• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahojky všichni,tak jsem u druhé ségry na Zličíně,tak mám možnost jít na net :slight_smile:
Mel už vám moje výsledky psala,takže děkuji jí za vyřízení :slight_smile:
Co to čtu?on byl dnes nějaký srazík? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
a já nic nevím a to jsem byla od pátku v Praze a dokonce na Letńanech :frowning2:
no tééééééééééééééééééda :angry: :angry:

Už na mě padá pomalu první nervozita ze zítřejšího dne :frowning2:
jsem zvědavá,kolik vajec bude
11. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
Leni tak drzim palecky, at ot zitra pekne zvladnes a je dost a hlavne kvalitnich vajuch...
11. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
až se zítra proberu,jestli se proberu :grinning: :frowning2: ,tak se ozvu Mel,jak to dopadlo
PROSÍM,DRŽTE PĚSTIČKY,PŘEDEM DĚKUJI
FAKT SE MOOOOC BOJÍM :frowning2:
11. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
nooo strasne :slight_smile:))) si trdlo vid ....jsem rada kdyz si ho nekdo na chvilku pujci na nufnani :slight_smile:)))
jo jo vono to neprijde ..ale vim ze M. rikal ze tam beha a je to 7km
leni ony holky byly mnou
a super na zitra drzim palce ...fakt pekna urodicka
11. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Leni neboj, proberes se urco. Pak to trochu boli, obzvlast, kdyz mas tolik foliku, ale do dalsiho dne to bude OK.
tak to jsem rada, ze ti to nevadi :wink:
11. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
No jo vlastně,mě Mel říkala,že dnes jede k tobě :slight_smile:
Nám to spolu ani nevyšlo,abysme se sešly a to jsem byla zhruba 2 paneláky vedle,ale bohužel :frowning2:
Mel,snad příště to už výjde :wink:

Steffi,Teksas,děkuji za palečky :slight_smile:
snad to bude stačit k nějakému pozitivnímu výsledku a sliznice snad stačí na případné zahnízdění
zítra budu chytřejší
11. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
tak to je dobrá věta,že zítra budu chytřejší :grinning: :grinning: :grinning: , o tom po té narkóze pochybuju,to spíš naopak :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
a ještě se chci zeptat,hned ve čt.mě už pošlou do práce? :astonished:
11. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
a povězte mi prosím,jak to bude probíhat ráno?jak to všechno probíhá?to dostanu anděla?
11. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
tek:používám 3-6 kilo, to je jedno jaké, ale prostě tam vyjdou strašně levně. Teta bydlí až daleko za Wroclaví, ale dělá pro Opavskou firmu, takže i když sem nejede na návštěvu nebo pracovně cca. jednou za dva měsíce, tak mi může poslat z Čech poštou balík těch plen. Nám se to při té spotřebě fakt vyplatí. Pleny budu mít zítra večer, proč? Jako myslíš, že by to byla jiná kvalita? Jsem zvědavá,ale myslím, že je to nadnárodní koncern,tak si myslím, že ty kritéria musí mít stejný.
Tek: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem jim špendlíky koupila, moc jim ještě nedávají, ale když už tak nevím proč si bere M. ten svítivě růžovej a jednou jsem mu zkusila dát Kačky růžovej dudlík,když měl hlad a potřebovala jsem ho zklidnit a Petr o něm řekl, že je to homomyš :grinning: :grinning:
Leni:moc držím palce. Akorát já ti neporadím,páč u nás to fungovalo v Car úplně jinak než u holek.
11. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
tet: no ze bych si jeden balik taky objednala pac on je furt malej na ty trojky co tady mam v zasobe,...ale nechce se mi tady za pampersky davat 500!!!
jo jo homomys by bylo super
11. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
juuu ja mam 11111 prispevek jupiii jouuu...a vypada to ze ten nas grazlik usnul napoprve
11. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Tetes, Ty jseš! Proč jsi to práskla? :sweat_smile:
Hele, to je fakt výhodnej nákup! Cože??? 9 km s dvojkama!?! Ty jsi blázen!
Tek, vůbec si toho nevšímej, jakoby Tetes nic nenapsala, jo?! :wink:
Steffi, díky!!! :dizzy_face:
Leni, zítra držím palce!
11. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
evco neser :slight_smile:))) kurna fakt nevim tak to vymyslime zitra :slight_smile:)))
11. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Tetesko vy jste oba stejni, prej homomys!!! Ty deti vam to spoctou :grinning:
Leni ja prijela do Podoli, odvedli me na pokoj, tam jsem se prevlikla do jejich kosilky. Pak me vzali na sal, pichli anestezii a za 20 minut jsem byla zpet na pokoji. Pak jsem si tam jeste 2 hodky polezela, nalili do me 3 kapacky (ale to nedelaji vsude). Behem te doby prisla doktorka a embryolozka a rekly mi jak to probihalo a kolik je vajuch. Pak si me vyzvedl mazel a jeli jsme domu. A druhy den jsem sla normos do prace, uz mi nic nebylo, jen jsem lehce spinila...
11. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
No,tak by to zítra práskla Steffi,no :sweat_smile: Jsem chtěla,aby tu všechny věděly,že už jsi stará raketa :grinning:
No,hele je fakt,že do kopce se teda provezou, jsem dofuněla domů a říkala si, co budu dělat až bude mít každá dvojka 10 kilo? Takže ode dneška mají děti dietu, Míša už má druhou bradu,tak má smůlu :grinning:
Tek:tak já na tebe příště budu myslet, a když tetka pojede do Plzně,tak ti cinknu, jaký zrovna budeš chtít, to fakt není problém...
11. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Tek, fakt se na to vykašli! :slight_smile:
Tetes, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hele, až budou mít 10 kg, tak už budou chodit po svých. :grinning:
11. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
rekonstrukce se dodělá tak možná za rok i dva.Je toho moc velká hromada práce.A náš barák se musí taky dodělat aby nějak vypadal jen mně štve že neděláme na svojem a že nemůžu udělat ten dětský pokoj pro Edit,protože tam není dodělaná ta šatna a spí tam naši teda moji rodiče a mají tam spoustu věcí .
Tetes tady je Polsko hnedle za rohem a je to pravda že nutrilon je levnější o nějakých 80kč a plínky taky o něco málo jsou levnější a sajou taky moc dobře není žádný rozdíl mezi naší plínou a jejich.
A to moje cvičení je divné hrozně se zapotím teda jsem naprosto mokrá a nic dole tak ještě vyzkouším tu dietku od Guccika snad to zabere.
Fotky budou ale nevím kdy :grinning:
11. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Dnešní uspávání denní super, vždycky Honzíka totálně utaháme, že už skoro usíná při hraní a tak, pak šup do kočáru a hotovka. Teď jsme byli večer od osmi do devíti ve městě, byl totálus vytuhoš, tak zkoušíme dnes bez kočáru uspat v postýlce a už tam řádí, kde na to bere sílu?
Pudly, vy furt doma staveniště? Honzík taky ještě neleze, ale na 4 stojí a péruje. Jeho oblíbené je dadada :sweat_smile:
Jídelníček na míru zbytečný prachy, daj se sehnat leckde, hlavně mít do toho vůli! I když jídelníček přímo pro tebe by tě mohl líp nakopnout, to pak třeba jo.
Jé, Rio, vy máte net, hurá, jak je?
Koukám, že sraz se vám vydařil, super :slight_smile:
Eva má zítra narozky? Všechno nejlepší přeju, ať ti majda dělá jen radost, D. to samý, no prostě hodně štěstí zdraví upřímně od srdce přeju i za Honzíka :slight_smile:
Leni, držím palce na zítra!
tetes, dáme homomyš do kupy s honzulákem, při čištění zadku od hovínek jsem zjistila, že se směje, když mu tlačím do zadku :sweat_smile:
Evi, od kdy děti v 10 kg chodí po svých? :grinning: Jo, holky, jsem si dneska tak říkala při kočárkování, že už jen půl roku a bude Honzík určitě chodit a bude konec nadávání v kočáru. Dneska jsme tak jeli ke člunu s golfkama, Honzík kňoural a najednou začal tak vztekle vyřvávat takový výkřiky a máma povídá, že to zní jako "Ježiš, už mě ten kočár sere!" a my se řechtali jak nikdy :grinning:
11. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
tak jsem tady :slight_smile:
takže stěhování proběhlo docela dobře, tchýněmě hrozně překvapila, protože i když byla smutná, dokonce stěhovánkům udělala občerstvení a ptala se pořád jestli nechceme pomoct a hlídala Vojtu...tchán se vyjádřil, že já už tam nesmím, jen m. s Vojtou, ale to má smůlu, protože jsme se domluvili, že když tam nesmím já, Vojta tam jezdit s m. nebude, buď všichni nebo nikdo. Tchýni pozveme k nám, tchána ne, první krok musí udělat on
no všechno jsme skoro odvezli, Vojta byl teda celý den šíleně ubrečený, mysleli jsme že mu snad rostou zuby ale žádný nemá tak nevím
v pondělí jsme jeli na dovolenou, na chatě to bylo fajn, hlavně Vojta tam krásně spal, chata byla v lese, všude klid a ticho, paráda. Ale pořád pršelo, tak jsme tam byli do středy a pak jsme využili nabídky mých známých z Jeseníku, že můžeme být u nich - oni byli na dovolené a dali nám k dispozici svůj dům. Tam jsme byli do soboty, chodilina procházky a v sobotu jsme jeli do Brna. Všude teda jsme měli nevybalené věci, no práce dost, ale já jsem se tu fakt těšila. No a včera jsme navíc vytopili sousedy opd námi - vypadla nám hadice od pračky z vany, takže taky dobrý, naštěstí to neměli moc a vzali to dobře
dnes jsme byli na tehabce a Vojta musí furt cvičit, máme nový cvik na boku a je to čím dál víc náročné, protože má větší sílu a brání se. Pořád protěžuje tu jednu stranu a druhou používá míň. Zítra jdeme na neurologii tak uvidíme co mi řeknou tam. Taky mu dnes proplachovali slzné kanálky, chudáček šíleně řval
S m. se ale pořád hádáme, nějak jsme oba podráždění, on maluje, ale dělá to šíleně pomalu, má zatím v jednom pokoji strop a dvě stěny a to maluje dva dny, když po něm něco chci tak má milion řečí - dnes třeba jsem ho prosila aby nás vzal do té dětské nemocnice, jednak pršelo, mě bolí v krku a necítím se dobře a navíc na kočárku chyběla matka na rukojeti a rukojeť vypadávala, takže jsem se bála, že když bych zvedala kočár do tramvaje mohl by Vojta vypadnout. Nakonec mě tam vzal,a le to byli řeči celý den jak se obětuje, jak jsem málo vděčná, že promarní celý půl den a že se vymlouvám na Vojtu - no obrečela jsem to, je mi to líto
11. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Rio, hrůza tchán, fakt to dodržte ty vaše předsevzetí, M. ať tam jede, když bude mít potřebu, je to jeho otec, ale Vojtíka tam s ním nepouštěj, buď i ty anebo má tchán smůlu!!! Je to hroznej debil tchán, si musim ulevit :angry:
Tyjo, doufám, že až se zabydlíte atd., že vám bude fajn a líp než u tchánů, koukám, že to s M. nemáš taky lehký, ale tys toho v životě už zažila dost a máš hodně trpělivosti - to ovšem neznamená, že se mu budeš podřizovat, měj na paměti svou tchýni a tchána a hezky si jdi tvrdě za svým, tzn. M. i příště požádej o dopravu k doktorce, resp. požádej - je to přece i jeho dítě...
11. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ahoj holky, byli jsme dnes na rehabce.V podstatě Alexe chválila, ukázala nám cvíčo na baloně, máme ještě zlepšovat nožičky, jsou tam nějaké rezervy co se musí dohnat, než se začne postavovat.Zároven nás opět varovala před posazováním, postěžovali jsme si totiž, že se pořád přitahuje do sedu :confounded: I v autosedačce se snaží sedět :sweat_smile:

tetes tak ty jsi na mě myslela??? no doufám, že jen v dobrém :sweat_smile:

Potkala jsem spolužačku s dvojkama, ptala se, jak se mám a já na to, že tak nějak jako ona, začala se povýšeně smát, že asi těžko když mám jen jedno :angry: Hned jsem si vzpoměla na puzzi.... co dělá machra? dvojky měla spokojený a vysmátý v kočáru! Neříkám že nemá hoňku, ale někdo má i trojky a jinej s jedním lítá celej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pudly já bych cvíčo nevzdávala, samotná dieta je na prd! delším a intenzivním cvičením se určitě hubne, nejen formuje! Spíš bych zkusila radu odborníka u toho cvičení než u jídla .

Evčo všechno nej k narozeninám :wink:

Rio, já bych sice spoustu věcí řešila jinak než ty, ale teda s tím odvozem bych M. poslala doslova někam, asi do prdele :angry: :grinning: Tak at jede jednou s Vojtem po doktorech sám a může využít klído MHD :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je tááááák sobecký. No jsem zvědavá jak se vám bude v Bystrci líbit, mě by teda ee :zipper_mouth: Byla jsem z toho taková "vyplašená" vůbec to na mě neudělalo dobrej dojem :unamused: ....ale o mě tu nejde, že.Hlavně aby jste byli spokojení vy :wink:
11. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz
Ahoj holky,

tak fajn, že jste si včera užili srazík. Luky byl hodné miminko a Olík zlobil..no to se stává,ale i tak museli být oba dva k uňuňání :dizzy_face: .
Jo a kde jsou nějaký fotky????
Tet jasně, že víme že to myslíš a říkáš s láskou :wink:.A téda taková prochajda, bych z toho byla týden nemocná :sweat_smile:.
Pudly, moje kolegyně..dokonce dvě, mají hodně dobrou zkušenost s tou skupinou STOB a fakt výsledky mají a trvalé. :slight_smile:
Evičko sluníčko kočičko, vše neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej k Tvým dnešním narozeninám. Hodně štěstí, zdraví, lásky :dizzy_face:.
Leni, tak držíme všechny palce a tfuj tfuj pro štěstí a uvidíš že vajec bude hodně a bude pak i hodně embrýsků.
Riuš, teda nemáš to jednoduchý .NO tchán-debil, vůbec na něj nehleď a opravdu se snaž dodržet to co jsi psala. Tchýně, asi je jiná než vypadá, ale kvůli tchánovi to vypadá jinak..no hlavně, že ona aspoň trošku projevila zájem. Manža..víš ono je toho asi teď na vás moc a chlap nedokáže všechno najednou zvládnout. Dej mu čas a uvidíš, že se to spraví. Držím palce. :slight_smile:
Puzzi, já se z tebe taky jednou potentočkuju..prej když mu tlačím do zadku, tak se směje :grinning: :grinning: :grinning: .
Ani, tak fajn, že rehabka spokojená a další cvíčo to Alexovi za chvíli pomůže a za chvíli už bude běhat jak srna brna :wink: :grinning: .
Tak a Gucci má dnes UTZ a výsledky budeme vědět až zítra a s tím já teda zásadně nesouhlasím :grinning: .
12. srp 2009 v 06:38  • Odpověz
Bré ranko,
takže v první řádě - EVIČO VŠE NEJ NEJ NEJ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM.
Tet, z tvého příspěvku o "blbém miminku" sálá samá láska, takže víme jak to myslíš. :wink: Jo a bacha Polský Nutrilon má obsahově to samé co český, ale mají napsané jiné dávkování!!!!! Takže koukni na stránky www.nutrilon.cz a tam se podívej na české, pokud nemáš doma českou krabici. Jo a tvoje procházka - bez komentáře - jsi cvok.
Rio, myslím že M. bude chvíli trvat než se trošinku srovná, že má teď trochu jiné povinnosti. O tchánovi se vyjadřovat nebudu, ale zase dobrý, že jste se dohodli, že buď ke tchánovic všichni a nebo nikdo.
Leni, tfuj tfuj tfuj pro štěstí, určo to bude O.k.
Puzz, my včera ani uspávání neměli. Jsem žehlila prádlo a Luky furt byl protivnej a řval, takže jsem ho šla umýt, horko těžko přes jeho protivnost ho nakrmila, dala do postýlku jedno kníknutí, dudlík a . . . ticho. . . Takové uspávání jsem ještě teda s ním nezažila. :grinning:
Jo a Luky se umí "plazit" - ale divně - leží při tom na zádech!!!!!!!!! :grinning:
Snad jsem na nic nezapoměla.
12. srp 2009 v 07:05  • Odpověz
Dobre ranko,
Puzzi tak H. zacina mit lepsi dny, jen tak dal :wink: A tvuj komentar k utirani zadku :grinning:
Rio vydrz, oni chlapi, kdyz je toho na ne moc, tak jsou protivni az to pekne neni. A na tvem manzovi je asi taky trochu videt, ze nikdy nestal na vlastnich nohou. Ale ono se to srovna, neboj :wink: Chudak vojtisek, ten si taky projde trapenim. Snad uz se to taky brzy uklidni a bude to zdravy klucik...je fajn, ze jste si uzili dovcu a ted se krasne zabydlete :wink:
Ani gratulace k uspesne rehabilitaci, koukam, ze uz mate jen jednoducha cvicenicka.
Tak Leni uz je asi na sale, drzim palecky.
Evci jeste jednou vse nej, pekne to s Terkou a Campi oslavte :wink:
Mel pekne uspavani, jsme asi taky pekne Lukyna uondaly :slight_smile:
Gucci jak vysledky az zitra, ja ocekavam SMS dnes nejpozdeji v 17:00 :slight_smile: Hlavne at je vse OK a jsem zvedava, copak to cekate :wink:
12. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
Jo Jani prdlajs, prej nám Gucci napíše až výsledky zítra, pže chce být "u toho".
To tedyk jako nechápu totok :sweat_smile: .
12. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
No jako co to je? Ja to taky psala tobe SMSkou, tak zadne takove!!!
12. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
brééé rááánko

foto pupku v albu
akorát ten náš kreténský foták se rozhodl, že bude už asi stávkovat nadobro, tak je to máznuté...musíme už něco vybrat a koupit nový
12. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Gucci hezkej pupek, ses si jista, ze tam mas jen jedno Gucce? :slight_smile:
12. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
jééééé Evča má narozeniny
mýýýý máááme přááání jedinýýý
hooodně štěěěstí hooodněěě zdráááávííí
hlavně to zdraví
:grinning: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak koukám, že sraz jste si užily, to je super :wink:
Tet: jsem se chtěla zeptat, jak se ti s kočárem jezdí :wink:
Leni: moc držím palec, díky za SMS zprávy :wink: , určo to dopadne dobře
teda Rio, ty si s chlapem užíváš teda :unamused: , no hlavně, že už máte stěhování za sebou, uděláte si to tam podle sebe a ono se to uklidní...a na tchána se vyser, však on přilete :wink:
anipp: s tou dvojčatovou je to síla teda :angry:
12. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.