• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Terky obdivuju, jak jsi odvazna vyrazit do roubenky s malym ditetem. Fakt te moc obdivuju..
Lao ty ses prdla vid :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Teksas, video je super :dizzy_face: Oli je fakt šikula
22. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jani, jj, jsem :grinning: Ale hlavně upřímná-i k sobě :wink: :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Taky si dělám radost nákupy v dětském, oblečení pro mě - nezájem, na co? :sweat_smile:
Lao, tak takhle jako Csáková nevypadáš, to kecáš a nebo na tý jedný fotce s Vítkem je někdo jinej.
My máme teď po-st sraz Prosincovek v penzionu na Vysočině, asi deset nás bude, pokoje po dvou. Masakr!!!
22. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
no a já tak budu vypadat do měsíce, ze žalu nad svojí váhou jsem sežrala bábovku od babi za tu dobu co tady s váma kecám :confounded:

holky P. má dneska pánskou jízdu, jestli přijde zbořenej a zítra bude neschopnej jakékoli akce, tak u nás bude bouřka, už tak jsem dost nasraná, on se mě totiž ani dopředu nedovolil :angry: :grinning:

terky tyjo, já bych se asi potentila strachy!
22. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
Puzzi, já jsem za tři týdny nebetyčně ztloustla... No však uvidíš :wink:
22. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Lao, nojo, my se vlastně poznáme, se těším na tebe! :slight_smile:
Anippe, tys přibrala v těhu nějak děsně málo, ne? Se npřiznej, že se skoro vejdeš dopředtěhu věcí a nekecej taky :grinning:
22. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
Puzzi, já na tebe a Honzíka taky :wink:
Jééé, tak předtěhu věci obleču tak po kotníky (kalhoty) a přes hlavu (trika) :grinning: No fůůůj, kdybych se aspoň styděla... :grinning:
22. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Lao, se nestyď. beztak je nám to žrádlo přednější než ty nepochopitelně malinký předtěhu kalhoty :grinning:
22. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
puzzi nekecám :frowning2:
lao já se stydím a je mi to prd platný :grinning: já to obleču po kolena, jsem lepčí :grinning:
22. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
Já taky po kolena a hořejšky pod prsa :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ježiš, vy jste ukecaný!! :sweat_smile:
Campi, já bych tam nešla, ale D. má rád tyhle oficiality... Ale tady to bylo trapný i pro něj. :sweat_smile:
Jé, to je super, že je Pajdě líp! :slight_smile:
Tetes, M. spala v zavinovačce, teď spacák nebo deka. Vzhledem k tomu, že dvojky se narodí v létě, tak bych volila nějakou lehčí zavinku a pak spacák bez rukávů, já bych teda ten s rukáváma vůbec nebrala. Zavinky mám 4.
Anipe, tak to je super! To věřím, že máš radost, vždyť je to pochvala hl. pro Tebe! :slight_smile:
Campi, M. má stejnej účes jako L.! :wink: Ta poslední fotka je super!!!
Steffi, gratuluju k úspěšnému UTZ! :slight_smile: Je to krasavec! :wink:
Leni, moc držím palce!
Tek, Olíka zkouknu zítra.
Ta Csáková vypadá šíleně. :unamused:
22. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
Steffi: záleží na dítěti, jak s kterým se dá cestovat, Mariánka je fakt moc hodná a nenáročná, tak proto to jde.

Anipp, Laolo: máte aspoň vyzkoušený, že jídlo pomáhá tvorbě mlíka? Třeba bych se taky rozjedla :sweat_smile: Nevím, jak dlouho mi kombinace Laktofyt, odvar ze semene pískavice, Ricinus, kojočaj, Laktofyt vydrží. dneska jsem byla doma, tak jsem M. vážila před a po kojení, vypila kolem 800ml za den,ale sem tam se i vzteká,jako bych jí trápila hlady. Víc teda nevydojím :confounded:

Puzzi: jizvu mám červenou pořád, i když už jenom čárku a už není tak citlivá jako dřív, když jsem si přes ní přejela kalhotama při oblíkání, to byl děs. Ale myslela jsem, že po půl roce vybledne, takže jak píšeš, tak ne :unamused: Mám nějakej poukaz do Asklepionu, zkusím se zeptat, jestli má smysl nějakej laser. Stejně nevím, co s ním. Je to jen na tisícovku.

Spacák za zavinku jsem vyměnila před týdnem úplně v pohodě, není znát žádnej rozdíl v kvalitě spánku. Do zavinky už se M. nevešla a totálně se z ní dostávala, spala pak jak paragraf, takže hoší než lepší. Spacák určitě bez rukávů.
22. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz
Zdarec ženy.
Tak já už jsem skoro půl hoďky v práci..vzhůru do rachoty. :confounded:
Ale vypadaá to snad maximálně do oběda...teda spíš já už mám hotovo, ale musím tu být do konce, jako morální podpora. :grinning:

Ani jsem vás holky nečetla,páč vy jste strašně ukecaný, ale zahlédla jsem, že Leni hrabe :grinning: . Ale tak to má být, lepší než se doma užírat a přemýšlet nad tím jestli se zadařilo nebo ne :wink: .

Jo a pidimiminko to by bylo super...jen bych se bála, aby mi ho pak nevdechnul pes :sweat_smile: :grinning: .

Jo holky na červený jizvy pomáhá měsíčková mast..ono to pak pěkně bledne :wink: .
23. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
Dobre ranko,
Milu ty uz jsi v praci :astonished: To je des.
My se chystame na Snezku, ja teda pojedu nahoru lanovkou :wink: Ale musim pockat, az se muj zaludek uklidni, dneska to zase neni ono!!!
23. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
Dobré ráno, Honzík dnes vstával v 5.15, achjo, sice vypadal spavě, ale brečel a brečel, tak dostal mlíko a to je konec, vstávačka. Pak usnul v sedm, já se rozhodla v 7:20, že si ještě lehnu a v 7:45 byl vzhůru, takže jsem se akorát ještě víc rozležela. Ale dobrý, zejtra se vyspim.
Měsíčková mast na jizvy? Vyzkouším, díky za tip, Milu :slight_smile:
Terky, tak pak dej vědět, co ti řeknou na laser. Tak ať ti to v práci uteče, morální podporo :wink:
Jani, tak ať je ti dobře, to bude super výlet!
My po o jedeme na oslavu narozenin bratranců, jednomu je deset a druhýmu dva, ještě nemám dárky, musíme se stavit v hračkářství.
23. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky,
Terky, já jak se zapomenu najíst, tak to hned poznám na mlíku(teda nemlíku)
Milu, ty makáš i dnes? Chudě.... :confounded:
23. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobré ráno! :slight_smile: Tak M. opravdu začla pravidelně vstávat v 7. :angry: Ale lepší než v 5. :sweat_smile: Teď už zase chrní, ale už jsem probraná, tak na to kašlu - taky se (doufám) vyspím zítra.
Mili, to je vopruz být v práci, když je tak hezky, co?! Ale aspoň že už skoro končíš.
Steffi, na Sněžku, jo?! Tak bacha na vysokohorskou nemoc. :grinning:
My se taky chystáme někam na výlet, až se drahouš vyhajá...
U mě teda jídlo takovej vliv na mlíko nemá, ale hned poznám, když míň piju.
Puzzi, tak hezkou oslavu. :wink:
23. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Tek, Olík je šikula a fakt vypadá starší. :slight_smile:
Terkytko, teď jsem si teprve pořádně přečetla, kam to jedete! :confused: Tak to jsi teda odvážná, to bych nedala ani náhodou! :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
Teda holky na výlet jo a na Sněžku? Tady je počasí..pořád zataženo a honí se mraky :confounded: . Tak ať vám vyjde počasí. Jo a lanovkou bych nejela, by mi tam pak mohli přistavit rovnou pohřebák :grinning: .

Jinak práce dobrý, placený to mám dobře a hlavně máme k obědu řízky a dršťkovou polévku :grinning: . To já rááááddaaa :grinning: .

Puzzi užijte si oslavu :slight_smile: .

Evi vstávání v 7 je krása, můj pes vyžaduje snídani každý den v 5 :grinning: . Je tak naučenej, pže ve všední dny takhle ráno vstávám :sweat_smile: .
23. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Brý ráno,jsem si dneska pospala,to bylo žůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůžo :slight_smile:
čtu,že se Janča chystá na Sněžku,tak dobrá rada,pořádně se oblíkni,je tu totiž pěkná zima,tak ať nenachladneš
23. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
v tuto chvíli tam je 11 stupňů
23. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
ale hlásí kolem 20 :wink: ,ale přeji krááááásný výlet :wink:
23. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Mili, Ty vstáváš v 5?! Tak to by mě zabilo po dvou dnech... :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
já vstávala do práce v 5.45, ale ty víkendy do devíti och och, to mi chybí :sweat_smile:
s honzíkem jsem se už smířila s půl sednmou, ale když je to občas dřív jako dnes, tak pomoooc. a kdyby někdy do sedmi, do půl osmý, jééé, to by bylo krásný.
evi, taky se so a ne ráno střídáte ve vyspání?
23. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Puzzi, jj, v sobotu se vyspí D., v neděli já. :slight_smile: Mně ta sedmá teda fakt nevyhovuje. :rolling_eyes:
23. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
to já spala až do půl 8.45 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Lao:ty jsi tele, viď. To bě to sluší a vidíš se moc kriticky :slight_smile:
Ježiši,to mi ani neřikejte,že se ze mě stane po porodu tak nesobecká bytost,že si budu dělat radost kupováním dětských oblečků a ne oblečků pro Tetesku? :astonished: :astonished:
Terky:to je fajn, že se dáte takhle holky dohromady a užijete si to. To je vážně super. :slight_smile:
Steff:užijte si super výlet. :slight_smile:
Vás budí děti, mě buď vrtulník, nebo sestry,nebo uklízečky a v noci jsem stejně pořád vzhůru, buď mě vzbudí bolest zad, nebo zvracení......Až mi zase někdo řekne, ať jsem ráda, že tu jsem,že si alespoň odpočinu a vyspím se a že je to lepší než chodit do práce, tak už ho pošlu do prdele. Jako včera můj otec,ten mi tak vytočil, páč měl takovéhle chytré kecy a ještě něco v tom smyslu,že by se mnou měnil, že on má v práci zodpovědnost a musí vstávat :angry: :angry: ,pak samozřejmě nezapoměl dodat,že dneska jedou na kola a že se staví v restauraci bla,bla, že tam hrozně dobře vaří a když jsem mu na to řekla no vidíš a to já nemůžu,tak mi kretén odpověděl,že já přeci kola stejně nerada :angry: :angry: Demagog jako prase. A pak začal,jak to maji chlapi těžký, že když je ženská na mateřské,tak ten chlap zase nespí z toho,že mu určitě šrotuje v hlavě, jak se postarat o rodinu a že ta ženská na mateřksé to má vlastně v pohodě,když nechodí do práce......jako já musela změnit téma, nebo bych na něj fakt byla sprostá, páč to se jen tak nevidí. :angry:
23. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj,
já dneska měla taky úžasný ráno, nebo spíš celou noc, ve dvě přišel P. domů z tahu, na štěstí ve střízlivém stavu, ale Alex se probudil a já taky, byla jsem dost nasraná, nesnáším když se takhle budím, P. se ujal Alexe.Ovšem v 6hodin se Alex probudil zase, snažila jsem se ho nakojit bez vstávání, ale nešlo to, děsně se zakuckal úplně jsem mu cítila v trubici vzduch, tak jsme asi hodinu na střídačku chovali, polohovali aby to z něho šlo ven, já jsem potom do něj dostala 8Oml UM.Dopoledne mi bolela hlava, tak jsem pospávala a snažila se ho kojit, ted ve 12hod. jsem odstříkala a zase nechtěl. Já prostě kojit neumím, nemám absolutně odhad a mám pocit, že toho vypil málo a má hlad.

...taky jedeme dneska na výlet :slight_smile:

terky já teda okamžitě poznám na mlíku jak jím a pochopitelně i jak piju, když si dám karamelky tak mám mlíko jak lepidlo :grinning: né vážně,když se dobře najím tak mám do dvou hodin nalito :wink: a pivo je zázrak!

včera jsem do A. poprvé dostala čaj, šklebil se, ale pil, tak jsem ráda, vodu po lžičkách mi totiž vůbec nechtěl

tetes, ráda bych tě něčím povzbudila, ale myslím že do porodu se to nezlepší.Když si vzpomenu jak jsem vám tady zkuhrala poslední týdny těhu já, no a ty to nespaní a bolesti máš logicky dřív.Musíš to přetrpět.
Tatíka pošli někam, to tě chodí do nemocnice jen prudit, nebo co?
23. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
anipp:přesně on mi sem chodí nasrat :grinning: No, je to fakt,že na váhu jsem už teď jako vy v posledních dnech těhotnství,když sečtu obě mimča dohromady :sweat_smile:
23. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.