• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pajdi, odchod u prostřed hádky - ó jak známá to věc. :angry: Mám pocit, že to chlapi dělají zejména když cítí, že něco udělali špatně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Tak já měla oGTT stejné jako Mel. Taky odběr ze žíly, pak vypití a za dvě hoďky znovu krev. A pít jsem mohla celou dobu čistou vodu.
Mel- jenže tohle je na zabití!! Hele zapomněla jsem na polštářek. Kašli na to, až se Ti bude chtít, tak to pak doděláš. Máš teď hodně práce s Lukynkem. Však holky vydrží, neboj :wink: .
13. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Pajdi, holky vydrží ale já se stydím jaký jsem to lenoch. :pensive: Luky je dneska zlatíčko - ráno teda budíček ve čtvrt na šest, pak jídlo, koukání v lehátku, pak začal pokřikovat tak přesun na deku a otočka na bříško - spánek, probuzení po deváté hodině - jídlo - pobyt v lehátku, koukání na hračky - pak jsem ho v něm dala na stůl v kuchyni, tak koukal kde co lítá a já v klidu uvařila, no pak zase pokřik, takže na deku - otočka na bříško a teď chrní. No mám prostě dneska zlaté dítko.
13. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Pajdi: ne ne, oni jeli s mámou autem na dovču, Ukrajina, Moldávie, Rumunsko apod. a jsou tam už druhý týden, ted v sobotu se vrací :wink:
13. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
No tak to je dobře, že je Lukynek dneska takové zlatíčko, ne? Ti kluci začínají být nějací hodní, včera Alex a dneska Lukynek. :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Aha, to jeli sami :confused: ??? Neměli strach?
13. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Mnam mnam jeste ze ty brynzove halusky jsou tak rychle hotove :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Tak jsem zpátky z poradny,Hlavička plně sestouplá (což vim i bez dr. vzhledem k tomu že den trávim na wc) a prostupná na prst :slight_smile: Tak že by fakt tendle víkend mohl vyjít???? :dizzy_face:
Pajdi snad si po tom výstupu H. uvědomí že je dobrý ti občas pomoct :unamused:
steffi to je fajn žes to ustála,ale já teda měla opačnej problém pže tu glukózu nám dali vypít v 0,5L čaje takže vydržet 2hoďky nečůrat byl nadlidskej výkon :sweat_smile:
Mel,tak snad Luky aspoň pár dní vydrží takhle hodnej :slight_smile:
Gucci tak jako vážně neřekneš jo????Ti zato neřeknu až porodim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
gucci:blahopřeji ke skoro a asi pohlaví, to je fakt super :dizzy_face:
Pajdi: chápu, že tě H. naštval, ale ten tvůj příspěvek pod tím, peru,žehlím, vařím, peču,uklízím celý byt. Doprdele holka zlatá, tak se na to vyser!!!!!!!!!!! Tak prostě nebudeš mít vysmejčeno a budeš odpočatá!!! H. určitě nepovažuje za důležité, že zrovna teď musí být vyžehleno a vůbec se mu nedivím,taky to bohužel pro mě není prioritou :sweat_smile: Hele, Pavli fakt přibrzdi s holkama tohle absolutně nebudeš stíhat anebo budeš ale budeš totál ko, tak si zvykej, že to není tak důležité. A uvidíš, že odpolko už budete s H. samý úsměv. Občas to prostě všude bouchne.
Mel:obávám se, že chlapi odcházejí v prostřed hádky z úúúplně jiného důvodu, než že by si uvědomili,že něco provedli a to spíš: To nemá smysl se s ní bavit!! :angry:
Hlásím se do klubu: Nasrala mi tchýně. Včera jsme se tam jeli osprchovat,páč nám neteče teplá voda. A nějak jsme se bavily a já říkám, že někdy krmím oba najednou a tchýně: no to si nezvykej, ať jí každý zvlášť co budeš dělat až budou jíst oba z flašky? Tak na ní koukám a říkám, no tak když budou jíst oba z flašky tak to bude podstatně jednoduší než kojení! A pak zase, tchýně: hlavně si je nauč ať oba chodí stejně spát, aby se najedli a šli do postýlek. Tak na ní koukám a už taková nabroušená,páč toho bylo už víc předtím a říkám jí: ty vůbec nevíš co povídáš, nejdřív ať jí každej zvlášť a pak ať večer jí stejně....A ona že jo, že přes den jinak a večer stejně :confounded: , tak to jsem nějak nechápala. Jsem jí říkala, že to jsou děti a mají své potřeby a to co je přes den takže to prostě z toho večer vyústí. Pak malej řval, ale jenom na chování, najezenej,přebalenej,fakt vezme se do náruče a v tu ránu je klid a tchýně zase: hlavně ho nech vyřvat,aby si nezvykal a za 2 minuty už ho šla chovat!! Tak jsem schválně mluvila na malého a říkám, no vidíš ty báby jsou všechny stejné, furt mluví vo vyřvání a jenom békneš tak už se chováš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak tchýně na to: no to už brečel dlouho jsem si myslela,že mu něco je. To že jsem jí já říkala, že chce chovat asi považovala,jakože nevím co vůbec mluvím. No, a vrchol všeho byl, to jsem si vzpoměla na Anippe jak odpo psala, že je taky každej negativní....když říkám, že jsou prostě hodný a že malýho vůbec prdíky netrápí a to jsem jedla i květák a ona na všechno, no to oni teprve začnou zlobit, a na prdíky místo aby byla ráda, mi řekne, no to je ještě malej,to teprve začne. Přitom na srpnovkách píše dost holek, že prostě některá mimča trápí prdíky pomalu od narození. Tak to se mám jako už trást dopředu strachy, že nastane noc a den kdy budou strašně zlobivý a budou je trápit prdy? To mám na otázky odpovídat:no teď jsou hodný, ale nebojte se, oni určitě zlobit začnou! :angry: Jsem z toho fakt dost otrávená, to jako nikdo nemůže zkousnout, že může být něco fajn a že si i dvojčata můžu užívat?
gucci: Puzzi psala ohledně srazu, že se vrací až 1.9., takže sraz bude až bude i Puzzi, takže žádný konec srpna :wink: a navíc poslední víkend v srpnu máme na zahradě mecheche, takže to budu muset nějak naspat a zregenerovat se.
Mel:když nepojede nikdo autem, tak to vlakem určo zvládneš, Tek to vlakem taky zmákla. Tohle mi třeba štve,že s dvojkočárem jsem takřka bez šance na takovéhle cestování :angry:

Tímto navrhuji termín buď 3.9. nebo 7.9. a dávám hlasovat :grinning:

NOrmálně jsou dneska dvojky oba od rána nějaký zpruzený, jsem je teď dala před jídle do kočáru na balkon a v tu ránu spinkají. :dizzy_face: Jo, a musím to prásknout Míša byl ráno v půl třetí darebák a nechtěl být u sebe v posteli a vzhledem k tomu, že jsem zásadová matka a nechám děti vyřvat, tak dvakrát kníknul a už byl u mě na polštáři a spal tam do sedmi :sweat_smile:
13. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Jo, a zpočetla jsem včera ten nákup z Polska a tetě jsem platila 4 238 Kč a u nás bych za to dala o 2100 Kč víc!!!!!!!!!!!!!!!! :confounded:
13. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Mysky, no to by jsi i teoreticky rodit mohla, ale já radši neříkám po své zkušenosti. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A můžeš sice Gucci vyhrožovat, že ji to neřekneš, ale tady se to rozkřikne rychlostí blesku, doufám, že tady máš na někoho spojení!!! Né že se to dozvíme týden po porodu!!!!
13. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
Mysky:jasně ještě tak 5 týdnů Gucci napínej a předstírej,že jsi neporodila :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Tet, tchýně - no bez komentáře. Docela si protiřečí. Hele, když tě každý tak se vším straší, když řekneš že jsou dvojky hodný tak prostě říkej jak zlobí. :sweat_smile: Jinak Lukýno začal trpět na prdíky už tak kolem druhého týdne. Myslím, že když nemají dvojky probémy teď s prdíky tak už ani nenastanou. A s tou zásadovostí :grinning: - možná pamatuješ, že jsem to tady taky psala. :wink:
13. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Mel kdyby něco tak dám vědět teksas
tetes občas mi příspěvkama o tchýních připomenete proč jsem ráda že tu svojí mám 130Km daleko :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Mysky - šťastná to osoba 130 km. . . :wink:
13. srp 2009 v 11:50  • Odpověz
Mysky tak super, aspon nejaky posun. No ja byt vami, tak zaveverkuju a je to jasny :wink:
Tetesko tchyne mela nejaky spatny den a neposlouchala se, ne? :wink: Jsem se tu tlemila, kdyz jsem to cetla..ano ne ano ne :grinning: ale chapu, ze tebe to vytocilo. a jak pise Mysky, presne tohle mi pripomina, proc jsem rada, ze ani jedna neni nablizku :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
ja su pro 3.9
jani super ze jsi to vzladla jsi sikula sikovna :slight_smile:)))
pajdi z toho si nic nedelej proste blbej den no..a na uklizeni se fakt vyprdni
mysky tak tenhle vikend jooo
13. srp 2009 v 11:57  • Odpověz
Jinak termin je mi jedno, oba terminy jsou pro me OK.
13. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
tjo tak jsem měla dneska tři pohovory na asistentku a je to děs běs bída až to bolí

mysky: :grinning: , no jestli vydrží do prvního týdnu v září, tak jako v poho :grinning: , to jdem na ten 3D UTZ
tet: s tchýní je to maso, to jsou šílené kecy.....bože díííky za moji super tchýni
13. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
No blbe je mi ted, jsem se prezrala haluskama, debil debil!!!
Jdu spat v noci opet jen 3 hodiny a jsem hotovson!
13. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
3/9 mám kontrolu na endokrinologii
13. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Tak Maru spinká po obídku a já jdu juknout jestli něco zásadního :confused:
Mysky jj v osbotu by to bylo pěkné :slight_smile: Ale jinak Adélka si sama řekne,počítám že se bude ještě krášlit :wink:
tetes tohle ti fakt nezávidím ty řeči okolo dvojek ale důležitý je co víte vy s manžou,ostatním je do toho...
Puzzi jo Filda hned jak začla chodit už v kočáru prudil takže od 11m jsme kočár nepoužili.S Maru počítám během podzima nejdýl na zimu že už bude běhat po svých :wink:

Jinak Filda je naprosto nadšenej s manžou na cestách,měl štěstí a dvakrát už pluli lodí,včera psal manža že se Filda na lodi koupal v bazénu jak vzteklá fretka :grinning: :grinning: :grinning: Už se nemůžu dočkat až budou doma,Fildu už si doma nechám páč za nějakých 15 dní opět škola,no a manžu bych si doma taky nechala ale mám smůlu :cry:
13. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
gucci:já to říkám taky,že mám super tchýni, nikdy dřív mi nijak nenaštvala....že by to těma dětma bylo jiné??? :sweat_smile: Hele, jaký termín se hodí tobě a znovu opakuji, že néééé v srpnu :grinning:
Jo, když o tom tak přemýšlím, tak pro mě by bylo lepší toho 7.9., ale kdyby to nevyhovovalo,tak klidně i toho 3.9., ale že na toho 7.9. budu mít trochu času to tam nachystat a zajet koupit něco k pití apod., páč nevím co tam je a co není....
13. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
autor
Dobré ráno, dnes spaní do sedmi a hned to bylo znát, dopo dobrý, v kočáru sice mostíky a hekýky, ale to je diagnóza "nesnáším kočár", na to nic neplatí :sweat_smile:
Tek, Honzík má takovej velkej kruh s dírama na nohy, je to úplně super, zapadne do toho a nemusíme ho ani držet.
Anippe, vždyť já vím, že to není o neschopnosti, ale co já vím, co si o mně myslí okolí. Mně teda rady snad ani nikdo nedává, takový ti, co nás potkaj na chvilku, většinou asi nevěří, páč Honzík má rád publikum a hraje si na hodnýho :grinning: No já to až tak s nikým nerozebírám, jen třeba poznamenám, že nesnáší kočár, že mu musíme furt křupky a tak jako vtipně, jak kdy, jak komu, zas tak často známý nepotkávám.
Jj, v časech před Honzíkem bych považovala dítě typu Honzík za rozmazlené a že si to ti rodiče dělaj sami. Bůhví, jestli si to nedělám taky sama, ale myslim, že ne, myslim, že se k němu chovám úplně srovnatelně s rodičema, co maj děti nakonec hodný. Já ho spícího na míči nehoupala, že by mě to hrozně bavilo :grinning:
Lao, sraz nějak vyšuměl, nojo, holky, co takhle sraz velkej? nenecháme to až na jaro a budou moct i další s pididětma?
mel, hele, ty víš sama, jakej luky je nejlíp, já to nevim, určitě není stejnej jako honzík, každý dítě je jiný, takže naději samozřejmě máš a tu ti závidím :wink: Teda ale to Lukyho vstávání v pět apod. je síla, holky, my to u mel ani nekomentujeme, ale uznejte, že to je drsný vstávat v 5!
Milu, už to vidim, jak máš plnou hlavu nás a dočítání a do toho ti kolega hustí strategie a ty duchem mimo. Anebo jsem já mimo a kolega je (jaks to psala to slovo o spinningátorovi? něco jako k sežrání)...? Jo, na vobliz, je kolega na vobliz?
nene, sraz konec srpna u tetes prosím prosím neeee! Září!!!!
Gucciová, ty napínáš! Doufám, že se dočtu finále, haha, to je výhoda dočítání později. ježiš, tak naznač, ne? Vždyť to budeme brát jako ne 100%!
Pajdi, to je mi líto to pohádání, achjo, proč ty chlapi všechno berou, jako že je buzerujeme?
13. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Mě je to teoreticky fuk, jen nevím vůbec kde to je a jaké je tam případně spojení a v kolik hodin si to představujete, rozhodně když bych měla jet vlakem, tak chci být doma nejpozději do nějaké šesté hodiny, jinak cestu s Lukym domů nepřežiju. :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když třeba za měsíc už to s ním zase bude lepší, kdo ví.
13. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
Pajdi: no naši se nebojí...já se bojím...hlavně mi neřekli číslo trezoru kdyby něco :grinning:
13. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Mysky- no super, tak že by konečně? :slight_smile:
Teri- jak se na to mám vykašlat. V čem by chodil do práce, kdybych neprala a nežehlila? A co by jedl, až přijde z práce nebo co bych jedla já? Na uklízení se vyprdnu, zvlášť po dnešku, ale zbytek se sám neudělá :confounded: . Hold si budeme muset večer promluvit a pán se bude muset nad sebou zamyslet a něco začít dělat!
Hele s tchýní teda fakt super!! To Tě musela teda pěkně naštvat, co? A myslím si, že když dvojky netrápí prdíky teď, tak nebudou nijak extra ani později. Jsem zvědavá, jestli budou v mém okolí stejné reakce na děti jako máš Ty. A jestli jo, tak asi pěkně vyjedu! To jsou kecy dělané na mě! :angry:
Puzzi:tak tenhle Milči kolega fakt není "moc pěkná prdelka", nemůžeš být víc vedle :grinning: :grinning: Fůůůůj vobliz Pepu,tak to teda nééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Puzzi, vždyť to píšu, že v srpnu nééééé, to je jasný, že bez Puzziovky to být nemůže. a Gucci nemůže toho 3.9., tak bych byla pro toho 7.9.
autor
Už nestíhám, H. je vzhůru.
Tetes, tchýně hustý, co na to říct, to jsou kecy no...
3.9. nebo 7.9. klidně.
13. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
No Guci :grinning: :grinning: :grinning: .
13. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.