• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Lenka píše: Ve středu punkce v 7,30. Folíků 16 velikosti 20-22mm, sliznice 11,2 a i když má manžel dobrý spermio, tak přeci jen dali ICSI, protože prý jak měli 4x neúspěšné IUI tak může mít tvrdší obal vajíčka. Zdraví všechny
10. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
ty jo tak to je super to jich ma hodne to je parada :slight_smile:) jsem zvedava kolik se jich oplodni ..a je dobre ze si nechali dat ICSI..bylo by blby kdyby jim to na tom zkolabovalo
10. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Je tak to je pekny vysledek u Lenky a dali nakonec ICSI, to je super, tak to musi klapnout a urco budou i mrazacci...
Tak se trochu ochladilo, z deste nic moc, tak snad nebude lejt zitra, at muzeme vyrazit u Tek i ven :wink:
10. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Tak už jsou tu naši, dorazili odpo v půl čtvrtý, s Honzíkem jsem to zmákla celkem v dobrý náladě. Pak jsme jeli hned s našima člunem k bazénu, Honzík jim ukázal řádění, pak vytuhnul po 5 hodinách vzhůru, my si dali něco v bufáči, pohoda.
Pajdi, super že cukr ok!
kdože tady uklízí obden? my občas obtýden :sweat_smile:
tetes, neboj, za půl roku si Kačenka naučí dudlík vracet, už jen půl roku :sweat_smile: Ale je sranda, jak už mimina tuší, na jaký straně ho maj a otáčej se k němu :slight_smile:
Jo a taky nechápu, jak Mel zvládá s Lukym Míša řezy a guláš, to já dělám večer, když H. spí a teda peču tak jednou měsíčně max., jinak na to večer už nemám.
lenka super počet vajíček!
10. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Puzz, zvládám to v okamžiku, kdy dítko hodí dopolední spánek a nebo si na hrací dece "jen" stěžuje. To pak pravidelně odcházím od rozdělené práce, mlátím do hraček, nahazuji dudlíka - takže věc na 10 minut trvá 20minut i déle. :grinning:
10. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Mel, aha, no já při dopo spánku honem letím sem na modrého koně :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
tak jsme se dneska byli podívat na neteř Karolínku u Apolináře, je moc roztomilá, akorát celou dobu tvrdě spala, má už trochu vyšší žloutenku, šla se dneska v noci ozařovat, tak proto spala o to víc, ani jsme jí neviděli oči. Mariánka tam byla v Manduce, ale sestřenice ji evidentně ještě nezajímala :grinning:
M. si umí taky už občas vrátit dudlík :slight_smile:
Evčo: to je Majda dobrá, jak baští, M. lžičkou nepozře nic, dneska celou skleničku mrkve se 120 ml MM lahví, museli jsme udělat větší díru do dudlíku, aby to rychleji teklo a to si pochutnala. Pak teda ještě samozřejmě dokojit, takže na oběd dala celkem tak 300 ml.
Večer 200ml naředěné kaše taky lahví, ale aspoň, že jí něco jinýho než MM., je to pro mě i pohodlnější a nejsem tak ve stresu, jestli jí mlíko stačí.
Já jsem teda nepekla ani nepamatuju :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
Bré ranko,
mohlo to dítko taky vydržet chvilku dýl. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No stejnak ho budu muset nakrmit před devátou, aby jsme pak mohli vyrazit na výlet. Přemýšlím o táhnutí kočáru, protože je tak hnusný dusno, že bych s Lukym v Manduce mohla padnout. :pensive:
11. srp 2009 v 05:50  • Odpověz
Jo a všechno nejlepší Olíkovi k narozeninám. :sweat_smile:
11. srp 2009 v 06:08  • Odpověz
Teda k 4 měsíčninám, já dneska mám evidentně dobrej den, co asi zapomenu při balení věcí? :grinning:
11. srp 2009 v 06:09  • Odpověz
Ahoj holky.

Jani tak to je fajn, že sis tak pěkně protáhla tělo. Já bych se už taky měla odhodlat k Mojžíšce :sweat_smile: .
Tetes článek hnus..tu matku bych normálně zabila a bylo by.. :angry: .Kráva jedna :angry: .
Leni, tak to je paráda. Úrodička super, tak jen tak dál a za chvílu tu budeme mít další těhuli :slight_smile: .
Puzz,tobě neustále závidím to Chorvatsko :sweat_smile: .
K uklízení se nevyjadřuju, snažím se 1x týdně..ale ne vždy to vyjde. Ale včera jsme si koupili od Karcheru ten stroj na čištění koberců, čalounění i tvrdých ploch a samo i na normální vysávání, tak jsem na to zvědavá. V pátek ozkoušíme sedačku a o víku koberec. :sweat_smile:
Holky, užijte si parádně dnešní sraz a myslete na Mijunku jak trvdě dře v práci :grinning: .
Jo a Guccíku jak ti je ženo má jediná :slight_smile: .
Olí, taky vše nej ke 4.měsíčinám. :dizzy_face:
11. srp 2009 v 06:24  • Odpověz
Dobre ranko,
tak prset by nemelo, ale na slunicko taky dneska muzeme zapomenout, no nevadi :wink:
Puzzi parada, zes to krasne s H. zvladla sama, ted uz mas posilu ve vasich.
Milu tak at multi vysac pekne funguje :wink: A neboj, budeme na tebe myslet, jak valcis v praci :slight_smile:
No nic za hodku a pul musim vyrazit, nejak brzy na me :slight_smile:
11. srp 2009 v 07:36  • Odpověz
Jani, no já taky tak nějak musím vyrazit. A ke všemu předtím musím dát najíst tomu našemu zvířeti, připravit kočár. . . Přípravy jak na severní pól. :grinning: Ale už se děsně těším, Tek jsem viděla naposledy když bylo Lukymu přesně 6 týdnů.
11. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
Taaak ja pomalu vyrazim..
Jsem zvedava, jak nadsena prijde Gucci z noveho bytu :wink:
Kolem treti ahoooj...
11. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Tak já ještě 12 minut a razíme. Dřív nám nízkopodlažní nejede. :wink:
11. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Noooo joo vlastně, Gucci je dnes na prohlídce nového bydleníčka, tak to přijde určo nadšená :slight_smile: .
Holky užijte si to fajnově :slight_smile: .
11. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky- já chci taky ořechy :frowning2: . Včera mi volala kamarádka, co jsem za ni loni dělala zástup na neurolog. ambulanci, že by se ve středu stavila i s doktorkou a její 10 měsíční dcerkou. Takže jsem hned večer od babi fičela zase do Kaufu pro ořechy a dneska budu péct ještě jednu, ať je mám zítra čím pohostit. A v Kaufu ten malý balíček ořechů- 80 g stojí 19,-. Ale koupila jsem hned i na tu další mandle a ty vyšly levněji. :slight_smile: H. se jen oblizoval, protože jsem mu po té první řekla, že další bude až za měsíc a bude hned dneska :sweat_smile: . Akorát budu muset celý dnešek uklízet , před doktorkou si nechci lajznout ostudu, že tady mám binec. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tetesko- já tady z Tebe vždycky učůrávám- prý kachna je blbé miminko :grinning: :grinning:. Hele až já tady budu mít dvojky, tak taky nebudu uklízet a už asi vůbec ne péct. A to Ty stíháš v pohodě.
Guci- jak Ti je? šetříš se aspoň?
Leni- super úroda, jen tak dál :wink: !
Oli- vše nej :wink:.
Tak si to krásně užijte :dizzy_face: . Pěkně závidím!!
11. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Hm tak všechny jste pryč, tak já jdu na ten úklid :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Taky dobrá zábava, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nikde nikdo...
tak si užijte sraz, už abychom se mohli přidat :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
ahoj holky a kluci tak jdu kouknout co nového a okontrolovat vyše fotky jsem napnutá jako kšandy :grinning: a jak se jinak máte ????
11. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
ahoj ženýýýýýýýýýýýýýýý
musela jsem makat, z bytu jsme se vrátili kolem o
je to super krásný, je to tak krásný, že se k nám chodili čučat i ostatní lidi ze vchodu :grinning: :sunglasses:
musím sebekriticky uznat, že se nám to s manžou fakt povedlo :dizzy_face:
máme tam nějaké maličkosti, co musí opravit, jednu větší blbinu, vypadá to, že snad do měsíce bude 2 prohlídka, jestli je už vše ok a pak nám daj klíče, takže nakonec vypadá stěhování nejdřív na září, takže to v práci v klidu doklepu a pak budem zařizovat, už se moc těšíme

jinak mi tchýně říkala, že jí taky hrozně bolely záda a že budem mít určo kluka, páč jsem přibrala akorát na břiše a u holek se přibírá všude :grinning:, tak uvidíme zítra :wink:

užijte si dneska sraz :wink:
11. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
Čau holky, dnes se H. vzbudil v 5:50, naši s ním šli ven a v kočáru ještě usnul do devíti, tak nevim, že nemohl rovnou spát do devíti, že?
Milu, dneska je co? Úterý? Tak to zvládej v práci, pátek se blíží! :sweat_smile:
Holky, už neřešte to uklízení, blbý téma!
Gucci, bomba nadšení z bytu! Bože, takovýto břicho špičatý kluk atd. nesnáším :sweat_smile:, hovadina největší, jak by to asi to pohlaví mimina mohlo ovlivnit? :sweat_smile:
Pudly, jak se daří vám? Co Edi nového?
Kdo se sráží? Tek, Mel...?
11. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
puzzi: já na to taky nevěřím :grinning: , ale slyším to skoro pořád :grinning:
ahoj pudli

sráží se Tek, Mel, Janča...
11. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahooj ženo, tak to je paráda, že se vám byteček tak krásně povedl. No jsem zvědavá až pošleš nějaké fotky :slight_smile: .
Jinak to, že se pozná podle břicha pohlaví dítěte mi taky připadá jako blbost...
No ale na zítřek jsem teda napnutá jako kšandy :wink: .
Puzzi, týý jo pátek je až za dlouhoooooooooooooo :angry: :grinning: .
A jakpak se asi mají holky na srazíku?? Myslím, že tam plánovala jet i Evča.
11. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahoj Mili, tyratelko žvížat :grinning:
fotky ti můžu poslat hned :wink:
11. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jaká já su tyratelka žvížat plosím tě? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jak se starám o ně se ani nestarám o manžu :sweat_smile:.
Za fotky díky :wink: .
11. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
u nás je to mazec pořád bordel. Dneska jen co jsem dala Edi do postele, tak přijeli skládat střešní krytinu, tím jí vzbudili, tak, že protivná až na půdu a bylo po příjemné dvou hodince, ani kafe jsem si nestihla dát.
Jinak Edi teda ještě neleze, ale nemá k tomu daleko, dělá takovou vrtulku a točí se a točí do kola.A umí parádně říkat ne ne ne ne ne, to jí jde, jako by věděla o co jde. :grinning:
Koukla jsem na fotky tak teda holky a kluci rostou a bříška vám taky hezky rostou.
Tak srazík hoky užívejte určitě bude fajn.
11. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
myslíte že stojí za to si nechat udělat jídelníček na míru??? stojí to 1700 já totiž nemůžu zhubnout ani za nic. :sweat_smile: ještě tak 15 kg a byla bych na vísot spokojená.no stačilo by tak 10 když budu skromná. :grinning: a to ještě cvičím co druhej den.
11. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
pudly: jídelníček na míru určo ne :wink: , pošli mi maila, já ti pošlu jídelníček co mi dělala ve fitku ženská, určo to stačí
11. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
holky jdu vás jen pozdravit, dnes nám zapojili net ale teď nestíhám, večer se tu ukážu
11. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.