• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj kočeny,
takže žádnej spurt, jenom chovat a být přitulenej u mamky nebo u taťky o nic víc nešlo. :slight_smile:
Ono jim teda to horko taky nepřidá.
Jo,ale trhli jsme rekord, ve tři ráno byl malej nakojenej za 4 minuty!!!
Jinak docela dobré ráno, já vstala v půl deváté,dala sprchu,čaj a pohodičku, teď jsem nakrmila Kačku a za chvilku by se měl vzbudit mladý pán. A razíme zase ven.
Tek:a odkud ty kapky kupuješ a jaké pleny? Mi asi něco úplně uniklo.
Gucci:musíš vědět ty co děláš. Je fajn, že je všechno v pořádku.
10. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
www.rajplinek.cz
kupuje je tam mel.....
ty jo takto jste meli fakt pohodicku v noci a kolik si vycucne za ty 4min?
10. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
joooo a to jsem vam ani nenapsala..vcera se na posteli olik vysvihl na brisko ...dvakrat pri cesani vlasku z boku...pak to teda uneudelal ale dobrej start si myslim...a na brichu je desne nastvanej ze neumi popolezt a jen se toci jak camrda :slight_smile:))
10. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Tek Olík je prostě šikulka, už se na něj těším až ho uvidím. Snad se teda nesplní předpověď do slova a do písmene a nebude chcát jak z konve. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
ma jo? a to je dneska tak asne kurna ...to by me teda nakrklo kurna
10. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Tetesko tak to je krasa, jeste ze deticky tak spolupracuji :wink:
Tek no bohuzel zitra ma prset :frowning2: Ale snad to nebude tak spatne...
A Olik je proste zlaticko sikovne :wink:
10. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
holky oni to zase změnili a zítra má být slunečno a teplo :wink:
10. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Fakt? Rano rikali, ze ziotra bude prset :slight_smile: No nechame se asi prekvapit :wink:
10. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Tek, to jsem ráda, že je O. líp! M. už 100% infekční není, neboj! Na středu se moc těším!
V Ráji plínek taky kupuju pleny. :wink:
Teda, Olík je šikula! Myslím, že poleze dřív než M. :sweat_smile:
Tetes, no vidíš, jak to krásně jde. :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
no ted kukám na net a je tam slunko a 25 stupnů
tek: Olík je fakt šikula :wink:

ted mi volal pG, že mu volali z Dětského ráje, kde máme objednaný kočár a prej:
Dobrý den, máte tady ty adaptéry na autosedačku na kočár, tak si je můžete vyzvednout...ale ted koukám, že tady toho máte víc co, tak to si asi vezmete pak najednou, že?
:grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
ahoj holky,

tak my už noc taky dobrá.. kojení v sedm, a pak až o půl paté.. :slight_smile: ale vyspaná nejsem, bo jsme musela čekat na dodávku která dovezla věci z festu a přijeli pozdě.. a ještě zazvonili pro jistotu že.. :angry:
puzzi, no ten krk mě asi bolí spíš z únavy, já to tak mívala v práci, když jsem byla fakt vyčerpaná.. ono se to nehorší a je to prostě jen takový citlivý.. tak až přijede M. se to snad zlepší.. z horka mívám spíš sra.ku :grinning:

gucci, prosí,m Tě dávej na sebe pozor a na prácis evykvákni.. jak píše steffi, jde o to, že doma si můžeš lehnout kdy chceš, ikdyž nemusíš.. a to sezení je fakt blbý.. i bez stresu..

evi, teda 2/3 skleničky, tak jí fakt chutná.. asi musíš Majdě dávat míň, a třeba pak za chvilku zase trochu ne? nebo to třeba byla jen reakce želudku na neznámé :slight_smile: hlavně že je už zdravá..

tek no super, že nocbyla ok.. a nemusí přece vyrůst, ale když přibral, tak je to taky perfekt.. dYť jsi říkala, že doky Tě strašila že přibral málo ne? ohňostroj nebrat :grinning: :angry:

milum, no teda, to musíte dávat bachas těma hadama.. brácha je má taky.. já bych do toho nikdy nešla, teď se mu narodilo 30 malých háďat :confounded:

omlouvám se, ostatní jsme zapomněla, všechny ale moc zdravím a jdu za S., která s etam vrtí už 10 min v posteli :grinning:
10. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Gucci tak to byla rychlost :wink:
Ahoj Evi, tak co Majda a prikrmy? Chutna?
10. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Kay, tak to jsem ráda, že už je to lepší!
Takže je po festu, jo?! Hurrááá! :wink:
Steffi, jj, chutná až moc! :sweat_smile:

Přidala jsem fotky. Je tam i speciální s vlkem pro Tek a Kay. :wink:
10. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Evčo, Madlenka má nějaký přemýšlivý výraz. :wink: A bazének se asi líbil viď?
10. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Evi tak to je dobre, ze Majde prikrmy chutnaj. Jen at papka princezna :wink:
Fotky super, ma krasny kukadla :wink:
10. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
kujem evco ....se tesim na majdu jak je velka a na ladunku
a zitra na lukyho jsem na nej zvedava jedes jen s manducou?
mel co mu oblikas kdyz je vedro aby se nespalil?
jee kay takze hotovo finito? konecne budes mit klid?? a co jinak dela M. za praci muze bejt ted castejc doma?
aha milu tak to je prcik malinkatej..pockej a vy mate terarka na podlaze bo jak????
10. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
Mel, líbil, ale ze začátku se bála a byla taková zaražená.
Ještě k tomu strachu - v sobotu jsme se u známých šli podívat na králíčky a M. se jich strašně bála. :sweat_smile:
Steffi, no, musím ji trochu krotit, prot. se včera přežrala a pak blinkala.
Díky!
10. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
evcoooo juuuuu a majda uz sedi ?
vlk je krasnej ale madlenka hezci a juu vy mate taky pana kocicaka :slight_smile:))
10. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
a taky se samozrejme moooc tesim na malyho kubikaaaa v brisku :slight_smile:))
10. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Tek, dávám mu normálně bodýčko, namažu 50tkou a chráním před přímým slunkem.
10. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
evi: krásný fotky :dizzy_face: a vlk boží

já jsem si ted na 10 minut lehla na gauč (mám ho tady v kanclu) a Guče se mi začlo kutálet v břiše, kopalo jak o život, prostě ho to nebaví, když ležím :grinning:
10. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Evi jeee chuderka mala. Ale az vychytate mnozstvi, tak to bude super :wink:
Tek taky se tesime :wink:
10. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Gucci to je normalni, Kubika taky vic bavi, kdyz chodim a houpu ho :grinning:
10. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
jani. vidíš a pak máme odpočívat :grinning:
10. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Gucci jenze me posledni tyden kope K. i kdyz sedim a chodit cely dny neminim :wink:
10. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
jj když sedím, tak mě taky kope, akorát při chůzi jsem ho myslím ještě necítila, nebo si to neuvědomuju
10. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Ja ho pri chuzi taky necitim, ale kdyz treba stojim ve fronte u kasy, tak me obcas kopne :wink:
10. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Čau holky, P. už je na letišti, naši dorazí tak asi ve 4, tak snad to s H. půjde. Ráno už jsem se s ním vynervila na procházce, kolemjdoucí se docela chechtaj těm jeho mostům a výkřikům, já z toho rostu, páč jednou za 30 sekund zastavuju, rovnám ho do sedu, nabízím co nejlákavější hračky, křupky, prostě hrůza ty procházky! Ale nevzdávám to, trénuju ho, třeba si jednou někdy zvykne.
Jo a teď jsem začala špinit, takže odvolávám poplach testy, děkuju všem za názory, ale cyklus 40 dní to jistí :sweat_smile: No ale dobrý, MS si počkala, až P. odjede :sweat_smile: Myslela jsem, že budu trochu zklamaná, ale díkybohu nejsem, se až divim. Vy jste všechny měly příznaky nula, jo? A nemyslíte tak první tři dny po testu, pak vás tu půlka blila atd. :sweat_smile: I když u tetes si trochu pamatuju, že jí blbě nebylo.
Tetes, takže dvojky fakt řádí ne ve smyslu, že jsou veselý a hravý, tak aspoň jestli neřvou oba najednou :sweat_smile: Jinak Honzík min. první tři měsíce v kočáru anděl, vyjeli jsme se vrat a už zavíral oči, vzbudil se po dojetí domů do 10 minut, jojo, kde jsou ty časy.
Čaj bych nedávala takhle miminům, i u UM mají to mlíko často a dost. Sice je léto a horko, tak to nevim, H. byl malej v zimě, no, asi čaj zatím neřeš, i Kačku přece často kojíš.
Gucci, moc tě nechápu, mně kdyby doporučili týden PN, tak bych si dala týden PN, zvlášt takhle v létě. No a třeba by se ti ulevilo, šla bys pak do práce, by se vidělo, ale týden doma by tě teda nezabil :sweat_smile: Gučátko ok je super, ale musíš být i ty, páč aby okové gučátko mohlo být ještě u tebe v bříšku :sweat_smile: No uznávám, že jak to píšeš, že žádnej hazardér asi nejsi, já jen že být já tebou, tak si užiju týden volna v létě a trochu klídek.
Evi, super úspěchy s jídlem, hm, mrkvové blitky to je žůžo :sweat_smile: 2/3 malé skleničky mi nepřijde přežírání :sweat_smile: Potom už nedokojuješ? Super fotky z bazénku a od jídla :slight_smile: Nj, už jsou 4 týdny v Chor. za námi a ještě tři, takže úplně krátí zatím ne, ale začíná... :slight_smile:
Tek, hurá, že by Oliho spurt skončil? Oli je šikula, už se točí na břiše? Se těším na podzim, až se uvidíme :wink:
10. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Tek, to víš, že se sama neposadí, ale občas mi nic jiného nezbývá... :sweat_smile:
Máme, ale M. si s ním moc nehraje.
Ty máš nějaký srazový týden, co?! :wink:
Děkujeme všem za chválu! :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Puzzi, to jsi dobrá, že takhle vytrváš, já už bych to asi vzdala. :sweat_smile:
Mně bylo blbě tak od 6tt, do tý doby nic.
Já pak ještě dokojuju - jinak by sežrala tak 2 skleničky.
Jo, Tetes, to jsem zapomněla - čaj bych taky nedávala, max. převařenou vodu.
10. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.