• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci a co nejaka dovca? Aspon na par dni...
6. srp 2009 v 15:30  • Odpověz
no ted už nehrozí asi nic, musím vybrat a zaučit tu náhradu za sebe
v září si něco budem brát na přestěhování, spíš prodloužený víkend a pak můžu odpočívat od října doma
6. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
ted mě čekaj dva perné měsíce...lítání kolem bytu, stěhování, velký UTZ, 4D UTZ, kontrola na endokrinologii, zubař, kontrola u praktické dr., testy na cukrovku
6. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3115561&vReferer=
pridala jsem fotecku, co dostal Kubik od Mel, moooc pekne...
6. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
jéé krásná barvička :dizzy_face:
6. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Gucci no obdivuju te. Ja jsem fakt rada, ze jsem na PN, jelikoz na vsechno mam dost casu. Nevadi mi cekat na UTZ atd...
6. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
Gucci jojo konecne nemame vsechno modry :wink:
6. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
no já u mojí dr. nikdy nečekám a i kdyby, tak by mi to bylo totál jedno, ted už je práce na druhé koleji :wink:

ted jsem si uvědomila, že jsem ještě naší externí účetní nenahlásila, že jsem těhu :grinning: , tak jsem jí ted volala, tak prvně mi hrozně gratulovala a pak jí to došlo, tak začla fňukat, že jsem byla nejvzornější asistentka ze všech jejich klientů :sunglasses: a co ona ted bude dělat :grinning:
6. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
Gucci to je pekny :wink: Tyhle reagce znam, gratuluju, ale co budeme delat :grinning:
6. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
Jezis, jak nekoukam na to, co pisu..to jsou preklepy :astonished:
6. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
no ono to potěší, ale já jsem zvyklá :grinning: , resp. když jsem odcházela z OV tak si tam rvali vlasy pomalu a jak se to tam beze mě rychle zajelo :wink: , každý je nahraditelný....to jen můj šéf plánuje, že zavře na rok kancl, všichni porodíme a pak se vrátíme a budeme makat dál :grinning:
6. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
gucci, šéfík je dobrej. Si myslí, že všechny povinně odrodíte a pak budete pokračovat okamžitě v práci ne? :sweat_smile:
6. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
mel: jj přesně to si myslí, oni totiž čekaj druhé víš :grinning:
6. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
gucci, to si pamatuju, že jsi to psala. :wink:
Jani, s tím, že konečně nemáte všechno modrý, jsem v obchodě řekla, že čekáš chlapečka a prodavačka především ukazovala modrá bodýčka. Nejlepší je asi říct, že nevím a počkat co ukáže.
6. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
já ulítávám na proužcích...včera jsem byla v HM dětském, takže až budem vědět co to je, tak tam naběhnu a koupím všechnou pruhované :slight_smile:
6. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
Já ulítávám na zelené a na modré barvě. Takže holka by u nás byla asi furt oblečená v modrým. :grinning: Jo a ještě když se mi líbil na tom bodýčku ten pejsek, tak mi hned nabízela modré s pejskem, ale jen takovým ošklivým natištěným. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
6. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
no nic holky, já se pakuju, musím zase balit, jedeme zítra na chatu s kupou kámošů
mějte se hezky a zítra
fááááááá
6. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Gucci, páááááááááá.............. Mě asi vytuhlo dítě, jsem zvědavá zda aspoň na 30 minut, odpoledne většinou to jsou takové krátké spánky.
6. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
Puzzi:já teda necítlila žádné tahání,když vyndavali děti.Ale i přes umrtvovací injekci to píchání do páteře jsem teda cítila a bolelo mi to jako prase, ještěže mi držel sanitář,jinak bych určitě hnula.Dlouho jsem tam pak měla modřiny a ještě dneska na silnější stitsk mi to bolí u té pátgeře, né teda nijak výrazně,ale bolí.A co bylo nepříjemné, že jsem měla po tom na Jip šílené svědění těla a obličeje jako vedlejší reakci. Úplně jsem si rozškrábala pusu do krve...
Zato cévku jsem měla od toho prasknutí placenty tj. 15 hodina do až vlastně dalšího dne, teda dvou dnů. No, prostě skoro 48 hodin a vůbec mi to nevadilo. Pro mě byl nejhorší to vyndavání drenu, to bylo peklo, ale to zase nemá každej.
Mel: s bráchou jste si děsně podobný. :wink: A manžel nevypadá tak hubenej,jak jsem si myslela, jsem ho detailně shlédla. :wink: Luky,je vlasáček a roztomilej,když se směje.
Ty voe, zítra vám asi nenapíšu. P. musí do práce a jede do Prahy,takže budu se zvířátkama sama. Asi půjdu na celý den raději ven, tam jsou nejhodnější. Ty Míšovo záchvaty,když má hlad fakt stojí za to. Doufám,že se nebudou zítra dožadovat jídla nastejno. To bych děsně trpěla,když by jeden z nich plakal.. :sweat_smile: a to i přestože se jedná o vzteklý řev :grinning:
To je moc pěkný body a navíc s dlouhým rukávem, to je praktičtější než s kr. ,když budete mít zimníka.
6. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
Tetes, no ono když někdo přibere deset kilo tak to musí být znát! Konečně mi ve 32 letech zmužněl. :dizzy_face: Díky za pochvalu Lukyho.
No já měla cévku asi 36 hodin tuším. A na epi jsem reakci neměla. No dren - to byl zážitek. . . Ke všemu mě několikrát cévkovali během otvírání, nějak jsem nebyla schopná sama. . .
Tet, věřím že to zvládneš bez P. - bude to taková menší příprava na ostrý "běh". Jo a vzteklej řev? No ten má naše mládě taky úžasný, pomalu jako by se bál, že o něm nevíš. :grinning:
6. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
Tetesko to zvladnes, hlavne nebyt nervozni, to deticky vyciti?
Jo a jak se jezdi s kocaro tankem? :slight_smile:
Ja ted kupuju jenom body a vse s dlouhym rukavem, preci jen na zimu je to lepsi...
6. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
Holky neděste mě, jinak na ten císař nepůjdu. :astonished: :confounded: Bojím bojím.
Jani- výbavička od Mel nádherná :dizzy_face: .
Tetesko- to zvládneš, Ty jsi šikula!! :wink:
Mel- Luky je nádherný :dizzy_face: .
Jani- svetr dneska dorazil. Asi pomohla sugesce :grinning: .
6. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Pajdi, já se císaře taky děsila. Ono se to zdá hrozný, ale není. Myslím, že existují horší věci. :wink: Zase plánovanej je myslím lepší než najednou z ničehož nic na něj jít. Máš tam malou pravděpodobnost, že tě v plných kontrakcích posunou na druhé místo a někdo Tě předběhne z akutnějšího důvodu. :pensive:
6. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Pajdi,já myslím, že tě moc neděsíme, nech si vylíčit ještě třeba od Eviny normální porod a jsem zvědavá jak ty holky dostaneš ven. :grinning:
6. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Pajdi fakt? Tak snad zitra dorazi i ke mne...
Nenene Evina nic licit nebude, ja uz tak porod vytesnuju jako ze se me netyka :wink:
6. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Tak dneska byl Honzík chvílema pěknej prudič, takže jestli nebude do tří dnů další zub, tak to má u mě schovaný :sweat_smile: Ale stejně je super, jak už je velkej a dá se rozesmát a pobavit, i když zrovna není v náladě.
Mel, víš co? Trhni si s chlapečkama a miminama :grinning: No prostě ty vlasáči vypadaj víc klučičejš a míň miminovějš, např. Alex Anippin je bombovej chlapeček velkej :slight_smile: A Luky jde v jeho stopách, taky budete muset asi brzo k holiči :sweat_smile:
Pajdi, 10 kg s dvojkama v tvým tejdnu paráda, já jsem 10 kg pokořila někdy ve 30tt, myslim.
Super obleček od Mel Kubíkovi! Mel, já taky ráda zelenou :slight_smile:
Tetes, to je zajímavý, jak každej ten epi snáší jinak teda. Jo, cévku jsem měla taky dlouho, 24 hodin určitě, po odeznění epi už jsem jí necítila, ale předtím jo. Dren jsem v ráně vůbec neměla, tak to se mi vyhlo.
Přeju, ať zvířátka zítra chtějí jíst každej jinak. Co se týče pláče, tak mně to dere srdce do teď, nojono, ale někdy to jinak nejde.
Steffi, dobře děláš, krátkej rukáv nekupuj, to je v zimě totál na nic. Teda pokud nejsi typ na mikinky, což já teda nee.
Pajdi, vždyť tě snad neděšíme, přece když jako nejhorší beru zavedení cévky, tak císař pohoda, ne? :slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem byla s kámošem na kafi-Víteček byl zase zlatíčkoDneska jsem byla s kámošem na kafi-Víteček byl zase zlatíčko :dizzy_face: Pak jsem proběhla pár obchodů, dorazila jsem někdy kolem druhé. Bohužel doma výkon žáden, milé mé díťátko nějak bojkotovalo spánek-spal cca 2 hodiny (a to bych řekla, že jsem optimista). K "velkému" spaní jsem ho uložila kolem sedmé, za půl hodiny byl vzhůru... Tak jsem se snažila ho uhoupat, ale furt nemohl zabrat. Tak jsem mu zkusila dát sunar a v momentě vytuhnul... No a teď byla sunarová dávka č. 2....

Cák se děje tady?

Jani, Mel, moc hezké věci :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ahoj holky,

Jani moc hezké oblečení od Mel, takový roztomilý a ta barva je moc pěkná. :slight_smile:
Já teda na císaři nebyla :sweat_smile: , ale cévka ..třeba v krči hnus, bolelo to celou dobu co jsem jí měla, teď v Podolí ani jsem o ní nevěděla. Záleží jak ti dají tvrdou tu trubičku, tady v Podolí byla krásně měkká a ohebná, takže pohoda.
Dren tfůůůůůůůůůůůůůůůůůůj, ale dá se to vydržet, hlavně nesmí být při vyndavání sestra debil a nesmí zapomenout ten steh u toho drenu ustříhnout. Poprvé v Krči to sestra rvala ven i přes to, že to bylo zašitý a bolestí jsem si prokousla ret a udělalo se mi z toho strašně špatně. Ale ty další už se daly :wink: .
Tak a teď vám napíšu naší včerejší hadopesostory :angry: .
H. přinesl domů 6 potkanů na krmení hadů. Dal jim každému jednoho a říkám H. jdu se mýt, tak dávej pozor na psy až budeš hadům dávat dalšího potkana. Nechala jsem si raději otevřené trochu dveře od koupelny, aby kdyby něco, mohla rychle zakročit. Najednou slyším nějaké rány a vidím, že Monty letí do ložnice a je celej skrčenej a má staženej ocas. Tak volám na H. co se stalo a prý nic!!! Prdlajs!!Zavolala jsem si Monytho a vidím, že má čumáček od krve! Tak to křičím na H. ten se samo lekl a pak z něj vypadlo, že ho jeden had kousnul :angry: :angry: . No já myslela, že ho na místě zbiju!!! Tak jsem Montyho chuděru vzala a musela jsem ho utěšit a ten čumáček vydesinfikovat. No za chvíli už byl docela v poho...Jenže to nebyl konec. H. pořád seděl u terárka a vidím, že bere oba psy a jde je zase zavřít, tak se ho ptám proč a on, že oba hadi žerou jednoho potkana a že se takhle můžou navzájem pokousat a zabít jeden druhého, takže je musel od sebe roztrhnout! Takže já měla strach, aby ho taky nepokousali. No naštěstí to zvládnul. Ale má ultimátum, až budu těhu, hady prodá. Já takovej dobytek doma nechci!!! :angry: :grinning:
Jo a jinak záclony hezký, to bylo asi večer jediný pozitivní :sweat_smile: .
7. srp 2009 v 06:33  • Odpověz
Bré ranko.
Mílo, tak to by mě asi jeblo. . . A asi by letěl H. i s hadama. Prostě všecho od H by letělo. :angry:
7. srp 2009 v 06:47  • Odpověz
Mel, no kdyby všechno od H. letělo, tak to bych musela i já :grinning: .
7. srp 2009 v 07:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.