• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Čau holky, grilování se povedlo, noc celkem ok, ale se.e mě P. a jeho chrápání, dneska nad ránem úplně zařezával - měl službu - jeho problém, že si pak mírně budí Honzíka :grinning:
Tetes, to je super, jak to jde hezky s dětma na fotbale a všude :wink:
Já Honzíka v posteli nemám, spal by u nás hůř - tak bohužel je bez toho, až mám někdy blbej pocit, že všechny je máte u sebe a cítí vás a chudák Honzík v postýlce :sweat_smile:
Milu, výborný s babi :wink:
Pajdi, já myslím, že u dvojek je císař určitě dobrá volba a nemáš se čeho bát - akorát ta jizva no - ale ta se schová v plavkách a an nahá se za ní nestydím - i když teda vidět je dost. Rekonvalescence je po císaři horší, ale dá se to, to zvládneš, radši, ať je to bezpečně pro vás všechny.
6. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Mílo, to je bezva, že je babičce už takhle dobře. :dizzy_face:
Nám ta bábovka hrozně chutnala.
Pajdi, za dobu co já jsem byla v nemo, tak se to tam stalo dvou dvojčatovkám,že jedno porodily normálně a mezitím se druhý přetočilo a musela upalovat na císaře... :confounded: Je to super, že se dr. takhle stará a je to fakt,že každej týden je pro holky dobrej. Jo, a jinak co já vím,tak dvojky ukončujou v 38.tt a nenechávají do toho 40,tt.
Pajdi,já když jsem nastupovala do porodky,což bylo 23+1,tak vážily 560 a 550 g.Kolik váží holky?
Gucci:v porodce už musíš hlásit dětskou dr.!!
Jo, Pajdi a není tak důležité kolik děti váží,ale jak jsou vyvinutý, tím myslím, že už je jedno jeslti budou mít 2500 nebo 2650 g, takže buď v klidu.
Když mě přijde, že naopak s takhle mainkýma mimčama jde cestovat a být kdekoliv, páč jen dlabou a spinkají a chvilku jsou vzhůru,tak pochovám,pomazlím a zase usnou a nějaké místo na přebalování se najde vždycky.Tak člověk si taky nesmí ze všeho dělat pakárnu,že jo. Za půl roku to bude podle mě horší.......
6. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Tetesko- holky mají 490g a 580g. No snad to zvládneme spolu aspoň do 2000g a budou dobře vyvinuté. Jsem fakt ráda, že se dr. takhle teď stará. Je to asi i tím, že ji chci k tomu porodu a budu si za to platit, takže je tahle nadstandartní péče asi v tom. Ale možná že je taková ke všem. Prý se těhulkám věnuje 10x víc než všem ostatním :sweat_smile: . A ta dětská včera říkala, že bude šťastná, když budou mít holky aspoň 1800g. Takže musíme bojovat :wink: .
Já mám u toho císaře hrůzu z toho dloubání do páteře a pak že to budu všechno cítit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale asi to bude lepší než porod. A hlavně mě štve, že je nebudu moct mít hned u sebe, páč budu den na JIP :frowning2: a tam je nosí jen zřídka. Ale hlavně ať jsou ok!!!
Mili- ještě nám toho pořád hodně chybí, teď na malování nebyla nálada. Ale až to bude hotové, tak to fotnu :wink: . Zatím máme komplet jednu půlku pokoje a druhou tak z menší půlky. Jdu na chvíli kreslit, ať se to krapet pohne. Večer už nic neuděláme. Dneska má babička narozeniny, tak tam půjdeme dřív a budeme tam déle než obvykle.
6. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Puzzi tak to je fajn, ze se grilparty povedla. A chrapani, no jo v tak malem prostoru to musi byt des. L. dneska zase mumlal do polstare, tak jsem ho ve 2 vyhodila, aby sel spat do pokoje :slight_smile:
Jee Tetesko tys taky delala tu babovku, to jsem moc rada, ze vam chutnala :wink:
Pajdi neboj holky ted porostou jako z vody a do porodu je jeste casu, takze to bude OK :wink:
6. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
puzzi: chrápání taky nesnáším :angry: , pG naštěstí chrápe jen po nějaké akci
6. srp 2009 v 11:36  • Odpověz
Jani- Ty jsi ho natvrdo vyhodila? :grinning: No nic, moc jsem tomu malování nedala. Jsem už zase k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale aspoň jsem obtáhla kompletně podruhé Púa, 2 tygry a prasátko. Pokračování zítra. Za hodinu přijde teta, takže pojím, půjdu si na chvíli lehnout a ve čtyři přijede H. a jedeme za babi.
Jo a včera jsem v poradně pokořila hranici 10kg hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
6. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Pajdi, když vidím váhy Tetesiných dvojek v tom týdnu co jsi ty, tak mi nepřijde, že jsou nějak moc malý. Na holky mi to přijde akorát :wink: .
Jani, ty si ho fakt vyhodila??? :grinning: To u nás když chrápe Honza, tak se já přemísťuju do obýváku na gauč :sweat_smile: .
Puzzi, tak fajn, že se vám to grilování vyvedlo :slight_smile: .
6. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Mili- teď jsem ještě blbec koukla na diskuzi dvojek a zjistila jsem, že jedna holčina ve 24tt měla 760 a 800g a teď z toho mám pěknou depku :angry: . Už nikam koukat nebudu a jdu baštit, ať holky přibírají.
6. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Pajdi, tím jídlem rozhodně nevykrmíš holky, ale spíše sebe. :wink: Není to o tom kolik sníš, ale o tom kolik si holky berou a taky nezapomeň, že to měření není nejpřesnější!!!!!!!!!!
6. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Mel- to ne, ale když budu mít dostatek živin já, tak i holky. Teď jak byly ty nervy s babi, tak jsem tomu jídlu moc nedala.
6. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Pajdo to jo, ale neboj holky si vezmou i když tak z Tebe. A nemusí se přeci holky narodit čtyřkilové! :wink: Stačí 2500 a na to mají času dost. :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jo, Pajdi já kecala. To bylo v týdnu 25+1, takže holky váží skoro stejně jako Kachna s Myší v té době a nakonec pohoda. A neboj teď už taky porostou rychleji. A ten den na Jip je sice blbej,ale nakonec to není tak děsný a špatný jak si člověk původně myslí. Jo, a to píchání do páteře příjemné není,to je fakt. A to to umrtvujou,aby to člověk necítil,ale stejně.... :confounded:
Steff:no dělala,ale s mandlema, páč jsem neměla ořechy a byla taky moc dobrá.
Ty jo,já jsem tak šťastná,že Petr nechrápe ani trošku. :dizzy_face: :dizzy_face: Bejvalej chrápal hodně a občas jsem měla chuť ho v noci praštit!!!
Pajdi, nečti kraviny nebo tě zmlátím!!!! Hlavně předčasný porod ti reálně nehrozí,takže mají holky spousty času jíst a přibírat.
6. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Pajdi, dloubání do páteře se vůbec neboj, oni to natřou umrtvovací vodičkou a necítíš absolutně nic. Musíš se předklonit, oni tam něco dělaj a je to, nevíš o ničem. Pak tě položí a pomalu necítíš nohy atd., ale je to v pohodě, žádný svrbění, mravenčení, mnohem lepší, než bych myslela. A to řezání necítíš, já cítila pocitově jak Honzíka vyndavali, to byl velkej tah a pak jsem cítila poslední utažení stehu zase tah, jinak nic.
Tetes, tys to píchání do páteře cítila? Já asi byla hotová, že jsem to nějak nevnímala. Pro mě byla prostě nejhorší cévka v moč. trubici, to mě úplně pohltilo děsem, že to tam mám :sweat_smile:
Já ho ani vyhodit nemůžu, páč tady není kam a doma by bylo, ale co když má zrovna službu, že? By se mu hodilo, kdybych ho vyhodila :grinning:
6. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Puzz, tak teda já si snad ani nepamatuju tahání Lukyho ven, jsem půlku císaře skoro prospala jak už jsem byla utahaná a zničená. A napíchnutí epi mám pocit, že mě to nebolelo a to mi ji píchali dvakrát protože poprvé použili na moje špeky krátkou jehlu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
ješinkote to je téma brrr
6. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
pajdi: v prosincovkách je jedna holčina v 25tt a čeká holčičku a ta má ted 500g :wink:
6. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
6. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
mel: ten strejda na poslední fotce, to je tvůj brácha že?
6. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Mel, tys to měla jiný, žes byla po tý námaze. my s tetes jsme vlastně byly "absolutně fyzicky fit", o to větší to možná bych záběr na psychiku to očekávání, kdy ta operace a přípravy zdlouhavý. Ale rozhodně tvůj císař akutní je určitě na ho.no totálně, unavená, zničená a stejně císař.
6. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
gucci, jj můj brácha, manža je jedináček.
6. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
mel: jj jste si hrozně podobní :wink:
6. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
gucci, že by? Nevím, možná trochu něco.
6. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Mel, Luky roste z miminka do chlapečka, super se směje vlasáček :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Puzz, já myslela, že jako chlapeček se už narodil. :grinning: A ono né, on byl dle Tebe nejdříve miminko a teď teprve chlapeček. :dizzy_face: :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Pajdi, Milu no my tak byli domluveny, jelikoz posledni 2 dny jsem odchazela z loznice ja :wink: On ma ted zase nejake brblaci obdobi a to se neda, vzbudi me treba 6-8x za noc...
Pajdi 10kg s dvojkama, ja mam nahore 5,5kg, takze si myslim, ze pribiras primerene. A ty ses hrozne vyzle, takze pribrat musis...
Mel pekny fotecky :wink:
6. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
puzzi asi myslela, že je to takovej dospěláček že :wink: , ty děti s těmi vlásky vypadají úplně jinak než Kojakové :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
gucci, no furt si snažím Lukyho představit jako plešounka a můžu říct - děs. Stačí když mu namočím vlasy a už vypadá naprosto "hrozně".
6. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
Tak holky, já pádím domů. Dneska si jdu konečně vyzvednou ušité záclony, tak to bude doma zase vypadat líp, až je pověsíme. :slight_smile:
Mějte se tu krásně, opatrujte se a ne že toho moc nakecáte, kdo vás má ráno dočítat :grinning: .
Tak phááááááááááááááá :slight_smile: .
6. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
Milu jeee nove zaclonky, tak to je krasa. Pekne je poveste a kochejte se :wink:
pa zitra
6. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
Milu fáááááá, pozdravuj pejsány :dizzy_face:

já tady silou vůle držím otevřené oči :unamused:
6. srp 2009 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.