• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Přesně, Tetes :dizzy_face: Je to výhodné pro všechny zúčastněné :grinning:
Vůbec to nemá vliv na přivykání samostatnému spaní... Až jednou budou připraveni spát sami, dají vám to patřičně na vědomí :wink: Zatím si užívejte, že můžete být spolu :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 23:11  • Odpověz
Ahoj holky,

teda Tek a Evi co to ti vaši drobečkové mají :frowning2: ? Hele nemůže to být třeba z toho horka? :confused: No hlavně, aby už to bylo v pořádku :slight_smile: .
Tek, správcovství na horách super, ale já si to neumím představit :sweat_smile: . Ale věřím, že být pořád někde v přírodě musí být super. No aspoň budeme mít kam jezdit na hory :grinning: :sweat_smile: .
Tetesko, ty máš ale hodný zvířátka :dizzy_face: . Zvládáte to super :slight_smile: .
Jé Jani, to teda je teta Mel hodná na Kubíka a Luky se fakt usmál? No to musela být krása :slight_smile: .
Leni, anestezie je divná, že by sis platila. Jinak na 5DC nijak nehleď a ani se nestresuj. Určitě to ještě vyroste a sliznice na 5DC je myslím krásná. :slight_smile:
Včera byla babi na další kolonoskopii a doktorka říkala, že nevidět ty výsledky před týdnem, že by nevěřila, že to může být tak dobré. Opravdu se jí to moc zlepšilo. Včera dostala poslední emulzi a ode dneška jí zkusí dávat kašovitou stravu. Tak jsem ráda jako blázen :slight_smile: :slight_smile: .
6. srp 2009 v 06:21  • Odpověz
Bré ranko,
Mílo super, že je s babí lépe, to je moc dobře. :slight_smile:
6. srp 2009 v 06:58  • Odpověz
brééé ránko

teda Mel, Luki si dělal z tebe v tom metru prdel ne :slight_smile:
Leni: s tou anestezií už jsme si psaly včera sms, ale kdybys ještě něco potřebovala, tak pisni...kukala jsem se ještě do mých papírů a nic tam o tom nemám
Tek: tak držím palce, at je s Olim vše ok
Tetes: no tééééda, úplně si to mateřství užíváš co :wink: , moc ti to přeju po těch týdnech v hnusné nemocnici
Mili: to jsou super zprávy s tou babi :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
tak vcera super vytuh hned v tech osm
tetes my to takhle aplikujem uz dlouho on spi treba do 4-5 pak tam zacne knucet tak rychle premistim ke me a on sladce pokracuje do pul sedme dam kojo a spi se mnou dal :slight_smile:)) jak uzasneeee :slight_smile:))))
a zaroven se na nej muzu divat kdyz jsem vyspala a on jeste ne (to je malokdy) :slight_smile:
milu tenhle tejden prave moc horko nebylo..ale doktorka rikala ze mivaj srajdu ve vedru ...
holky ja jo...odriznuta jsem uz ted jak nemam auto a do mhdcka se mi moc nechce ....ale zase v ramci moznosti ...noo
uvidime ale treba na nejakej cas nerikam na furt
jeee luky se usmal i na jinou osobu parada ..ale teda cesta to bych se nejen asi zpotila :slight_smile:))))
leni 5DC je sliznice hodne dobra a bud v klidu bude to ok
ale hodne pij vypada to ze mivas dost vajicek tak aby nebyl OHSS
jeee super zprava o dalsi babi :slight_smile:)) gratulace
6. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobre ranko,
Milu to je super, jak se to babicce zlepsilo. Jen tak dal, at jde brzy domu...
Tetesko myslim, ze vubec nevadi, kdyz si je das nad ranem nebo pres den do postele.
Doufam, ze deticky dneska sporadane spinkaly :wink:
6. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
ahoj Jani, já poslední dobou taky všude vidím těhule, to se bude na silvestra krásně rodit :grinning:
6. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
holky a co domluvily jste se na navstevu me?
hele jani babovka je super akora M. je nakej zhyckanej a prej na nej je hutna..ale ja ji miluju :slight_smile:))
6. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Gucci jojo mam pocit, ze je pretehulovano :wink:
Ale doufam, ze vsechny nerodi prvni tyden v prosinci :grinning: Na tom prosincovem kurzu je uz asi 40 mamin, prestava me to bavit, jelikoz je tam malo mista na cviceni. Uz se tesim az otevrou ten kurz v 16:30, tak se to aspon rozmelni...
6. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
jj bude to mazec
Jani prosím tě, od kdy cítil L Kubíka? pG pořád nechce spolupracovat
6. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Tek no mluvily jsme o tom a rikaly jsme, ze se domluvime spolecne, podle toho jak bude Olimu..a skoda, ze nevyslo prekvapko :grinning:
To jsem rada, ze ti babovka chutna, je takova hutnejsi, ale to mam prave rada. Ja nemam rada takove ty pirkove buchty, kdy mam pocit, ze nic nejim :wink:
6. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Gucci no tak od 19tt, ted uz ho citi pravidelne :wink: Vcera na cvicu, kdyz jsme relaxovali, tak mi skakalo bricho, jak se tam Kubik vrtel a kopal...
pG musi byt trochu trpelivej :wink:
6. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Jani: no Guče se hejbá jak o život, kope, cítím ho každé ráno a večer, i přes den a pG ho furt necítí, asi má hrubé ruce nebo co :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
jo tak super..taky me to mrzelo
hele zitra si vzal kvuli plavcu M. volno...takze to nic a pak jedem k tchy a mozna v pondeli za mysky jestli bu spolupracovat :slight_smile:))
no tak co utery??,
6. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Gucci to se nam taky stava, ja mam na brichu ruce polozene, tak jemne a to Kubik kope a kdyz polozi L. ruku, tak jak ji ma tezkou, tak K. prestane :wink: Musi jemnounce...
Tek utery by u me slo. Ja nemuzu ct a pa..ve ct mam oGTT a v pa poradnu..no a v pondeli a ve stredu cvico, tak to taky neni nejoptimalnejsi...
6. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Jsem na skok tu - trochu dělám debordelizaci v bytě. :dizzy_face:
Úterý myslím, že taky nic nemám. Hm, snad nemám - zápisník mám neznámo kde. :confused:
6. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
takze ok beru v potaz utery ale teda ja vam asi ect nebudu :slight_smile:) maximalne vam ukazu kde je tady restauracka :slight_smile:)))
6. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Tek, my se k Tobě nepůjdeme najíst. :wink:
6. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Tek neblbni, varit ani pect nam fakt nemusis :wink: My rady uvidime tebe a Oliho...
6. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:.
Tak už nám funguje net. Babička je zase o chlup lepší, tak snad to takhle hezky půjde dál a za cca 6 týdnů by se mohla začít posazovat. Teď musí ještě přísně ležet vodorovně, aby to nezačalo znovu krvácet a aby se dobře sraženina vstřebávala.
Jinak s porodem asi takhle:Dr. nechce abych rodila normálně, že prý má strach, že dvojky jsou strašně nebezpečné. Že i kdyby ležely obě krásně hlavičkama dolů, tak jak vyleze první, tak té druhé se tam najednou udělá spousta místa a může se přetočit do příčné polohy a pak prý začíná boj o život jak mě, tak dítěte.Říkala, že kdyby měla rodit její dcera dvojky, že by nikdy nedovolila, aby rodila přirozeně. Že mě samozřejmě nenutí, ale že jakmile se jí nebude něco před porodem zdát v poloze holek, tak okamžitě mění na císaře. Takže to prý ještě nechává otevřené, ale spíš by volila císaře. A často se může stát to, co psala Teteska, že jedno porodím normálně a pak mě budou muset narychlo uspat a druhé stejně vytáhnout císařem. Takže nebudu riskovat a poslechnu ve všem dr. Jestli řekne císař, tak císař, jestli, že to zkusíme, tak to zkusíme. Ona má hodně velké zkušenosti, takže si myslím, že v tomhle jí můžu věřit a spolehnout se, že rozhodne tak, jak to bude pro děti i pro mě nejlepší. Budu počítat s oběma variantama a pak se uvidí. Jinak teď musím chodit dost často na cervikometrii- měření čípku, protože má strach, abych se nezačala otvírat. Říkala, že největší riziko teď je předčasný odtok plodové vody a tomu musíme zabránit. Ještě jsem dostala nějaký krém na prevenci zánětů a upravení PH, protože zánět prý způsobuje nejčastěji předčasný odtok vody. Takže první měření mám 17.8., další i s poradnou 1.9. a kdyby se cokoliv dělo, tak jí mám volat na mobil klidně raději i 10x za noc :sweat_smile:. No doufám, že budu volat až ve 37tt, že rodíme!! Jinak kdyby bylo už třeba od 34tt jasné, že to bude císař, tak to bude plánované 10 dní před termínem. Jen nevím, kterým- 37tt nebo 40tt???? Takže asi tak včerejší poradna.
Leni- já taky platila 500,- za anestezii.
Tetesko- to jsem tak ráda, že to tak krásně zvládáš. Mě teď furt všichni straší, jaké to pak bude strašné a že už se nikdy nevyspím apod. Už mi to leze krkem. Strašně moc se na holky těším. Jak to píšeš, že spolu ležíte v posteli, tak mi až tečou slzičky. To musí být úžasný pocit :dizzy_face: .
Teri, Evi- co je malým? :astonished:
Miluško- to jsem tak ráda, že je babi líp. Jen ať to takhle krásně pokračuje a jde brzy domů!!
Guci- mimiško si na pG musí zvyknout. H. taky kdykoliv dal ruku na břicho, tak holky přestaly, ale teď ho asi tři týdny už kopou jak o život. Vždycky když přiloží ruku, tak začne revoluce :grinning:. Už mají fakt sílu. Včera na UZ začaly obě najednou kopat a dr. se nestačila divit, jak mi skáče břicho na všechny strany :sweat_smile:. Takže ať to pG zkouší a brzy to taky ucítí. Chce to trpělivost :wink:.
Jinak se omlouvám, ale nestíhám dočítat, doufám, že se nikomu nic vážného nestalo!!
6. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
ahoj Pajdiiiii, tak ráda tě "vidím" :slight_smile:
k tomu porodu, mojí švagrové kámoška rodila první mimi císařem a druhé dvojky přirozeně, prej, když porodila toho jednoho tak druhého v břiše drželi, aby se neotočil a porodila ho v pohodě, ale je to fakt individuální (to jen, že to určo jde :wink: )...ty máš zase dost úzkou pánev bych řekla, takže nevím no....ale jestli dr. říká tohle, tak bych jí asi taky věřila a neřešila to
je dobře, že je babi aspon o chloupek líp :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Jani- došel Ti už ten svetr? Mě pořád ne a to už bylo v pondělí 6týdnů od objednání :angry: . Jsem zvědavá, kdy ho budu nosit, po porodu??
6. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Pajdi to je fajn, ze jsi takhle pod kontrolou. No hlavne se setri, at vydrzis co nejdyl...
A jsem rada, ze babca je na tom zase lip a za 6 tydnu to bude zase o moooc lepsi, verim tomu...
6. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Pajdi nedosel, vcera jsem si na to taky vzpomnela, ze uz by jako mohl...
6. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Guci- no já bych hrozně moc chtěla rodit normálně, ale v žádném případě nechci ohrozit dětičky. Pánev mám širokou, ale dr. má taky strach, že jsem právě prvorodička :confounded: .
6. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Pajdi ten cisar u dvojek je asi bezpecnejsi, je vse pod kontrolou. Chapu, ze nechces ohrozit ani holky ani sebe, takze bych taky dala na rady dr.
6. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Jani- no kéž by fakt aspoň do toho 35tt. To bych byla šťastná. Teď musím hlavně hodně jíst a odpočívat, ať doženeme s váhou Tetesku. Jsme nějací malí podle ní.
Jinak bych vám moc chtěla poděkovat, že jste teď byly všechny se mnou a držely pěstičky. Moc mi to pomohlo. :dizzy_face:
6. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Pajdi: já tě chápu, taky bych fakt nechtěla rodit císařem, ale přirozeně....ale zase u dvojek bych se na to koukala jinak
6. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Pajdi a nejake multivitaminy ti dr. nedala?
Hele ja mam panicky strach z predcasneho porodu a odpocitavam tydny do 28tt, kdy by K. mel mit pres kilo a pak uz budu klidna...a to nemam zadne problemy, ale porad to mam v hlave!
6. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
No uvidíme, zatím to s porodem zůstane otevřené a pak se uvidí. Nebudu to zatím řešit a zbytečně se předčasně stresovat. Jo a včera jsem byla u dětské přihlásit holky. Je to moje bývalá dětská a je hrozně super. Vždycky se potkáváme na nehtech a ona věděla, že nám to tak dlouho nešlo, tak měla včera úplně slzy v očích a že už se moc těší, až přijdeme :slight_smile: .
6. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.