• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Honzík spí už hodinu a čtvrt a jen jednou dudlík, tyjo, no nic, no comment, nebo to zakřiknu :sweat_smile:
Odpo pojedeme na člunu k bazénu na chvíli, P. je tu dnes naposledy, achjo, to se mi bude stejskat 3 tejdny, ale uteče to. A doma snad zatím doveze strejda nábytek, to se budu těšit.
Jo a málem bych zapomněla, že tenisáčkům Kachničce a Myšáčkovi přeji vše nej k prvnímu měsíci :slight_smile:
tek, úvahy o UM - nejsi srab, ale řekni si, že vydržíš tenhle kolotoč třeba týden, jestli je to spurt, bude zas pak Oli spát, jestli to nepřejde do týdne, tak pak pouvažuj znovu, teď to neřeš, uvidíš, jak se to vyvrbí.
9. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
ja furt jim komunistu a jeste laktofyt ..takze na mliko jsem az predavkovana....no uvidime ..chtela bych aby se to zlepsilo
no ja prave nevim jeslti je spravny ho takhle v noci brat z postylky..tezko rict fakt ho asi muze bolet bricho fakt muze mit hlad...ale nevim no doted hlad nemel
taky preji tenisakum kachne a mysi vse nej :slight_smile:))))
ty voe to bude trvat tejden????
9. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Čau holky,

rychle jdu pozdravit :wink:

Koukám, že jste Tetes titulovaly matkou roku :grinning: JJ, má na to náběh :grinning: :wink:

A Mysky furt v celku :confused:

U nás nářez, malej je protiva-zdá se mi že vidím další zub, MM v čudu, takže si to užívám...
9. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
tek, max tejden, u nás to třeba trvalo tak 3-4 dny.. vtšinou..

teď jsme spaly obě hodinu a půl :grinning: jupí..

lao, užij si bez MM.. :slight_smile:
9. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jezis dvojky uz maji mesic, to neni mozny, to neskutecne leti. Ale i tak jim preji vse nej k prvnimu krasnemu mesici mezi nama :wink:
Jsem se prehrala na balkone na slunicku, jdu se osprchnout ledovou vodou, abych se ochladila...
9. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsme se vrátili z chaty. Slavili jsem Honzu, docela to šlo..prostě klasika, grilovačka, pívo, víno.
Teď jsme byli u babi a vypadá to moc dobře, už nemá ani cévku a možná ve středu už půjde dom :slight_smile: .
Jinak co jsem tak zpětně prolítla:
Gucci, ty by si měla dostat na zadek!!! Hezky odpočívej, týden tě nezabije, když budeš odpočívat doma. Pak si už moc neodpočineš.
Tetes, dvojky krása a taky si myslím, že jsi super matka :slight_smile:
Jani, pěkně nakupovala Kubíkovi.
Leni, paráda..vidíš jak ti to pěkně v bříšku roste a za chvíli tam bude mimísek :slight_smile: .
Tak a už víc nevím.. :sweat_smile:
9. srp 2009 v 17:05  • Odpověz
Tenisáčkům vše nej k měsíčninám.
Jani, zase to moc s tím sluníčkem nepřeháněj ať Ti není špatně.
Tek, teda tohle vypadá na spurt jak "prase". Doufám, že mě nic takového s Lukym nepotká, začínám se namlsávat na až brzké ranní krmení. :sweat_smile:
Mílo, super, že jste si na chatě užili.
Náš protiva po cca hodině vyřvávání usnul. No a já za hoďku razím na cvíčo, jsem týden nebyla. Dneska ve druhém patře sousedi vyplavili první patro a přízemí, asi nejsou doma, takže správce zastavil vodu a neteče nám teď naštěstí jen v kuchyni. Ale i to je kvůli nádobí opruz. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
Jo a taky vám musím říct, že Meggie včera ochutnala pivo a strašně jí chutnalo :grinning: .Dneska H.vymýval kýbl od piva a vylil to na trávník a ona se mohla z toho radostí zbláznit, tak se v tom vyválela a pořád ten trávník olizovala. No a pak byla veselá a hravá :grinning: .
9. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
Mílo, a nemotala se Meggie kapánek??? Aby ji ty 4 nožičky stačily k orientaci. :grinning:
9. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
autor
Milu, Meggie a pivo :grinning: Ví, co je dobré, já pivo objevila tady v Chorvatsku a už je ze mě pivařka :sweat_smile:
Mel, ještěže nevytopili vás, snad voda brzo půjde.
Tyjo, holky, já bych nechtěla bydlet v paneláku, mně by bylo hrozně blbý, kdyby H. řval třeba jen minutu, už takhle je mi to blbý, ale někdy když to jinak nejde, tak ho chvíli necháme a chodíme utišovat, v paneláku bych asi houpala na míči do pěti let. I tady v kempu radši v kočáru než aby řval. A přitom objektivně vím, že holt s tím lidi v paneláku musej počítat stejně jako se štěkáním psů. No ještěže jsme pryč, ti psi štěkající mě taky s-ali :sweat_smile:
Vy z paneláku s tímhle problém nemáte, sousedi v pohodě?
9. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
Puzz, sousedi v pohodě a nahoře mají tak tří a pěti letou holku, které řvou více jak náš Luky. Takže si fakt nedělám vrásky. A tohle nebyl až takový hlasitý řev, spíše vztekáníčko a vrčeníčko. :grinning:
9. srp 2009 v 17:39  • Odpověz
Mel, Meggie se motala trošinku a brzdila hlavou :grinning: .
Puzzi, tak ty už piješ pivko jooo, no já taky občas ráda :sweat_smile: .
Jinak já v paneláku nic neslyším, spíš jen z venku. Ale jinak v poho.Možná to je tím, že máme pro každé dva byty ještě uzamykatelnou chodbu, tak je to víc tlumený, nevím..
9. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
Mel, tak to máš dobrý! Honzík má poslední dobou šílený decibely občas i u hraní takový výkřiky, někdy s ním jde někam P. tady s kočárem a já je slyším na 100 metrů, jak H. huláká :sweat_smile: Doufám, že doma nerušíme sousedy v druhým baráku přes zahradu :grinning:
Milu, ty uzamykatelný chodby jsou super, to se mi líbí. Pivo jsem se tu naučila a jsem zvědavá na doma, zda mi bude chutnat i český plzeňský :sweat_smile:
9. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
Puzz, no u hraní má Luky občas taky takové svoje výkřiky. No a večerní řevy se odehrávají v dětském pokojíčku (teda včera ani nemukl, dala jsem ho do postýlky a bylo ticho :astonished: ), kterej na jedné straně sousedy nemá, na druhé je ložnice, pod ním sousedi a nad ním bydlí soused sám. :grinning: :dizzy_face:
9. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
Milu tak to je fajn, ze jste si uzili chatu a pekne jste oslavili H. tricatiny. Bylo nadherne, tak to muselo byt prima..
Ty joo ta Meggie, to je cislo :wink: u te se jeste dockate veci :wink:
Mel neboj, ja vydrzim max na tom slunicku a pak se klidim domu :wink: Uzij si cvico.
Puzzi ja v panelaku taky nic neslysim. Jedine kdyz je otevrene okno a sousedi maji taky otevrene okno a treba slavi a jsou hodne hlucny. Takze s revem ditete si starosti nedelam :wink:
9. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
ahoj holky,

tak to vypadá že se S. už sklidnila.. teda snad :grinning: ráno jsme ještě kojila po hodině, ale pak usla na hodinu a půl (i já spala) a pak už to bylo po dvou hodinách.. :slight_smile: místo abych ji krmila po probuzení jsme ji krmila před usnutím a tak se i víc vyspala a byla klidnější.. no a teď snad už usla.. byla jsme tam jen jednou..:slight_smile: takže snad je vše při starém.. uff..

tek drž se..

milu jé to bych chtěla vidět.. náš bertík vždycky ochutnává skoro všechno pitivo, teda ne tvrdé, ale to my stejně moc nepijeme.. M. mu dycky namočí prsty a on je olíže a pak hrozně z těch bublinek pčiká :grinning: a m. se směje.. :grinning: a prosím Tě jak to bylo s těma hadama?

puzzi, já mám za tebe nervy jen jak to píšeš.. já fakt nemám na brečící dítě.. :sweat_smile: to Tě obdivuju..

jo a v paneláku to není tak hrozný.. jsem bydlela v bytovce cihlové a přesně za našema hlavama v posteli měli ložnici i sousedi a v té době měli malého Kryštofa.. a milé dítko se budilo řvaním každé ráno tak kolem 5h.. to mi bylo 20 a byla jsem z toho na nervy.... :sweat_smile: já jak se nevyspím, tak jsem prostě nerudná.. :grinning:

Jani bacha na úpaly...
9. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
hoj tak mrnous uz spi doufam ze bude co nejdyl jdu rychle makat nez se zase vzbudi
paneboooozeeeee at spi
puzzi ja bych to taky neresila ....
kay diky snad to prejde proboha
no ja si asi ty kapky objednam..holcina co mi to mela poslat mi uz pekne dlouho neodpovedela
milu ty jo to je dobra vozirka :slight_smile:)))) ale aby z toho nemela trvale nasledky ....auz vyrostla?
9. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
tak nic tak uz zase vyrvava ty voe me vomejou ...
9. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
jéžiš tek to je teda na pevné nervy... doufám, že aspoň na to nejsi sama.. :confused:
9. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
nee s M. ale je to plo ho nechat rvat..ale fakt mu nic nei proste chce bejt jen s nama ale to nejde noo..musi kurna spat...tak krasne to uz umel ...
9. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
a není to třeba hlady jak s. včera řvala? když má ten spurt.. :confused:
9. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
ne ted jsem ho proste unosila...von prso nechce proste si dvakrat cucne a dostane hysterak...no ted tuk tuk snad uz
ty voe ted tady mame stezovaci koutek my dve co :slight_smile:))) snad nam to brzo skonci a snad se to premisti jinam
9. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Teksas: to si teda dáváš, chuděro, snad to přejde.
Jinak k panelákům: máme vedle docela zvědavou sousedku (přo výměně plastovejch oken v celým baráku nám vlezla zvědavě do bytu a prošmějdila ho), ale zase 45 partají na 12 patrovej panelák, takže jinak docela anonymní prostředí a ta sousedka se se mnou setkala ve výtahu, když byly M. asi 3 měsíce, zděšeně se mě ptala, to je vaše dítě? Vy jste byla těhotná? A že není vůbec slyšet? Takže tohle všechno jí uniklo a M. rozhodně nikoho neruší (nebo je sousedla totálně hluchá).
jediný co slyším,je asi roční chlapeček ze třetího patra, když taky zapnou současně chůvičku, tak naladím je a ne M. takže i když M. krásně spí, chůvička vydává skřekot a řev :grinning:

Dneska jsme byly zase na koupališti, i jsem si krásně zapalvala, paráda. V Chorvatsku je hej :grinning: Pivo mám radši než víno :wink:
9. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
jeeee terky tak zuper ..
no tohle je na hovno v tech chuvickach ..
musim podekovat vsem co mi doporucili angel care...
jee terky jsi si zase uzila se mas..ja tenhle vikend ani nevlezla do bazenu ...byla mi naka zima
puzzi tak to si priste u nas das svestku vid?
9. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
tek :grinning: no holky musí vydržet.. ale já ťukám, dneska Stelouch vytihla v pohodě a už je to fakt lepší, možná to bylo tím vedrem a tím výletem, že to na ní byl nezvyk a dlouhé.. :rolling_eyes: ale úplně jsme vzpomínala na puzzi, jak psala že je napjatá jestli usne dítě nebo ne.. no.. to je děs.. tak snad si Olik dá říct..
9. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Ani jsem vám vlastně nepsala, že odpo spaní jsme neměli odvahu na vyřvání, tak jsme si řekli, že ho pořádně unavíme, tzn. nespal od 12 skoro do 17, usnul nám ve člunu, přenos se zdařil a spal skoro do půl sedmý. Večer v půl devátý v kočáru mu to chvíli trvalo, ale neřval, dnešní den velmi úspěšný :slight_smile: I když večer blbá nálada, ale jeli jsme do města a nějak to uteklo a šlo to.
Achjo a P. ráno brzo odjíždí, mně je z toho hrozně smutno, se i stejská dopředu :sweat_smile:
Kay, dík za obdiv, ale kdybys měla dítě jakýkoli, tak bys to zvládla, musela bys :sweat_smile: Momentálně mě asi nejvíc štve situace kočár, že s H. se nedá nikam jet na výlet, na procházku si odpočinout a tak, páč po chvíli v kočáru nuda, mosty, zabavování, hračky, křupky, chleba, v nejhorším když jdeme fakt na dýl, tak dojde na nesení ve finále. To mě fakt štve, když tu vidim ty spokojený děti sedící v kočáru a rozhlížející se po okolí, to závidím :-/
Holky, já vám věřím, že to je v paneláku v tomto ohledu pohoda, ale mně prostě hrozně vadí, když Honzík někde brečí, kde jsou lidi, že by je to mohlo rušit atd. Já v paneláku furt buzerovala P., ať nedupe, že jsou dole sousedi :sweat_smile:
Tek, tak co? dobrý? Jak přemístí jinam, k nám neee, u nás už to bylo :grinning:
Terky, no docela ti i věřím, že Mariánka nikomu nevadí :sweat_smile:
Tek, jasan, dvě švestky!
9. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
puzzi, no jo jasně že bych to musela nějak dělat, ale třeba bych raději nikam nechodila a Ty jsi aktivní, a ještě jedeš do kempu do chorvatska :grinning: to je prostě obdiv.. no já to chápu, taky se mi vždycky stýská už dopředu.. ale za chvíli jsi pak už doma a bude se ti stýskat po moři, sluníčku a po všem tam...
hele asi budete mít prostě nadprůměrně inteligentní dítě, když se takhle nudí ne?

já dneska natrhala pár jahod a mám velké pokušení je sníst :grinning: jednu jsem dala už přede dvěma dny.. Stela se trochu osypala, ale spíš myslím, že to byly potničky z té cesty autem jak jsem byly celý den pryč.. no uvidíme zítra.. ale taková krupičná kaše s jahodama.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: možná je zamrazím.. :grinning:

začlo mě ráno bolet v krku, před den jsem s tím nějak bojovala, ale není to ani lepší ani horší, tak asi zkusím nějakej ten zábal a když nic, tak bioparox.. ale spíš je to nachlazení.. v noci byla nějak kosa a já spala jako vždy když byly ty vedra bez ponožek.. a já bez nich většinou ani neusnu :grinning: no omlouvám s eza okýnko, jdu do sprchy a spát, tak brou.
9. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Lao:nepindej o matce roku a ulev mé duši, že tě V. taky někdy točí a máš toho dost :grinning:
Tak dneska jsem grogy, Míšánek řádil jako černá ruka. Šla jsem dělat buchtu a její příprava normálně zabere cca. 20 minut, s mýma dětičkama zabrala 1,5 hodiny :grinning: Smradi nevděčný a to jsem se s nima tak nosila. :grinning:
Ale už spí, Kačenká řádí s taťkou v obýváku a žehlí spolu....prý si pojišťuje, že bude spát po dalším jídle.Přitom venku oba tak krásně spinkají, to zapomenou i na jídlo. Už jsem přemýšlela, že by chodily v noci spát na balkon :grinning: a bez chůvičky :grinning: , ale to by asi sousedi neměli radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak sousedy neřeším, netuším jestli jsou děti slyšet, každopádně s nima nic neudělám, že jo, takže tím už se fakt stresovat nehodlám. Jo, a už jsem zkoušela M. bezradná dát i dudlíka, ale on ho vůbec nechce, což jsem nakonec ráda,páč nemusím nahazovat.
Hele, Tek ale četla jsem,že se komunista má jíst tak týden a pak pauza. Hele, snad to Olíka brzo přejde,když nechceš být se mnou v klubu. :wink:
Téda Mílo, sama skoro abstinentka a psa má alkoholika :grinning:
Tek, jaký kapky?
Jo, Myš s Kachnou děkují za blahopřání tetkám koníkovkám. Prý to fakt letí. Doufám, že jsem to všechno dobře přeložila,kdyžtak mi opravte. uuuaaagggguáááááá, mlask,mlask,mlask...
9. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Tak jsem hodila pár fotek ze Šumavy z cyklovýletu.
9. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
PUZZ TO ZVLADNES ..ME by se teda stejskalo jako svina..ale ty jsi sikula a pak budete spolu zase kazdy den ..juch az te bude pekne stvat :slight_smile:))
jo s tim zvladnutim deti...na tom kurzu vazani satku ..bylo receno ze dite si vybira nas jako rodice pac vi ze to zvladnem..takze holky my je zvladnem ty nase teroristy :slight_smile:) furt si to pripominam
k vam neeeee:slight_smile:)) treba uplne jinam samosebne
ok zasobim se :slight_smile:)) a pripravim navratovou oslavku..
ty voe naky kokoti tady poustej ohnostroj ..jeslti ho to vzbudi tak jim pujdu dat do drzky!!!!
9. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.