• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tak fáááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
držte palec
pisnu sms
12. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
Gucci, máma říká, že jsem byla taky taková a zlepšilo se to chozením. Ale naši bydleli u babi a dědy, tak jich na mě bylo spousty. Tady v CHor. máma tvrdí, že je H. ještě horší než já, ale možná si to jen už nepamatuje. Tak snad za pár let si řeknu, jó to bylo něco, když byl malej a budu ráda, že už je velkej a bude úplně normální :sweat_smile:
12. srp 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
Hyperaktivita se takhle u mimin poznat nedá, o tý se mluví až v předškolním věku. Kdyby byl ale fakt hyper, tak už by možná lezl, ne, on je jen hyper na zábavu, že potřebuje změnu atd.
12. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Puzz, Honzík je normální, jen kapánek náročnější a Luky mu jde v patách, kdyby se Ti dva viděli víckrát tak řeknu, že se Luky nakazil. :sweat_smile:
12. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Gucci tak at je vse OK a uzijte si to, je to moc pekne :wink:
12. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
Gucci pise: Zprava z velkeho UTZ: Mimi je zdrave. Vse je jak ma byt. Vazi 428g. Pohlavi ma taky moc pekny :grinning:, ale nevime na 100%, mimi se stydi.
12. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
No nic, jdu cvicit, i kdyz dneska mam nejakeho nechteje :slight_smile:
12. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
Jani, mě se taky nechce jít cvičit, ale musím se dokopat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Gucci mě s těma tajnostma štve. :sweat_smile: :sunglasses:
12. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
Ahoj,snažila jsem se dočíst ale moc si toho nepamatuju :confounded:

Evi všechno nej k tvým narozkám,hlavně štěstí,na tvé narozky bych nemohla zapomenout,víme proč :wink:
Puzzi jj 15.8 je móc pěkný datum takže Mysky do toho :slight_smile:
Gucci že by holka??

My byly dnes u doktorky na 10měsíční ale Maru je skoro 11 měsíců takže menší zpoždění(doktorka měla celý červenec dovču) a Maru váží 9,60,doktorka ji moc chválila jak je šikovná :slight_smile: Kolik měří nevím páč sestřička měří jen obvod hlavy a váží a doma není nějak šance ji změřit,pořád sebou mele :sweat_smile: Jo a přestává jí to bavit v kočárku hlavně v MHD takže docela vopruz,musím jí něčím krmit aby byl klid.Ještěže jezdíme málo :wink: Přesně tohle dělal Filda takže jsem od 11 měsíců kočár nepoužívali,chodil po svých a občas jsem poponesla
12. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
rehos, gratulace k destiměsíční - jedenácti měsíční kontrole. Maruška je velká holka, tak co by přeci seděla v klidu v kočáře. :wink:
12. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
Mel me taky, hlavne ja tady zitra rano nebudu, kdyz to bude oznamovat :-/
Maru velka gratulace ke kontrole Maru, ta uz je velika :slight_smile:
12. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
tak su tu dalsi sraz super .....musim docist
olik ma dalsi vcelku v zadku :slight_smile:)) jsem total grogy ... :slight_smile:
12. srp 2009 v 17:07  • Odpověz
Tek, doufám že jsi tentokrát nezaspala focení. :wink:
12. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
mysky koukej se jeste dneska drzet jooo :.))))
puzzi hele jako honzik je narocnejsi a proto te obdivuju ze mas silu jit hend do dalsiho
ale hele neni hyper prave na soustredeni a zabavu???? ..M. byl taky hyper a u niceho nevydrzel dlouho ..treba doted se spatne soustredi na knihu a tak....pristihl jsem ho ze preskakuje vety...a diky tomu cte rychlejc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mel ja myslim ze libi :slight_smile:) a nekecej u nas byl hodnej a nevyzadoval zadnou pozornost :slight_smile:))
juuu maly gucce je ok a tipuju kurna tu holku..no do zitra si pockam chjoooo
¨joooo olik uz ma 5705g takze za tejden
fotky jsou ale nevim kdy budou
12. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
Jo, Anipp víš co je ale fakt, že už mi začínají vytáčet lidi na ulici,když jdu s dvojkama jak každý soustrastně prohozuje věty typu: no to musí být starosti, jakpak to zvládáte, kojíte obě, to si musíte dávat co, to musí být náročné.....jako kdyby to nebyla ani žádná radost, ale jen starost. A já každému jak ta kráva odpovídám, že jsou hodný a že to jde v pohodě a oni mi na to odpovídají, no uvidíte až budou větší, to raději zaklepejte,že jsou hodný apod. Ještě se se mnou pitomci přou, jakože to prostě musí být jenom pakárna :angry: Ale zase na druhou stranu jak píše Mel, že by dvě děti vydaly za jedno zlobivé, to si až tak nemyslím, že by to bylo srovnatelné. Prostě jedno je jedno a dvě jsou dvě. Ale jak píšeš ty, není to hrdinství a je to i krásné,když jsou u sebe. :dizzy_face:
Si představte jaká jsem aktivistka jsem mailem žádala na úřad,aby u nás v ulici umístili zpomalovací retardér, páč je to do zatáčky není tu vidět je to zúžené a všichni tu jezdí jako kreténi. Mi někdo smete s kočárem....
Puzzi:je fakt,že ty si s Honzulou někdy fakt užíváš :confounded: ,ale určitě jak začne capat bude lépe :dizzy_face:

Jo, a domluvte si termín,který vám bude v začátku září vyhovovat na ten sraz u mě na zahradě. Chtělo by to podle mě hned v začátku,dokud bude ještě hezky teplo ať tu zahradu využijeme,aby tam bylo dětičkám fajn. Mě je naprosto jedno kdy to bude, nemám v září ještě nic v plánu,kromě 2.9. holiče. Asi by bylo lepší v týdnu,né? Ale zase aby si mohla vzít Milu dovču. A zvaný jste samozřejmě úplně všechny. Ale nečekejte, že budu nějak péct apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
Tet, ty jsi ale fakt aktivistka, ale je to dobře. U nás bych zase dala radar, protože jezdí jak hovada tam kde se má jezdit 50 a je přechod pro chodce přes 3 pruhy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hm sraz, to bych ráda, ale musela bych buď vlakem a nebo jestli by nás někdo s Lukym vzal do auta. :astonished: :pensive:
12. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme byli dnes na neurologii na kontrole a doktor ho sice chválil jak krásně komunikuje, že je moc šikovný a tak, ale vůbec se mu nelíbí ta levá slabá strana, říkal že je to dost a poslala nás na eeg, to naštěstí dopadlo dobře, ale ještě musíme na ultrazvuk hlavy jestli není nějaký problém v mozku. Mě z toho už fakt jebne, to je furt ale fakt furt něco :frowning2: dál máme cvičit Vojtovku, myslím že to bude na dlouho. Ale kéž by to stačilo, hlavně ať nic nenajdou, docela mě to vylekalo :frowning2:
12. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
juu tet to by bylo super ja nevim ja se zkusim domluvit s campi pac jinak se ta m nedostanu...jooo a jen se ptam moznost spani je? JA BYCH TEDA asi nespala radsi pojedu dom....
tet to by mi taky teda stvalo cece tyhle kecy.........ale ustojis a pohoda
puzzi to je mi tak lito ze je to blby ......ale rikej si ze si te kurna vybral tak to das jasny :slight_smile:))
a uz se taky tesim a budes moct na sraz v zari ....me je taky zari jedno kdy :slight_smile:)) a asi jsem taky vic pro tejden
jeeziiiis marjaa rio to snad neeee...urcite to nebude tim vojta je ok .....ten ma chudak takovych starosti...a campi rikala ze ma vojta tu bulku strasne osklivou ...a neboj tohle urco bude v klidu
doufam ze se aspon M. uklidnil a nebere vozeni vas po doktorech jako obetovani se
12. srp 2009 v 19:05  • Odpověz
teksas s m. to je furt blbé dnes začal sám o tom, že bysme měli jít snad do poradny, jsme furt v sobě, fakt
no bulka je velká ale co naděláme když musíme čekat, ale třeba včera mi říkala rehabka že tam byla paní s holčičkou a ta to měla menší než Vojta a chodí jinam na chirdu a budou jí to řezat tak to nechápu
12. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
rio ....chjoo tohle me mrzi a je to vzdycky na hovno obdobi ..ale neboj to se urco spravi hned jakse poradne zabydlite a tak...ted jste jako primo v brne?
hele a necs to radsi taky zkusit jit jeste jinam ...me se to taky moc nezda..ja takhle jednou mela fakt nezida na ruce a von se pak vstrebal ale zutala mi tady po tom tvrda bulka na ruce.....takze jestli mu to uz neztvrdlo ...chudera malej bobik jeden...
12. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
tetes to je prostě klasika, tady lidi musí pořád do všeho rejpat.Já taky všem říkám jak je Alex hodnej, hezky papá, bez problémů spinká a předpisově sere :grinning: Přeci jim nebudu dělat radost a stěžovat si že máme ruce až na zem a před uspáváním by se hodil lexaurin :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

rio do poradny? znáte někdo někoho komu poradna zachránila manželství? já ne! a to znám několik manželských párů co to zkusili. Hele ono to chce jen snahu, vzájemné pochopení a toleranci.Umět se kouknout na problém i z druhé strany.Ve vztahu přeci nejde dělat nic přes odpor druhého
12. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Tek já nevím, asi bych šla jinam ale jednak nevím kam bez doporučení a taky nevím, jestli fakt dělají špatně že čekají, fakt nevím...
Anippe jasně to všechno je pravda, myslela jsem, že jak budeme bydlet sami, bude o lepší, ale možná je to fakt teď prostě blbé období kdy je tu chaos, moc práce a mamka která mi přijela pomoct a vzala sebou i synovce - 8 let se furt stará o to, aby se on nenudil a bavil se a já teď kromě Vojty se ještě starám o ně, takže jsem asi i dost podrážděná. Budou tady do neděle. Dnes jsem se s mamkou i chytla protože ve městě furt vymýšlela co by koupila děckám od ségry a Vojtovi vůbec nic nepřivezla a já jsem jí říkala - a co koupíš Vojtovi, když musíš furt něco kupovat děckám od ségry - a ona zas, ale ona nemá peníze a oni to potřebují. Přitom ségra se válí doma, děcka má ve škole a ve školce ale makat se jí nechce, živí ji vlastně mamka a děcka taky...ale mrzí mě, že prostě furt všechno pro ségru a pro ně a Vojtovi nekoupí blbou skleničku brokolice třeba :frowning2:
jo a Vojta začala příkrmy a mrkev teda děs, z té se mu normálně navalovalo, brokolice mu docela chutná, zítra zkusím udělat mrkev s bramborem tak uvidíme
12. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
no hele tohle nesnasim to protezovani a obhajovani lemplu ....mam neco takovyho taky doma ale s tim fakt nic neudelas
a nemuzes mame rict at prijedou az to budete mit..koukam ze mas vic prace s ni
no tak aspon ze brokolice
holky u nas mely dneska mrkev s bramborem a chutnala jen majdalence
12. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
hele tak si zkus nekam jen zavolat a zeptat se na to ...meli by ti pomoct !!
12. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahoj holky, moc s eomlouvám, že nedočítám..

dneska jsme byli s holkama na srazu, i Martina jsem dokopala a dokonce i jednou přebaloval. ale ještě se teda neuklidnil po fesťáku tak občas vyjede nebo se mnou mluví jak s debilem a mě to se.e.. no musím asi počkat až se sklidní nebo se pohádáme a pak se sklidní.. :grinning:

doufám že se vyvedl sraz..

objednala jsem Stele naušnice - http://www.zlasky.cz/nausnice-bile-zlato/964/

a zítra jdeme na píchání hexa a prevenaru.. tak doufám, že to zvládneme obě dobře :sweat_smile: a nechám Stelu raději změřit a zvážit, protože poslední dobou fakt jí po hodině a půl a mám strach jestli jí dost.. ikdyž je fakt že ode dneška jsem obměnila šatník na 62, nějak asi poskočila a všechno jí je malý :grinning:

j oa máme novou maxicosi sedačku je naprosto úúúúúžasná :slight_smile: a jsme hrozně spokojená.. a stela snad taky :grinning:

moc vás zdravím a jdu asi spát..
12. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Tek tak to je fajn, ze i druhy sraz sis pekne uzila..

Rius tak doufam, ze Vojtik bude po neurologicke strance v poradku, ale verim, ze jo. Jen to asi bude chtit hodne cvicit. S m. je to nepytel, snad se brzy srovna. Poradny ja nevim, taky jsem jeste neslysela, ze by nekomu pomohly...
Tetesko srazik, super. Jsem urco pro tyden. Muj tata slavi 8.9. sedesatiny, takze urcite ten nejblizsi vikend budem v OVA.
12. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Takže Gucci skoro jistě ví a napíná do zítra, no dobrá, ať si to užije ty tajnosti! Super, že je vše ok a Guče už má skoro půl kila, wau!
Mel, jestli jde Luky v patách Honzíkovi, tak tě lituju, že víš, co tě ještě min. půl roku čeká :sweat_smile:
Rehos, takže je reálný od cca roku být bez kočáru? Honzík kočár nesnáší, takže už aby chodil a bude chodit po svejch, doufám, že nebude zdržovat u každýho kamínku a každý loužičky :sweat_smile: A Filda i Maru začali kočár nesnášet, až když chodili? Honzík kočár nesnáší asi od jeho 4 měsíců a ani vsedě nepomohlo.
Tek, jo, hyper je soustředění a zábava, ale myslim, že u nechodícího mimča se to ještě nedá tak říct, třeba chce někam jít a neumí, strach z hyperaktivity jako diagnózy zatím nemám, četla jsem si něco a hledala a na to je fakt brzo, z tohohle může ještě v pohodě do roka vyrůst v klidné dítě - kéž by :sweat_smile: M. měl znaky hyper už od mimina?
Tetes, tak to je opruz, že maj lidi podobný kecy, mně se dvojčátka v kočárcích odjakživa líbí, práce samozřejmě je, ale když má někdo dvě děti brzo po sobě, tak taky tu práci má, to přece není nic hroznýho k litování - chápeš, jak to myslim, je jasný, že máte makačku, to nesnižuju, ale hlavně že jsou děti zdravý a v pohodě a šikovný a je to radost. Dvě hodný versus jedno zlobivý se srovnávat fakt nedá, dvě jsou náročný organizačně a fyzicky, jedno zlobivý zase jinak psychicky, těžko říct.
Zas je mi blbý tu furt psát, jak to mám náročný, možná že ne, možná to máte taky a já si mateřství představovala jak hurvínek válku?
Termín v září je mi jedno, ne 1.9., to budeme první den doma, jinak v týdnu super nápad, páč o víkendech v září určitě budeme jezdit různě, kde jsme celý léto nebyli.
Rio, to by mě taky vylekalo s těma doktorama, snad to bude dobrý, oni někdy doktoři lekaj a nic z toho. S M. mě to mrzí, snad vám pomůže to nový bydlení!
Anippe, měla bych si z tebe vzít příklad s tím říkáním lidem, že dítě krásně spí, je hodný atd. Je fakt, že někdy pak možná vypadám jako špatná matka, když si s dítětem neumím poradit.
Ségra se švagrem byli v poradně a jsou teď zpět spolu, možná jim to pomohlo.
Rio, s tvou mámou taky hrozný to nadržování ségřiným dětem, zkus to brát tak, že tebe považuje za soběstačnou, ale těžko to jde, viď...
Neboj, příkrmy se zlepší, Vojtík je malinkej, tak hezky pomaličku, on si i mrkev oblíbí.
Tek, Majda obědvala s váma domácí mrkev, jo? :slight_smile:
Kay, takže už je u vás očekávané období po fesťáku, ale M. je ještě ovlivněný fesťákem? Snad brzo začne doma makat :sweat_smile: Gratuluju k Maxi Cosi.
12. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
puzzi zjistim u tchyne
samozrejme je hyperaktivita zavaznej termin....ale prijde mi to nejvystiznejsi ...i kdyz vim ze na mimino neaplikovatelny
ne holky mely stejnou sklenicku od hippu :slight_smile:)))
my jsme mely pizzu
kay super ze nova sedacka se libi ja ji mam taky moc rada ...a taky se M. asi musi srovnat je nake rozjete :slight_smile:))
12. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
No Guce je pekny macik, jelikoz ma o 50g vic nez Kubik ve stejny termin :wink: Tak treba nakonec Kubajs nebude 4 kilove ditko po L. :slight_smile:
No nic, jdu se osprsit a do postele, zitra v pul sedme vyrazim do Podoli a zpet budu az kolem jedenacte :wink:
12. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Jo ták s mrkví. Ladunka už taky zkouší mrkev? To je super, jak ty děti rostou :slight_smile:
Ještě jsem vám chtěla napsat, že jsme dneska odpoledne v bazénku udělali pokus. Je tam dětskej bazének, jak jsem psala, že tam H. vystačí v kruhu a běhá po bazénu, uprostřed je takovej ten hřib, jak z něj stéká vody v proudech dolů (snad víte, co myslim). No a Honzíka to hrozně láká a každej den běhá k tomu a my za ním a když je skoro tam, tak šup s ním zas do výchozí pozice na kraj bazénu. A dnes jsme si řekli, že zkusíme, jestli tam vleze nebo co udělá. A vlezl, přímo hlavou do toho proudu vody, lekl se, oklepal a znova a znova, celkem 5x. Ale pak byl úplně rudej, hotovej, upachtěnej. A příští bazének už tam nešel, haha, blížil se, skoro byl u toho a otočka a šel jinam a nemusíme za ním běhat :sweat_smile:
Jo a co pigáro, dostal Oli a bez reakce?
12. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.