• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jééé dneska mám přesně půlku těhu za sebou :sunglasses:
7. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Gucci toto leti, co :wink:
7. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Pajdi, teda to je docela hodně požadavků ne? :astonished: Ale dobrá, brala bych - když se každý večer postaráš o našeho vzteklounka. Ve čtyři většinou začne vyvádět a končí s časem usnutí mezi sedmou a osmou hodinou. :grinning: A nezabaví ho v tu chvíli nic. :sweat_smile:
Holky, za hoďku a něco bude magický čas http://www.novinky.cz/koktejl/175755-prichazi-nejmagictejci-cas-a-datum-stoleti-12-34-56-07-08-09.html
7. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Jani bábovka je dobrá - taková menší kalorická bomba. :grinning:
7. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Mel no mozna trochu :wink:
7. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
jéé Pajdi krásný bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Mel- hm, tak to nevím, asi neberu :grinning: .
Guci- to už není bříško- to už hraničí s velrybou :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A celulitidu už mám snad i za ušima :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
7. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Pajdi, když se tak koukám na tvoje bříško ve 20tt, tak já ho mám ted, bych řekla, stejné, takže se budu porovnávat s tebou a ne s Jančou :grinning: a nebudem tady moc zveřejnovat, že ty čekáš dvojky a já jedno mimi jo :grinning:
7. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Pajdi noo pekne brisko, pekne roste :wink: Myslim, ze te jen tak nedozenu :wink:
7. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Guci- :grinning: , Ty jsi trdlo! Hoď foto.
7. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Gucci nemelas nahodou tuto stredu fotit brisko/ :wink:
7. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Pajdi krásný věcičky, to budou holčičky jak ze žurnálu :dizzy_face: . A bříško nádhera, je kráááásssnýýý :dizzy_face: .
Gucci,gratulace a taky hoď aktuální foto bříška.
Pajdi jinak mě napadlo, jak si psala, že po císaři budeš den na JIP a nedají ti holky, tak já když byla pokaždé na JIPce, tak tam byly holky co třeba v noci měli císaře a hned ráno jim tam sestry mimi přinesli a na chvíli přiložili. Tohle udělali za ten den několikrát a dokonce při vizitě a každé kontrole se doktor ptal zda měla u sebe mimino. Takže ten jeden den se určitě takhle dá vydržet :wink: .
Jani- Ty jsi hubeňourek jako Mysky. Já myslím, že Ty takové břicho mít nebudeš ani těsně před porodem. Závidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
autor
Ahoj holky, Honzík má rýmu a trochu teplotu (38), noc hrozná, spala jsem asi jen 3 hodiny nad ránem. Do půl jedný jsem nemohla usnout, páč MM chrápal a pak začal Honzík otočky a neklid a slyšim, jak má plnej nos. Tak jsme ho vzali k sobě, trochu zkoušeli odsávat, řval, bránil se, mlíko moc nechtěl, prostě krize. Po chvíli breků apod šup do kočáru a šli jsme se s ním projít a uspat ho, páč mi to bylo hrozně blbý vůči sousedům, že tam v noci vyřvává. V kočáru po delší době usnul, tak jsme se vrátili a přenesli ho do postýlky. Ale ještě nespal tak tvrdě, takže se vzbudil a zase brek. Takže kočár číslo dvě a to samý. ke mně do postele, usnul po chvíli, za 10 minut opět otočky a brek, další pokus o mlíko a v půl pátý zase kočár, tam usnul hned, tak jsme ho tam nechal a spal do osmi ráno v kočáru. teď spí půl hodiny a zas brečí, achjo, P. ho uhoupal, no uvidíme na jak dlouho.
Ráno při hraní a sezení mu vyteklo hodně nudlí, ale pak dobrý, nálada normální, tak snad to bude jen něco menšího, nebo třeba další zuby?
P. je taky nemocnej, ten ještě navíc chraptí a pokašlává a celou noc chrápal, takže jsem ani nad ránem moc nespala - až se divim, že jsem celkem ok.
Milu, fuj hadi a takový, to bych teda doma nechtěla, tak na podzim // a jdou z domu!
Steffi, přesně tak s mikinkama, oblíkání je ještě to nejmenší, mně víc vadí, že lezou nahoru, když dítě chováš.
Ladunce taky přeju k svátku vše nej!
Gucci, kdyby tě bolelo břicho častěji, řekni to dr. a jdi se válet na PN, šéfovi nic jinýho nezbyde a zaučí si nové síly sám.
Pajdi, pokud by epi blbě zabral a něco bys cítila, tak ti daj narkózu, neboj, oni to ozkouší, než říznou.
Pajdi, sestra u babi s plínou kráva.
Gucci, tak na tetování bych nevěděla co říct, mně se to vůbec nelíbí, tetování je pro děti - takový to ze žvejkaček na týden :sweat_smile:
7. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Pajdi no na Mysky nemam, ja teda netehu kalhoty nezapnu :wink:
7. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
Mili- fakt? Já když ležela na JIP ve fakultce, tak té mamče přinesli mimi jen jednou :unamused: .
Jen nějak plavu v tom, kolik oblečků a jakých koupit. Vůbec nemám představu, co všechno bude potřeba. Jestli toho nemáme málo, apod.
holky foto břicha bude v pondělí, fotím co 4 týdny :wink:
Puzzi: tjo chudáku, taková šílená noc, snad se Honzík dá dokupy nějak a P taky
pajdi já mám jakýsi seznam, pošli mi maila a můžu ti ho přeposlat, ale je tam toho hafo, ale aspon pro představu
7. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Pajdi tak to jsme na tom stejne, vubec nevim kolik ceho mam koupit. ale tenkrat hplky tady mely nejake seznamy. Pamatuju si snad dobre, ze Kay si to vsechno psala. Kay budes te lasky a posles nam to, pokud to jeste mas?
7. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Gucci ja chci takyyy, dekuji :wink:
7. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Puzzi- teda noc šílená. Snad se Honzulka brzy uzdraví :frowning2: .
7. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
tak ženy, máte to tam, můžete studovat :grinning:
já si jdu pro o
7. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Já mám taky jeden seznam, ale ten je úplně šílený, je tam snad všechno po deseti apod. A to mi přijde zbytečné. To nejdůležitější máme, ještě teplé kombinézy, ty by měly přijít za 14 dní a pak v nejhorším budeme dokupovat co bude chybět.
7. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Pajdi, na 25tt bříško velký :wink: No aby ne s dvojkama :slight_smile:
Já do začátku měla asi 7 bodýček s dlouhým, 5 dupačky, 2 tepláčky, 1 zimní kombinéza (máme sušičku nebo by příp. uschla na topení, když jí odpo po procházce vypereš), no a pak takový různý ostatní blbůstky. Děti z toho hodně rychle vyrůstají, nemá cenu mít toho šíleně moc. Kdyby byly holky ublinkaný atd., tak oblečky dokoupíš, to není problém.
7. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Puzzi teda to byla noc :frowning2: Snad se oba brzy uzdravi, at mate klid...
Gucci diky, nastuduju :wink:
7. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahojky,
tak dnes razím do Prahy k ségře do Letňan a zítra mám v 1 UTZ folíků,ale nevím,jestli tu cestu přežiju,od včera mi je docela blbě,na zvracení,pobolívá mě břicho,docela mazec,žaludek jak na vodě
Teksas,co je to OHSS?fakt je,že moc nepiju :frowning2:

ještě se chci zeptat,jak píchám do toho břicha,tak když chytím toho mýho špeka,vrazím tam jehlu,tak pak,když tu injekci stlačuju,mám špek pustit nebo to mám pořád držet,dokud to tam nepíchnu?

Pajdi:koukala jsem na fota miminek,kráááásnýýý :wink:
7. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Leni ja spek pri vstrikovani poustela, prislo mi, ze se to lip vstrebava...
7. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Steffi,děkuji,mě právě přišlo,že když jsem ho držela,že se mi tam udělala jakoby boulička,kterou jsem musela rozmasírovat,jako,když se to právě nevstřebalo a včera jsem zkusila špek pustit,ale tak jsem se jen bála,abych si něco nepropíchla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Guci- díky moc :wink: . Tak z toho seznamu už máme asi všechno+ ještě nějaké věci navíc. Snad to bude ok a jinak budeme dokupovat až pak, jak píše Puzzi.
Leni- můžeš držet i pustit, jak je Ti to víc příjemné. Ale pij!!!!! Aspoň 3-4l denně. Vypadá to, že se Ti rozjíždí OHSS!! Je to hyperstimulační syndrom, kdy tělo přehnaně reaguje na hormony. Začne se tvořit tekutina v břiše, je Ti zle, bolí břicho, nevolnost. Pak je nutná hospitalizace, infuze a někdy i punkce volné tekutiny v břiše. Takže pij, pij, pij!!!!!
7. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
tfuj,dnes bude docela hustej,mám 3 amp menopuru + injekci cetrotidu :cry:
jsem zvědavá na zítra,co tam bude
jsem se dozvěděla,že jak budu u ségry v Letňanech,že tam hned bydlí i Mel :grinning: ,si budem koukat do oken :grinning:
7. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.