• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahojky :slight_smile: .
Tak nejdřív spucunk Guci! Co tady děláš???
Jinak můžete prosím někdo udělat souhrn za víkend? Trošku jsem vás proletěla, ale jen trošku :sweat_smile: . My jsme celý víkend malovali a odpoledne jsme byli u babi. Jinak už máme skoro hotovo :dizzy_face: . Vymalováno už je, už chybí jen pár drobností jako sluníčko, ptáčci, motýlci. Pak uklidit, umýt okna, dveře, složit postýlky a až kamarád přiveze dřevo, tak dodělat skříň a přebalovák. Takže za 14 dní by možná mohlo být hotovo :slight_smile: .
Jo Tetesce moc gratuluju, jak to krásně zvládla s mrňaty a k měsíčnímu výročí :dizzy_face: . Jsi šikula!!
Puzzi- co to vidím? 39 dní? :astonished: :sweat_smile: Zklamu Tě, ale já 100% nevěřila, že těhu jsem. Test jsem dělala jen proto, že jsem měla nasadit ty šílené léky na imunitu. Příznaky přišly až kolem 7tt.
Dneska jsem měla šílený sen. Zdálo se mi, že se dvojky teď narodily a já se hned ptala, jestli jsou v pořádku a sestra mi řekla, že jak si můžu myslet, že jsou v pořádku, když váží 500 a 600g :cry: . Byl to strašný sen, vzbudila jsem se úplně vyklepaná a zpocená :cry: .
10. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Evi, no tak to blinkání bylo třeba i po tom kojení, že se po tý mrkvi přepila. Tak do tří týdnů od začátku příkrmů můžeš klidně dvě ty malý skleničky a pak už bez kojení, myslim, že to je pak plná dávka - ta velká sklenička.
Vzdala ty vycházky? Nojo, ale co s ním furt doma, žejo, co s ním, když už ho neba hraní, to zas lepší pruda v kočáru, než abych ho nosila.
10. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Evi, Madlenka je krásná, ta má tak krásně modrý kukadla :dizzy_face: .
Tek, my máme jedno velký terárium. Dole jsou hadi a nahoře jsme měli ty agamy. Prostě 2v1 :sweat_smile: .
Puzzi, tak to tě teda MS mrška jedna napínala dlouho, ale neva, stejně jste si řekli, že snažení ofiko až od září, tak tohle byla zkouška :grinning: :wink: .
Gucci ty jsi teda ale zlobivá moje žena :sweat_smile: , hele doufám, že se na tom gauči v kanclu válíš často a ne jen jednou za den :wink: .
Kay, my mladý nemáme a ani neplánujeme a na hady dáváme pozor, ale tentokrát to H. nějak ujelo..nebo spíš byl línej psy zavřít do ložnice :angry: . Prostě chlap...
Jééé a vy máte zítra sraz...to je škoda, že jste ho neudělali až za měsíc, to bych si vzala klidě i dovču.. :frowning2:
10. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
puzzi: já měla příznaky od začátku :wink:
Mili: co Monták a jeho kousanec na čumáčku?
10. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Ty jo já příznaky ani nevím, asi tak od 6tt pálení žáhy do 40tt. S nějakou minimální přestávkou kolem 15tt. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Pajdi, už špinim teď asi hodinu, tak z toho nic nebude. :sweat_smile:
O víkendu jsme řešily nespaní dětí a spurty, kayina stelinka měla brečivej den, Oli asi spurt, tak jsme si tu navzájem vylejvaly srdce a tak. Jinak moc nevim, o Gucci víš, co jinak? Jo a meggie chlastala vylitý pivo a přiožrala se. :grinning:
10. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Mili: tjo já na vás asi pošlu psí sociálku :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Mílo neboj, určo bude i další sraz. :wink: Tohle není první ani poslední sraz v tomhle roce. :dizzy_face:
10. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Puzzi, já to znám - nejhorší je, když nemám žádný program a celý den jsme jen doma, max. procházka. :unamused:
10. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
jo jo se tesim aspon nebudu sedet doma a unavim olika....:slight_smile:))
no jasny ale vypada ze je uz teda dost profik :slight_smile:)))
10. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
kurna ja sem pomala jako jednorucka
juuu puzzi tak uz je tu ms? no skoda ale aspon vam to vyjde na doma
no nebudu nic zakrikavat :_))) ale doufam ze jo
tak a jdu docitat zbytek me prudite
10. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
no teda pajdi jste sikulove to musim rict.......se tesim az to fotnes a co babicka lepsi
ahaaaa milu ..tak to by mel H. dostat taky po cuni :slight_smile:)))
milu a neboj tohle neni posledni sraz ...a ja se tesim az budes tehu
no ja dneska prave doma sama ..ale mam tolik prace ze teda nevim jak to stihnu holky se budou muset smirit pouze s vyluxovanim myti podlahy asi nedam :slight_smile:))
jo a u honzika asi fakt lepsi kocar nez noseni ....pac to by prijela puzzi s rukama na podlaze :slight_smile:) by jsme tu opicku ani nepoznaly :slight_smile:))
10. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Teda Mili- vy jste Meggie normálně vožrali? :grinning: :grinning: No styď se :grinning: .
Puzzi- aha, tak nic, od září začnete na ostro :wink: .
Teri- babi snad trošinku zase líp. No pokroky půjdou vidět, až ten hematom trochu zmizí. Dokud tam je, tak se nic moc neděje. Musí ležet, nesmí se posazovat a řeč zatím taky nic moc. Dr. říkal, že to tak ještě asi potrvá 4-8 týdnů :unamused:. Ale včera řekla aspoň žlutá a A,B, C,D. Hele jakmile bude celý pokojík hotový, tak to vyfotím. 14 dní už vydržíte. :wink:
A co Olík a srajda? Co ten výtěr, jak to dopadlo?
Jo a oGTT negativní- můžeme prý mlsat dle libosti :dizzy_face: .
10. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Pajdi, gratuluju k výsledkům oGTT.
Tek, my ti nebudeme koukat po tom jak máš vygruntováno!! Jedeme za Olíkem a za Tebou, ne za pořádkem!!!
10. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Pajdi tak gratuluji k oGTT a mlsejte a mlsejte. Sen hnus tfuj, vůbec na něj nemysli, pže všechno dopadne dobře :slight_smile: . Babi se určitě taky zlepší, jen to chce čas.. :slight_smile: .
Gucci a Pajdi, nestydím se...ona sama :grinning:. Já nevím co to do ní vjelo, ale ta se mohla po tom pivu umlátit :grinning: .
Monty teda taky ochutnal,kouknul na nás a vypadalo to jako a co si jako myslíte...to jako nejni žádnej šlágr :grinning: .
Jinak čumák má dobrej a už zase o ničem neví.
10. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
pajdi jeste nemame vysledky az zitra drzte palce at to neni nic hrozneho ...budu volat okolo desate
a srajde furt je takze nevim mnoooo
super ze muzes papat sladke ja mam an neco desnou chut ale vubec nic tu neni chjooooo
no sen blby ..a mela taky par takovejch
jo mel aleaby jste se nepoblily mezi dverma....vy jste takovy cistotny a ja taky takovej brajgl :slight_smile:))
jo a hele nechcete teda s vyrazenim pockat po vysledcich ...ja bych fakt nerada kdyby to od olika luky chytnul..popripade se muzu doky zeptat zda je to nakazlive
10. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Mili- ono se říká, že psi mají rádi pivo, takže Meggie to asi jenom dokazuje :sweat_smile: .
Nic jdu dokuchtit obídek, mám hlad jako vlk.
10. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Pajdi: gratulace k výsledkům :wink:
10. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
ty voe jako kde ste vseci malej chrni a ja nemuzu luxovat se bojim ze ho vzbudim a tady nikdo
10. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
no tak aspon mam 11000prispevek jupiiii
Tek ty jsi padlá na hlavu ne? Já teda a extrémní čistota to nejde dohromady. :sweat_smile:
Nějaké nové fotky, hlavně z neděle s dědečkem http://holubacek.galerie.cz/3568672-3-mesic (jsem zjistila, že s dědečkem Luky fotky nemá).
sakra mel me predbehla potvora jedna :slight_smile:))
ty voe dyt furt smejcis :slight_smile:)) ja tady mam krasnou vrstvu prachu kterou budu muset kvuli vam narusit :slight_smile:))
10. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tek, já toho tady mám - nejen vstvu prachu - neumytý nádobí, měla bych uvařit. . . A nechce se mííííí............ A to není smejčení co provádím, to je jen taková běžná údržba, aby to tady bylo jen jako u polovičních cikánů. :grinning:
10. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
no tak ja neprovadim an beznou udrzbu a asi chcipnu hlady pokud M. neprijde brzo dom..jsem taky lina jit nakoupit ....hlavne zase nechci jist nic po cem by ho mohlo bolet brisko
10. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Tek prosim te neblbni, na uklid kasli a pekne odpocivej, kdyz Oli chrni...
Pajdi gratulce k dobrym vysledkum oGTT. Ja jdu ve ctvrtek, tak doufam, ze taky bude vse OK, jelikoz ja ted zeru sladke jak zjednana, takze kdyby mi ho zakazali, tak asi umru :-/
Joo a Pajdi a dneska mi takyt prisel svetrik, jupiii. Uz se pere :wink:
Tak to ja dneska mela moooc dobry obidek, cockovou polivku a jahlovou kasi s broskvickama :slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Mel koukam, ze deda spal s malym :wink:
10. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
Pajdi, super, že jsou výsledky OGTT dobrý! :slight_smile:
Mel, hezký fotky - obzvlášť vtipná je ta zblízka! :wink:
10. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Mel- super fotečky :dizzy_face: . Vidím, že se Lukynkovi špendlík líbí, to je dobře :slight_smile: .
Hele se smejčením to je teď u nás silně na štíru. Uklízíme jednou týdně v neděli- tzn. utření prachu, luxování, vytírání, koupelna, záchod. Přes týden jen vždycky večer naházíme věci do myčky a utřeme stoly. Kdysi jsem všechno dělala co druhý den, ale teď jak nesmím, tak na to nějak dlabeme. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A s dětmi to bude asi ještě horší :sweat_smile: .
10. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
jéé mel ta fotka na první straně ta poslední, ta z blízka je boží :grinning:
10. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.