• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jako otcem, že už má dítě, ne jako otcem mého dítěte :grinning: :grinning: jsem se do toho trošku zamotala
7. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
A mazej, já chci jít spát, ale dokud nebudu mít jistotu, že tam půjdeš, tak tady budu oxidovat :wink: .
7. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Gucci ten ti neporadi, on to nezna :wink: A hele kazdy tehu je jiny a pokud tohle je nestandardni situace, tak mazej..
Ja uz pichani ignoruju, je to tak casty, ze uz vim, ze to nic neni...
7. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
tak šéf řekl, at mažu a že už to není jen o mě a jestli je mi divně, tak si tam mám pro klid duše zajít
takže já jedu... áááž jo kua
tak pak pisnu sms janči a pajdě :wink:

ale dělám to jen kvůli Pajdě, aby si mohla jít hajnout :slight_smile: :wink:
už asi nebudu, tak hezký víkend :wink: a díky
fááááá
7. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Diky Gucci a papa a pekny vikend. Drzim palecky, at to nic neni..
Jezis jeste ze mas tak rozumneho sefa :wink:
7. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Guci- to je dobře. Tak držím pěstičky, ať to nic není a budu čekat na smsku :wink: .pa a dávej na sebe pozor!
7. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Mílo, ty voe to teda byla story s hadama a psama. Tak to musíš být těhotná už jenom kvůli tomu,aby šli hadi z baráku. :wink:
S tankem se mi jezdí dobře, hlavně nemám s čím porovnávat,takže mi to přijde v pohodě. Ale to je jasné,že je to těžší někam vytlačit. I když to tak spočtu a porovnám třeba s Mel, naše kočáry váží stejně a momentálně mají moje děti váhově takřka stejně jako Lukášek. :grinning: Ale funím do kopce statečně,ale to bohužel asi nebude jenom kočárem,ale tím,že jsem fyzicky úplně v hajzlu :confounded:
Pajdi:super výbavička. Jo, hele já myslím, že to té sestřičce lze říct v klidu, třeba to není taková kráva,jen je naprosto neempatická a prostě jí to nedochází,je to pro ní každodenní rutina.A když nebudeš dělat zle a jenom jí to slušně vysvětlíš, tak si myslím, že by to mělo být v pohodě. Moc bych vám to teda přála.
Bože můj,já jsem tak blbá, dost dlouho mi nedocházelo co je na tom času magického :sweat_smile:
Gucci:no,fakt originální dárek,kámošky :astonished:
Puzzi:tak to teda nic moc noc. Snad bude Honzíkovi brzo lépe. To chrápání by mi šíleně vytáčelo.... :zipper_mouth:
Hele, moc těch věcí nekupujte, alespoň ne do začátku, než si vyzkoušíte co vám vyhovuje a co jak je lepší.Převlíkáme děti každý den a stejně všechno nestihnou asi ani unosit a to jsem si ty počty co se různě uvádí spíš ještě zmenšovala.
Já se přidávám k Marti, do císaře bych taky šla znovu. Já to tak nějak vnímám lépe než normální porod, bolest v rodidle snáším podstatně hůř....
Gucci:ty jsi jak malá holka :angry: Máš štěstí,že jsi k tomu doktoru šla. tak ať je všechno ok.
Jo, dneska se zvířátkama celkem v pohodě v 7 vstávačka do 8 nespali, pak jsem je uspala v posteli a do půl desáté jsme chrněli, šli ven, teď se nejedli a spí, doufám, že jim to chvilku vydrží,alespoň jsem se mohla při Koni najíst.Teď jsem musela jak jsme přišli z venku nakrmit oba najednou,ale zmákli jsme to. :wink:
7. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
Tetes, já u kočárku taky funím, naštěstí v Letňanech nejsou kopečky. :dizzy_face: Ale stačí mi občas výjezd s kočárkem po železech na schodech.
Teď tady čtu o Gucci, nevnímám krmené dítě a po více jak týdnu jsem přepírala plenu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pajdi, hezký pupík. :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jo k té výbavičce - mamka toho až tak moc nekupovala a dost věcí Luky vůbec neodnosil. Hlavně někdy ty věci velikostně neodpovídají číslu, takže dvě bodýčka s dlouhým rukávem na sobě Luky vůbec neměl, 2 měl jednou, podruhé jsem do toho jednoho už Lukymu nemohla narvat hlavu. :confounded:
7. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
Gucci pise: Tak s mmi je vse v poradku, je hodne zive. Ja mam narizeny klid a lezeni. Dostala jsem magnesium. Doporucili mi PN aspon na tyden, pres vik si to mam rozmyslet. Diky
7. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Jani díky za zprávu. No Gucce teda dává mamince zabrat, hlavně že je v pořádku, tak ji pozdravuj a ať na sebe kouká dávat pozor.
7. srp 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
Tak jsem zvědavá co Gucci. No super, že Guče ok a doufám, že si to Gucci rozmyslí a nebude brát ohledy na šéfa. Těžký rozhodnutí, chápu, ale šéf to pochopí.
Tetes, fyzička bude, to se nebojím, do půl roku máš fyzičku, že nás všechny strčíš do kapsy.
Jj, vystihlas to dokonale s císařem, bolest břicha v jizvě je pro mě mnohem snesitelnější než představa porodních bolestí. A jestli bude podruhý a jestli bude císař, jakože asi jo, tak budu ráda a bát se nebudu.
S kočárem u nás ve vesnici funím hrozně, u nás je to totiž buď z kopce nebo do kopce a to dost.
Nesnáším mravence, nesnáším vosy, svině jedny :grinning:
7. srp 2009 v 15:43  • Odpověz
No ja jsem ji psala, ze by mela zacit vic odpocivat, tak snad ji pG promluvi do duse :slight_smile:
Tetesko tak to je fajn, ze se ti s kocarem jezdi dobre. Ja v lese potkavam hodne mamin s dvojkama a rekla bych, ze to zvladaj v pohode...
7. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
Ahoj holky, já fakt vůbec nestíhám - nejsme vůbec doma, a když jo, tak připravuju Majdě pitíčka a jídlíčka..., nestíhám se ani najíst. :sweat_smile: Tak M. už vypadá dobře, kadí ještě docela často, ale už bych řekla, že to je v pohodě. Výtěr negativní, takže to byl asi nějaký vir. Ale co je hlavní - já se docela bála, co bude říkat na tu rozvařenou rýži s mrkví, ale strašně jí to chutná - poprvé snědla asi 10 lžiček a brečela, že chce ještě... :dizzy_face:

Co je novýho? Můžete mi prosím udělat někdo souhrn od středy? :sweat_smile: Jen jsem zaregistrovala, že se něco děje Gucci a že by měla být doma.
7. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahoj Evi,
tak to je parada, ze Majde tak chutna ryze s mrkvi. Jen tak dal, koukam, ze u vas s prikrmama taky nebude problem...
Souhrn: Gucci dneska cely den bolel podbrisek a v zadech, tak se nechala ukecat a jela k dr. Ma narizeny klid a byla ji doporucena PN aspon na tyden..uvidime, jak si to rozmysli..
U Mily had zautocil na Montyho, ale dobre to dopadlo :wink:
U Puzzi byla blba noc, H. ma rymu
Teteska byla dneska na zviratka sama a bravurne to zvladla...
L26 picha, zitra ma UTZ v Pronatalu..
Dal si uz nic nepamatuju :slight_smile: Asi nic podstatneho..
7. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
ahoj holky, omlouvám se, nedočítám. Moc vás zdravím, právě jsme se vrátili z celodenního výletu hlavně autem a já jsem úplně zhnusená z té autosedačky inglesina. Myslela jsem, že nám nevyhovovala proto, že byla stela malá,ale vyrostla a furt je to děs - sedačka je spíš do sedu, Stela je tam úplně zhroucená, hlava jí furt padá, skoro nespala, proto byl teď večer mega řev jako nikdy.. Chci koupit autosedačku jinou, nejlepší je prý maxi cosi. neporadíte mi některá prosím?

jinak doufám, že tady vše v pořádku a máte se všechny v rámci možností..
7. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
cau jsme zase u tchy ....takze zkusim docist jdem grilovat ..terosrista usnul
dneska zase me vydesil mel uplnej spenat v pline....no ale pockame na ten ster....
nevim jeslti stihnu odepsat
7. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
tak kokam lene jste to vysvetlily...
lade velka gratulace k svatku prvnimu
a zahledla jsem puzziove se nelibi tetovani????? to jako se mnou uz nekama?
jo a puzziova taky jsem naspala asi tak 5hod..byl divnej chtel pit i v noci nechapu
jinak bezim na kure paaaa
7. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
koukám přehled napsala steffi ... :slight_smile:

panebože milu a co monty?

gucci, prosím Tě odpočívj a kašli napráci..

evi super mrkvička a že je M. líp..

tek, doufám, že bude Olik dobrej... :confused:

gratulace Campi Ladunce ke svátku..

a já jdu utšovat Stelu, holky to byl řev, jakej ještě neměla.. moje nervy..
7. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
Kay vsichni hodne doporucuji sedajdy Maxi Cosi a Romer (tu ma Campi).
Holky at jsou brouckove hodni a uz spinkaji...
Me ted uz asi hodinu okopava to mrne v pravem podbrisku, aspon vim, ze je v poho :wink:
7. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Evi, no to je super, že Majdě tak chutná, tak máš zas o starost míň, to je pak radost krmit :slight_smile: Tak jen tak dál, hlavně že to kadění se po tý mrkvi upravilo.
Steffi udělala super souhrn!
Honzík pořád občas nudle, holky, bojim, co bude v noci, přes den rýma v pohodě vyteče, ale co v noci, žejo. Mám dneska docela depku, asi i jak jsem nevyspaná. A kvečeru mě dodělal H. v golfkách, půl procházky ok, pak se začal unaveně vrtět a rozčilovat, tak jsme ho položili a hroznej mega řev na celej kemp, jeli jsme, všichni koukali, většina teda s úsměvem, ale já se normálně styděla a v tu chvíli fakt pocit "proč zrovna já mám takový náročný dítě, už nemůžu!!!" No a to ve mně teď přetrvává, je to hnusný, ale už toho mám někdy fakt až po krk! Ted P. jel s kočárem uspat, je pryč hrozně dlouho, tak mám nervy, co zas H. vyvádí, že nespí... Já snad sednu na kolo a jedu je hledat.
Kay, my měli malou autosedačku nějakou no name, tak neporadím, maxi cosi máme tu velkou, ale maxi cosi bude určitě ok!
Tek, ty máš tetování? Ani nevim :sweat_smile: Nic proti tomu tvýmu :sweat_smile:
Kay, hm, ať žijou řevy, naše nervy!
Jdu je hledat!
7. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Puzzi a jejda a to bych rekla, ze morsky vzduch mu bude pomahat...
7. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
tak jsme objednala tuhle http://www.babystyle.cz/autosedacky-maxi-cosi/maxi-cosi-cabriofix-basics v té prvné modrošedé barvě.. je to peněz, ale fakt je mi Steliky hrozně líto.. snad bude mít pohodlí, doporučila mi ji kamoška co taky přešla z t inglesiny na tuhle.. a prý spokojenost.

puzzi, neměj depres :slight_smile: naše nervy no.. :slight_smile:doufám, že je najdeš a vše bude v pořádku, a nebo se aspoň projedeš a provětráš hlavu.. a máte tam odsávačku? :confused: ikdyž taky jsme myslela že ten vzduch by měl dělat dobře...

já tetování ráda, ale nemám na to těěěěloo :grinning:
7. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Evčo, super že je Majdě už líp.
Tek, teda copak to furt trápí Olíka? Doufám, že to bude v pořádku.
Kay, teda nevím, my máme Inglesinu sedačku a Luky v ní má teď hlavičku úplně v pohodě. Spíše máme problém s horkem v autě, že je pak celý orosený. :unamused:
Doufám, že dneska budete mít doma zase svá hodná děťátka.
7. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Tak prý strašně dlouho řval, achjo, depka se prohlubuje, bojím se noci. Ale tak holt rýma no, musíme to přežít, třeba to bude dobrý.
Odsávačku máme obyč, ta je na ho... a hrozně u toho H. řve a brání se a v noci v kempu ideální situace na řvaní, to je právě nejvíc debilní, asi chci domů. Tam by mě aspoň nedeptalo co okolí.
Bože, končím tento optimistický příspěvek.
7. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz
mel no jo, tak vedro taky to je jasné, ale luky je přece jen asi trochu větší na tu sedajdu..

tohle mě uvedlo do deprese.. http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=360
7. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz
Steffi, díky moc za info!
Cože?? Montyho napadl had??? :confused:
Gucci, doufám, že zůstaneš aspoň chvíli na PN.
Kay, tak to je blbý s tou sedajdou... Maxi cosi je určitě dobrý. Ta vypadá dobře - my máme půjčenou MC od kamarádky, ale používáme Brio, prot. jde nacvaknout na podvozek.
Puzzi, to je teda na prd... Snad bude H. brzy dobře! A ten pocit si nevyčítej, to je pochopitelný. Máš odsávačku?
Já teda bych si tetování asi nedala, ale když je zajímavý, tak mi nevadí... D. má, ale "skrytý". :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
puzzi, to je mi líto, ale určitě bude líp-. a nějakou vincentku nebo něco s sebou aspoň máte? nebo rovnou mořskou vodu.. :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
tak M. tetovánínemá, ikdyž by asi chtěl, ale říkal, že to nejde si dát tetování na ty jeho hůlčičky :grinning: a nohy má vymakaný z kola, ale zase prej chlupatý, tak nic..

evi no já právě tu inglesinu koupila ke kočáru aby se dala nacvaknout, ale proto že S. tak nevhovuje, resp. mě, tak to vlastně ani s tím podvozkem nepoužívám. :rolling_eyes:
7. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
kay, asi jo. To co má Stelinka váhově teď, tak měl Luky tak po 14ti až 21 dnech po narození. Takže teď tu autosedačku tuplem celou vyplňuje. :wink: A docela rychle roste, takže bojím že budeme brzy kupovat nějakou větší a to teda bude asi umění koupit. :unamused:
Video - děs, připomělo mi to jak jsem jela před cca měsícem metrem, a kluk furt u stání pro kočárky a invalidy v soupravě dělal kraviny, táta ho jen jednou napomenul a kluk tam najednou zarazil hlavu a pomalu ji měl táta co dělat dostat zpátky, bych mu v tu chvíli pěkně naflákala.
7. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.