• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani: no jistá jistá....ptám se na to dr. u každého UTZ, jestli je tam jen jeden :grinning: a prej jo
jinak sms dnes samo pošlu, ale jestli nám řeknou, že je tam Pan Pindík nebo Paní Pindíková, to vám pisnu až zítra ráno, to si přece nemůžu nechat ujít :wink:
12. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Gucci no dobre, tak pisni aspon, jestli jste OK a jak jste velky :slight_smile:
Na pindika si pockame do zitra :wink:

Kdyz koukam na ty nase bricha, tak ja ho mam takovy kulaty a ty takovy spicaty :slight_smile:
12. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
jj Jani to je fakt, že každá máme úplně jiné břicho (když teda pominu velikost :grinning: )
12. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Gucci břuško krásný :slight_smile: . No jsem zvědavá co to bude, ale jak jsem už někdy psala, pořád si myslím, že to bude kluk jako buk :wink: .No necháme se překvapit :wink: .
Holky já vám to tak zavidím...

Mě se vám zdál dnes hroznej sen. Normálně jsem se viděla v tom snu jak umírám a loučím se s mamkou. Stála jsem u její postele a budila jí s tím, že se jdu s ní rozloučit a ona plakala a říkala, že vidí jak mi je špatně, že mi je chvíli zima a pak horko a objímaly jsme se a ona pořád plakala a já jí utěšovala...Ještě teď je mi z toho úzko.. :confounded:
12. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
No jo mas vetsi :wink: Ale ja jsem rada za mensi, uz tak mi vadi pri spani :grinning:
12. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
šiši Mili, co to máš za sny proboha....ale dneska byla debilní noc, my oba s pG nespali, furt jsme se budili
12. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Jezis Milu, co to mas za sny :cry: Tyhle jsou strasny, ja se z nich vetsinou neumim probudit :frowning2:
12. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
Jani: no já to nějak neřeším, stejně to nijak neovlivním tu velikost tak co se s tím párat....a kupodivu spaní zatím dobrý, jsem myslela, že mi bude hrozně vadit, že nemůžu spát na břiše, ale zatím dobrý
12. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Gucci ja spala asi 3 hodiny, nejdriv jsem nemohla usnout, pak curani, zase jsem nemohla usnout, pak L. chrapal, pak zase curani. No v pet jsem sla do obyvaku a usnula asi na hodinu :frowning2: Nejake erupce na slunci, ci co :frowning2:
12. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Mi to nejak vadi, nemuzu si najit prijemnou polohu. Jo a o zapinani bot ani nemluvim :slight_smile:
12. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
tak ted v létě je to super, to jsem si dlouho nic nezapínala ani nezavazovala, to nazuju batovky letní nebo balerínky a idu, horší to bude v zimě čéče
12. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
puzzi to je super ze to s honzikem takhle jde..a dobrej pohled tve mamy na to jak H.sere kocar:slight_smile:)))
annip to je super ze to alexovi takhle krasne jde ....... a dvojcatovka je fakt pitoma .... fakt presne jak rikala puzziova ..jedno nekdy staci aaaz aaaz
evin vse nej ale ja ti popreju jestu tu :slight_smile:))
rio tchan ej proste vul ale je super ze aon tchyne se domluvila..ale asi to taky bude mit u tcha na tajnacku ..no hele manza..proste mi rpijde ze nekdy chyta manyry po tatinkovi ale neni se co divit kdyz s nim doted zil...ja bych to taky obrecela..ale je toho s tim stehovanim ted na vas fakt hodne takze neboj bude lepe :slight_smile:))
a co vojta a ta bulka..a chudak vocicka jo? mel zanet bo co?
ja ji zabijuuuu a guccak jako dneska neprijde do prace bo co je to tady za lempli :slight_smile:)))) jo takhleona jde asi az odpol tak sorry guccaku ....a pupek moooc pekny :slight_smile:)))
mel pac byl luky utahanej z vesty ..oliver taky docela rychle usnul i kdyz bylo to s brekem ..ale vstaval uz jen jakoby jednou za noc..takze aspon tak doufam ze to dotane zas do konce na celodenni spanek..no musim se jit pofackovat pak jeste trochu domacnost a to holky netusej ze nevarim :slight_smile:))
my asi dneska pujdem odpolka na pigaro pac nechci aby byl nevrlej na plavcu v patek
fotky ma MEl ja mam jen jednoho lukyho ..jsem byla naka dementni a nefotila :grinning:
12. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
tek: jj jdu dneska na 16,20 :wink:
12. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
ahoj,jsem opět doma,pořád vcelku :slight_smile: můžete mi někdo prosim napsat co je tu novýho?
12. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
ahoj mysky
teda ty překvapuješ :grinning: :wink:

co je nového....no
Lenča jde dnes na OPU, má dost folíků, tak to určo klapne
Mili bere zatím prášky a pak půjde na kontrolu a vzhůru do IVF :dizzy_face: , taky ožrala Gedžitku a nechala pokousat Montáka hadem, ale jinak má žvížátka ráda :grinning:
Tetes byla včera se zvířatama na 9km prochajdě a málem jí upadly nohy
Evča má dnes narozeniny
Luky od Mel se platí, ale zatím po zádech :grinning: a už je mega hodný
Olík od Tek jde dnes plavat a vyšetření má tuším v pořádu, že?
Rio je už přestěhovaná a po dovolené, tchán to nějak nedává to jejich stěhování
puzzi je ještě pořád v Chorvatsku a chystá se na chození Honzíka, páč ho už kočár sere
Anipp má debilní dvojčatovou "kámošku"
Janča potvrzen Kubík
byly tady ted i Rehos a Pudlyna
a já jdu dnes na velký UTZ

snad jsem nezapomněla na nic
12. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
gucci, hezký pupíček :wink:
Fotky stáhnu, až se to zvíře rozhodne zda se bude vztekat nebo si hrát. :grinning:
12. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Mel: snad se rozhodne správně :grinning:
12. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahojky, jdu vás dneska jen v rychlosti pozdravit. Včera jsem nějak nestihla všechno co jsem chtěla, takže mě teď ještě čeká buchta, uvařit oběd a uklidit koupelnu a záchod :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Doufám, že to s mým tempem stihnu než přijdou.
Koukám, že srazík včera super, to je dobře :slight_smile:. Máte nějaké fotky?
Evičko- všechno nej nej k narozeninám, hodně zdraví, štěstí a hlavně lásky :wink: .
Tetesko- Ty jsi ťula, já bych umřela asi někde po cestě :sweat_smile: , 9 km!
Leni- držím pěsti :wink: .
Guci- taky držím pěstičky na dnešní UZ a doufám, že mi písneš smsku! :wink: Dneska už se na koně asi nedostanu a byla bych nervózní. Jo a pošli mi taky prosím foto bytečku, jsem zvědavá.
Jo a co se týče zapínání bot- tak to už nedávám pěkně dlouho! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Max. cukle nebo balerínky, ty to jistí. A o spaní taky radši nemluvě. H. jak vždycky vidí, jak se snažím převalit z boku na bok a funím u toho jak hroch, tak do mě raději šťouchne a převalí mě, abych přestala funět a on mohl spát :grinning: :grinning: .
12. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Mysky teda ty budes opravdu prenaset :wink: Kdy mas poradnu, zase v patek?
Gucciku pochvala za pekne shrnuti :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Pajdi: díky, sms ti určo pošlu :wink: a foto posílám na mail
12. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Gucci ja taky, ja taky, at se pokocham vasim hnizdeckem :wink:
12. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Guci- děkují.
12. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Tak a je to tam http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3138105#navigator
Mílo, teda tvůj sen - fuj.
Gucci, já chci taky fotky bytečku!!
12. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Guci- koukni do IP.
12. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
mel: pošli mail
ale je to fakt holobyt, nezařízený
Pajdi už jsem čelta
12. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Janči to teda mooc sluší s kočárem
Mel to je neskutečný, jak je ti Luky podobný
12. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Gucci, máš to tam. A Luky nevím zda se rozhodl správně - ale rozhodl se řvát.
Jo, ale neudělaly jsme vůbec fotku Lukyho s Olíkem, by jste totiž na ní nepoznaly, že je to tří a čtyř měsíční mimino. :grinning:
12. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Dobré ráno, dnes tu H zas pořvával od půl sedmý a před osmou nám vytuhl v kočárku, zajímavý.
Anippe, super rehábka :wink: Teda ještě že na rehábku nechodím, by mně to neposazování apod. štvalo, jsem hrozná matka, uznávám :sweat_smile:
S dvojkama je stopro dost a dost práce, to nikdo nepopírá, ale dávat najevo že s jedním je to flákačka, no nevim :sweat_smile:
Mel, myslíš poskakování na zádech následkem vztekacích mostů? Jo, to je dobrej druh plazení :grinning:
Milu, souhlasím, Gucci se musí buď dnes nějak někde připojit a napsat nám anebo sms a má smůlu holka, že tu u toho nebude :sweat_smile:
Gucci, 21tt a takový břicho, jako jsem já měla po 30tt, dobrý no :grinning: Teď by to na tobě poznali snad i tvoji ignorantští kolegové :sweat_smile:
Milu, fuj, ten sen je hroznej, mi přeběhl mráz po zádech. Taky jsem už něco takovýho ve snu zažila se smrtí, někdy myslim mi před očima umíral P., to jsou hrozný sny...
Tek, jdete na 1. očko?
Gucci výborný shrnutí pro Mysky :wink:
Pajdi, haha, to musí bejt dobrý v noci, když Tě H. převaluje :-
12. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Puzz, jj přesně o tom mluvím. No ve vzteku se kolikrát plazí i na břiše, zejména v postýlce. :grinning:
12. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
puzzi: nefer, ta fotka rozšiřuje :grinning: , a to už si oblíkám černé spodní prádlo, aby mě to zužovalo :grinning:
12. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.