• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
tyjo, otěhotnet v šestinedělí, to se spíš někdo nemá :sweat_smile:
nechápačka, co?
22. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
no je to trochu brzy :sunglasses:
hold byly akční no :grinning:
22. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
těhulky a maminky,tady máte odkázek http://www.4life.cz/detsky-svet.htm
22. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz
jdu si lehnout,zas mě pobolívá břicho :frowning2:
pak vás dočtu,zatím pááááááááááááááápááááááááááááááááá páááááááááááááááá
22. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz
Leni neboj, vis ono tim testem uz nic nezmenis...
Ty jo v sestinedeli, to je rychlovka :slight_smile: I kdyz takhle to mela moje sefova v USA, deti jsou od sebe necelych 11 mesicu :wink:
22. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
já vím Jani,buď to výjde nebo ne
22. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
Leni, neboj, jsme tu s tebou.........
Puzzi, jojo to překulení přesně jak píšeš, není to ještě jako trenink na překulení, na to je opravdu brzy, ale prý abych ho nedávala pasivně rovnou na břicho, aby věděl jak se tam dostal.
22. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
zatim jen posilam olika nazivo:slight_smile:))
22. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
22. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
jeeeee jani ten je krasnej...jsem fakt zverdava co to bude....ja si trochu myslim ze holcina
leni 14DPO testuj
22. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
jeeeee annip to je super to mam taky radost ze uz ho nebudete muset tyrat.....
campi pindy ladunkA JE KRASNA
22. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
Martuse,děkuji za tvou větu :wink:
holky,jste moc hodné :wink:

zjistila jsem,že to hnědé špinění je víc než dopolko,myslíte,že to neznamená nic špatného?
22. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
neznamena muze to bejt zahnizdovaci spineni a ja spinila furt az pomalu do konce tehu ..takze klidek :slight_smile:))
22. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
holky,vložila jsem do albumu fotky TT té kamarádky,jak testovalal 6DPO,dnes testovala další a poslala mi fotku a chce vědět,jestli ten spodní/dnešní/ sílí a páč já nemám s pozitivními testy zkušenost,mrkněte na to prosím :wink:
chci tu fotku pak smazat,aby to nevypadalo,že je to moje,ať tu nezpůsobuju paniku :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2795781&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

mě připadá,že ten dnešní je o trošku silnějíš,ale stejně je to slabé,ale co čekat 6 a 7. DPO
no kéž by jí to sílilo
22. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
ale má to z blbého úhlu a hlavně to má ušmudlané,šmudla :grinning: ,to radostí asi žmoulala :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Leni, nedokážu říct, chvíli mi přijde silnější ten spodní, chvíli ten horní, chvíli stejný... Jestli je to fakt těhu 6 DPO, tak to budu zírat :confused: Ale bylo by to super. Ale ty počkej ještě pár dní, ať to nemusíš takhle luštit, držíme ti všechny palce, aby byly // a už pěkný!
22. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
mě už právě lanařila,ať zkusím testnout,ať to můžem porovnat,jsem jí řekla,že se zbláznila :astonished: ,že se nechci nervovat už takhle brzo
já rozhodně počkám a děkuju za vaše palečky :wink:
22. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Dneska jsme přišli na novou zábavu, nechat téct vodu do vany, honzíka jsme k tomu posadili do vody a on se snažil tu tekoucí vodu chytit :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Mílo, tak R. pozdravuj :wink:
Tak jsem byla za dvojčatovkou, před chvílí jí vyndavali hlenovou zátku, tak nadávala,že to bolí jako prase, zatím má kontrakce po 7 min a už jí to bolí. To je takový nervózní pocit a to se mi to netýká :sweat_smile:
Leni:já bych řekla, že si taky ty rodidla docela dráždíš a pořád sleduješ,strkáš si tam tyčinky a neustále řešíš. Pokud by jsi měla zánět,tak je to pro zahnízdění špatné,ale né nemožné. Byla jsi u dr. ,ten ti řekl že je všechno v pořádku. A pozitivnímu testu 6.DPO prostě nevěřím. Nezlob se já prostě nevím co ti mám pořád psát, co je možné a co nemožné a jestli to vyšlo nebo nevyšlo. Všechny ti držíme palce a moc ti to přejeme, ale všechno na co se ptáš se ptáš každý měsíc.Mě to je moc líto,ale vážně nevím jak ti pomoct.
22. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Puzzi: a určitě se smějete na úkor toho "blbínka" co tu vodu chytá,co? :dizzy_face: :grinning:
Tak jsem si vzpoměla na Mel snad nemá moc velkou honičku.
22. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Tetes, já tu dvojčatovku ani neznám a taky to trochu prožívám, jak to píšeš. To bude taková tvoje předskokanka v péči o dvojčata, budete se asi po porodech stýkat, viď?
To víš že jsme se mu řezali, P. to natočil na video.
Nojo, Mel už tak dva dny nepsala? Snad to zvládaj, ty začátky nejsou žádný labůžo.
22. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Teksas mi se nejak nespusti Oli na youtube :frowning2:
Leni mi prijde ten vrchni silnejsi, ale je to tak slaboucky, ze spis tezko rict, at holcina aspon 2 dny pocka a pak se to da srovnavat...i kdyz 6. a 7. DPO, to je fakt strasne brzo..
Jee Tetes tak to si dvojcatakova kolegyne moc neuziva :frowning2: Musim rict, ze mi pekne rozdrazdil doktor bricho jen vysetrenim. Ale ted se to uz zklidnilo...
22. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Mě taky vždycky po vyšetření bolelo břicho. Ale myslim, že to je neškodný, jinak by nevyšetřovali.
22. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
jeee puzzi to musela bejt sranda
a co tenhle?
http://www.youtube.com/watch?v=pa_xQ1CZ9v0
22. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Puzzi jojo urco je to neskodny, ale prijemny to neni...
No jo Mel dneska nepsala ani na IVFka. Vcera jsem cetla, ze krmi z flasky a dokrmuji Nutrilonem, ze malej je hladovej..doufam, ze to nepletu :wink:
22. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Tenhle odkaz funguje, já už si s Tek psala na Skypeu. Mrkněte na to, holky, Olík je úžasnej!!! :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
jani ja mam takovou radost ze je ten prdis tak velkej
a tero ty budes mit teda Uz v pondelok?
to se taky tesim jak jsou tenisaci velky...je to je hezky si myslim ze jim to zustane budem jim tak rikat i nadale :slight_smile:))
22. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Teksas jojo ten uz funguje, no uuuzasny. Ja se Oli porad mele :slight_smile: Je nadhernej a tech vlasu co ma!!!
22. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Teri taky mam moc velkou radost, ja mrnou krasne roste :slight_smile: Za tech 14 dni porostl o 2 cm, to mi prijde naprosto neuveritelny :wink:
No uz se tesim na pondelni UTZ Tetesky, jak se tenisackum dari...
22. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.