• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzzi, tak zkuste odsát... Snad za dva tři dny rýma přejde.
Kay, tak to je drsný - doufám, že mi tohle moje holčička nepřipraví. :sweat_smile:
7. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Honzík je v postýlce, přenos se zdařil. Z toho řevu má noc plnej rýmy, ale nechrčí, dejchá v pohodě. Odsávat teď spícího = probudíme a v noci je to na ho..., pže kvůli řevu tady. A taky tu nemáme vysavač, to by se hodilo, to by byla rychlovka. No uvidíme, půjdem asi brzo spát a kdyžtak si v noci nějak rozdělíme služby po 2 hod. každopádně dnes ráno jsem vstávala já a zítra můžu spát, jak dlouho chci, tak se hezky rychle hodim teď do klidu, jsem nějaká psychicky labilní poslední dobou - jak by řekla moje máma :sweat_smile:
Já si tu videa nepouštím kvůli pomalosti a datům, tak se k debatě nepřidám.
7. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Evčo, musíš doufat, že Majdu vychováš tak, aby se uměla na veřejnosti chovat.
Puzz, snad ta rýma brzy zmizí. Je to na prd bez vysavače. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ty voe, to by ji chytnul, ani by nevedel jak. Tohle nesnasim!!!
7. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Puzzi, tak to máš dobrý, když ráno nemáš službu. :wink:
Mel, no já právě ji asi nechci vychovávat, aby se "uměla chovat na veřejnosti".
Každopádně mi připadá, že vychovat dítě je fakt strašně těžký.
7. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
puzzi, no hlavně se vyspi, pak je většinou člověku líp... budu držet pěsti, aby byla noc klidná, pokud dýchá dobře, tak snad to bude v relativně spací.. na tom videu je kluk s atkou a psem v šalině a ten kluk má opravdu ale opravdu hysterický záchvat.. a matka ho v klidu koriguje aby jí nezdrhnul, ale plazí se po zemi a ječí a tak.. a někdo z cestujících to točí.. ve zkratce..
7. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Steffi, no matka určitě udělala už dřív někde chybu. :sweat_smile:
Puzzi, je tam prostě spratek s hysterákem.
7. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Kay to shrnula lépe. :wink:
7. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
jinak u nás se přenos taky zdařil, mrskala s sebou teda fest, dokonce přežila i zapomenutý nevyopnutý alarm :grinning: a pak přendávání jiné zavinky zpod ní pryč a rozdělávání zavinky a cvičení snohama.. ale to už byla vyplašená ale pomohl dudlík :grinning: snad už bude spát v klidu. Já jsme zjistila že hrzně na tom mateřství co je teď nesnáším, když vypadneme jako z toho režimu, resp. když je něco nestandarní.. :grinning: takže asi zruším všechny dlouhé výlety :-d ale je fakt že dneska to byl extrém.. Ale jsem ráda, že ji M. viděl.
7. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Kay, dík :slight_smile: A kolik je tomu klukovi? Jestli 2-3, tak to beru, to je na to věk a asi každá reakce rodičů v tu chvíli blbá, pže buď dítě uklidníš splněním jeho přání - dost nevýchovné - nebo mu nevyhovíš a řve a řve = otravování okolí. Já mám určitou možná naivní :sweat_smile: představu těchhle výstupů si nějak extra nevšímat, dávat Honzíkovi najevo "je mi líto, že tě to trápí, mám tě ráda, ale opravdu ti nemohu vyhovět, jestli chceš, pojď, obejmu tě, jestli ne, přijď, až se dovztekáš, ale bude jak jsem řekla".
7. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
evi myslím že Tvé shrnutí je ok :grinning:
7. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Evi no urcite matka udelala uz nekdy driv chybu, to se pak tezce napravuje :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
puzzi, no tak nějak se chová ta matka :grinning: kouká z okna a občas kluka chytá po zemi nebo tak.. :grinning: no já nemám odhad na věk, a u dětí už vůbec ne, ale tipla bych tak 4-5 let.. ale fakt nevím..
7. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Kay, to jí dáváš teda docela zabrat. :grinning:
Taky bych řekla, že jsou mu tak 4.

Tak já se jdu hodit na gauč... Dobrou! :slight_smile:
7. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
No úplně nevšímání je taky divný, chce to asi dítě vnímat a asertivně klidně opakovat něco? :grinning: Ty vole, už se vidim já hysterka :grinning:
Evi, já si jdu taky něco někam hodit :grinning:
7. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ja se jdu taky zahrabat do postele, dobrou...
7. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
:grinning: to nebylo myšleno osobně :slight_smile:

já už jsme hozená na gauči, ale asi půjdu do betle.. :sunglasses:
7. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Puzzi:snad bude zítra lépe. Taková depka určitě občas sedne na každého.
Kay:ty vado takovýhle videa sem raději nedávej, jsem si to představila v double provedení.... :zipper_mouth: :grinning:
Já tetování ráda,když to není přehnané, je to na pěkném těle a na mladé holce,když pak měla 50-ti letá anglánka okolo pupíku sluníčko a k tomu 20 kg nadváhy,tak to fakt pěkné nebylo...
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
Bré ranko.
Doufám, že jste měly dneska tak hodné dětičky jako já. Luky dneska spal s asi třemi nahozeními dudlíku do třičtvrtě na šest!!!! Pak vyžahl 200 a teď tu pokřikuje a spát už nebude. :angry: :dizzy_face:
K tomu tetování, jo jak píše Tetes, nějaké pěkné malé tetování je hezké, ovšem já si vždycky představuju buď pak starou 70ti letou babičku se scvrklým srdíčkem na zadku. No a nebo potom zase opak, že si to holka nechá udělat ve dvaceti a pak přibere 20 kilo a najednou - děs.
S tím vztekáním, jestli bude Luky po mě, tak stačí zachrastit se šuplíkem kde je ukrytá vařečka, když bude jako můj brácha tak jedině studená voda. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Průšvih má se studenou vodou moje kamarádka, protože kluk studenou vodu miluje. :grinning: A jeho hysterický záchvat jsem měla tu čest vidět.
8. srp 2009 v 06:36  • Odpověz
Dobré ráno, kdyby mě nepředběhla Mel, tak jsem mohla být první... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Teda, Mel, tak mě někdo "vychovávat" studenou vodou, tak mám asi hysterák taky. :confounded:
8. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobre ranko,
maminy vy jste ale ranni ptacata :wink: Ja teda vstavala v 6:45, jelikoz mi bylo blbe z hladu :wink:
Za chvili vyrazime na Zlicin do Tesca a IKEI, doufam, ze tam nebude moc naval, kdyz je tak krasne venku :wink:
8. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
Evčo, na bráchu ta voda fungovala, přestal hystericky řvát. No ale na toho kamarádky kluka to nefunguje, když studenou vodu miluje. A jinak ta voda nebyla na výchovu, ale jediný prostředek jak zabránit, aby se v tom řevu neudusil. :pensive:
Jani, no ranní ptáče je Luky, já ne. Teď zase už skoro hodinu chrní, P. šel na nákup a já vyžehlila. Za chvíli půjdu chystat na oběd. Dobře na nákupech pořiďte. :wink:
8. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Pěkné ránko,
tak mi za chvilku vyrážíme k dr., tak jsem zvědavá co na zvířátka řekne.
A odpo bude zase fotbal. :wink:
Jani, vsadím se, že i když je hezky nával bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak si hezky zanakupujte.
8. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
ahojte, já dneska budu snad trochu uklíuet, ikdyž mám pocit že je tu furt pořádek, když tu M. není :grinning: čím to asi bude? :grinning: trochu to všechno nestíhám, ale to se asi není co divit.. na zahradu jsme se teda pěkně vykvákla.. :rolling_eyes:

jani užij si nákupy :dizzy_face:

tetes, ať to u dr. dopadne dobře.. ale proč by nemělo :slight_smile: já plánuju fotbal až začnou hrát tu slavnou 3. ligu, což už je asimožná i dneska, ale chystám se na nějaký zajímavý zápas.. :slight_smile:

mel, nechceš mi poslat něco k obědu? asi budu muset udělat mrkeva brambory :grinning: se člověk bude cvičit na příkrmy.. :grinning:
8. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
hoj holky, normalne oliver si usmyslel ze bude vstavat po 3hod na jidlo jsem unavena jko svina...
moc jsem vas nedocetla pac budu dospavat co bude tchy hlidat....
jee tetes tak jsem zvedava na miry dvojek :slight_smile:))
mam tady blbej signal na tel. tak nevim evco jestli ti to prislo ....ale vysledky steru v utery a kdyz budou ok tak hned na dobanec
delo se tu neco ..co bylo tomu guccikovi?
8. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Čau holky, noc dobrá, nechápu, asi mě vyslyšela vyšší moc, ale do půl pátý pohoda nic, pak povídání, otočky, mlíko, chvíle ticho, povídání otočky, to zas aby ta noc nebyla tak dokonalá. Tak ho šel P. v pět uvozit v kočáru, zadařilo se, ale nějak v 6 v kočáru na 4, tak nové kratší pohoupání, v 7 dudlík a tak něco a spal do 8:40, což je bomba! Rýma už je mnohem lepší, tak jsem ráda.
Akorát teď dopo spaní fiasko, hysterák maximální, teď tu sedí v kočáru u nás, nažral se křupek, vysmáto, počkáme ve 12 oběd a pak pokus o uspání číslo dvě. Nevim, co se poslední dobou zkazilo, že často před usnutím tak mega řve.
Mel, super noc!
Jo, taky jsem tu po kempu viděla jednu mírnou tučnici cca 40 let a na svém pěkném celulitidním vyvaleném bříšku se pyšnila sluníčkem okolo pupíku :sweat_smile:
Ta studená voda při mega hysteráku většího dítěte možná má něco do sebe, to dítě třeba už o sobě skoro neví, jak vyvádí, nejsem úplně proti, snad to nebude u většiny dětí potřeba.
tetes, to je super, že máte dr. v sobotu :slight_smile: Tak ať dvojky chválí :wink:
8. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
jee puzzi tak aspon lepsi noc..ja taky nevim co se pokazilo jako by mi ho nekdo vymenil...je hysterickej po kojo a tak ...ale trochu mam pocit jeslti to nebude timbriskem.....to neni normos toto..a M. rika ze ted desne pribral za ty dva dny nocniho kojo ...jsem zvedavakolik bude vazit .....jestli nema nakej spurt ale ten bejva ve 3m a ne ve 4m.
8. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Tak fakt velká pochvala a dokonce mi dr. řekla, že je vidět,že jsem dobrá matka,jak prý to dětičky ten špatný začátek dohnaly a že jsme všichni v pohodě. Mi to skoro rozbrečelo :sweat_smile: , ach jo kdy už mi to slzavé údolí přejde????????????????
Obě děti přibraly nad tabulky,respektive nad to co jim dr. vypočítala. Takže Kačenka 3,29 kg a 51 cm a Míša 3,37kg a 52 cm, říkala dr. ,že je i vidět,že Míšovi mlíko stačí,že super. Tak jsem tam při oblíkání Míšovi říkala,že když přibral nad rámec,tak ať počítá s tím, že ode dneška spí 8 hodin v kuse, tak se dr. smála a říkala,že ať s tím počítám tak za 10 let :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak čus bus jedu nakoupit, P. s dětma spí. Sakra,že jemu to vždycky vyjde,já když chci s dětma spát, tak jim se zrovna nechce :angry:
Puzzi:bezva,že je H. lépe a hezky spinkal
Tek:po třech hodinách? No, tak to vítej zpětně v klubu :grinning: Jupííííí, nejsem v tom sama :grinning:
8. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
jeeeee tet to jsou super zpravy velka gratulace nejlepsi mamine roku ..jsme ti to tady rikaly...ale nam se neveri coo????
tet ja ti seru na klub :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Tetes, super. Teda jste šikulky všichni tři. Kačka hezky dohnala Míšu, což je dobře. :wink: Rostou jak z vody. A ty jsi prostě fakt dobrá máma a ty jsi z toho měla strach, trdlo jedno. Jo a s tím spaním - takhle mi to taky vychází, když mládě hodí menší spánek, tak mě se zrovna nechce a pak odpoledne kdy už většinou nespí, tak já padám na hubu.
Tek, je možný že má Olík spurt a nebo, že by zuby??? :astonished:
8. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.