• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Jani, představ si 5 cm, to už by se ti vešel do dlaně :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Puzzi kdyz jsem prisla domu, tak jsem si vzala pravitko a koukala jsem, jak uz je veliky :grinning: A presne do dlane :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Tetesko,ten TT N E N Í M ů J !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nejsem blázen,abych testovala 6 DPO

přiznávám,řeším,řeším,řeším,ale jen tak jsem to prostě napsala,tak pardón :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
hlavně na mě nehulááááááááááááááákej :grinning:
každá jsme nějaká,možná to vypadá,že jsem ze všeho vystreslá,ale kdybyste mě viděli ve skutečnosti,nejsem na tom zas tak zle :sunglasses: :grinning: ,z toho psaní to vypadá vždycky jinak,ale tak snad každá si prochází něčím :confused:

Už mlčííííííííííííííííííííííííííím .................... na chvíli...................na pár minut :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
kuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tetesko, už jsem zase tu.............. :grinning:
a už jsem zase pryč :grinning:
a zase tu :grinning: .................jsem prdlá,já vím,ale tak prdel musí bejt ne??????????????????
furt lepší,než když fňukám,to budu až za týden,ještě chvíli budu veselá................. :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
já vím,že to se mnou myslíte dobře a vážím si každého vašeho slovíčka :wink: :wink: :wink: :wink:
JSTE ZLATÍČKA :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
jani jo taky jsem si hned rikala jak byl olik malinkej tech 5cm :slight_smile:) to je nunik :slight_smile:))
22. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Já jsem si říkala, že škoda, že se nerodí 5 cm dítě, bych nemusela mít strach ještě dalších 25 týdnů a koupila bych mu postýlčičku a oblečíčky :sweat_smile: Prostě takový barbieňátko :grinning: Plenčičky číslo 0,1 a tak.
Leni, tobě dobře hrabe :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
joa barbiwe domecek :slight_smile:))))
teda leno ty mas dost dneska :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Puzzi:no,přesně je to docela fajn holka a bude o ty necelé dva měsíce napřed,takže mi řekne jaké je to peklo. :grinning: A určitě se budeme vídat i "na svobodě". :slight_smile:
Tek:Olík se tam tváří hrozně dospěle, ten čumáček má prostě jako dospělej
:slight_smile: úplně super
Tek, jj v pondělí odhaduji Kačku na 1256g a Michala na 1673g. No, na tenisáky už jsou docela velký a P. jim říká myšáci a já různě myšáci,miláčci,svišti,parchanti,smradi.... :grinning:
Leni:ty jsi střevo :grinning: :grinning:
Holky,co mi znáte dělejte zastaňte se mi, že na ní nehulákám,že to myslím dobře :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ještě chvíli a už jí zmlátím :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
nehulakaaaa teteska je straaasneeee hodnaaa holka
jo a dekuju za chvalu prdise ..von umi delat sladky ksichty..fuj ted si chvalim vlastni dite ..ale nemuzu si pomoct :slight_smile:)
22. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Tetes, já Honzíkovi doteď někdy říkám Myšičko :grinning: Přitom je to skoro desetikilová vyžraná krysička :grinning:
zastávám se tě, souhlasím, myslíš to s Leni dobře. Vždyť ona se nezlobí, co, Leni? :wink: Doufám, Leni, že už seš fakt těhule a testy 6 DPO už nebudeme muset řešit :sweat_smile: Né, to prudím, doufám, že jsi těhule a těším se, jak vyžehlíš ten kilometr prádla nebo cos to psala.
Tetes, myslíš, že bude Kačka až tak menší? Jestli on jí Míša nekope tak moc, že nemá kačka ani čas se najíst :sweat_smile:
Dvojčatová kámoška bude super, navzájem se podpoříte!
22. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: tek Olí nevypadá na měsíc, je velkej, moc pěknej, tak přemýšlím jak se A. v měsíci projevoval a vzpomínám si jen na ty jeho hysteráky, myslím že u nás by se něco takovýho nedalo natočit, ježííš určitě ted A. křivdím :sweat_smile:

campi, jdi ty, vlásky budou a jaký blondatý :wink: stejně L. nosí čepičky, aspon ji nebude takový horko.A. má kolikrát ty vlásky úplně spocený.Ladunka je krásná, malá princeznička :slight_smile:
I když nám nějakej cvik nejde, nebo mám blbej pocit, jako že cvičím špatně, tak stejně cvičím, nic jsem nevzdala.Naopak to reflexní nám rehabka jakože zjednodušila, ale Alex řval stejně a já měla pocit, že není tak účinný jako to předtím, tak jsem cvičila po staru.Ale když má třeba blbej den a je hodně unavenej tak ho už netrápím.

puzzi hlavně by se to pidi mimino hezky rodilo :grinning: Já si teda dokážu přiznat, že Alex je poněkud těžší váhy a zásadně ho tituluju buřtem, když je hodnej tak je buřtík :grinning:

tetesko tak já bych tě asi zabila, takhle po mě vyjet v době snažení :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejdřív bych zabila tebe a potom sebe jaká jsem nemožná :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
néééééééééé,Tetes,nemlať mě :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
mezitím,co jsem Vám tu psala,tak jsem si spálila hranolky :angry: ,tak jsem si dalal dělat další várku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Puzzi,jak jsi psala,že škoda,že se nerodí 5 cm děti,tak jsem se tu řáchala :grinning: ,představila jsem si,jak do dlaně dáš vatu a dáš na to prcka a on v teplíčku usne a pak ho přendáš do té malinké postýlky a přikryješ lístečkem :grinning: :grinning:
místo postýlky by spalo ve škatulce po nanukáči :grinning: :grinning:

holky,se tu tak řáchám,až jsem zapoměla,že mě bolí břicho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Puzzi, vyžraná krysička :grinning:
Jdu mrknout aspoń na video od Tek
22. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
jé ten první smajlík je omyl, nechápu co tam dělá :confused:
22. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
holky,víte jaký je rozdíl mezi Vámi a vochomůrkou???????????
s váma není nikdy otrava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
hmm, tak nekouknu...
22. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
teda Anippe,takhle vyplazovat jazyk na Olíka :astonished:
22. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
tak přecejen kouknu :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
laolo,taky vtipkuješ :grinning: :grinning: :grinning: kouknu...nekouknu :grinning: :grinning: :grinning: a přece kouknu :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
Honzík by v 5ti týdnech něco jako Oli nedovedl, jak Oli sahá na ten špendlík, to jako nechápačka, to Honzík možná ve dvou měsících mírné náznaky.
Anippe, seš fakt dost dobrá s tím cvičením, fakt že jo!
Leni, jak píšeš o škatulce po nanukáči, tak já jsem si představila nanukové prkýnko a na to toho drobečka a pink! :grinning:
Anippe, to by se rodilo samo, mírná jakože menstruační bolest a prrrd a pláč by byl slyšet jen pomocí naslouchátka :grinning:
lao :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Teda dneska je s vami kopec srandy :grinning:
Jinak Teteska je hodnoucka, jen straaasne uprmna :slight_smile: Ale prot ji mame taaak rady :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
tak už je to dobrý, sice všechno jsme si nevyříkali, ale už se k sobě chováme normálně
jo a udělala jsem si radost a koupila Vojtovi dvoje laclové kalhoty, dva letní overálky a hooooooodně ponožek :grinning:
díky za rady a pozvbuzení a jedno je největší pravda - dokud budeme bydlet tady, bude to vždycky problém
Teksas Olík je super...jinak já dnes vykládala kamarádce jak má Vojta špatnou náladu a že se dnes moc nesměje a vejdem do květinářství, prodavačka udělá ťuťuňuňu a Vojta si může vyvrátit čelist jak se na ni kření :grinning:
je to pěkná potvůrka
Anippe super že jste dopadli tak dobře a nemusíš Alexe tak trápit
a zítra jdeme na pouť, vyprala jsem Vojtovi jedny nové kalhoty, tak bude frajer :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
Rio tak to mam radost, ze jste to doma urovnali. A je fakt, ze pokud budete bydlet u tchanovcu, tak to nikdy dobry nebude...
22. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
Holky, na čt1 u Krause je těhotná Csáková.
22. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
Taky koukame, slusna matrona...
22. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
taky čučím na Olíka, zavírací špendlík chytá M. teprve teď :grinning: V 5týdnech by mě s ním poslala do háje :grinning: fakt tam vypadá starší.

tak jsem taky ještě pořídila z bazaru hopuací lehátko od Fisher price, M. se totiž taky moc ráda houpe a navíc reaguje krásně pod hrazdou, tak tady bude mít na lehátku taky hrazdu s hračkama. Zejtra jedem za pradědou asi 130 km, poprvý delší cesta, snad to bude v pohodě.

Rio: mně kdyby řekl V., že v noci nevstane, že se potřebuje vyspat, tak bych mu dala co proto. To je fakt nějaká stará škola. Pěkně si to s ním vyříkej. Já si těď konečně taky užiju, V. už se konečně neučí (teda samozřejmě tu atestaci v pondělí neudělal, jen praktickou část, takže apoň něco, ale za rok to bude zas :angry: ) ale už budem jako kompletní rodina, zejtra jedem poprvý na víkend, příští týden jedem zase s kamarádama na chalupu, já budu jezdit na kole s nima a V. s M. bude dělat doprovodný vozidlo :grinning: Takže doufám, že teď to M. a mně pěkně vynahradí.
Když se učil, tak si akorát dělal srandu, když M. řvala, tak na mě houknul: "mámo, řve Ti dítě!" jako že on se přece učí a já ne :sweat_smile:

Taky mi volala kamarádka, že je zamluvená na první týden v červenci chalupa v Krkonoších, že tam pojedem dámskou jízdu 4 matky a 5 dětí, tak se moc těším. Je to taková stará roubenka, kde jsou kachlový kamna, suchej záchod, svítí se tam svíčkama a petrolejkou a voda se nosí v kýblech z venku, tak to bude fakt dobrodružný. Ale místo krásný, nad Černým Dolem s nádherným výhledem. Už tam jezdím od mala. no holt když člověk bydlí v paneláku a je k tomu i neposednej Blíženec, tak musí pořád někde cestovat. :wink:
22. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
tak tak nějak vypadám já-po porodu... :sweat_smile: a ještě neumím zpívat...
22. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
no jo puzzi to mě vůbec nedošlo s tím špendlíkem...není Olí nějakej geniální? co bude dělat ve třech měsících? :sweat_smile:

rio jsem ráda že nejsem jediná praštěná, když si chci v poslední době, cca 3měsících a 22dnech udělat radost, jdu nakupovat do dětského oddělení :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.