• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Guci- jj, taky. Měla jsem 27 folíků a z toho zbyly jen tři vajucha a ještě B, B, C. Ale chytly se. Hold to pak sice skončilo potratem, ale uchycené byly.
13. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
pajdi. tjo, mazec teda
Mili,neblázni,koukej,já se taky dočkala IVF,taky mi to přišlo dlouhé a najednou mám už den po punkci :slight_smile:
uvidíš,že se ani nenaděješ a budeš nám psát,kolik oocytů máš ty :wink:
Já vím přesně,jak ti je,takhle hrozně mi bylo,když jsme tu měli neteř na skoro 10 dní a najednou byl baráček prázdný,taky jsem to obulela,že tu najednou není žádný prcek,ale koukej,jak to letí,u mě to bylo do IVF 3 měsíce a zítra voláme na embryjka,takže hlavu vzhůru,co nevidět budeš volat i ty :wink: :wink: :wink:
DRŽ SE !!!!!!!!!!!!!
Leni 10 vajuch je nádhera a podle mě je lepší mít 10 super vajuch, než 28 blbejch vajuch, co ty na to :wink: .Držím palce :slight_smile: .

Holky, já vím, že se na mě budete zlobit, ale já se tak strašně bojím, že to nevyjde..jsem tady už poslední..Leni ta už to má za pár :wink: a já tady zůstanu sama.. :frowning2: Já nevím jestli to zvládnu, když to nevyjde, já mám najednou strach jestli bude vůbec stimulka ok, aby to nedopadlo jako posledně..prostě mám tak staženou prdel ani nevíte :frowning2: .
13. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Mili,u mě není ještě zdaleka vyhráno,nemusí se to vyvíjet,pak se to nemusí uchytit,takže o nějakém úspěchu se u mě nedá ani zatím mluvit,může se stát cokoli a taky to třebas nevýjde :frowning2:
13. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Mili: ty bys potřebovala velkou dávku pozitivního myšlení, asi si budeme muset dát kávičku :sunglasses: :wink: :grinning:
13. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Mili: a hlavně nezapomen, že už nejsi v blbém Gestu, ale v Podolí :wink: tam se ti mimi narodí :sunglasses: :grinning:
13. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
taky mi pracujou nervčky,jak to bude,jestli se povede či ne a zrovna jsem včera taky přemýšlela,že se toho bojím,že příjde MS :angry: :cry:
ale jsem ráda,že jsme dali to ISCI,snad se ta šance trošku zvýší,třeba mám tvrdý obal a spermíci to při IUI neprorazily,nejdřív jsme to nezaškrtli,ale pak jsme se tam vrátili a změnili to,snad to spermíci zvládnou a zavrtají se do těch mých vajec,snad to nebudou pukavci :grinning:
13. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Leni: dobře jste udělali :wink:
13. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
jj,holky,tak rychle to uteklo,že se nějak nemůžu vzpamatovat,že to mám za sebou,když jsem se vzbudila,tak jsem si řekla,tý jo,já už včera podstupila tu punkci,to snad ani není možný,strašně rychle to utíká
13. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Leni ISCI je jistota, já měla při 1.IVF taky 10 vajech a 2 se musely vyhodit, pže je oplodnily dvě spermie, to se ti u ISCI nestane. Chápu, že jsou nervičky..ale zvládneš to :wink: .
Gucci kávičku beru.. :wink: .
13. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Mili- neboj, vyjde to, musí!! A toho spicha s Guci si rozmysli. Ta by Tě nabila super energií. :wink:
13. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Mili: já jsem poslední týden v srpnu sama doma, tak se k vám klidně nastěhuju a budu do tebe hučet tak dlouho, až ti půjde z toho hlava kolem :grinning:
13. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
holky,nechystá se nějaký srazíček?ráda bych vás konečně poznala a nechala se také naplnit pozitivní energií :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Gucci, tak jo, domluvím se na ten týden a půjdeme posedět, vezmeme Jani, když bude chtít a budete to do mě rvát horem dolem :sweat_smile: .
13. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
holky,jak to děláte,že vám to v albu píše tak krásně pod sebe v řádkách?mě to vůbec nejde,pořád mi to píše vedle sebe,i když mi to ukazuje,že to mám pod sebou,ale pak kliknu na celé album a mám to nahuštěné vše v řádku :angry: :angry:
13. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Leni musíš na konec řádku napsat
13. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
aha, mě se to sem nehodilo :grinning:
hranatá závorka BR hranatá závorka
13. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Gucci,co jsi mi to poslala v poště :grinning: :grinning: :grinning: nic,prázdný řádek :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
no vidíš, nejde to přepsat
je to prostě
hranatá závorka BR hranatá závorka
13. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
jako za tu větu mám udělat /BR/ JO? :astonished:
13. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
ale hranaté závorky, takové ty zobáčky
13. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
tak to bych musela vědět,jak se dělají :grinning:
13. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
13. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
leni levý ctrl+alt a jak máš čárku tak je levá a jak tečku tak je pravá. :wink:
13. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
tak jsem to zkusila,ale sem to nevleze,ale už vím,děkuji :wink:
13. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
tak už to mám v albíku taky pod sebou,díky moc :wink: :wink: :wink:
13. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Teda clovek se jde natahnout a vy popisete 3 strany!!!
Gucci no ja ted blbe spim kazdou noc. Dneska jsem usnula o pulnoci, v jednu se probudila, usnula ve tri a v pet jsem byla vzhuru, jsem totalne znicena. A ani ted po o neusnu :frowning2:
Mili nesmutni, v Podoli se to IVF proste povede, ona to vezme do ruky Rezacova a nez mrknes, tak hlasis // :wink:
Pro kavicku jsem taky :slight_smile:
Mel teda Kacenka od Grej ma pekne naducane tvaricky :slight_smile: se nedivim, kdyz Grej jen koji :wink:
Leni jeste jednou gratulace a neboj, oni to bojovnicci zvladnou...
Tak a zbytek jsem zapomnela :slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.