• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
někde objevili pošli Email já ti to tam hodím
12. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
jak to že to tak blbne
12. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
dala jsem nějaké nové fotky a ještě hodím jednu aby jste viděly jak je podobná na tátu :grinning:
12. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
tak nehodím mám to v jiném PC
12. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
jéé a já se těšila na nové foto
12. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
jsem něco dala ale né s tátou ty mám jinde a je mi to líto protože ona je fakt celý táta :grinning: přes kopírák jen bez pindíka
12. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Lenka L26 píše:
Ahojky, tak je to za mnou, ale je mi špatně, odebrali 28 folíků, z toho je 10 oocytu, snad to stačí, čekám na neschopenku a jdu se dospat. Dr. doporučují vložit 1 embryo z důvodu zvýšeného rizika vícečetného těhotenství, tak se bojim, aby to jedno stačilo. Pa
12. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Gucci diky za info. Foliku hafo, tak snad je tech 10 vajicek kvalitnich. Drzim palecky..
12. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Gucci díky za info, 10 vajíček je tak akorát. A myslím, že by si měla nechat zavést dvě embrya...Držím palce, aby se všem embrýskům dařilo.
12. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Taky bych si nechala zavest 2 embryjka, preci jen ta uspesnost je vyssi a vicecetne tehu asi moc nehrozi, vzdyt to tady vidime...
12. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
No koukám, že mě Gucci se zprávou předběhla. Jsem krmila teď zvíře. No psala jsem Lence, že bych taky si nechala dát dvě - rozhodla bych se případně dle vývoje embryií.
12. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
já jí taky psala, at si nechá zavést dvě :wink:
12. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Taky jsem si říkala, že 10 kilové dítě a chodit, budiž, ale nesmí to být Honzík, Lukáš nebo Alex :grinning:
Gucci:hekej pupík, řekla bych že ukázkově odpovídající.
Rio:tchán je fakt debil. hlavně aby to M. dodržel a s V. tam bez tebe nejel,aby neměl tchán pocit,že vyhrál. s tím hádáním je to blbý, snad se to všechno brzy uklidní, stěhování je vždycky stres. A m by měl někdo plácnout přes tlaminu,aby si uvědomil, že odvézt vlastní ženu a dítě do nemocnice fakt jako není obětování. Chápu,že je ti to líto. :frowning2:
Anipp:myslela jsem na tebe jenom v dobrém, jak taky jinak, že jo. :slight_smile: Hele, to je moc fajn s tím Alexem a rehábkou... Musím si zapamotovat,abych někdy neměla stejný vejšplecht jako ta tvoje spolužačka. :sweat_smile: Ale on k tomu člověk sklouzne asi ani neví jak, taky jsme doma s P. říkali, že podle nás musí být pohodička mít jedno dítě. Ale nebijte mi. Prostě je to jiný. Třeba P. nemůže nikam večer kolem sedmé,páč je prostě dva nevykoupu, to by se to jedno mezitím uřvalo hladem. Ovšem zase dvě hodné dvojky versus jedno zlobivé dítě může vyjít nastejno. Spíš je to jiné v té organizaci a technických věcech. Ale těžkej průser bude až začnou chodit....
Mel:díyk za upozornění s nutrilonem.
Gucci:ty voe, už jsi se mi na kočár jednou ptala, tak jsem ti odpověděla a ty si to pak nepřečteš, tak to je potom těžký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Hele, překvapivě dobrý, ale ještě kolikrát nemám odhad jestli se někam vejdu, nebo jestli do vytlačím.......jednou už jsem uvdízla, vyjela jsem a pak už jsem prostě neměla sílu ten kočár nadzvednou přes "obrubník", takže mi kolemjdoucí pomohl. Jo, holky a pomohl bez naprsotého říkání či prosení, sám si všiml.
Ježiš, Milu takovýhle sen. fujtajksl.
Mě se dneska zdálo, že můj táta chtěl půjčit dvojky a dlouho se nevraceli a já mu volala a on s nima byl v zakouřené hospodě a přišlo mu to úplně normální. To tátovi nemůžu ani říct :sweat_smile:
Ty voe, jak to tu čtu, vy mi zabijete co jsem napsala dvojčata versus monočata. Už aby Pajda porodila a zastala se mi.
:grinning:
Jdu žehlit a za hoďku nakrmit zvířátka a pak ven, tak čus.
12. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jo, a mimochodem v sedm jsem dala dvojkám najíst a chrápali jsme ve velké posteli až do desíti :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dostali opět najíst a to najednou, chvíli jsme si hráli a teď zase chrní spolu v cestovní postýlce v obýváku a mají přes sebe položené ruce a vypadá to jako kdyby se drželi a já jsem z nich úplně posraná a když na ně koukám,tak mi to vhání slzy do očí. :dizzy_face: :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
tet: já jsem si říkala, že jsem se tě už ptala, ale zapomněla jsem si přečíst odpověd :grinning: :grinning:
jdu na o
12. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Tek neboj, nezabijeme Tě. Dvojčata jsou určo větší zápřah - už jenom proto, že všechno děláš dvakrát a naráz - přebalení, nakrmení, mytí, utěšování. Zase někdy opravdu dochází k tomu, že jedno dítko vydá za ty dvojčata. Ale rozhodně bych i tak neřekla - máš to se dvěma naprostou brnkačku, i když budou náhodou opravdu ta nejhodnější dvojčátka pod sluncem.
12. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Dobrý, píšu Tek místo Tet, no debil. . . Ta mateřská mi nedělá dobře.
Sakra bude to dítě spát nebo ne? Jsme přišli z procházky v kočáře usínal a teď se šmrdolí na dece a nic. No neřve, tak já jdu umýt to nádobí, když ho nikdo jiný neumeje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
musím vám napsat, dneska jsem úplně v šoku, někdo mi vyměnil dítě!? ráno 6.30 flaška, spánek s náma v posteli do 9.30 :sweat_smile: Potom si ještě povídal než jsem vstala.Přebalení, protažení a do 12.00 se skoro sám kutálel po děcáku u toho si povídal.Žádný stěžování jako normálně :astonished: Než jsem nachystala jídlo seděl chvilku v křesílku s rýžovou křupkou, zaháněl hlad a ted po nakrmení zase spí! ...za celé dopoledne ani jedna slzička, nechápu, musím si to někam zapsat :grinning:

tetes já dvojčatovkám neupírám větší námahu, jen to z žádné nedělá hrdinu roku.Všechny si tu práci okolo můžeme představit 2x....a díky nechci :sweat_smile: Ale spolužačka je praštěná odedávna...a jak si mě i P. prohlížela :angry:noooo tak mám pár kg navíc, ale já jsem na rozdíl od ní vyrovnaná a nemám tik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Anippe, gratuluju k hodnému chlapečkovi, tak ať mu to zůstane. :wink:
12. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
anippe: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
Tak jsem si musela dat po o slofika, me nejak ten ranni maraton prevlikani, prani, peceni babovky unavil :wink:
Tetesko to musi byt sladke, jak se dvojky drzi a ochmatavaji, to bych z nich taky byla priposrankovana :wink:
Ani tak to je Alex frajer, jak je dneska hodnej. A dvojcatova spoluzacka :grinning:
12. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
anipp: tjoo Alex se dneska překonal :wink: , možná mu to zůstane, musíš mu víc věřit :grinning: ... a tik mě dost pobavil :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Mysky, plánuješ tenhle víkend? 15.8. např. je moc hezký datum! Já se tak těším na tvojí holčičku v reálu, to zas bude napětí, jaká bude, hodná, spavá, veselá, hravá...? :slight_smile:
Steffi, myslim, že Kubík je jistej, asi ani neznám případ, že by se narodilo jiné pohlaví, než doktoři našli. Na prosincovkách byl jeden případ, ale ta holka měla idiotskýho laxního doktora, kterej to řekl tak jako asi a možná...
Mel, fotky super, jak Luky zkouší Olíkovo věci, chudák Oli :sweat_smile:
Tyjo, Steffi s kočárem kočka! :slight_smile:
Tek, ty tam máš dnes Evu a Campi? Se pozdravujte a užijte si to! Holky, mám absťák, už ať je září a můžu se s váma srážet!!!
Mysky, v noci se nemá A. jak dostat domů, ani taxík např.? Takže nesmíš rodit v noci, hm, dobrý :sweat_smile:
L26 super počet vajíček, to moc nechápu, že doporučují jen jedno, sice dvojčata rizikovější jsou, ale až tak zase ne, do 2 embryií bych určitě šla.
Tetes, my ti věříme, že dvojky jsou záhul. Řekněme, že mít jedno hodný je třeba celkem fajn, člivěk ho zaopatří a když spí, je volno, když si hraje, paráda atd. jenže mít dvě, tak máš x-krát denně prekérku, který dřív tohle a tamto, občas třeba spí najednou a super, ale většinou asi čím sou větší, tak spí různě a na tohle je to horší stopro.
Dvojky spolu spící by dojaly i nás, natož tebe jako jejich matku :slight_smile:
Honzík dnes dopo zas kočár krize, hraní občas polokrize, holky, někdy mám pocit, že se z toho už fakt zblázním!!!
Anippe, krásný dopoledne, to jsem ještě nezažila snad nikdy! Holky, já mít tejden realtivně hodný dítě, tak se poseru štěstím! Mně to tak napadlo, že by najednou byl Honzík jinej, v kočárku koukal, hrál si, klidně i se mnou apod., nemusel by bejt úplnej anděl, no holky, co já bych za to dala!
12. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
puzzi: a nebavila ses o tom třeba s vašima nebo tchánákama, jestli vy s manžou jste byli jako děti taky tak "nároční"?
12. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
Tak my dneska máme docela dobrej den.
Holky nevím, co z tohohle výrazu vyčíst http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3140331&vReferer=
12. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
Mel ja bych rekla, ze libi. Spis uvidis na jak dlouho :slight_smile:
Puzzi tak Honzula dneska nic moc, no co se da delat. Mas tam vase, tak to zvladnete...
12. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
Jani, už cca 20 minut? :grinning:
12. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Mel nevím, ale já bych řekla....co sis to proboha mámo zase na mě vymyslela :grinning: .
Gucci, tak ať dopadne UTZ na jedničku, s manžou si prcka užijte a dej vědět ať netrnu do zítra :wink: .
Puzzi, Honzula je náročnej..asi trošku hyperaktivní, takový byl můj synovec, vstával třeba i ve 3 v noci a chtěl si hrát a spát prostě nechtěl. Člověk se mu musel pořád věnovat. Přešlo ho to cca ve dvou letech.
Holky papapa zítra.
Mílo, tak teď si Puzzi určitě povzbudila. :grinning: :dizzy_face:
Mili fááááá
ja už budu doufám za hodku ležet na stole a ultrazvukovat :grinning:
za chvilku idu
12. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.