• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
no právě proto, že si to takové kravky neuvědomují, tak bych jí to řekla
7. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Jani- jj, fotnu se a přidám. Teď zrovna hledám ten kočárek a fusák a hodím vám to do alba.
A s tou sestrou bych nejraději udělala to, co píšeš. Kráva jedna!!
7. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
pajdi: a už máte kočár objednaný?
my byli v neděli u Malvíka a měli tam vystavený ten druhý co se ti líbil, ale ten vybraný mi příjde lepší
7. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Guci- jj, už ho máme asi měsíc objednaný a měl by přijít na prodejnu září, říjen. Dají vědět. Už je v albu, tak jukni.
7. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
jj už jsem kukala :wink: , určo budete spokojení
7. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Během dne nafotím ještě pár oblečků, autosedajdy a pupek a pak to hodím do alba. Teď nějak na to nebyl čas.
7. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Guci- to doufám!! Bez autosedaček, jen s fusáky, hlub. korby a sporťák nás vyšel na 39000,-.
7. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Pajdi nene jedovatý nejsou, na to musíš mít povolení a hlavně, to bych doma nesnesla.
A jinak s tou babi..ta naše má taky cévku a plínu a musím říct, že se ty sestry teda snaží být slušné a ohleduplné.
To když si tam třeba nějaká paní sestru kvůli tomu zavolá, tak ostatní vykáže z pokoje a minule říkala babka, že tam byl tatínek-její syn a že taky potřebovala vyměnit a sama ta sestra řekla tatínkovi ať odejde a pak se s babi domluvila co a jak. Tam teda musím říct, že jsou hodný a oheduplný.
Jinak jak vás bolí ty úpony a jak píšeš Pajdi, že to máš až nateklý, tak takové bolesti jsem měla s tou boulí a vím jak to bolí. Když člověk leží, ani si nemůže natáhnout nohy jak to táhne... :confounded: .nedej bože když sedíš a vstaneš..to jsem se bolestí vždycky málem pos*ala :unamused: .
7. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
pajdi: fíííha
7. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Mili- jj, přesně takhle to bolí. Bobku Ty jsi nebyla ani těhu a už sis tím prošla :frowning2: .
Tak takhle by se měly chovat všechny sestry a ne tak jako v Havířově!! Je to tam děsné. A kdyby jste viděly ten pokoj- jako v koncetráku!! Tak jsme včera zajistili babi aspoň nadstandart, takže ode dneška by tam měla být. Strejda řekl, že se nemáme starat, že to zaplatí, tak jsem moc ráda.
7. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Pajdi: tak Havířovská nem je fakt "vyhlášená"
7. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Pajdi nadherny kocarek, ale ta cena!!!
Milu teda tak to je vyjimecna sestra, takove bych za to sla podekovat. Kdepak babicka lezi?
7. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Pajdi tak aspon ze tak. V Havirovske nemocnici ve vedeni dela nas znamej, ale stara se o uklizecky a kuchyn :frowning2: Ten ze sestrama nic neudela :frowning2:
7. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Pajdi, jsem právě chtěla napsat jestli by nešlo zaplatit nadstandart. Jenže jsem teď dolovala bábovku z formy, nějak jsem ji blbě vymazala či co. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Mel to znam, to se mi stalo asi 2x a byla jsem pekne nas....
7. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Jani- to nevadí, snad ten nadstandart bude lepší. A jestli ne, tak tam bude muset strejda udělat trochu vítr. Je lékař, tak by si to mohl dovolit. Pracuje sice jinde, ale mohli by to od něj vzít.
Teď jsem nafotila pár věcí, tak si s tím jdu pohrát, zmenšit to a pak to naházím do alba :wink: .
7. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Pajdi to by bylo uplne nejlepsi, sestry vetsinou maji z dr. respekt. Ja bych mozna na tu sestru nervala, jen ji rekla, ze babicce tohle neni prijemne a at si na to dava pozor, ze ne vsichni musi vedet, ze ma cevku a plinu a ze ji by to asi taky nebylo prijemne..treba by se zamyslela...
Uz se tesim :wink:
7. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Jani babi je v Krčské nemocnici. Teda pokoj jako taky že nic moc, ještě půl oddělení je zavřené, pže nemají dostatek personálu, takže tam dokonce leželi i po 5, ale už tam jsou jen 3. A sestry fakt super, až na tu co jí neschovala ten prstýnek co jí první den hned ukradli...Jinak i doktoři jsou prý hodní.
Jj, Pajdi já si to užívala 2,5 roku a to jsem nebyla ani těhu...teď jak mi to vyndali, tak tam mám takovou prohlubeň....ale hlavně, že to nebolí. :slight_smile: A při těhu to vydržím ráda..
Pajdi, kočárek krásnej, ale ta cena..to je masakr :confused: .
7. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Milu to je na interne v Krci? Tam jsou celkem fajn sestry i doktori. Dost jsem s nema spolupracovala, kdyz jsem jeste delala v IKEMu :wink:
7. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
Jj na interně v Krči. Teda když tam přijeli v sobotu večer na pohotovst, tak ten doktor byl hroznej. Ani jí nechtěl přijmout a ještě měl plno blbejch keců, ale ten se naštěstí o ní nestará.
7. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
No tak ne vsichni jsou dokonali :wink:
7. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
ty kuááávo
ted mi poslala moje dvojčatová kámoška fotky....nechala si vytetovat ze zadu na krk srdce a do toho počáteční písmena obou kluků a jejího manži...dala si to k třicátinám...čumím jak puk :slight_smile: :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Gucci odvazna holka :wink:
7. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
no to jo teda :grinning:
7. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Pajdi krásný věci, z tebe by měly holky z prosincovek radost, tam frčí růžová :wink:
7. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Pajdi nadhera, ty ruzovy vecicky jsou tak sladoucky :wink:
7. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Jé Pajdi samé krásné věci, jak nejsem na růžovou tak se mi to i tak líbí. :dizzy_face: Chtěla bych být u vás holčičkou. :sweat_smile:
7. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Jé vy už jste je zkoukly :sweat_smile: . Vy jste rychlíci. Jen nemůžu zničehonic otevřít na ploše obrázek s břuchem, abych to zmenšila :angry: . Nevím, co se zase děje!
7. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Mel- tak pojeď. Jestli nebudeš moc brečet a neustále se něčeho dožadovat, vařit, péct, uklízet, žehlit- tak Tě bereme :grinning: :grinning: .
7. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
chichi :grinning:
7. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.