• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
mel tezko rict zas by asi tolik nejedl bo ja nevim..\M. uz prej vcera pilne studoval rikal ze potrebujnovej vohoz ..tak ja mu rekla at zapomene :slight_smile:) ze novej vohoz potrebuju ja :slight_smile:)))))
no uvidime jak dlouho mu to vydrzi ...kdyztak bude priti tejden sraz zombika me s vama :slight_smile:))... jsem si na ten nocni spanek jako hezky zvykla
8. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Tek, novej ohoz? Já musím jít koupit Lukymu bodýčka. Jsem dneska nějak ty v 62 sotva zapla. A v 68 žádný s krátkým rukávem nemá, půjdu to teda ještě zkouknout, ale mám pocit, že to má jenom trička nebo s dlouhým rukávem. :unamused:
8. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Je to dobrý, garderóbu si půjdu kupovat já. Zapoměla jsem na bodýčka co dostal Luky od tchánovýho kolegy a pak taky jedno od Pajdy. :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Tetes, to se nedivím, že tě doktorka chválila, zvládáš to skvěle! A Kačenka dohnala skoro váhově Míšu, viď?
Tek, třeba fakt Oliho bolí bříško, snad mu na něco přijdou. Spurt podle mě nemusí být nutně v těch daných měsících, asi většinou, ale proč ne ve 4M, těžko říct. No hlavně jestli po koju brzo usne zas.
Honzík spí v kočáru a tu a tam brek a musíme houpat chvíli achjo.
Já teda přes den s H. nespím nikdy, nějak mi to přes den nejde. Ty první dva měsíce jo, ale teď už to nějak neumím nebo mi je líto volna :sweat_smile:
Tek, jasan, novej vohoz si zasloužíš, jdi na nákupy!
Mel, to je blbý nakupovat ty velikosti dopředu, páč pak do toho dorostou dřív a sezónně je to mimo. tak když nemáš body s krátkým, hurá na nákupy, to já ráda :slight_smile:
8. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Puzz, já myslím, že Lukymu by ty nakoupené věci mohly ještě být, kdyby se nerozhodl růst 1cm za jeden týden. Tuhle jsem naměřila 63 cm. :astonished: Jsem zvědavá za 14 dní u doktorky. Teda Honzík přišel evidentně na to, že noc je na spaní a den na vyvádění. Luky většinou hodí dopolední delší spánek a pak už max takové 15ti až 30ti minutovky. Takže večer je parádně přetaženej a protivnej, teď je s ním P. venku.
8. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Honzík když spí dosyta přes den, tak se vzbudí a kouká, kope, povídá, ale to je málokdy. Většinou se budí průběžně na dudlík, něco ho ruší, nevim, ale z kočárku brek, my běžíme, houpeme, on zas zavře oči, spí, přestanu houpat, zamele sebou, houpu ještě, spí, odejdu, dobrý a za 20 minut zas. 15-30 min. spánek by u něj byl totál na prd, no to asi i u Lukyho, když píšeš, že večery jsou pak za trest :-/
Nejhorší je to denní uspávání a ty řevy, přitom unavenej až hrůza, nemá to řešení. Uhoupávat už je blbost, je velkej a už by se mu to nelíbilo, prostě když řve v jedoucím kočáru, tak už nevim. A vyřvání očividně vůbec nefunguje, už se to táhne delší dobu a je to spíš často horší než lepší. Ale brát ho ven a uklidnit (což občas děláme) = za chvíli začínat znovu a řev většinou začne okamžitě, kde skončil :frowning2:
8. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Puzz, uhoupávání už moc nedělám, max. když už to graduje do hysteráku. Ono mláděte už je do ruky více než dost, takže mi úpí záda i kolena. A to bude ještě hůř. Každá hračka ho zabaví tak na 5 minut a dost, no prostě celej tvůj Honzík. Už by mohl pořádně přijít na to k čemu má ruce a více je využívat k zabavení své osoby. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
No právě že Honzík v tom kočárku poslední dobou megahysteráky, že fakt mám strach, že se udusí - to ho bereme ven, ale není to řešení. Nejhorší jsou v tu chvíli moje pocity, že si myslim, že Honzík je úplně totálně nešˇastnej, že mu nepomůžeme, že koukáme, jak se trápí, ale přitom prostě jen nemůže zabrat...
Luky jde v H. stopách? Hm, tak aspoň pozitivní je, že víme, že ty naše děti takový nejsou ojedinělý :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Puzz, jo doslova a do písmene jde v Honzíkových stopách. Takže už teď vidím, že s tím zabavením to o moc lepší nebude ani poté co přijde na to k čemu má ruce, nohy, kolena, chodila. . . Prostě furt bude vše hrozná nuda. :angry:
8. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Mel, neboj, musím říct, že každou fyzickou dovedností se zabavení zlepší. Honzík se neumí zabavit vleže, tudíž první půl rok na ho... Ale vsedě už mu to docela jde, dneska ráno byl hodinu u hraček, P. měl službu, prý chvíli sám, pak s P., ale hodina u hraček super, ne?
Takže neboj, líp bude, nesmíme srovnávat s radostnejma dětma, co si hrají od 6 neděl s hrazdičkou půl hodiny. Já srovnávám s Honzíkem před x měsíci a zlepšení je!
8. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Puzz, no snad to bude lepší. Teď přišli kluci z procházky a Luky vzdychá pod hrazdičkou jako by to byla nějaká dřina. :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Vzdychání lepší než řvaní, vzdychání je ještě dobrý! :grinning:
8. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Puzz, jo ale to je známka, že nejpozději do 5ti minut začne ten řev. :dizzy_face: Nic jdu se mu věnovat, zatím pá. :wink:
8. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoooj,hlásim že jsem pořád ještě vcelku :slight_smile:
Teksas,promiň že jsem neodepsala -hned vysvětlim proč.....kdyžtak mi do IP písni tel.číslo pže ho na tebe už nemám
teď doufám že ode všech uslyšim že je to uplně normální a stát se to může,protože to že jsem střevo jsem už slyšela od tolika lidí že mě to už nebaví :sweat_smile: vyprala jsem si mikinu i s telefonem :angry: :angry: je pravda že teď sice září čistotou a voní po aviváži,ale nějak nefunguje.
Tetes,zvířátka krásně přibejvaj a je paráda jak Kačka dohnala Míšu :dizzy_face:
Puzzi jejej,Honzík má nějaký vzpurný období????
Mel,ty jo Luky taky????? :fearful: se kluci nějak dohodli ne?Tak to už snad jedině odvar z makovic :sweat_smile:
Gucci,hele koukej už se začít taky šetřit!!!!!
Pajdi,ty jo parádní bříško :slight_smile: s dvojkama fakt roste rychleji
8. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
Mysky, super, že jsi ještě 2v1. A já ten makovej odvar potřebuji jen chvilkově přes den - noc je dobrá.
Leni píše: Sliznice 10,2. Folíků 16 od velikosti 11-16mm, v pondělí další UZ a ve středu asi punkce.
8. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
Holky tak kupodivu v IKEI nebylo moc lidi, ale taky nic extra. Postylka z masivu, co se mi na netu jakztakz libila, tak jsem zjistila, ze je pro liliputy, takze nic.
V Tescu jsme Kubikovi koupili nejake dalsi hadriky, jako zimni bundicku a semisova pyzamka.
Doma jsme byli po dvanacte a ja byla nejaka hotovka, tak jsem rychle uvarila a sla chrnet. Ted jsem se valela na slunicku na balkone a az prijde L. z prace, tak vyrazime na prochajdu na Vysehrad.
Gucci psala, ze ji porad boli zada, ale ze pekne lezi na chate s kamarady a pG se krasne stara :wink:

Tetesko to je nadhera, jak dvojky pribiraj. A Kacka je uzasna, uz absolutne dohnala Misulku. No jen tak dal matko roku, fakt mas muj obdiv, jak to krasne zvladas...
Holky jak vas ctu, jak kluci vyvadeji..ufff se uplne desim, co bude delat to nase trestiprdlo!
Mysky tys jeste neporodila, teda a aspon nejaky posun nebo vse stejne?
A s mobilem, to se stava :wink: L. nedavno vypral doklady od auta. Jeste ze nam v rijnu poslou novou zelenou kartu :wink:
Leni gratulace ke stimulce...krasna sliznice a foliky taky pekny...
8. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
ahoj holky,

tak Stelouch je dneska fakt příšerná.. myslela jsem že bude unavená po tom včerejšku, ale je spíš protivná. asi ji i bolelo břicho bo včera nekadila, ale dneska je to fakt děs.. před usínáním řve, kojím po hodin a půl, když hned nechci dát napít tak řve, no už zase mi někdo vyměnil dítě.. a pí tak těch 20 min max.. a to ještě u toho občas zabrečí a nebo zavzdychá.. můj úkli dskončil vysátím vršku a to už jsem ji neslyšela že řvala jak tur.. ještě jsme stihla převlíct postel.. a už dost padám na hubu, potřebovala bych aby si ji řvoucí chvíli někdo obdnesl pryč.. M. se vrátí až v úterý v noci nebo ve středu..

tetes, super, že kačenka tak dohnala míšu :slight_smile: a daří se jim dobře, to je fajn..

mysky, no tak prosím Tě hodně spi, a´t pak nemusíš dohánět.. :grinning: bo to už nestihneš.. :slight_smile:

puzzi, to je moc dobré že s erýma zlepšila.. Ten P. je taky super, že takhle pomáhá.. nebo je to možná normánlní a já to doma nemám, tak mi to přijde super, ale asi ne.. :grinning:

tek, no jo, to se nedivím, že jsi hotová, ale pro mě je třeba lepší, když ji nakojím ve 4h a ona pak ještě cca do 7 usne, než když to prodlužuju do 5ti a ona je pak vyspaná a mrcasí se do těch 7h kdy usne.. :grinning:
8. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
Jani, no aspoň něco jste pro Kubíka pořídili.
Já myslím, že děti vyvádějí i z tohohle počasí. Je jim horko, mají žízeň, prostě všechno možný dohromady. Luky teda kupodivu teď už cca hodinu a půl spí.
8. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
hoj jsem tady dala jsem chrupika
teda puzzi co s nim je ..myslisz e treba az ted to tam na nej zacina pusobit ...hele treba se vratite dom a vse bude ok..
P. ti odjizdi uz ted nekdy coooo?
mysky no ses trdlo :slight_smile:)) ale ja se priznam me jednou pri curani spadl do hajzliku taky ale to bylo jeset vobrosky tezky padlo :slight_smile:))
jeee jani hezky jste nakoupili....to se kubik pomeje panecku :slight_smile:))))
oliver se nam dneska uz trikrat posral.....rikam posrla protoze se fakt posral..nastesti jsou to aspon michana vajicka..sice tekutejsi ale aspon ne spenat
ty voe kay obdivuju jak to zvladas sama....ja bych se treba ted nemohla ani rozvest pac bych se zblaznila :slight_smile:))) dneska ma poprve fatk sluzbu M. celej den a je to fatk znat nosi mi ho jen na kojo ..i kdyz uz se mi po nem styska ale jsem fakt utahana...
ted musim uz ji tneco udelat do prace
8. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
jani to je super, že jste nakoupili, já Ti tak závidím, to bylo tak pěkný to všechno pořizovat :grinning: :dizzy_face: ikdyž pořizuju furt, ale už je to spíš nutnost :slight_smile:

tek vůbec mě neobdivuj, já už tady ksoro brečím.už jsme na Stelu i zařvala, protože poznám, ž enebrečí, že by jí něco bolelo, ale že je prostě vzteklá.. začla řvát, tak jsem ji dala do postýlky, aby spala no a řvala ještě víc, tak jsem cvičila s nohama, prděla normálně.. tak jsem ji rozbalila a ona se začne smát na opici a povídat si s ní.. Já na to nemám nervy :pensive: kdyby byla aspoň chvilku hodná..
8. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
tak ji nechávám chvilku řvát.. už na to nemám.. ona je asi zpruzená nejvíc ze mě.. jakmile ji vezmu do náruče začne řvát. :cry:
8. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
kay, Luky si teď taky už cca půl hodiny stěžuje na dece. Ale co s ním? Mít ho na ruce, tak bude protivnej stejně a budeme ke všemu oba spocení. :confounded:
8. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
melona řvala asi hodinu v kuse, a to tak že se normálně dusila...tak jsem ji šla osprchovat, to byla naprosto kklidná a jak jsem ji vyndala hned řev.. teď jí mám už půl hodiny na prsu a furt chrčí.. jedině mě napadá spurt.. vedro tady teda zas takový není..

a to jsem heště viděla souseda jak nám stříká vodu na psa protože na ně štěká.. musela jsem se fak držet abych nevylítla..

to je den.. omlouvám se vám za stěžování..
8. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
jo jo tohle dela olik taky kdyz je se mnoiu celden doma sam...
ale treba ted u tchy je videt ze je zvyklej na me a jakmile rve u ni a da ho me tak se uklidni ...to je slastny pocit..
ale tohle chapu ...musi to bejt desne narocny na psychiku ..ja byla hnusna v noci...to jsem normalne pac nesnasim kdyz me nekdo vzbudi .to jsem pak nevrla ...
tak to bych asi vylitla si dela prdel neee? proc jako strika na psa?
jo to jsem chtela se zeptat milu a on vyndava hady ven aby jium dal nazrat bo co?
8. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
dala jsme ji spát, ale řve s dudlem v puse.. když jí budu měřit teplotu bude ji mít vysokou, protože je z toho řvaní celá horká.. nebudu to dělat.. ale co mám dělt.. Martin přijede až ve středu.. bratr s Danou nejsou doma.. volat tátovi? ž emi řve dítě ať s tím něco udělá? to asi ne že :grinning: já jsem normálně vypla chůvičku abych to neslyšela, fakt nevím, co mám dělat..
8. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
Kay koukam, ze Stelouch umi byt taky pekne protivna..no snad se to brzy srovna.
My se byli projit na Vysehrade a parada, dneska je tam prijemne, jak fouka...
8. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
jani, no taky jsemnevěděla co dokáže :grinning: :grinning: asi je fakt zpruzená ze mě.. to není nejlepší start do života ale hlavně že je zdravá že :grinning: jsem samozřejmě nevydržela a zapla chůvičku tak ještě řvala,ale už s přestávkama.. a teď je už ticho (ťuk ťuk, snad to nezakřiknu).. no moje nervy..

jani to musela být paráda, taková procházka.. na vyšehradě jsem asi ještě ani nebyla.. :grinning: ikdyž možná jo, neskákal z tama Šemík? :grinning:
8. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
Kay ona neni zpruzena z tebe, jen nevi co chce :wink: Ale pokud vytuhla, tak je to dobre...

Jojo skakal tam Semik :wink: My tam chodime docela casto, ja to tam mam moc rada...
8. srp 2009 v 19:01  • Odpověz
tak asi fakt vytuhla.. už se děsím zítřka.. tak na vyšehradě jsme byla se základkou :grinning: už si to ais nevybavím.. ale vím že to vbyl hezkej výlet :slight_smile:

tek, takže říkáš že mě nebude nenávidět do smrti, ale stačí zajet ke tchýni? :grinning:
8. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
Teda Lukýs teď byl taky docela protivnej, vypil sotva devadesátku, jelikož už byl fakt akorát protivnej a chtěl asi spát, tak jsem to vzdala a šel do postýlky. Na velké houpání a chování dneska nemám sílu v tomhle horku :cry: , ale je z pokojíčku klid, tak asi hned usnul. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Objednala jsem mu http://www.hrackanek.cz//baby-a-miminka/podle-znacek/fisher-price/sedatko-od-miminka-po-batole---lehatko-od-fisher-price-g5914.html líbí se mi, že je to až do 18ti kil, budu ho mít v čem potom krmit na příkrmy a třeba ho to na 10 minut zabaví. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.