• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
kurna drat tak ja to teda nevydrzim ..koukej to aspon naznacit ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
to teda fakt nevím jak bych to naznačila, abyste to nepoznaly :grinning:
13. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Gucci :grinning: :grinning: :grinning: to je prekérka co? :grinning:
13. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
fakt slibuju, že vám to po tom 3D řeknu :wink:
13. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
holky potřebuju radu, není brzy 22tt na 4D UTZ?
13. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
podle me ne ale ja to 14dni nevydrzim bo jak dlouho !!! a ted jsi 21 takze do konce srpna jsou 2tydny..tudiz budes 23tt..nas doktor doporucil 24-28tt
13. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
no já si ted volala k Chlebečkovi, co dělá 4D UTZ a dali mi termín už ve středu, to budu 22tt a prej v poho
13. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
tak nic, pG se ten termín nehodí, tak to musím vymyslet nějak jinak
13. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
juuuupiiii jako pristi stredu jooo ..no tak snad to vydrzim
hele gucciku ja mela d nekdy az v 28 a sice si byl olover dost podobnej ale mame jen ksichtik a to me stve
takze ty tam toho budes mit videt vic....a navic je vase mrne extra velke takze pak by taky mohlo bejt pozde
oliver mel presne 21+0 ..400g ...rozumis :slight_smile:)).-)))
13. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Tek...myslím, že Gucci rozumí, ale je to asi stejně jedno, pže její manža nemůže :sweat_smile:
13. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
no dyt jo jsem si to precetla az pak ze jo noooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a pG dostane do drzky
13. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Mili :grinning: :grinning: :grinning:
tak v pondělí budu volat do gyncentra a objednám se hned na první týden v září
příští týden mám poradnu, tak jestli bude mít dr. dobrou náladu, tak jí řeknu at se nám mezi nožky koukne :grinning: , že jste to vy
13. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Gucci, hlavně ať se kouká mezi nožky mimískovi...tobě ať tam strčí jen UTZ a šmejdí tam tak dlouho, dokud to nevyšmejdí :sweat_smile: :grinning: .
13. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahojky, už jsem vzhůru :grinning: .
Jdu dočítat.
13. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky,
tak uz jsem zpet z oGTT. Dalo se to zvladnout, vysledky budou zitra v poradne, tak uvidime. Laborantka rikala, ale jo vypada to docela dobre :wink: Coz nevim, co to znamena :slight_smile:
Jdu docist...
13. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
jani: tak super, jsem na tebe ráno myslela jak to zvládáš
13. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Vy jste toho zase nakafraly. Je něco důležitého?
Guci- Ty dostaneš na dupku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ani jsi mi včera neodepsala. Já tak prosila a nic a ani dneska. Já to nevydržím. Co to je- holčička, že jo? Ale hlavně že je to zdravé a veliké.
Jani má dneska to oGTT, že? Doufám, že to zvládne a nepoblinká se, já měla teda silně namále :sweat_smile: .Á už je tady, tak to je fajn, že se to dalo. Určo to bude ok :wink:.
Mě se včera teda vedlo- bábovka se mi roztrhala na kusy, když jsem ji vyklápěla, takže návštěvě jsem zachránila 5 kousků a H. nafasoval lžičku a mísu s drobky :grinning:. No hold zákon schválnosti. A dneska jsem se pěkně porafala s H. Teda už v noci a ráno to jen vyvrcholilo. Včera večer jsem ho prosila, ať uklidí ze stolu zbytky po návštěvě a on se na to vy... V noci mě vzbudilo nějaké mlaskání a padání věcí na zem, tak jsem běžela do obýváků a kočka stála v jednom z talířů od chipsů a tlačila to vehementně do sebe. Tak jsem se pěkně vytočila a místo spaní to šla uklízet. Samozřejmě se číča za chvíli z toho ještě poblila, že?!!! :angry: :angry: Jsem myslela, že ho zabiju. Jedinou věc jsem včera po něm chtěla a i to byl problém. Tak jsme se ráno kvůli tomu pěkně chytli a on pak odešel a praštil dveřmi. To já samozřejmě nedala, hned jsem se rozbrečela a pak jsem mu napsala smsku, ale na tu vůbec neodpověděl. Takže den D :confounded:.
13. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Pajdi: já dostala milion sms, takže jsem nějak nestíhala odpovídat a pG by mě zabil, kdyby to někomu řekla, když jsme se domluvili, že to zatím neřeknem
13. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
jééé Pajdi to je mi líto, ale já měla den D s manžou předevčírem...prostě někdy toho je na nás všechny moc a pak to bouchne... :unamused:
Jani, tak fajn, že si to tak zvládla a výsledky budou určitě dobrý :slight_smile: .
13. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
šiš, přišla mi sms od táty z Ukrajiny: Pod pohrůžkou, že Vám začnu kupovat matriošky, ukončila mamka nákupy pro mimi. Zdraví taťka :grinning: :grinning:

Pajdi: no to se tak někdy semele ty nálady, určo se mu to rozleží a už to bude odpo ok, nejhorší je jít spát nasraný
13. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Gucci, Pajdi no neni to nic extra, ale meli to s nejakou citronovou prichuti, takze to nebylo tak extra sladky, ale palilo to v krku a pak me z toho hodinu palila zaha. Odbery z prstu v pohode, jen byl trochu problem se vycurat, kdyz clovek nic nepije a v noci jde 4x na zachod, ale i to jsem zlvadla :wink:
Gucci fotecka pekna, nase mrne tam lezelo presne naopak, zadickama dolu :slight_smile: No a na pohlavi si pockame, u tebe jsem si uz zvykla, ze tajis kdeco :slight_smile: Testem zacinaje... :grinning:
Pajdi to bych H. vytahla z postele, at si to jde uklidit!!!
13. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Gucci, táta :grinning:
Pajdi, chjo teda fakt den D. :cry:
13. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
No zitra v poradne uvidime, ja na ten papir moc nevidela, ale prislo mi, ze vidim nejaka vysoka cisla :wink: Kdyztak budu drzet dietku :wink: Jsem za posledni 4 tydny pribrala 3,5kg :astonished:
13. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
jani: :grinning: test jsem netajila, jen jsem čekala na potvrzení z krve, kdyby byl planý poplach :slight_smile:
Jdu varit obidek, mam strasnej hlad :-/
Gucci ty tvoje 2 koleje plany poplach, no tak to uz by bylo kdyby nebylo :wink:
13. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Chápu Tě Guci, jen jsem děsně zvědavá, ale budu to muset vydržet :wink: .
Mili- jj, teď mě to pěkně štve. Nejvíc mi vadí, že v polovině hádky odešel a praštil dveřmi. To bylo něco na mé hormony. Hodinu jsem pak brečela a ještě teď mi není zrovna dobře. :frowning2: Ale asi to tohle bouchnutí už potřebovalo, protože v poslední době si H. zase vůbec neuvědomoval, že by mi měl s něčím pomoct. Když jsem nemohla a měla všechno zakázané, tak to šlo, ale jakmile jsem ukázala, že něco zase dělám, tak to všechno na mě nechal. Ale na mě už je toho teď moc. Jsem už šíleně unavená, udělám jednu věc a jsem k.o., natož to všechno co dělám, peru, žehlím, vařím, peču, uklízím celý byt, chodím za babi- nic z toho bych dělat neměla, ale on si to vůbec neuvědomuje a ještě se vzteká, když po něm chci večer 1x týdně vysát a vytřít. :frowning2:
13. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Jani, hezky přibejváš. :wink: Holt Kubík potřebuje sílit a nechce v tom být sám. :wink: Myslím, že test vyjde o.k. - zajímavé jak probíhají ty testy různě. Já měla odběr ze žíly, pak vypití, pak zase tuším krev - a za asi dvě hoďky či nějak tak další odběr krve. Žádná moč. :astonished: A mezitím jsem mohla pít vodu.
13. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Guci- kdy jel táta na Ukrajinu, nejel náhodou v sobotu? Strejda s druhým strejdou jeli totiž taky, tak jestli nejeli spolu?
13. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Jani- já jsem takový blbec, že jsem to raději uklidila sama, ale pak jsem ráno vybuchla! A neboj, ten cukr bude určo dobrý. Musí, když máš tak ráda sladké :sweat_smile: .
13. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.