• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani- neboj určo bude vše ok. Já taky pořád dlabu sladké jako o život a je to ok :wink: . Co svetřík- líbí? Jakou máš vlastně barvu- černou?
Jo a děkuji mooooc za recept na bábovku- byla božííííí!!!! Normálně nám bábovka vystačí na 4 snídaně a dneska po 2. snídani je fuč :sweat_smile: . H. se oblizoval až za ušima! Jen je krapet drahá, přece jenom celá čokoška, ořechy a půlka hery, ale občas ji budu dělat. H. už se dneska ptal, kdy zase bude.
10. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Pajdi uklizet obden, tak na to bych se mohla. Ja uklizim prach, zachod atd. jednou za 14 dni a neminim frekvenci uklidu menit :slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Pajdi nene mam bily, cerny jsem si koupila na aukru od jedne holciny, takze ted mam jeden bily a jeden cerny :wink:
Nemas zac, ja tu babovku taky miluju a L. taky. Je trochu drzsi, ale zas to neni tak strasny. Ja ji pecu tak jednou za mesic :wink: Priste ji zkusim s mandlema jako Teteska :slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Tož holky, normálka mě nese*te s tou bábovkou :grinning: a Jani šup recept do IP a já jí snad taky upeču :grinning: :sweat_smile: .
10. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
mas ji tam :wink:
10. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jani- já mám taky bílý, jen mi trošku vadí, že nejde nosit rozvázaný, to tak divně visí. To mi nedošlo, když jsem ho objednávala. Já už ho mám vypraný a krásně voňavý, ale ještě ho musím trochu přežehlit. Ta krajka je nějaká pomačkaná.
O těch mandlích jsem taky uvažovala, když jsem brala v Kaufu ořechy. Takže příště to taky zkusím :wink: . A frekvence upečení jednou za měsíc jsem taky říkala H. Trochu se šklebil, že až za měsíc :grinning: .
10. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Já normálně dělám takovou tu olejovou rychlovku s kakaem, ale nedá se s ní srovnat. Tahle je fakt bezvadná!
10. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Pajdi ja ten cerny nosim i rozvazany. z toho pasku udelam maslicky a jdu :wink: Jojo ta krajka se musi trochu prezehlit, jinak se krouti...
Hmm ja olejovou babovku nemusim, tahle je proste lepsi :slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
tjo já nepekla ani nepamatuju
naposledy jsem dělala tiramisu :sunglasses:
10. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
To teda je- bez debaty 100% lepší :wink: .
10. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Hlavne tahle zustane vlacna, ta olejova mi prijde ze rychle vyschne a dusi :wink:
10. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Gucci tak v novem bytecku zacnes pect, to se rozumi :wink:
Ja pecu moc rada a hlavne jsme zvykli snidat sladke. A kdyz si vezmu kolik dneska stoji kolacky nebo koblihy, tak tohle vyjde levneji a je to domaci :wink:
10. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
jj v novém budu péct, mě to taky baví
a takové sladké raňajky s kakajtem...mnam mnam
10. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Gucci jojo neni nad buchticku na snidani :wink:
10. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
presne tahle taje jakoby furt mokra a to miluju ..jen to me tululum to ocenilo az druhy den ....ja hned..jo vite co me jeste dost sejri na kojo ..ze si tu babovku nemuzu dat horkou mnaaam :slight_smile:)))
10. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Hele Guci- Ty máš recept na tiramisu? Pošleš prosím? To bych si teď dala.
Jani- jj, my taky snídáme nejraději sladké, takže taky peču co tři dny :wink: . Já mám na bábovku takovou špešl formu, ve které nevyschne ani po třech dnech. Takže to je celkem dobrý.
10. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Pajdi: já mám ten recept doma, tak jestli nezapomenu, tak donesu
10. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Guci- děkuji :wink: .
Nic já jdu chrupkat a pak jedeme za babi, takže zase budu asi až zítra. Tak moc nekecejte, ať to stihnu ráno dočíst :wink: . papa
10. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
Tek ale tak hlavne ze ocenil :wink:
Pajdi tak to je super, ze ti nevyschne...no u nas uz je to jedno, jinou babovku nez tuhle L. nechce :wink:
10. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Tu fotku zblízka dělal manža - prý kapr. :grinning:
Bábovku právě dožírám, guláš se vaří a míša řezy už jsou taky skoro hotový, jen aby vystydl korpus, pak na to hodím tvarohy a rozehřátou čokošku. A nechce se mi vařit těstoviny, tak bude guláš jen s chlebem, séééééjřím na to. :dizzy_face: :grinning:
10. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Holky, nevím proč se obtěžujeme s výběrem hraček pro Lukyho, když mu v poslední době stačí jedna jediná - vlastní ruka, furt ji má v puse. Ráno se snažil do ní narvat zároveň i tu druhou, pak zjistil, že se mu tam obě nevejdou. :grinning:
10. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Mel abys nebyla prekvapena a Luky tam jednou opravdu obe ruce nenarval :grinning:
10. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
evi:dík, no já nebudu asi zatím dávat ani vodu ani čaj, jenom mi to napadlo,když jsou ty horka,jestli si ty miminka vystačí s mlíkem....
Pajdi:bezva výsledky OGTT.
Jé,já se těším až se budeme moct s dvojkama taky s vámi srážet.
Jo, Evi moc hezký fotky. M. je hezká holka
:dizzy_face:
Ty voe, nebavte se tu o úklidu, páč už ani nevím co to je. Za to dokonale z blízka znám humus a bordel!
Jé, dětičky chvilku spí, tak se můžu v klidu najíst i když stejně chodím Kachně nahazovat dudlíka,ona je úplně blbé miminko :dizzy_face: , vyflusne si ho vedle pusy a pak se ho snaží lovit div by si nevyvrátila krk... :sweat_smile:
Mel, hezký fotky. L. je takovej roztomilouš.
Ježiši kriste, Pajda napíše jako vrchol bordelářství,že něco dělají 1x týdne a pro mě je to vrchol čistoty a pořádku. No, takže k nám vás holky nikdy nepozvu, to se moc omlouvám. Prostě bude zahrada.
Mel: ve vší úctě,ty jsi fakt magor :grinning: :grinning: tvůj příspěvek, guláš se vaří, míša řezy jsou hotový.....a furt o sobě budeš říkat jak jsi líná a že doma nic neděláš. By mi z tebe jeblo a hambou bych se propadla jak jsi akční. Se schválně přiznej, jestlipak už jsi doma myla okna a měnila záclony????
Jo, ta bábovkajda je super, včera jsem dělala olejovku,ale ta od Janči je lepší. Máma má na chalupě velikánskej ořech, takže si od ní vyžádám ořechy z mrazáku a můžu jí péct pořád,myslím že nejdražší jsou na tom ty ořechy....
10. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
Tetes, já se k úklidu taky radši nevyjadřovala... :sweat_smile: Kdybych se někdy dokopala uklidit každej tejden celej byt, tak to budu oslavovat. :wink:
K pečení už vůbec nemám co říct...
Tak zatím pa, jdu se nechat nakadeřit. :slight_smile:
10. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
holky já mizím
zítra budu až kolem o, jdeme na prohlídku toho bytu, tak držte palce
fáááááááááááááááááááá
10. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
Tetes, okna jsou v plánu, stejně jako dodělání druhého polštářku pro Pajdina dvojčátka. Jsem hnusnej lenivec. S takovouhle holky půjdou do školy a já to možná dodělám. :pensive:
10. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
Tet, před chvílí jsem to četla, bych té krávě udělala to samý. :angry:
10. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahojky,
jsem zpet z cvica, perfektne jsem se zase uvolnila, je to boziii...
To jsem rada, ze vam ta babovka chutna. Tetesko presne tak, my mame orechy v mrazaku, loni nam jich L. kolega dal 2 prepravky, takze ta babovka zas tak draha neni :wink:
Ja se z tebe po..prej uplne blbe miminko :grinning: ona ti to jednou vrati :grinning:
Clanek radeji ani nebudu cist, bych se nastvala :angry:
At uz prsi, to dusno je strasne :frowning2:
10. srp 2009 v 19:13  • Odpověz
tak snad zabral dna napoprve.....no uvidime jaka bude noc snad dobra jinak se zitra zblaznim
evino tak dej vedet jestli si myslis ze to najdes..ja myslim ze jo
jee jani to je super ze jsi si krasne zacvicila
tetes to je normalni pipina bych ji tam nechala dvakrat tak dlouho ...chudaci deti
10. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.