• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky,

krapet nestíhám....

Jen jsem doběhla vás pozdravit a kuknout, že je Mysky stále 2v1 :wink: Večer zkusím aspoň trochu dočíst...

Mizím makat
5. srp 2009 v 16:47  • Odpověz
Tak jsme tu, nejdříve cestovní story a pak vás dočtu.
Takže u Jani jsem se rozhodla, že jídlo dávat nebudu, že Luky domů vydrží. Na Vyšehradě totální hysteričák, snažila jsem se vydržet, ale nešlo, takže na Holešovicích jsem "vařila" mléko. Luky pil a nepil, takže jsem to vzdala a po chvíli nastoupila do metra, chvíli ticho a zase totální řev který vydržel až na Letňany, jsem myslela, že chcípnu - všichni na mě koukali jako bych ho týrala, Luky rudej a spocenej, já spocená a totálně nevědíc co počít. No což dojeli jsme domů, vyndala jsem mladého z manducy, chvíli dyndala aby zblednul a najednou - smích. . . Teď si povídá na dece jako by se nechumelilo a on nikdy neřval. To by mi ti cestující v metru neuvěřili. . . :angry: :dizzy_face:
5. srp 2009 v 17:36  • Odpověz
tak jsem si byla vyzvednout další fasunk léků,ještě krabičku menopuru + 5 injekcí cetrotide
dnes jsem 5 DC a udělal mi UTZ,kvůli té cystě,takže cysta už tam není,ani náznak,což je super,folíky mám,ale malé :frowning2: a sliznici mám 7,5,tak nevím,na 5DC možná dobrý,na další UTZ jedu v sobotu do Pronatalu
už nám dali všechny papíry na IVF a zarazila mě jedna věc,ona se platí i ANESTEZIE jo?je tam částka 2000 :astonished:
si dělají srandu ne? :angry: :angry:
5. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
jé Mel,ty jsi z Letňan?
5. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
Leni, jj z Letňan. Za anestezii jsem teda já v Podolí neplatí. Není to spíše částka pro samoplátce?
5. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
ne ne,je tam napsáno souhlas výkonů nehrazených ZP a je tam právě i ta anestezie mezi tím :angry:
já mám v Letňanech ségru,právě v pátek k ní jedu a do Pronatalu v sobotu jedu od ní :slight_smile:
5. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
a druhou mám na Zličíně :slight_smile:
5. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
Leni, ty máš veškeré příbuzenstvo v Praze či co? :astonished: S tou anestézii je to divný. :confused:
5. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
ne ne,jen ségry tam mám :grinning:
5. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
ahoj holky,
jsem totálně mrtvá,asi jdu spát.. omlouvám s enedočtám.

tek, jak jste dopadli u doktora?

přeju pěkný večer..
5. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
hoj ted se mi ho snad podarilo uspat tuk tuk
byli jsme u doky az odpolka ale hnala jsem jak drak pac mel taky krvavy nitky v hovinku ....takze udelala vyter coz se mu moc nelibilo ale je statecnej a v utery budou stery.....boze snad je vse ok...
ale dneska uz byl milej a od pondelka pribral cca 80g ....mel 5550g :.))))
5. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
tek no tak snad to bude v pořádku.. moc jsem na vás myslela.. hlavně jestli je mu líp, a přibírá.. :slight_smile:

tak fakt jdu spát. dobrou :grinning:
5. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
kay diky moc ..rpibira a asnad uz chrni ...
pa a hezky se vyspi
ja jeste neco dodelam a asi taky pujdu spat driv
5. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Tek,ty jo snad to nic nebude a stěry budou v pořádku :unamused: hlavně že už byl dneska klidnější a přibírá
Pajdi,glukózovej test máš úspěšně za sebou paráda :slight_smile: vyhlídky na císaře nic moc,když ono u těch dvojčat je to asi jistější :unamused: Hlavní že jsou holky v pořádku a pěkně přibejvaj :dizzy_face:
Leni,teda s tim jsem se nesetkala že by někdo při IVF platil za narkózu :fearful:
Mel,on Luky ví jak upoutat pozornost :grinning: :grinning:
Já se teď cpu melounem,to zas bude noc na Wc :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
každou chvíli přijdou na grilování známý odsud - paní s vnučkou, tak nevim, jestli dopíšu, co chci.
Odpo jsme byli zas v bazénku, super, nějaká holčička (3-4 roky) ná vozila Honzíka v kruhu, hrozně jí to bavilo, Honzík nechápal a jen čuměl :grinning:
Super Pajda a holčičky :slight_smile:
Tek, krvavý nitky by mě taky vyděsily, tyjo, takže v úterý výsledky, snad to nebude nic zvláštního.
Mel, hustá story, taky jsem pár takových řevů zažila, např. tu a tam chvíli v kočáru před usnutím a vždy se stydím, co si ty lidi myslí, že kočár řve a já dělám jakože nic :sweat_smile: No co asi mám dělat než rychle jet...
5. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Tek, snad bude Olík v pořádku. Co se to děje? Nejdříve Majda a pak Olík. :astonished:
Puzz, hm, ty můžeš s kočárem ujet, ale já z metra těžko mohla ujet, jedině utéct do tunelu, tam by nebyl slyšet. :dizzy_face:
Nic jdu hají, jsem grogy.
5. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jsem zpet z cvica. Mam pocit, ze tam chodi vic a vic mamin :frowning2: Jsem zvedava na ty porodnice!
Mel teda a to kdyz jsi odchazela, tak se zdalo, ze Luky si zase zdrimne v manduce a bude klid a on takhle. Asi byl chudacek unavenej...
Tek ty jo, copak Olik chytnul, ze mel taky krev ve stolici. Holky preju, aby vse bylo OK..
Puzzi uzij si grilovani, ja bych si taky dala nejaky steak, chjooo...
Leni teda neslysela jsem, ze by si nekdo pri IVF platil anestezii. A Gucci byla na IVF v Pronatalu a nic takoveho nerikala...
5. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jani, on si Luky před Tebou hrál na nejzlatější miminko pod sluncem. Je to prostě komediant, nejdříve řev týraného dítěte a pak smích. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Tek:ty jo, správce na horách? To zní celkem zajímavě.Ale nakládáš si toho na svá bedra sakra dost. A nemáš strach, že by jsi tam byla dost izolovaná?Ale jinak super, měli bychom kam jezdit na hory. :slight_smile:
My byli celé odpolko zase na fotbale a teď jsme dorazili, dětičky ještě dospávají kapitolu a za chvilku bude zase krmení dravé zvěře. Jinak zatím úplně zírám, jak to s nima jde všechno v pohodě, Míša se vzbudí, nakojím ho,dávám mu přes hlavu plínku,takže ani není nic vidět, mezitím se začne probouzet maličká, té dám dudlík,aby ještě chvilku vydržela, pak malej zalehne a spí a dostane Kačka. :dizzy_face: Prostě žádnej štres. A je nám všem venku hrozně fajn.
Pajdi:já si myslím, že s dvojkama je císař lepší. Ta pravděpodobnost, že by jsi rodila a pak by stejně došlo na císaře,je docela velká a nakonec by jsi byla rozbolavělá tak i tak.
Mel, by mi zajímalo kolik lidí z metra uvažovalo o zavolání sociálky :grinning:
5. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Tetes, no vidíš že zvládáš, myslím že i bez P. ti to půjde se zvířátky dobře. Hm, jsem si o tý sociálce taky říkala, že se dívím, že ji na mě někdo nezavolal. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
5. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Mel no dneska byl zlaticko, dokonce se na me smal, coz u Lukyho povazuju za velky uspech :wink:
Tetesko jak jste si vyrobili takhle hodne deticky? :wink:
5. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
s Gucci už jsem si psala sms a taky mi říkala,že za anestezii nic neplatila,já na ten papír koukala taky jak blázen :astonished:
docela mě to zarazilo,jako 2000 za anestezii,to se mi zdá přehnané,co by potom ta pojišťovna platila?
v sobotu se na to v Pronatalu zeptám,jedu tam na UTZ
jo a prosím,co si myslíte o 5DC o velikosti folíků a sliznice?mám je dost malý a nic moc množství a sliznici 7,5,tak snad to do soboty nějak doženou,ale jako fakt jich tam moc nemám :frowning2:
5. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
přitom při IUI jsem jich tam mívala 15 a z toho 3 velké,docela se soboty bojím :frowning2:
5. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Leni sliznice je fajn a zalezi co znamena male foliky...
5. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
no ani je pořádně neměřil,ale říkal,že jsou dosti malé :frowning2: ,ale tak zas snad 5DC by neměly být nějaké obrovské a sliznice snad taky ještě poroste
5. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Leni ja 10DC mela sliznici 9,2 a foliky kolem 18mm, takze pohoda :wink:
5. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
Tetes, zírám, jak to s malýma krásně zvládáš :dizzy_face: Smekám!!! :wink:
5. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Tak to není o mě, ale spíš o dětech, že jsou v pohodě a netrápí je prdíky apod......
Hele, holky taky jste si brali mimča do postele? :sweat_smile: Ono to asi není moc "výchovné", ale já si nemůžu pomoct, tak ráda je mazlím, nebo si je pokládám na sebe.... :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
Tetes, na to, jestli je to výchovné, se vyser. Normálně si je k vám ber, má to blahodárný vliv na jejich vývoj :wink: Prý. :slight_smile: Já malého dávám večer spát do postýlky a pak si ho šoupnu k nám a spí daleko líp než v postýlce... Vědět to dřív, daleko líp bychom spávali :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
:slight_smile: krásně jsi ulevila mé duši. Večer je taky ukládáme do jejich postýlek většinou usnou i po kójo během noci u sebe, ale k ránu (6,7 hod...),kdy mě se chce ještě spát už by si "povídali",ale když si je vezmeme k sobě,tak ještě krásně spinkají do dalšího kója. A někdy si s nima takhle dáchnu odpolko a je to hrozně super,když se chytnou za prstíky a jsou spokojený... :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.