• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
hele tet to nevim ..evina rikala ze to taky basti furt....a jak dlouho ma bejt pauza vis?
pribio kapky ...sorry jsem to tam nejkak zapomela napsat
jdu se umejt a spat
terky super ..fakt jste si to uzili
9. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
kay, prosím tě, taky kvůli H. v kočáru nikam moc nemůžu, na nákupy s ním vůbec, někam do města na dýl se projít vůbec, na návštěvy k někomu domů to je v klidu, to se vždycky nějak unosí... právě že mě to taky omezuje dost ta jeho povaha, někdy bych si udělala třeba den do plzně projít s ním v kočáru nějaký obchody, do parku atd., ale smůla. Kemp v chorvatsku je rodinná záležitost a snažíme se tu hodně, aby tu neřval, když má blbou náladu, jdeme někam k moři, pak zas zpět atd., je tu hodně možností, tak snad nikoho neotravuje. Noci a velký řevy kromě tý jedný s rýmou nemívá, tak se to dá.
Hehe, nadprůměrně inteligentní, žejo? Já se tím furt uklidňuju :grinning: To bude Matfyzák! :grinning:
Vyleč krk, P. taky bolí poslední tři dny, vy jste nějaký citlivky všichni na to vedro :sweat_smile:
Tetes, už vystrkují občas zvířátka rohy? To zmákneš, snad to bude jen takový to mírný zlobení, si myslim žejo, velký zlobiči už by se projevili dřív :wink:
Tetes, takže Kačka je dudlíkovka a otročíš nahazováním a Míša pohoda? A co takhle po měsíci povahy? Pořád Míša větší spavec + nervák hned hned a Kačka menší spavec, ale trpělivější? Co znamená, když řádí? :sweat_smile:
ježiš, Tek, pokud si děti vybíraj rodiče, tak doufám, že to druhý pochopí, že druhý jako Honzík už bychom fakt ale fakt nezvládli :grinning:
Jinak malá bezvýznamná vsuvka, dnes jsem 39 DC a MS nikde, je to divný, hodně divný, ovšem příznaky těhotenství nulové, tak jako jsem zvědavá, jak moc pobyt u moře oddaluje MS?!?
Terky, super fotky a taky gratuluju k půl roku Mariánky :sweat_smile: Tyjo, Mariánka je úžasná v tom cyklovozíku v tý hnědý bundičce :slight_smile:
9. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
hmm puzziova ale prece vis ze zadne priznaky byt nemusej ..tak koukej s honzikem dobehnout pro test at se muzem radovat...
hele tetes zajima me to same jako puzziovou koukej sem hodit info
ja taky gratulace k pul roku marianky....
jdu chrnet ale jako uz fakt za chvilku me to urco ceka..ale rozmrazili jsme mliko tak ho aspon spotrebuje
9. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Nene, test nebude, až 1.9. a na 90% to do tý doby dostanu. Je fakt, že kdybych zítra testla a negativní, že bych měla po spekulacích, ale nějak je mi blbý tady shánět lékárnu v chorvatsku kvůli testu, ještě k tomu zítra přijedou naši, prostě test nebude :sweat_smile:
Myslíš, že nemusí bejt příznaky vůbec? To asi snad ani nikdo neměl, ne? Minimálně si pamatuju, že mě v těhotenství po rádoby veverkování (rádoby = snad to chápete :sweat_smile:) bolelo břicho a to mě teď nebolí, takže mi teď napište, jestli vás v těhu všechny bolelo břicho po rádoby veverkování nebo ne :grinning: Anebo mi nic nepište a namlaťte mi. Páč já prej že na to nemyslim, haha, ale uznejte, že 39.DC byste na to taky myslely :grinning:
9. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz
Ale ale, paní Puzziová má podezření? :wink: :grinning: To by bylo super, kdyby to vzalo tak rychlej spád :wink:
9. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
Lao :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale uznej, že nula příznaků = naděje limitně se blížící nule, bo ne? :sweat_smile:
9. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz
Hmm, taky jsem se cítila absolutně netěhotně a byla jsem v tom :wink: :grinning:
9. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
Lao, fakt a i po delší době nic? Nepovídej, že tě aspoň trochu nebolely prsa apod. A jestli ne, tak mě štveš, páč moje naděje hrozně vzrostly a nic z toho nebude a budete mě tu utěšovat :grinning:
9. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz
Puzzi:ty voe, ty jsi byla ale sakra ohleduplná sousedka, jsi mi pobavila s dupáním :grinning: Mě by se taky hrozně stýskalo, ale na druhou stranu to tam musí být fajn.
Terky:fotky super, ta v tom vozíku je moc hezká jak se tam M. směje :dizzy_face:
Kay:já bych třeba pár jahod zkusila a uvidíš, prý jako první reakce je, že by se mimčo osypalo kolem pusinky,když je kojené...
Tek:psala mi holčina na srpnovkách a i mi dávala odkaz, že těch 2x5 kuliček se má jíst jenom týden, a když se to bere dlouhodobě,tak prý jen 4 kuličky denně.
Hele, teď mám babi za tetou v Polsku, chceš jedny přivézt?
Puzzi:jj, přesně tak jsou povahově,jak jsi to psala. Když řádí? Míša neskutečně řve,ale fakt jako masakr, je vzteklej jako bejk. Musím mu stříhat nehty na co nejvíc krátko,páč si drápe po ksichtíku a když si to dám k sobě,tak drápne i mě, čapne mi za vlasy a žužlá mi nos,jenom než ho k té koze stihnu přiložit. Míša je takovej zamračenější, "přemýšlivější", není moc veselej, Kačka je taková "milejší",ale ukecaná a nespavka.....I když třeba venku a v kočáru spí oba naprosto excelentně.Kačka je taková hyper,pořád sebou mrská,nohama,rukama,Míša je starosta zvažující každý pohyb :dizzy_face:
Tak to bude noc, Míša už je zase vzhůru, netuším co se mu děje
:frowning2: :astonished: Během hodiny a půl už ho po třetí kojím. Mlíko mám, teď jsem ho vážila a za ccca. 5 minut, si vypije z prsu 80-tku. Já nevím, jestli je mu horko nebo co mu je.....
Jo, to jsem se chtěla zeptat, u těch malých miminek se nedává nic na pití,nějakej čaj,nebo tak něco? U kojení chápu,že to přední mlíko je na pití,zadní na výživu,ale jak je to u umělek?
Puzziová, při veverkování v těhu mi teda, vůbec nic nebolelo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jdi si koupit test,jako snad nebudeme čekat do září!!!!!!!!!!!
9. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz
Puzzi:hele,ale já taky neměla žádnej těhu příznak.
9. srp 2009 ve 23:16  • Odpověz
Puzzi, tak možná ty prsa... ale jeden den bolely, pak zas nic, tak nervy... No jsem zvědavá, co z toho bude :wink:

Tetes, nevím, ale možná by snesli trochu vody... Když nebudou mít žížu, tak ji nebudou pít...
9. srp 2009 ve 23:33  • Odpověz
Ahoj holky,

Kay, manža krmil hady a jak tam jednoho potkana chtěl hodit, tak tam strčil hlavu i Monty a ten had se po něm ohnal a trošku ho kousnul do čumáčku, tak z toho byl chuděra celej mimo a tekla mu i krev, ale už je to dobrý. :slight_smile:
Tek, Meggie si jen lízla, ale i tak jí to strašně chutnalo, ta by se po tom umlátila :grinning: . Jinak moc nevyrostla má 1,10kg a odhadujeme, že doroste tak možná na 1,5 -1,8, takže to prťe prťavý :sweat_smile: . Ale ono je je jí dost i tak :grinning: .
Tet, já se z tebe fakt jednou pose*u..prej smradi nevděčný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Terkyt, fotky máte super. Mariánka je krásná slečna a je paráda, že tak pořád cestujete.
Ty voe Puzz, makej do lékarny koupit test a nekendačkuj :grinning: .Tady se bude poslouchat jasný :grinning: . Hele Puzziová, nemusíš mít vůbec žádný příznaky a těhu jsi mrk frk a podle mě moře tak moc MS neoddaluje teda.. :wink: .
10. srp 2009 v 06:35  • Odpověz
Dobre ranko devcatka,
doufam, ze se deticky nakonec uklidnily a pekne spinkaly. Uz to zacina i u Tetes a to me fakt desi :slight_smile: deticky nespavy zlobivy. Nase mrne si usmyslelo, ze se od peti bude v tom brise prevalovat a kopat, jsem myslela, ze ho bacim :wink: A kdyz jsem snidala, tak mi skakalo bricho a L. se mohl urechtat :wink:
Puzzi ja nemela tehu priznaky vubec. Si do dneska pamatuju, jak jsem volala Tetesce a rikala ji, ze jsem nevydrzela a udelala test a rikala jsem ji, ze vic netehotne jsem se nikdy predtim necitila a test krasne pozitivni :grinning: Takze pokud to mas takhle, tak jsi jasna :grinning:
Terkytko bajecne fotky, vam uplne zavidim jak cestujete. Ja bych taky nekam jela, ale L. ma ted nejak moc prace :frowning2:
10. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
Bré ranko,
ty voe už to tu zase začíná s těma testama. Tady si od toho jeden neodpočine. :dizzy_face:
Tetes, no jestli on nezačíná míž Míša vzpurt. . . :astonished:
No naše mládě se nenechalo oblbnout a po čtvrté hodině jsem rezignovala a šla krmit, no pak chvilku pořvával ale docela rychle pokračoval ve spánku. Takže teď fackuju domácnost když zítra nebudu moc doma. Musím vymyslet nějaké jídlo na dva dny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
bré ránko holky

tak jsem vás proletětla jedním okem, tak jestli tady byl někdo celý vík, tak moooc prosím o důležitý souhrn
chytla jsem jen, že tetes je super matka, což jako dávno víme, že ano :wink:

dnes jsme měli fotit pupek, ale nestihli jsme, tak ve středu :wink:

jinak u dr. jak už psala Janča v pátek, překvapilo mě, že to nebral vůbec na lehkou váhu...já vešla do ordinace a hned jsem se mu omlouvala, že ho tam v pátek otravuju, tak on hned, že to není žádné otravování, tak jsem mu pak popsala co mi je, tak mi říkal, že jsem měla přijít hned ráno, když se mi něco nezdálo, mohli mi vzít krev....tak mě trochu vylekal, já myslela, že to prostě nic není, že jen hysterčím...tak mě prohlídl, pak mi udělal UTZ, Guče v pořádku, jen je prostě hodně živé...pak se mě ptal co dělám za práci, tak jsem mu odpověděla, načež mi řekl, že musím být aspon týden doma, že to chce víc klidu a že to nevadí, že nemám žádné stresy, ale to dlouhé sezení a tak tomu prostě neprospívá, napsal mi pak magnesko (mám brát 3x denně 2 tbl, což mi příjde šílená dávka, tak beru jen dvě tbl denně), za týden jdu ke svojí dr. tak se s ní mám pak domluvit, jestli mě nechá doma už dokonce....
pak jsem šla k sestře, která mi měla vypsat tu PN, tak jsem jí řekla, že si to o víku rozmyslím, že zkusím víc ležet a kdyžtak se pro to v pondělí stavím

no tak samo jsem tam nebyla, četla jsem si včera nějaké ty chytré knížky o těhu a tam bylo napsané, že od 21 týdne můžou být silné bolesti zad, takže jedu přesně podle tabulek...záda mě bolí furt, i břicho mě bolí víc, ale už nemám tak debilní divný pocit jako v pátek (já měla ještě ve čt i pá ráno náběh na zvracení, tak možná proto mě to i tak vylekalo)

no takže, hlavně, že je s mimi vše ok a já už to nějak doklepu, pG se o mě vzorně stará, sice mi nepříjde, že bych ležela víc než předtím, ale já to prostě neumím, to by mě museli zavřít do nemocnice :unamused:

jo a včera už cítil pG Guče jak kope, dokonce 2x :dizzy_face:
10. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Gucci co tady delas, ty si fakt koledujes!!! Jo neumis odpocivat, hele kocko vis, ze ti nepreju nic spatneho, ale abys neskoncila v nemocnici jako Pajda s kontrakcema. Tohle tvrdnuti bricha fakt neni legrace!
Jsem myslela, ze te pG srovna do late a do prace te nepusti...
Gratuluju pG ke kopaneckum :wink:
10. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj Gučíku.
Teda měla by si se šetřit a opravdu být doma. Nejde o to doma jen a jen ležet, ale odpočívat. A věř, že by si měla doma co dělat, ale jde o to to během dne prokládat a chvíli sedět, pak ležet a pak se jít projít. To sezení není opravdu nic moc, prcek je větší a ty ho tam takhle mačkáš..
Paráda, že pG už cítil prťouska jak kope :dizzy_face: .
10. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
no mě právě břicho netvrdne, dr. říkal, že je měkké, děložní hrdlo zavřené, takže vše ok, jen prostě když už jsem tam byla, tak mi napsal PN (si tak jako myslím), gor když si přečetl v papírech, že jsme po IVF
a my ted máme tolik zařizování, že bych stejně doma nebyla
jen jsem si prostě myslela, že ten pohodový druhý trimestr bude trvat dýl, než 3 týdny pohody, co jsem ted měla :grinning: ... zkusím se poptat na nějaké těhu masáže, páč ty záda a kostrč, to je děs
10. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky, my byli zase celý víkend pryč. To léto je fakt super! :slight_smile: M. už vůbec nemá průjem (snad to nezakřiknu) a strašně jí - včera snědla 2/3 skleničky mrkve a pak se poblinkala. :sweat_smile: Nesmím jí tolik dávat.
Tetes, vše nejlepší zvířátků k měsíčninám! :dizzy_face:
Puzzi, už se vám Chorvatsko krátí, co?! A to jsem si říkala, když jste vyráželi, jaká je to doba!
Kvůli pláči s panelákem problém nemám, je mi srdečně jedno, co si sousedi myslí... (I když je fakt, že M. moc nebrečí.) Mě to sere ze 100 jinej důvodů. :wink:
Kay, Tek, doufám, že už jsou dětičky na tom líp.
Tek, já baštila ricinus furt bez přestávky do min. měsíce - teď už jsem vysadila, prot. mám mlíka nějak hodně.
Puzzi, týýý jo, nekecej?! Už to zase začíná! :wink: Já teda měla příznaky taky 0!
Teda, Gucci, Ty jsi fakt nepoučitelná! Tak snad už to bude dobrý!
Omlouvám se, víc reagovat nestíhám.
10. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Gucci no je to na tobe. Masaze urco delaj, i v tom Studiu pro zeny, kam chodim cvicit...
10. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
jo a psala mi Lenka (L26), byla v sobotu na UTZ a výsledky: sliznice 10,2 a foliku 16 od 11-16 mm, dnes další UTZ a ve středu to vypadá na OPU, všechny vás zdraví :wink:
10. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
mě nejde ani tak o práci, že nemám za sebe ještě zástup, šéf mi v pátek sám říkal, at zůstanu doma, jestli bude třeba, že se to nějak udělá...jen já na to prostě nejsem typ, tak se tady sem tam vyvalím na gauč přes den a bude to ok
10. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
Gucci ja se taky cely den nevalim, ale kdyz se necitim, tak si jdu na chvili lehnout. Natahnu to bricho, prodycham a je to lepsi... Proste je to o moznosti...
Jojo o Leni vime, psala to tu Puzzi tusim :wink:
10. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
jani: já vím, jenže mě ty záda a kostrč ted bolí furt, takže je to stejně jedno...jestli bude ve středu na velkém UTZ vše ok, tak to neřeším, max se pak poradím s dr. co s těmi zády
10. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
No dobre, ty musis vedet, co je pro tebe nejlepsi :wink:
10. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
jj, já jen nechci, abyste si o mě myslely, že jsem nějaká blbka, co riskuje zdraví mimi kvůli práci....kdyby v pátek nebylo něco v pořádku, tak se na nic neohlížím a jsem doma, ale s mimi je vše ok, je zdravé, živé až moc, takže evidentně mu můj styl života nevadí :wink:
10. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
Gucci to si urcite myslet nebudu, jen mam o tebe strach...
10. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Gucci, koukej na sebe být opatrnější, nebo ti přijedu dát na zadek.
10. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
jo a už jsem přibrala 5kg :wink:
a díky moc, že na mě myslíte
10. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
hoj devcata
tak dnesni noc podstatne lepsi ..kojeni si vydupal jen ve 4 a pak uz normalka v sedm...a jeste jsme chrneli do deviti..asi na tom spanku ani neprispelo zmena prostredi ..me se tam v noci tay blbe dejcha
jo a nepovyrostl ale fakt asi jen ztloustl
no takze zitra vysledky jsem zvedava
tet ja toho komunistu jim jen jednou denne 5 kuli ...a mocc dekuju za kapky ale nechci votravovat musej se prevazet v chladu a koukala jsem na ty plinky tam akorat dam navic v podstate za postovny tak na to sejrim..a je jistota ze mi je privezou OK....a jeste mozna vemu jedny pliny :slight_smile:))
gucci ty jsi stejnej nezmar jako ja..ale me kdyz vystrasili kontrakce tak jsem lezela asi 4dny :slight_smile:))
jee mel ty jsi hodna ty delas jidlo i k nam :grinning: :grinning: :grinning: ne delam si prcu zajdem si kdyztak na dlabos :slight_smile:)
evco takze uz ok ...ja si myslim ze olik zadnyho viraka nema ..ale majda uz by nemela bejt infekcni vid? a je super jakasne basti..hele neprezirej ji :slight_smile:))
10. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.