• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jani: fákt? ty se tak stresuješ...
6. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
pajdi: to je super....to se miminka přihlašujou už před porodem?
6. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Guci- já taky, pořád se jen modlím, ať to holky vydrží aspoň do 1000g a víc. Předčasný porod mě šíleně děsí!!!
Jani- beru femibion, vápník, EPA marine- rybí tuk, železo a Magnosolv.
6. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
No u nás v Havířově moc dobrých dr. není a ona je fakt vyhlášená jako nejlepší dětská lékařka, tak jsem chtěla mít jistotu, že nás vezme. Takže už mám od ní razítko v průkajdě a ofiko jsme přihlášení.
6. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Gucci ani nevim proc, ale dost casto na to myslim...i kdyz nemam duvod :frowning2:
Pajdi tak toho beres vic nez dost :wink:
6. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Jani- právě že beru a stejně jsou holky malé. :frowning2: Kolik má Kubík?
6. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Gucci je dobry prihlasit mimca uz pred porodem. Ja to budu resit nekdy po tom 30tt...
Pajdi: tak to je super, jsem nevěděla, že to jde :wink:
Jani: já ti asi příště naplácám :grinning: a na holou :grinning: ... prvně si stresovala kvůli velkému UTZ a když je všechno ok, tak si zase něco najdeš? nefer mě ti říkám :wink:
Guci- tak to přijď vyplácat i mě z hlavy :sweat_smile: .
6. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Pajdi pred temi 14ti dny mel 375g
Gucci naplacej, budes druha v poradi :slight_smile: L. mi nadava porad :grinning:
6. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Někdy minulý týden říkali v TV, že by se měly mimča hlásit k dr. tři měsíce před porodem, že je nedostatek dětských lékařů a že se pak může stát, že budou mít plno.
6. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
No tak to je Kubík o dost větší.
6. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Tak to mam jeste mesic cas :wink: No ono je to s tema dr. fakt naprd. Mam pocit, ze je nedostatek obvodaku, zubaru...
6. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Pajdi je sam, takze vsechno si bere jen on. Nemuzes dvojky srovnavat s jednim a jeste klukem. Ja mam spis strach, aby to nebyl obrik po L. to me omejou...
6. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
ženy ženy děs s váma

no mě to říkejte, já si musím všechny dr. sehnat nově v PCE
6. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Pajdi vítám tě tady mezi námi, to jsem holka ráda, že tě zase vidím a je fajn, že s babi je to lepší. Teď ještě vydržet 6 týdnů a babi bude ok a za další 4 týdny pak už budeš rodit ty, takže se akorát vrátí hezky odpočatá a zdravá domů a bude si užívat holčičky :dizzy_face: .Je dobře, že věříš Dr. opravdu s dvojkama a jako prvorodička to asi nebudeš mít nejlepší, ale jak píšeš, nechej to otevřené a prostě uvidíš. Každopádně je super, že jsou holky v pořádku :slight_smile: .
Jani hele co to vidím??? Že já ti taky dojdu naplácat??? :sweat_smile:
Jo a že je přetěhulkováno vidím na každém kroku...jen já tam zatím nezapadám :frowning2: .
Gucci, manža musí být trpělivý a nebuj,za chvíli kopaneček ucítí :slight_smile: .
6. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
No doufám, že tady teď budu častěji. Jen nějak nestíhám. V noci nemůžu spát, jak furt lítám na WC a pak to doháním ráno. Každý den vstávám o půl desáté až v deset- kromě dneška- to mě vzbudili, když nám tu sekali trávu. Pak než se najím, obleču, pomazlím zvířáky, tak je poledne :sweat_smile: . Nějak mi teď všechno strašně trvá. Pak přijde teta s obědem, chvíli pokecáme, já pojím a jdu zase spát. Pak jedeme k babi, přijedeme v šest večer, chvíli malujeme a jdeme chrnět. Takže já teď fakt nějak nestíhám vůbec nic :sweat_smile: .
6. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Mili- neboj, za chvíli se přidáš!!!! :wink:
No nic, jdu něco dělat. Musím trochu pouklízet, je tady pěkný čurbes!
6. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Pajdi mi taky vsechno trva :wink: to je normalni :wink:
6. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Mili dobre dobre, ja uz mlcim. Ale ty taky nefnukej, vzdyt vis, ze za chvili budes tehu :slight_smile: a ja ti pak vsechno pripomenu :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
já už doma skoro ani neuklízím, jen udržuju takový ten pořádek na první pohled...když vím, že tam budem tak měsíc, tak se uklízí těžko :grinning:
6. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Gucci to se ti nedivim :wink: Mit pred stehovanim, tak uz taky neuklizim, spis zacinam balit :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
no my balíme už tak čtvrt roku :grinning: ...a to bylo pořád, že skoro nic stěhovat nebudem a už máme zapraný jeden pokoj krabicema, ted se nám začínají hromadi mimi věci, no už abysme tam byli...ted řešíme jak vymalovat mimi pokoj
6. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Gucci no uz by to chtelo se prestehovat, at mimi veci uz davate na sve misto a ne to porad prendavat...
My budem muset jet koupit nejakou skrin na mimi veci, at to taky zacneme davat na sve misto...
6. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
jj my to máme naopak, my máme skřín, postýlku, komodu, knihovnu, ale nemáme ten děcák :grinning:
no měsíc už to vydržíme
6. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Teda tady dostane někdo na zadek, Janča plaší, Pajda plaší!!!
Pajdi, váha holek je úplně o.k., nemusí mít každá kilo ve 28tt!! Ke všemu jsou tam dvě a prostě berou si od Tebe tolik kolik potřebují a né kolik ty chceš. Super, že se babí pomaličku lepší.
Gucci, já před rekonstrukcí koupelny skoro neuklízela, když jsem věděla, že se tam bude dělat obr bordel. :dizzy_face: Takže před stěhováním bych na to kašlala tuplem.
6. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
mel: :wink:

já už se úplně na to úterý třepu, až to uvidíme jak to tam vypadá
ve středu velký UTZ
člověk neví, na co se má víc těšit :grinning:

jinak, abyste věděly, jaká jsem super ženština, tak pG jede poslední sprnový týden na kola s kamarádama do Jižních Čech :sunglasses: , takže budu týden sama
6. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Jani já fňukat můžu, já mám na to nárok :grinning: :grinning: :grinning: .
Gucci, taky bych neuklízela, na co taky, když za chvilec budete pháááááááá :wink: .
Pajdi, jsem zvědavá až to domalujete, to pak hned musíš hodit fotky :slight_smile: .
6. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
milu zadny fnukani ty voe
pajdi super ze jsi zpet..ja uz ti psala co si myslim na skypa :slight_smile:)
jani ty voe neplas nemas proc..ale chapu kdyz jsi byla predcasna i ty tak to asi mas naky zakoreneny strachy
6. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
Gucci no jsem zvedava, co to bude a jak bude Guce velike :slight_smile:
Milu nemas narok :grinning:
Tek ja se narodila jen o 3 tydny driv, to neni predcasne. Jen jsem magor a porad se neceho bojim :wink:
6. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.