš o to, že ví že jsem po dvou mimoděložních těhu a to už před 3 rokama a tím, že zatím nejsem těhu, tak si myslí, že už to prostě nepůjde nikdy kvůli mě. Že jsem prostě přestala fungovat jako žena.A kdybych jí řekla, že šance tady je a to IVF, tak by chtěla vědět co to obnáší, nebo si to zjistí od své neteře co je doktorka a jakmile by se řeklo, že muž musí dávat svoje spermio, tak to by bylo okamžitě "chudák můj Honzíček". Nechápala by, že pro chapy je to nic oproti tomu co podstupují ženský.
Jinak moje rodiče a H. mamka o IVF ví a nic proti tomu nemají. Teda moje mamka, které je 65 let si zase myslí, že když jdeš na umělý, tak to přece vyjde hned, když mi přece nic není a nemám jen vejcovod...
No je to težký.. :unamused:
5. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
každý to bere asi jinam,mý mamce je 49 a ta mi říkala,ať jdu na IVF už někde po 1.neúspěchu IUI.
tchýně taky nejdřív pomalu bědovala,že chudák synáček,že kvůli mě musí běhat po klinikách,nejdřív mi to tak trošku i vyčítala,že kdyby si našel jinou,už by měl děti třeba dávno,to jsem bulela,protože mi to přišlo zákeřný a pak nějak jsme se bavili a já nadhodila,no jo,M.se se mnou dětí asi nedočká co? a ona na to,no to ne a pak řekla jako s humorem,že kdybysme si našli každý někoho jinýho,že to třeba půjde hned.někdy je fakt zákeřná,jsem tam i přestala tak často jezdit
5. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
Mojí babi je 72 a u nich ve vesnici byla jedna sousedka na IVF a potratila a teď má z dalšího IVf dvojky a moje babi je teda v tomto ohledu super - ona je vůbec taková celkem moderní. Mluví o tom jakože jim to přeje a ještě že jsou ty možnosti a co si chudáci museli vytrpět, prostě žádný odsuzování nebo mluvení o "dřív".
Milu, aha, to je H. babička, hm, tak to je jasný, že vůči synům/vnukům tohle matky asi někdy berou ještě hůř jakože chudáci "ona jim ani neuvaří alias ona dítě nemá atd.".
Evi, snad ta rejže s mrkví zabere a snad to bude Majda jíst! Z čeho to může být?
5. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Pajda psala: Ahojky, tam mame po oGTT, zvladli jsme to bez zvraceni. Eli ma 600g a Majda 500g. Obe jsou porad hlavickama dolu, ale dr. je pro cisare :frowning2:. No jeste uvidime. Ted nam nejde net, tak jak ho H. opravi, napisu.
5. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Evi teda copak se Majdi prihodilo, takove trapenicko. Tak at brzy vse zabere a at ji chutna mrkev s ryzi..
Tak za 45 minut tady bude Mel s Lukym a jdeme prochazkovat, uz se na ne tesim...
5. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jani díky za zprávu od Pajdy.
Císař není úplně ideální, ale myslím, že to zvládneš a hlavně co je nejdůležitější, že jsou holky v pořádku a rostou jak mají :slight_smile: .
Jani, tak si to s Mel užijte :slight_smile: .
Puzzi, já už prarodiče nemám a H.babka je na něj strašně vázaná. Je to pořád její Honzíček.
5. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Milu jojo, Mel uz je na ceste, tak za 15 minut tu je :wink: Jsem zvedava v jake nalade bude Luky :wink:
5. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
tak jsem zpět z o
Jani, pozdravuj Mel a super zprávy od Pajdy, hlavně, že jsou děvuchy v pořádku :dizzy_face:
já mám šílenou babi, která mi na zprávu o tom, že jsem těhu řekla HM, takže asi tak
evi: tjo M. je nemocná bobinka, co jí je?
5. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
cau tak jak jsme jeli rano k doktorce tak tam nebyla :slight_smile:))jsem blba
dekuju moc za podporu rano to bylo jeste des bes ale ted uz je to lepsi jak se tlemi a nerve....napr. dneska spal skoro 2,5hod pres obed tak uz se zacinam bat vecera :slight_smile:))))--ale M. prijde driv a asi je vyslu na prochajdu
leni my co jsme nepichali jsme taky zily pichanim tak se neomlouvej a tchy je blba a zla..
evco ty jooo a co ji je ty majdalence? dyt jeste nemela zadnej prikrm neee? snad ta mrkvicka zabere drzim palce
puzzi jo jo ty mas nadcasovou babi
jeeee chudera pajdulka ..no uvidime treba si to jeste rozmysli ...by me zajimalo proc by byla vic pro cisare
jani fakt je krasny malinky
mysky to teda doufam ze mi hodlas napsat az tam pofrcite budeme mit dalsi porod online :slight_smile:))
tet ...fakt dik :slight_smile:))
5. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
tak v úterý v 9,00 jdeme na prohlídku bytu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
juuu gucciku se mate a vy ho kupujete jooo, ja myslela ze tam nakej mate?
a tady v praze jste v podnajmu?
tak ted zkousim janulovskej recept na babovku doufam ze jsem nic nezvorala :slight_smile:))
ma to bejt prekvapko pro M.
5. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
tek: jj ted v Praze jsme v nájmu a koupili jsme novostavbu
5. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
ahaaaaa a koupili jste novostavbu v PCE?
5. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
nesmite dneska ode e cekat naky zazraky ...:slight_smile:))
5. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
jj přesně tak
5. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
no tak to je super ...... jsem zvedava
a rozumite jo ja si tady stezuju jak jsem neschopna a misto abych doma neco delala tak tady krafu
5. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
tek: aspon se odreaguješ :wink: , nemůžeš se furt starat o Olouše, o M a pracovat :wink:
my jsme na byt taky zvědaví, všechno jsme vybírali s láskou :slight_smile: , tak snad to bude hezký
5. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
to je jasny ze s laskoou jinak to ani nejde
jinak tchyne by chtela koupit penzion na horach ...rika ze snad do konce roku bo na zimu ..a my s M. dost vazne uvazujem o otm ze tam pojedem delat jakoby spravce...a tady byt pronajmem...
pokud by to vyslo tak bude velka konikovska oslava juuu?
5. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
tek: tjooooooooooooooo, tak to by byla pecka teda :dizzy_face: , já miluju hory, žvížata a prochajdy a všechno kolem
5. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
hmmm tak to budes mit vseho dost :slight_smile:))))
pac psa tam budem mit naseho a moznaaaa i jejich ..ty jo ani nevite jak moc si preju aby to vyslo
5. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
a kde by to přesně bylo?
5. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
no to se jeste nevi ona vybira jizerky my krkonose :slight_smile:))
5. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
známí mají takhle chalupu v Krkonoších, byli jsme tam na kolech, taky tam správcujou, ona tam i vaří, on se stará o chalupu, jiné zaměstnance nemají a je to tam děsně super, taková rodinná atmoška, akorát v zimě blbý
5. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
jakto ze v zime blby..my bychom tchteli i blizko sjezdovek abychom mohli fungovat iu v zime prave
5. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
no oni maj tu chalupu někde na kopci, tam i v létě jedeš autem do kopce na jedničku, do obchodu daleko, do školy daleko
5. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
tak já se loučím
fáááááááááááááá
5. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
Holky ja videla dneska Lukyho se i smat, no to bylo super. Manduka se mu moc libi, je v ni nadmiru spokojenej :wink:
Kubik od tety Mel dostal uzasny bodycko a krasny modry backurky, jeste jednou diky teto Mel.
Tek teda ty ses trdlo s tou doktorkou, ale aspon ze je Oli vic v pohode.
No a spravcovani chalupy na horach, super napad. Ale je to dost drina :wink:
5. srp 2009 v 16:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.