• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mílo to ne, protože pokud vím, tak tvoje křestní jméno je na M. :wink: Pravda tvého chotě na J., ale stejnak. . . :grinning:
7. srp 2009 v 07:20  • Odpověz
Jo takhle si to myslela...tak to joooooooo :wink: .
7. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
Dobre ranko preji,
Milu ty mas nervy ze zeleza. U nas by uz takova havet nebyla!!! Brr jsem se uplne oklepala..
Jesteze zaclony to zachranily :wink:
Puzzi ja na mikinky nejsem, lepe receno budu rada, ze oblikam co nejmin vrstev, protoze oblikani rvouciho mimi neni nic jednoducheho :wink:
7. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
bré ránko

tetes: určo to zvládneš, myslíme na tebe :wink: ...taky by mě zajímalo jak se ti jezdí s kočárem

Mili: ty vosooooooooooooo, mě se udělalo až šoufl, chudák Montíček miláček náš...nemůže mít nějaký následky?
7. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
Gucci nebuj se nic, následky nemá, naštěstí to bylo jen povrchové. Nic hlubokého.
A před chvílí mi volal H. že mi spadla ze skříňky svíčka a že jí Meggie ožrala, tak doufám, že až přijedu domů, že bude v pořádku. Já se z těch našich zvířat po*eru :sweat_smile: .
Týý jooo Tetesko, ty jsi dnes vlastně bez P. tak držím taky palce ať to zvládneš v poho :slight_smile: .Jo a jak se jezdí s tím tankem??? :sweat_smile:
7. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
VŠE NEJ LADĚ K SVÁTKU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
Milu teda ten vas zverinec, to je na masli :grinning:
já teda miluju zvířata všeho druhu, ale že bych zrovna musela mít hady doma, to fakt ne, gor když bych měla malé pejsánky bobánky
Tak Janina bábovka je už v troubě. Za chvíli na mě bude řvát pračka, tak půjdu pověsit prádlo a pak už se vším dneska končím, kromě péče o to naše mládě. :dizzy_face:
7. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
dneska ráno mě nějak divně bolelo břicho, asi bych měla víc odpočívat
7. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
No jooo Ladunce vse nej k svatku.
Gucci ty si koledujes!
7. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
tak možná tam Guče jen něco přilehlo, vono se to pořád tak motá v tom břiše a kope...ráno jen otevřu jedno oko, překulím se na druhý bok a už se tam mydlí
7. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Mel ty jsi sikulka :wink:
U nas pracka uz taky pere, tak jdu setrit snury, at to mam kde povesit :wink: Jo a at babovka chutna :wink:
7. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
Gucci je to mozne, me vcera vecer strasne tahaly ty delozni upony, jelikoz Kubik si zase zalezl uplne dolu..
7. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
a taky mě poslední dva tři dny bolí žebra napravo nahoře
7. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
No jooo Ladunka má svátek. Tak vše nej :dizzy_face: .
Téda holky, nechcete mi taky některá něco upéct a přívézt domů??Já jsem na tohle lenoch, uvařím všechno, ale péct se mi teda nikdy nechce.. :sweat_smile: .
Gucci, hele neměla by si trošku zvolnit :wink: .
7. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
já budu péct ráda, ale až v nové kuchyni :slight_smile:
7. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Tak zebra me jeste nebolela. Jako zespoda me boli kazdou chvilku :frowning2:
Milu tak ja vam nekdy neco upecu, ja nevedela, ze to jis :wink:
7. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Holky já nevím, já jsem asi divná, z normálního porodu strach vůbec nemám, to mi přijde přirozené a normální, ale z toho císaře mám fakt hrůzu. Jen jak jste jedna napsala, že jste cítili, jak vám mrňouska vytahujou z břicha, pak u Tetesky ten epi- teda z toho mám paniku, tak už mi stály vlasy na hlavě. Nejvíc se bojím toho, že mi to epi špatně zabere a budu cítit všechno. No nic, všechny jste to zvládly, tak já to budu muset zvládnout taky!!!!!
Mili- teda s těmi hady to je děs :astonished: . A nejsou jedovatí??? To bych doma nesnesla!!
Všechno nej nej Ladunce :wink: .
Guci- Ty by jsi měla odpočívat!!!!!!!!!!!!!
Ale ty děložní úpony mě taky bolí šíleně. Zvlášť vlevo dole. V třísle to mám úplně nateklé a když si chci sednout, tak to je masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Holky já už se snažím od včerejška dovolat na ty výsledky oGTT a kulové. Vždycky to 2x zazvoní a pak se ozve zvuk internetu :angry: !!! Už mě to serinká!! Zkoušela jsem to už asi 300x.
7. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Jani pošleš mi prosím recept na tu bábovku? Ráno jsme dojedli poslední kousek bublaniny, tak ji zkusím dneska upéct, ať máme zítra co snídat. :wink:
7. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Jani, tak prádlo jsem už pověsila. Jako vždycky u nás měl nejvíce prádla P., teď ho má nejvíce Luky. Tak malej a tolik prádla během tří dnů - plnej koš. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
Pajdi, nepřemýšlej teď o porodu. Nějak to dopadne, hlavně když budou holky ve zdraví na světě. :wink: A ty v co nejlepší fyzické kondici, aby jsi je zvládla.
7. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
Pajdi mas ji v IP.
Teda takhle volat na vysledky by me taky stvalo. To volas nekam do laborky?
Mel ty ses ranni ptace, to ja dneska tak brzy nevstavala, takze mam zpozdeni :wink: Ale nejak mi to nevadi, dneska to rychle uschne :wink:
7. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Mel- jj, budu se snažit :wink: .
Včera mě pěkně nasr... v nemocnici u babi. Babička má teď plíny a cévku a strašně špatně to nese. Ona je taková hrdá osoba a tohle je pro ni prostě šílená potupa. Teta to náhodou zjistila, když ji v pondělí měnila košili, tak nám všem řekla, ať nikoho nenapadne zvedat peřinu a mluvit o tom. Takže jsme to nikdo jako nevěděli. A včera když jsme tam byli všichni na ty narozeniny- teta, já, Honza, strejda, brácha a švagrová+ další návštěvy na pokoji u ostatních pacientek, tak přišla sestra a na plnou hubu se babi zeptala, jestli má kupičku v plínečce a že hovínka se dělají ráno :angry: :angry: !!!! Holky já normálně myslela, že tu sestru zabiju!!!!!!!!! Babi v tu ránu přestala mluvit a byla zase jako předtím. Nevnímala a vypadala hrozně.
7. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Jani- děkují moc, večer ji zkusím.
Ne ne, volám normoš na gyndu.
7. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Pajdi: ježiši to je strašný, řekli jste pak té krávě něco? :rolling_eyes: doufám, že jo
7. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Pajdi, teda setra je fakt kráva. Mohla by trochu použít mozek. :angry:
Jani, já bych klidně spala, ale mládě spát nechtělo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Pajdi ta sestra je blbka nejvetsiho kalibru!!! Ja bych za ni sla a nadala ji!
Fakt nechapu, ze lidi co k tomu nemaji vztah delaji sestry a pak se chovaj takhle. BLBKA :angry: Fakt mi tohle sere!!!
Dneska mi mama psala, ze babca bylka tenhle tyden zase nejaka nachcipana. Ze 2 dny mela zvysenou teplotu a ani ji nechutnalo jidlo, tak mela strach, ze se to zase vratilo. Ale vcera pry uz normalne jedla a dneska mela i lepsi naladu, tak snad to bude dobre...
7. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
A vubec nechapu, proc ty sestry lezou na pokoj, kdyz vi, ze tam je navsteva!!!
7. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
No neřekla jsem ji nic. Měla jsem sto chutí na ni vletět, ale měli jsme strach, aby se pak nemstila na babičce. Bude tam muset být ještě dva měsíce a to by pak měla peklo. :confounded:
7. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Pajdi to je fakt, babi tam bude jeste dlouho :frowning2: Ale fakt mi to se*e!!!
Hlavne tyhle blbky si neuvedomuji, jak srazeji ty pacienty a jejich lecba je pak komplikovanejsi...
Ja bych ji dala cevku, zabalila do pliny a pak bych se ji optala prede vsema, jak ji je..mozna by ji to docvaklo!
Pajdi a co nejaka fotecka tveho briska? By me zajimalo jak rostes :wink:
7. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.