• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Moc pekny Gucci, se nedivim, ze jsi z toho byla tak nadsena :wink:
12. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Guci- bříško super a byt bezvadný!!! :slight_smile:
Mel- fotky krásné, Luky je celej Ty :wink: a Jani to mooooc sluší.
Nic holky pádím péct. Mějte se dneska moooc krásně.papa
12. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
díky ženy :sunglasses:
Pajdi měj se a odpočívej
12. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Gucci, hezkej byteček. Takovej "malinkatej". :wink:
12. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Gucci,děkuju za souhrn - ty už máš velký bříško :fearful: ale hezký :slight_smile:
Evi,všechno nejlepšííííí!!!!!!!!!!!!!
Leni,držim palce ať je hodně kvalitních vajec :wink:
Rio,tak konečně sami?Konečně úleva co?
Tetes,jaká byla procházka???asi dost makačka s tim vašim tankem viď?
Tek,to je dobře že výsledky těch stěrů jsou o.k, a co Olík?Už je lepší??
Jani,takže Kubík už je 100% a můžeš začít ulítávat na modrý??? :slight_smile:
gucci tak držim palce ať se dneska gucce taky ukáže v celý kráse :slight_smile:
Mel,dej Lukymu chudáčkovi najíst ať si ty ruce nesní :grinning: :grinning: Po kom je tak vlasatej???
Pajdi,koukám u vás to funguje jak u nás doma,mě taky A. vždycky pomáhá zvedat pže samotný už mi to moc nejde :grinning: :grinning: ježiš já vám tak nezávidim až budete muset na zimu zavazovat boty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi,a mohl už by Honzík začít chodit,beztak už se mu v kočárku nelíbí že? :grinning:
steffi koukám že jdeš zítra na cukrovku :confounded: :confounded: no,já doufám že přenášet nebudu :sweat_smile: tendle víkend už by se mi líbil na porod :grinning: poradnu mám zítra,tak uvidim a v pátek du na monitor
12. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Mysky no uz nam 2 doktorky rekly, ze je to kluk, tak snad nebude prekvapko. Prozatim jsme vse koupili v modrem :slight_smile:
Jojo zitra rano jdu na cukrovku, uz ted se netesim :frowning2:
Tak to jsem zvedava, co u tebe, tento vikend by byl pekny :wink:
12. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Milu teda sen děsivej :unamused: :unamused: fuj,ježiš co to s těma chuděrama provádíš????Jednoho opíjíš a druháho dáváš napospas hadovi???hlavně že to ve zdraví přežily :slight_smile: Máte doma taky pěknej zvěřinec koukám :grinning:
12. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
steffi tak držim palce ať to zejtra ustojíš.V nejhoršim holčička v modrym vypadá taky pěkně :wink:
12. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Mysky snad jo, i kdyz to bude ocistec. Ja se klasicky v 6 budim hladem a kdyz se hned nenajim, tak je mi blbe. V Podoli mam byt po sedme a ten test je pres 2 hodiny :frowning2: No uvidime..
Mysky je fakt, ze tahle varianta je lepsi, holka v modrem je OK. Kluk v ruzovem, nooo nic moc :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
ale kluk v červeném je super zase
12. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Gucci jasne kluk v cervenem aute, boziii :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Hele to mě právě děsí ta varianta že by mi na porodním sále daly kluka a já mám spoustu věcí v červenym a žlutym :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
hele holky, tipuje mi tady vůbec někdo holku?
12. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Gucci netipuje :sweat_smile: .
Jéé Mysky ty snad neporodíš či co...téda si ten mimís dává na čas, takhle nás napínat holka jedna..jo holt, chce na svět přijít se vší parádou :slight_smile: .
12. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
holky teď mi poslala kamoška děsnou věc vylovili z řeky v sáčku dítko plakalo a k tomu ten sáček byl ponořený ve vodě a pověšený jen tak na nějakém dřívku no hnus mně se udělala husí kuže
12. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
toje fakt luky vypada starsi nez olik
jinak akorat olik de plavat v patek ale dneska chcu na ocko aby byla prave v patek ok
mysky ty jooo vidis zase strasaci s predcasnym porodem a ty vydrzis az do konce...jako jana je miss tehule :slight_smile:))
gucciova koukej poslat taky .....mail myslim ze mas
pajdi tak dneska srzim palce na navstevu a vis co dala bych si taky babovku :slight_smile:) poslu drobek :slight_smile:
milu ten sen je fakt strasnej ... tak me se teda zdalo jen ze me tata podrizl krk a fuj bylo to taky hnusny pac jsem cejtila uplne jak to reze maso ...fuj to jsem ale nechutna
puzzi uz na druhou vcelajznu :slight_smile:))
mysky jo je celkem ok
hele tobe pomaha zvedat jo ...ty jo tak co bych pak mela rikat ja kdyz jsem mela ten pupek daleko vetsi ..bo takova teteska
ja tipuju holku :slight_smile:)))
12. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
no za chvilu by tady mela bejt evina a campi se tesim na dalsi navstevu :slight_smile:))
12. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Gucce bude holka takže kluk vždycky to mám naopak :grinning:
12. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
gucciova mate moc hezky hranaty kliky a vsechny y serepeticky
hele a ty rohy toho obkladu to je naka stribrna lista bo co? ze je to mi prijde vice barevne
12. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
jo jde to
12. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
tek: to je nerez lišta na rohy obkladu, aby se nám to neobilo, jen se na těch fotkách moc leskne
12. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
chci taky vidět byteček ukáž :grinning: email máš
12. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
je bezvadný a ty dveře jsou ty co chci pak domů :slight_smile:
12. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
pudly díky
co to je za odkaz? mě to nejde
12. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
to je sranda mně to už taky nejde vydrž kouknu na to
12. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
to je divné jak to že to nejde
12. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
poslala jsem ti to na Email
12. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Gucci to víš,holky už vyčerpala Pajda tak to musíš dorovnat klukem aby ty naše ženský měli z čeho vybírat :grinning: :grinning: :wink:
Pudly jako přímo ta kámoška nebo že někde objevily???Každopádně je to děs :pensive:
Tek,užijte si to s holkama :slight_smile: jo a už mám telefon a i stejný číslo co před tim
Mílo,to víš,bude krasavice nafintěná.Se spíš bojim aby se nerozhodla třeba dneska v noci,A. je v práci a v noci se nemá jak dostat domu :zipper_mouth: :rolling_eyes: doufám že nezafunguje zákon schválnosti :sweat_smile:
12. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
pudly mě to tu příponu wnv nebere
12. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.