• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Leni: já držela špek celou dobu i při vpichování
7. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Já si teď vzala talíř s obědem do postele, položila si ho na břicho a někdo mi do něj furt kope :grinning: .
7. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Pajdi :grinning: Pozdravuj holčičky, mají dobrej smysl pro humor už v břiše :grinning:
Leni, já sice IVF nezažila, tak moc nevím, ale taky radím hodně pít, tím nic nezkazíš. Pozdravuj Mel z okna do okna :wink:
Honzík obědval, dělal kraviny, teď si hraje, vypadá ok. Našla jsem na netu, že u zubů rýma může být, tak snad!
7. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
ženy já jsem ted trochu srna...mě to břicho pobolívá celé dopo a do toho mě ještě bolí záda, doufám, že se nechystám rodit :sweat_smile: .. tak nevím, jestli mám zavolat dr., když bude vík a my jedeme na chatu, jestli je to normál či co
7. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Pajdi, chtěla jsem ti napsat, že já jsem při císaři nic necítila. Měla jsem teda akutní císař až během normálního porodu, zavedení epi vůbec nebolelo, pak se mě Dr. zeptal, jestli něco cítím, a já říkám, jo hladíte mě po bříše a on povídá-tak už jsem řízl. Fakt jsem nic necítila. Ani žádný tahání. Akorát po císaři ta 1.noc a 1.den ti pomalu nechají ještě do těla zavádět epidural v menších a menších dávkách a všechno přichází pomalu k sobě. Takže začne bolet jizva a nemůžeš se ani otočit na bok. Takže jsem 1. den a noc jen ležela na zádech a koukala do stropu. Nohy jsem měla necitelný a to byl dost blbej pocit. Zavedení i vyndavání cévky bylo taky v pohodě a toho jsem se už předem bála. Pak 3.den budou po tobě chtít, aby ses pomalu rozhýbala a došla na záchod a do sprchy. To moc nešlo a všechno mě bolelo, hlavně ta jizva, šla jsem v předklonu, ale pak je to den za dnem lepší a lepší a do týdne se rozchodíš. Takže já bych šla na císaře klidně znova. Každá to prožívá jinak, já to měla fakt v pohodě.
7. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Puzzi,Sáře,když rostli zuby,tak měla rýmu taky pěknout,si mysleli,že má nějakou chřipajznu,ale dr.řekla,že je to od zoubků
7. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
a taky horečkovala
7. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Puzzi- děkuji, pozdravím :grinning: . To je fajn, že už je Honzíkovi líp. Třeba to jsou opravdu ,,jen,, zuby.
Guci- raději ji zavolej a případně si tam ještě skoč. Zbytečně se pak budeš nervovat o víku.
Marti- děkuji moc :wink: , uklidnila jsi mě.
7. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Gucci a netahala jsi neco vcera? Hele ale pokud mas pochybnosti za telefon nebo i navstevu nic nedas a hlavne o vikendu budes v klidu...
7. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
no netahala právě nic...už jsem nad tím přemýšlela... balili jsme si věci na tu chatu
volala jsem mojí dr.....říkala, že takhle přes telefon je to těžký a at přijedu, že ona sice odchází, ale je tam někdo na službu, že lepší přijít 30x zbytečně než jednou nepřijít
tak nevím, jestli zbytečně neplaším, páč doted mi pomalu nic nebylo
7. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
prej si mám lehnout :grinning:
7. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Marti vcera jsem si na vas vzpomnela. Stavili jsme se v Kunraticke stodole a maji tam spoustu bio veci, zeleninu, ovoce, houby, kurata. Je to teda drahy, ale co nadelas, vid?
autor
Jo, tak nějak jako Marti jsem to vnímala, akorát že mně vyndali to epi hned po operaci, takže do hodiny bolest břicha jako prase a tišící prášky nezabíraly, až pak injekce na bolest. Nohy mi přišly k sobě do tý hodiny po operaci. 24 hodin jsem musela ležet a přesně jak píše Marti, první vstání a na záchod+sprcha hrozný, ale dost rychle se to rozchodí, takovej 4.-5. den po už jsem se ohla a bolelo to už jen jako namožený místo.
Gucci, zavolej, poptej se. KOlem toho 20tt jsem taky měla dost bolesti a byly to ty děložní vazy, snad i u tebe. Ale záda mě nebolely, se radši zeptej dr.
Leni, dík za zkušenost se zubama Sárinky :slight_smile:
Gucci tak tam skakni, at mas jistotu. Kdybys zustavala v Praze, tak to neresim, pohotovost v Podoli je furt, ale kdyz jedes pryc.
No me kdyz takhle boli bricho, tak si lehnu a dycham do bricha a vetsinou se to uvolni :wink:
7. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
jdu si zkusit lehnout, mám tady v kanclu gauč ...
7. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Gucci souhlasim s Puzzi tahani a pichani v podbrisku mam skoro obden, ale zada me nikdy nebolela...
7. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Guci- nelehej, mazej tam rychle. Čím dřív tam budeš, tím líp. Ať něco nezanedbáš!!
7. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Nic, jdu pověsit prádlo, vyhnat kocura z budníku na balkoně a chrupkat. Dneska za babi nejedeme, až zítra, takže budu celé odpolko malovat. Musíme s tím trochu pohnout. Už mě tam ten čurbes nebaví. Kéž bychom to o víku dodělali, ale o tom pochybuju :confounded: .
Guci- hned jak budeš něco od dr. vědět, napiš mi smsku, jasan?
7. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Pajdi, no jestli tam půjdu, tak pisnu. Ještě uvidím jak to přejde. Ted jsem chvilku ležela a žádná změna a hlavně mě to neba a nevím co s těma zádama, možná jen blbě sedím
7. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jo Pajdi, tak mi svetrik jeste neprisel. Snad na zacatku pristiho tydne, doufam...
Pekne odpocivej...
7. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Gucci a to te bolely zada uz rano? Nebo az ted v praci?
7. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
no to břicho mě začlo bolet cestou do práce, záda asi po hodině potom
7. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Hmm to je zvlastni. Hele skoc k ty dr., ono to asi nic nebude, ale jistota je jistota..v praci se nepo.. a ty budes v klidu
7. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
ted mi shodou okolností píše holčina, co jsme spolu byli na IVF, že nevydrží dlouho u PC, že jí hrozně bolí záda, tak už to asi neřeším :wink:
7. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Gucci no je ale divny, ze je to jen dneska..kdybys to mela pravidelne, tak to chapu...
7. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Gucci,zajdi k dr.,budeš mít jistotu,že je vše v pořádku a dej vědět
no právě, jen dnes...říkám, doted jsem byla v poho, jako sem tam mě břicho bolelo, ale to jsem neřešila, ale dneska je mi fakt divně ... a hlavně, jestli se pG dozví, že mi něco bylo a nešla jsem k dr. tak mě zabije :sweat_smile:
Gucci a divis se? Obzvlast kdyz jedete na chatu. Prosim te, sbal se a skoc k tem dr.
7. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Guci- neštvi mě!!! :angry: Padej tam!! Chceš zbytečně riskovat? Nemusí to nic být, ale pro mimi přece uděláš všechno ne? Tak běž a na nic nečekej.
7. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
ježiš já se omlouvám, už jsme tady o mě popsaly celou stránku a určo to nic nebude :wink:
jdu se poradit s šéfem jako otcem co on na to ...
7. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.