• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahoj Riuš, tak jak se máte v novém? už jste zabydlení? :grinning:
11. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahoj Riuš, tak šup šup povídej co dovča a hlavně co bydleníčko :slight_smile: . Moc jsme na tebe mysleli :slight_smile: .
11. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
tak nikde nikdo tak to vyzkouším zase večer zatím páááá :dizzy_face:
11. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
juuu kuju za prani jsem na to uplne zapomela :sweat_smile: :sweat_smile:
naaazddaaar pudly to je edule sikula a co foto???
rio juu uz jste v novem bezva...chci slyset zazitky...
tet prej blba ....ti to jednou tisickrat vrati ...pokud narazi na tuhle diskuzi
puzzi super jsi sikula velikaaaaa ani nevim zda jsem te za ten vcerejsek pochvalila
ja chcuuuu taky foto
dneska spanek nic moc kojeni furt
jooo hele to me napadlo ..myslite si ze admini dokazou vytiknout nase diskuze???? stalo by to mozna za archiv:slight_smile:))
11. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
holky nestíhám, makám, tak zítra :wink:
fááá
11. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahoooj,
tak uz i ja jsem doma. U Terky bylo super, Olik teda prso chce skoro furt, ale jinak je to zlaticko. A Luky se dneska prekonaval a takhle hodneho ho neznam :wink:
11. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
jo jo luky byl moooc hodnej a olik ukazal i svou tmavou stranku :slight_smile:))) ale ted je hodnej a cuci v lehatku :slight_smile:)))))
a janina je koooocaaaa strasne ji to slusi a krasne hubena no proste fakt fesanda..jo a na mel je fakt videt ze zhubla :slight_smile:)
11. srp 2009 v 16:35  • Odpověz
Tak jsme doma, za chvíli asi bude liavec. Luky vypadalo, že začne na Hlaváku řvát jak protržený, ale nakonec stačil dudel a dojeli jsme bez řevu až domů. Dostal najíst, vykadil se a teď pokřikuje.
U Terky to bylo fajn, teda Olíkovy slzičky - no ty rvalo srdce i mé "tvrdé" povaze.
11. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
to je fakt jsem si chvilku myslela ze se rozbrecis taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak to jsem rada ze jste dojeli ok a hlavne ze ste to stihly.....janina bude mit zitra nos jak bambulu
11. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
Gucciku tak to je fajn, ze se vam bytecek povedl, to se tam krasne bude bydlet.
Pajdi tak si zitra krasne uzij navstevu a at se ti buchticka povede :wink:
Rius, tak jak je v novem? Pohodicka co?
Pudli teda obdivuju te, jak zvladas rekonstrukci, me uz by odvezli. A mala je sikulka..
Mel tak to je parada, ze to tentokrat Luky zvladl..
Tek diky za takove komplimenty :dizzy_face:
Pajdi dneska jsem si vzpomnela na tebe. Vcera Kubajs kopal celej den a dneska klid, citila jsem ho asi 3x, lenoch jeden :wink:
11. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
Tek neboj, uz je to dobry. Tohle je normalni, trocha vic prachu a pylu a ja se muzu ukychat :grinning:
11. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
Tek, plakat takhle Luky, tak má teda u mě vyhráno na plný čáře, ale pst né že mu to řeknete, měla bych ho pak v náruči pořád. :dizzy_face:
Gucci, co takhle nějaký fotky bytečku? :wink:
Pudly, kdy proboha s tou rekonstrukcí skončíte.
Rio, jak je v novém?
Pajdi, užij si zítra návštěvu. :wink:
11. srp 2009 v 17:16  • Odpověz
hele to voni ale ty slzicky prijdou to se neboj ....ja taky dokud nebyly tak me to tak netankovalo :slight_smile:)) ted usina tady vedle me na kanapi si da jeste slofika a doufam ze pak bude chrnet tak jak ma..rostak jeden :slight_smile:)))
mel muzes mi dat recept na misa rezy ze bych je nekdy zkusila ..a prosim jak pro debila jo a na kolik peces :slight_smile:)
11. srp 2009 v 17:19  • Odpověz
joooo a tady uz leje..jdu neco udelat do prace si myslim ze na chvilku zabere hosik :slight_smile:)) kdyz nezabere nebude mit totiz sil na noc :slight_smile:)) :grinning: :grinning:
jani no nevim uvidime
11. srp 2009 v 17:21  • Odpověz
Tek, jo pro debila? Hm, tak to nevím zda zvládnu. Večer to opíšu z kuchařky, teď mi tu někdo řve. :grinning:
11. srp 2009 v 17:23  • Odpověz
ok dikes to pocka
11. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
Tek, máš to tam. :wink:
11. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
mel diky
jani predstav si ze olik voni po tobe :slight_smile:))))
11. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahooooj! :slight_smile:
Terkytko, M. lahev nikdy neměla a na lžičku už si docela zvykla. A jak dlouho už dáváš příkrmy, že už baští celou skleničku? Já právě nevím, kdy už můžu dát celou.
Gucci, to je super, že se byt tak povedl! :dizzy_face: A s tím břichem bych tomu moc nevěřila - mně říkali všichni totéž a kluk nikde! :grinning:
Rio, tak co? Jsem moc zvědavá. :wink:
Tek, tak jak dopadly výsledky toho výtěru? A vše nej Olíkovi! :slight_smile:
Tak koukám, že srazík se vydařil. :slight_smile:
Jo, Mili, já jedu na sraz až zítra. :wink:
11. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
jo olik je ok ma to prej normos
11. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
akorat je ted hysterka..joo evi pripominam hrajdy pro teksasku na kouknuti
11. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
Tek, tak to je super, že je to OK. :slight_smile: Ještě žes mi to připomněla! Jdu to připravit!
11. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
Jé, Gucci ti úplně závidím ten pocit toho nového jak je člověk úplně nadčenej a chodí se pořád kochat jak je ten byt pěknej. Blahopřeji k velké spokojenosti. :dizzy_face:
Pudly: Edit, úplně roste do krásy :dizzy_face:
Gucci:Evina měla břicho dopředu a přibrala skoro jenom tam a těhu jí šlo do krásy, tak to asi aby si zkontrolovala jestli tam nemá Majda femura,né? Podle mě to jsou taky jenom kecy....
Pudly:když cvičíš tak ale na kila nehubneš,ale přibíráš svalovinu. Hele, a nebylo by lepší jít k dietologovi a třeba tam nic nezaplatíš? Už nekojíš?
Jé, rio zrovna včera jsem si na tebe a na Anippe vzpoměla.
Hele, holky ale vy to víte,že když napíšu,že je Kachna blbé miminko,takže je to s tou největší láskou,že jo?
Holky, když se jdete zítra srážet, tak vám prásknu, že má Evina zítra narozky.
11. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
Jo, jsem vám ještě chtěla říct, že jsem si u tety v Polsku objednala ty probiotické (převezou v chladícím boxu), stojí tam 249 Kč, Nutrilon HA tady 249 Kč, tam 130 Kč a pampersky v krámu cca. 4,30 Kč za ks, v ráji plínek 3,89 Kč a tam 2,90 Kč, takže mi jich veze 600 Ks, nelekejte se a uvědomte si, že je to u nás takřka měsíční spotřeba :sweat_smile: , takže na nákupu za cca. 4 tisíce jsem ušetřila 1500 Kč.
11. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
A ještě se musím přiznat, že jsem pěkně blbá, šla jsem dneska s dětma na procházku jednu takovou trasu a ona má 9 km a i docela kopce. Myslela jsem,že nedojdu jak mi bolí nohy, teď fakt melu z posledního....A nenadávejte mi!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
a to jsi nemohla tetes prasknout driv??? jako kdy ji mam a co kurna kupovat ...evino delej rekni si :slight_smile:))
tet tak to je super ja uz je mam ...ale teda jestli si je pak budes jest objednavat tak budu asi prosit taky :slight_smile:)))
pockej fakt takhle levny pleny jo? a ty ouzivas ale jeste pampers 2? za jak dlouho budes mit ty pleny?
11. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
a proc jako nadavat?
a to je jasny ze kachnu milujes a rikas o ni ze je blba s laskou ..rikam ze to oceni..
jo a dneska jsem koukala na hrajdy pro dvojky ktery se nedaj vyvarit :slight_smile:)))) kdyz maj tak peclivou matku :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 19:18  • Odpověz
Jee to je pekne, ze Olik voni po mne. Taky jsme se tulili :dizzy_face:
Jee to ja vim, ze Evca ma zitra narozky, si pamatuju, ze to nedavno praskla a ja si pamatuju, ze je ma na Klaru :wink:
Takze Evco, jelikoz zitra nebudes, tak VSE NEEEEJ k narozeninam, at se ti vse dari....
Tetesko ses dobra, zes usla takovej okruh..my dneska sly taky daleko, ale tolik ne a ja jsem taky nejaka upajdana...
Tjoo tak tos pekne usetrila za nakup v Polsku. Myslim, ze to budem taky praktikovat, z OVA do Tesina kousek a vyplati se to..
11. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
jani je to 7 kilaku dohromady takze taky dlouhej ...mozna trochu delsi :.-)))
a nufnali jste se fakt hezky
no jo vlsatne na klaru :slight_smile:))))
11. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
Tek fakt jo? Tak to mi ani neprislo, jak jsme furt kecaly :wink:
To vis, Olik je moje zlaticko, to vis jsem pohladila brisko a on vylezl, od te doby je to jasny :wink:
(Doufam, ze ti to nevadi, ze se s nim tak nufam :sweat_smile: )
11. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.