• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
zdravím po návratu ze Šumavy, něco jsem se snažila dočíst, ale dneska jsem nebyla moc doma, byli jsme s kamarádkou na koupališti, V. šel do práce. Mám radost z toho krásnýho počasí, minulej tejden jen jednou trochu pršelo a jinak bylo krásně, skvěle jsem se vyjezdila na kole. Fotky dodám za chvíli, musím ještě vybalit a pověsit prádlo.
nevím, jestli vás to potěší, ale existujou i hodný děti, co spěj celou noc a zabavěj se hračkama i na dýl, to jen taková útěcha pro těhotné a pro další plánování potomků.
Táta měl pořád řeči, že někde jezdím, ale teď uznal, že s M. to oprvadu jde, spí celou noc a skoro vůbec neřve, takže ostatní nebudí a tak. Pořád říkal, že když jsme byli malý, tak brácha se třeba ve čtyři ráno probudil a křičel a že bychs ním musela jít ven, abych nikoho nevzbudila, ale to se mi s M. zatím nestalo.

Jedinej problém jsou příkrmy, protože zeleninu plive ven, vůbec nepochopila smysl lžičky, tak jediný, co do ní dostanu je zelenina naředěná MM a to lahví, jinak nic. A to asi není moc správný jí to takhle učit, ale myslím si, že si třeba zvykne postupně na tu chuť. Tak uvidím, co bude dál.

A jinak důležitá zpráva dne: jsem teta. Dneska v noci se u Apolináře narodila bráchovi Karolínka. Sranda je, že chtěli 8.8. a ono to fakt vyšlo. V jedenáct bolesti a kolem druhý už byla na světě, parádní porod. A zrovna před rokem měla švagrová MA, teda 8.8. jí doktorka na kontrole řekla, že se plod přestal vyvíjet (asi v 7. týdnu) Počkali necelý 3 měsíce a hned zase otěhotněla. Kdyby jí někdo tenkrát řekl, že za rok porodí :grinning:

Tetes: jsi fakt jednička co se týče zvládání dvojek, by mě zajímalo, jestli budou dvojky hodný pořád.
8. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
mel přesně tohle máme doma :slight_smile: dneska jsem s ejí snažila dát trochu vody abych tak furt nekojila a nebolelo ji břicho, zkusila jsem to na tomhle lehátku a neprošlo dovnitře nic :grinning: tak jsem zvědavá jak na tomhle budu dávat mrkvičku :grinning: mě tak napadá jestli s ena mě kvůli té vodě nenaštvala, protože mám pocit že od té doby byla fakt už hnusná :sweat_smile: áá už řve.. moje nervy
už mě nrevuje každý zvuk v chůvě.. už aby byl podzim a nebyla taková horka.. :rolling_eyes:
8. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
terkyt, tak to si pěkně užíváte léta :slight_smile:
to je super, ž ejim to takhle vyšlo, to je moc pěkný :slight_smile: :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
kay hele dneska nemam odstrikany mlilko pac ho vysosnul v noci ..takze proste bude muset usnout se neda nic delat...ale mam z toho taky stres ..ale tak jako staci mu to pres den tak proc ne ted ze jo
a chapu ..z tohohle bych se posrala ..no ja taky nevim co bych delala kdybych takhle byla cel den s nim sama ..by mi to vlezlo total na mozek
jo a pak staci zajet k tchyni
jani na vysehrade to mam taky moc rada..jsme tam byli snad na mikulase a zvony tam hraly tu zvonkohru a me uplne behal mraz po zadech
8. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Terkytko, no ty nemas ditko, ty mas zlaticko a to se jen tak nedari :wink:
Gratulace k tetickovani a s datumem je to super, ze jim to tak vyslo :wink:
8. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
tek :slight_smile: no to taky chápu kolik nervů jsem měla jestli mám dost mlíka.. :slight_smile: teď jsem se co se tohodle týče hodila do klidu. ono se fakt tvoří při kojení, takže kdybys měla prekérku normálně nakoj a něco tam určo bude.. ale chápu to.. no na mozek mi to taky leze.. :grinning: ale horší je ten řev.. kdyby byla normální tak jsme docela i v klidu..

jé holky vy mi úplně "děláte chutě" na ten vyšehrad, asi budeme muset jet na výlet.. :slight_smile: - ale až dojde nová sedačka :grinning:
8. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
hele normalne usnul bez problemu :slight_smile:)))
terky ale ty voe kdyz mas andela :slight_smile:))
8. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
P. uspává Honzíka, kéž by to šlo hladce. Odpol jsme byli v bazénu a neměli jsme odvahu na uspávání v golfkách, nakonec Honzík usnul na člunu, seděl mi na klíně a během těch 10 min. jízdy usnul, tak pak šup do golfek a měli jsme pohodovou cestu z přístavu domů se spáčem :slight_smile:
Mysky, já jednou vyprala mobil P. - ale měla jsem větší štěstí než ty, přežil :sweat_smile: Honzík má vzpurný období už od narození :sweat_smile:
16 folíků u Leni super, to by mohlo být třeba 10 vajíček, pěkný :slight_smile:
Steffi, postýlka pro liliputy? :sweat_smile: Tak možná by se mi líbila :grinning: V Tescu už mají zimní věci, body s dlouhým atd.? No hurá, v září tam naběhnu.
Kay, ajéje, taky řev, to jsou někdy blbý dny, že by to dítě člověk nejradši někam vrátil na chvíli :sweat_smile:
Jo, s P. je dobrý, že máme obden noční a ranní služby, zvlášť na dovolený, kdy nepracuje, je to fakt fifty fifty v tomhle.
Tek, to nevim jestli prostředím, to asi ne po 4 týdnech a zrovna včera a dnes je polojasno a celkem snesitelně, tyhle nálady má občas i doma, ale to usínání je novinka - možná i jak je větší, tak hůř usíná, umí se v kočáru otočit atd., taky je zvyklej spát na boku, takže v golfkách problém. Možná zuby, bůhví...
P. odjíždí v pondělí ráno, se mi bude stejskat... V pondělí tu budu s H. sama, naši dorazí kvečeru. Má v pondělí celej den pršet, to jsem na to zvědavá, např. na spaní v kočáru.
Tek, služba celej den - tak to je bomba, to je M. dobrej, to by bylo i na P. moc :sweat_smile:
Kay, tyjo, to je nálada, přesně takhle se cítím dost často, na nervy ze řvaní, nevím co dál...
Ty bláho, hodinovej řev, by mě odvezli. Mně stačí v kočáru 10 minut a už mám nervy v pr... Někdy jim prostě nejde usnout a nejde než je nechat chvíli brečet, je to hrozný. P. už je s kočárem asi 20 minut, no, to ještě jde, ale stejně tuším zase hysterák. Tak P. přijel s kníkalem, prej chvílema spal, pak vzhůru, seděl, unavenej, kňoural, já jsem vyjela a usnul mi ještě tady v ulici, haha, se to musí umět :sweat_smile:
Terkyt, super si užíváte :wink: 8.8. je krásný datum, to jim přeju! Marianka se určitě rozjí, já bych tu lžičku zkoušela, podle mě neva, i když sní jen 3-5 lžiček, za dva týdny se to zlepší.
Terky, na dítě jako máš ty si nedělám naděje ani u druhého, i když teda hodné bych brala :slight_smile:
8. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Holky, neblázněte, jste hodné,ale já si matku roku a i dobrou matku představuji teda úplně jinak než sebe. Podle mě dokonalá matka je někdo,kdo by se třeba vrátil zpátky do nemocnice,aby byla malá plně kojená, někdo kdo se fakt zajímá přesně o to,jak s dítětem manipulovat (má nastudovanou Něžnou náruč od A do Z), když kojí tak jí přesně to co se má a fakt dětma prostě žije. Já jsem pouze nehrotící typ a možná proto se i lecos daří, ale rozhodně né žádná matka roku. A to že něco nehrotím ještě neznamená, že to je dobře. Vím, že jsem typ matky,která svoje děti seřve do mrtě a sem tam nějakou plácne,když budou zlobit a zároveň je budu milovat až za hrob a tu lásku pocítí, budu je hladit,pusinkovat a budou vědět,že mě mají. Ale zároveň vím, že je nikdy nebudu stravovat 100% zdravě a zároveň si to pak budu vyčítat..........No, a já víceméně jím skoro normálně, v těhotenství jsem si dala sklenku vína, někdy bych si raději lehla a spala než se věnovala dětem,vůbec nevím co mám dělat,když začnou plakat oba, nevylítnu hned když je slyším béknout,teď mi třeba Kačka fakt votravuje,když jí jdu už asi podesáté nahodit dudlíka a nemůžu se v klidu najíst....prostě nic moc. :pensive: Tyhle pocity si myslím, že třeba dokonalá matka nemá a co je horší, že možná ani žádná z vás a jenom já jsem taková sobecká. doktorka jenom měla radost, že zajímám o děti a né o neumytá okna a že prostě asi působím dojmem,že jsme v pohodě,jí samozřejmě nevykládám,že bych raději spala 8 hodin v kuse než kojila, alespoň jednu noc. :frowning2:
Jo, a dneska spal Míša 5 hodin v kuse!!!! A teď už zase spinká. Ale bylo to odpoledne a venku, takže to bude asi dost šílená noc,páč už se mu nebude chtít vůbec spát, se toho až bojím,když se znám jak jsem nevyspalá protivná....
Mysky:no, abych ti teda udělala radost, tak tedy dobrá, fakt je to úúúúplně normální si vyprat mikinu i s mobilem :grinning: :grinning: já bych teda volila jinej způsob čistění, ale budiž každý máme jiné metody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Steffi:teda vy jste se dali do nakupování výbavičky
:slight_smile:
Ty voe Kay, můžeš mi říct,jak to zvládneš ze Stelčou takhle dlouho sama a ještě do toho vysávat a převlíkat postel apod.? Jako to aby ti pak drahý po satanovi dost vynahradil. Tak to se ti vůbec nedivím, že jsi hotová,já bych byla v háji už jenom z toho pocitu, že na mě leží veškerá starost o dítě a domácnost....
Terkytko, to je fakt super, že je M. takhle hodná a parádně si to léto užíváte...
:dizzy_face:
Puzzi:a nemůže H. třeba někdy plakat, páč nějak vycítí, že jsi nervozní že pláče? Nevím,jestli jsem to napsala pochopitelně....
Ta Kachna prostě dneska asi spát nebude, už tam fakt nepůjdu toho dudlana nahodit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A stejně vždycky nakonec jdu....
8. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
já naplánovala M. taky celej den se Stelikem, aby věděl jaký to je.. :slight_smile: já budu "jen" kojit.. ale nevím jestli bych to S. udělala, když ho vlastně "nezná".. moc spolu nepobyli..

holky já mám pocit, že ten její řev byl asi z hladu :sweat_smile: ona totiž řve jenom hlady.. ale asi má ten spurt a já už si nepamatuju kdy kojím, protože kojím skoro furt a ožná jsem mla pocit, že jedla před chvílí ale už to bylo na ni dlouho.. atak řvala čím dál víc.. mě je jí tak líto chudinky a já hnusná matka ji nechala řvát hlady a ještě na ni hulákala.. mě je hrozně..
8. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Tetes a vo tom to je, to jsou přesně moje pocity x-krát denně, že bych si radši lehla na lehátko než zabavovala Honzíka, že bych si přála, aby ráno dlouho spal, aby neřval, páč mě to otravuje atd. Takže si připadám dost blbě, ale ty pocity změnit nejde. A docela by mě zajímalo, jak to maj ostatní holky. Hodně obětující mi třeba přijde Campi, s tou stravou a kojením a houpáním na míči a nikdy nenechat vyřvat, má můj obdiv, to já neumím.
tetes, večer jezdí uspávat P. a řve mu taky a P. je docela kliďas, vycítění nervozity nevim nevim, nemyslim si, že bych byla na H. někdy hnusná, to se držím a jsem na něj hodná, aby se uklidnil a tak. No ale možná nevěříš, já vím, hodně lidí to říká, že se nervozita přenáší na dítě, moje máma to často říká i ohledně těhu, že jsem na H. něco přenesla, achjo achjo, to mě teď trochu dostalo :frowning2:
Kay, hlady :sweat_smile: Si nevyčítej, hlavně žes ji ukojila!!!
8. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
Puzzi jojo uz maji vsude zimni detske vecicky. A dokonce na nektere maji i slevy. Treba ta bundicka byla zlevnena z 280 na 200,- a ty 3 semisove spaci dupacky byly zlevnene z 250 na 125Kc, coz je dobry...
Tetesko no zacali jsme nakupovat, i kdyz ja mam vycitky, ze je to brzy a ze kdyby se neco stalo..ale takhle proste myslet nemuzu. Ty vecicky se daji, to neni tak drahy, ale dneska jsme koukali na postylky a prebalovaky, no to budou polozky :wink:
Tak preju, at deticky spi :slight_smile:
8. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jé to mě těší že vás je víc ktery perete i co se nemá :sweat_smile:
terkytko,ty máš fakt vyjímečně hodný dítko :slight_smile: gratuluju k neteři,vybrala si hezký datum :dizzy_face:
tetes,ale na tom neni přeci nic nenormálního že bys radši spala než kojila,to asi každá máma.Podstatný zůstává to,že to fakt perfektně zvládáš a jsi radši v klidu a pohodě se spokojenýma dětma než vystresovaná uhoněná hospodyně s umytýma oknama :wink:
puzzi,takže zase měníte s Honzíkem společnost?Kdyby tak chtěl H. tak hezky jako dneska usínat pořád co?
Leni,parádní úroda folíků a sliznice ukázková :slight_smile:
Kay,tak hlavně že už je stella lepší

Zejtra zas odjíždíme směr podkrkonoší,tak budu až ve středu.Břicho mi zas pochoduje všema směrama,docela mazec :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
ja to mam stejne jako puzzi a tet .....nekdy jsem proste hrozna a desnej sobec
kay no jo tohle je blby ja taky obcas zapomenu ale prave kyz rve uz dyl tak mu vrazim prso a bud usne bo je spokojen :slight_smile:))
8. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
Mysky boze ty jezdis domu jen na kontrolu a pak zas sup na hory, ty fakt porodis nekde na kopci :wink: No ale uzij si to :slight_smile:
Tetesko presne jak to napsala Mysky, muj obdiv mas za to, ze to zvladas v pohode, i kdyz bys radeji spala atd. atd. To neumi kazdy..
8. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
holky, no asi je toho fakt moc.. ale už jsme se trochu dala do kupy.. resp. jksem jenom čuměla na bednu anic nedělala..

tet díky no ono by to asi fakt šlo, kdyby byla S. v pohodě, to dneska byla fakt krize vyjímečná.. nejhorší je ještě venčit psa.. ale někdy to zvládnu třeb po kojení ve 4h, když Stelik neusne hned, tak odejdu s chůvičkou ven, aby měla klid a pak se vrátíme a ona spí.. :sweat_smile: ale slibuju, že zítra nebudu nic dělat a budu jenom se Stelou a už mám plán si i objednat na jídlo pizzu..

tet, ale tohle je přesně ta ideální matka.. podle mě je pro mimča to nejdůležitější, aby máma byla prostě v pohodě a když je s nima aby byla usměvavá a milá.. a toho se dá docílit jen tak, že s nima občas nebude a odpočine si od nich. to nemusí býtnutně přece dietn jídelníček a pročtený knížky.. (já třeba něžnou náruč nikdy nečetla, ani to nemám v plánu, podle mě děti potřebují - krom jídla :grinning: hlavně cítit lásku).

tek, no já mám panický strach z toho že se naučí Stela uklidňovat na prsu tak, když právě takle párkrát řvala, nechtěla jsem jí kojit, aby si na to jako nezvykla, ale asi je to blbost.. aspoň budu příště vědět no, chybama se člověk učí.. taky jsem byla asi fakt vystreslá..
8. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
Puzzi:tak jsem to vůbec nemyslela,jakože by jsi na něj nebyla hodná. to jsem fakt nechtěla,aby jsi se cítila blbě. Já to myslela tak,že už třeba nevíš jako ho zabavit, tak prostě vycítí nervozní uchopení, natřásání apod.A to podle mě člověk neovlivní. Já jsem třeba celkem vystreslá,když jedno chovám a druhé bečí a já nevím,které mám najednou pochovat....a podle mě je to na mých pohybech a manipulaci s mimčem znát.Bože, a samozřejmě,že ti věřím,co napíšeš.Fakt jsem to nemyslela nijak špatně,promiň že se tě to dotklo,to mi mrzí. :frowning2:
Steff:hele, prakticky. Stát se může kdykoliv cokoliv,takže v klidu nakupujte a užijte si to. Páč všechno bude ok.
:dizzy_face:
Tak koukám, že jste na tom všechny stejně a je to fajn, alespoň já si teda teď nepřijdu tak šíleně. I když si říkám, že já mám tyhle pocity a máme děti měsíc a to většinu času s námi byl P., co budu dělat až jim bude tolik co vašim dětem. Nebo jste třeba tohle pociťovaly i když byla dítka mladší?
Puzzi:jj, přesně Campi mi přijde v tomhle úplně neuvěřitelná,co všechno je schopná "obětovat", před tou bych se třeba fakt snad až styděla.... :pensive: a taky Lao mi přijde hrozná pohodářka a neuvěřitelná v tom co zvládne a ještě navíc obě holky převážně samy bez účasti chlapa....
8. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
no já myslím, že každá tady máme svoje "úžasné".. tetes s nemocnicí a dvojkama, puzzi s obříkem honzíkem, který brečí na procházkách atp., super lao, která je fakt pohodářka, tek, která má skvělýho Olíka a taky to zvládá skoro sama a ještě stejně jako lao po večerech maká, anipka, která už má taky o zaměstnání postaráno a má skvělého Alexe, campi s Ladinkou ani nemluvě, eva s modelkou Madlenkou a všechny ostatní, samozřejmě i těhulky..... a každá si občas vybere slabou chvilku.. třeba já denska byla asi dost šílené, ještě jednou se omlouvám :grinning:

tetes, já jsem na tom docela podobně jak psala kdysi puzzi, furt na něco čekám, až jí bude měsíc, na první úsměv, až jí budou budou 3 měsíce, až ji budu moct vzít do manducy, pak půl rok, atd atd.. :grinning: třeba s eněkdy dočkáme... :slight_smile: toho konečně už, ale asi ne.. byc htak tipla :grinning:
8. srp 2009 ve 23:05  • Odpověz
Bré ranko, tak dneska s jedním nahozením dudlíku spánek do půl páté, pak už to bylo takové nijaké a v půl šesté jídlo, protože už měl náběh na super řev.
Tetes, spánek 8 hodin v kuse je věc, která mi chybí jako nic jiného. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A myslím, že to fakt zvládáš dobře a knížky o mateřství já vůbec nečtu. Myslím stejně jako Kay, že dítě potřebuje cítit hlavně lásku a zase lásku. Takže i když chováš jednoho prďolku, ale přitom jsi i u druhého, tak ví, že ho strašně moc miluješ. :wink: A jinak jsem asi stejnej typ matky jako ty, asi dokážu mládě taky seřvat do mrtě, naplácat, ale pak vzít a prostě upusinkovat k smrti. Někdy jsem zničená z jeho večerních řevů, ale pak jdu, vidím ho spinkat v postýlce jako andílka a v tu chvíli - zapomenuto. :dizzy_face:
Holky Luky se asi učí smát nahlas, ale to co vydává za zvuky, to prostě stojí za to. :grinning:
9. srp 2009 v 06:05  • Odpověz
Dobré ráno,nějak nemám čas ani náladu na koně páč Maru je stále akčnější a já jsem s ní pořád sama,už jsem fakt utahaná,sice spí celou noc ale ty dny to je hrůza,poslední dobou chce pořád chodit,lítá jak drak ale pustit se zatím stále bojí,jen tak dva tři krůčky a dost.tenhle týden nějak začla vstávat už před šestou a to byl zabiják páč pak už nespala a jen akčnila,večer jsem úplně odpadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rostou jí další zuby tak nevím jestli to bylo k tomu,asi i ty horka jí nepřidaly :confounded:

Čtu tady o supermatkách,no nevím jestli je super matka ta co má nastudované knihy a jede podle nich,myslím že každá mamča co své dítko miluje a věnuje se mu :slight_smile: a to jsme tady snad všechny ne?Já už mám plné zuby toho být tu na všechno sama,teď sice jen na Maru ale za chvíli na dvě děti až se vrátí Filda,dost to vyčerpává.Jsem pak ráda za každou minutu co je manžel doma :wink: Když je doma nemáme rozdělené nijak žádné služby,prostě tu jsme oba na všechno společně a to je super :dizzy_face:
9. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Bre ranko,
hele matky vsechny jste skvele a vsechny mate pravo na ne "pohodove" dny. Takze si tady vzdycky postezujte, ono se ulevi a je lip :slight_smile:
Tetesko mas pravdu, kdykoliv se muze stat cokoliv, takze ja jdu hledat postylku a prebalovak :wink:
9. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
steff:můžu doporučit se servisem i s cenama www.radi.cz, strašně ochotná paní a i bezva ceny...
Jinak pěkné ránko holky :dizzy_face:
A včera mi to pomohlo si postěžovat a vědět,že v tom nejsem sama,respektive,že jsme na tom všechny stejně..... :wink:
9. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
ty voe ja se poseru ......dneska od 12 po dvouch hodinach a na vaze to vypada ze pet dni pribral 250g....ale to muze bejt zkresleny
jsem total vystavena vykojena a vyrizena
hele jani takhle to nemuzes brat to by jsi vsechno nakupovala az po porodu .....a to by jsi byla fakt dobrej strelec
9. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Tek teda Olik ma mega spurt, vubec se nedivim, ze jsi vyrizena a vykojena...
Tek noo ja jsem strelec, Kubik by mel byt strelec, tak proc ne :wink: Ale ne, nakupovat budu postupne :wink:
Tetesko diky za odkaz, maji tam moc pekne postylky...
9. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
ha tak to mi vyslo docela s tim strelcem :slight_smile:))))
hele ja chci ale zpatky meho olika ...prosim prosim :slight_smile:)) :grinning: :grinning: zaridte to nekdo kurna
9. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Tek neboj, on se vrati :wink:
9. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
autor
Ahoj holky, noc opět dobrá, v půl třetí mlíko a otočky, ale pak zas usnul, vstávání celkem brzo, myslim mírně před 7, tedy na tyhle poměry brzo, usíná ve 21, tak by mohl vydržet do osmi třeba, žejo :slight_smile:
Teď dopolední uspávání jen krátkej brek, to jsem ráda.
Tetes, jasně to nervózní uchopení atd. někdy asi jo, i když se snažím se držet, kdoví, ale zrovna v tom kočáru jen leží a já vezu a často veze P. a já jdu vedle, tak nevim, co vyciťuje. Neboj, se nezlobím, to víš, večerní depka malá byla :sweat_smile:
Steffi, já taky začala nakupovat po 20tt a říkala jsem si, jak je brzo, jenže ono potom ke konci už na to není tak nálada, mezi 20-30tt je to na nákupy nejlepší.
Mysky, ty seš blázen furt někde na cestách a skoro v termínu porodu :slight_smile:
Kay to krásně napsala o dokonalý matce, přesně, určitě to není o 100% kvalitní stravě a nošení a péči, je to hlavně o lásce a k lásce později patří i výchova a mírná přísnost a tohle všechno zkloubit do správného složení - to je kumšt :slight_smile:
Tetes, ty pocity byly v 6N možná ještě horší, takže to, že máme starší děti nic neznamená.
Kay, hm, můžu říct, že moje čekání pořád pokračuje, ale jsou i chvíle, většinou večer když H. spí, že s P. sedíme a povídáme si a říkáme si, jak už je to lepší a jak dělá H. super to a to, určitě bych čas nevrátila ani o týden zpět :sweat_smile:
Mel, smích nahlas :slight_smile: 8 hodin spánku vkuse mi asi taky chybí, i když já bych se jednou dvakrát vzbudila i sama od sebe, mně hlavně chybí jistota spánku! Kdybych věděla předem, že ve dvě dudlík a do pěti nic, pak otočka a mlíko a v sedm vstáváme, tak jsem spokojená!
Tek, asi fakt spurt! Ty voe, snad to bude brzo konec!
9. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
tek, jsem na tom stejně jen to vydržela do tří a od té doby po hodině a půl až dvou h.. :sweat_smile: ale asi ji spíš změřím do délky..

ještě že dávají toho vinetoua.. člověka se uklidní :grinning:
9. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
ty jo puzzi tak super ze honzulak se vyklidnil co?
ja si taky myslim ze staci kdyz clovek ma ty mmimina rad..ja taky ani nevedela jestli nosim O. spravne bo ne....proste to delam automaticky tak snad to uplne blbe nebude...
presne ta jistota ze aspon tech pet hod to bude.....
teda jaks e ted budi tak je to pro me fakt docela zahul ..jsem si fakt zvykla na celou noplus parkrat vsatani na dudel
dneska rano uz jsem uvazovala i o UM ..to jsem srab co?
campi v tomhle taky desne obdivuju jak se drzi a neji nic co nesmi ...fakt super ja to dodrzela tak max mesic a a pak uz jsem to porusovala
9. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
tek, musíš vydržet no.. aspoń Olík trochu přibere :grinning:.. zkus nějaký ty čaje třeba na mlíko, mi to sice nezabírá, ale ono by se Ti to mělo upravit samo podle Oliho potřeby..
9. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.