• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani: tak to je síla to tvoje spaní,t o mě mrzí :unamused: ... já mám spaní v poho, jen po tom včerejším utz jsem nějak nemohla dospat
13. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jsem si dneska rano rikala, ze telo trenuje na probdele noci s mrnousem :wink: Ale fakt nevim, proc se mi tak blbe spi, vcera ani teplo nebylo a v noci zacalo prset, tak se jeste vic ochladilo...
13. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
no to jsou možná ty změny počasí ne
13. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
normálně,jak mi dali včera v Pronatalu neschopenku,tak tam mám neomezené vycházky :slight_smile: ,normálně mi tam napsali neomezeně,takže super a tahle neschopenka by mi prý pokračovala i v těhotenství,takže bych nemusela sedět jen doma :slight_smile:
13. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Leni: jj taky jsem slyšela, že v Pronatalu píšou neomezené :wink:
13. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
Gucci fakt nevim...je to mozne, ze spatne reaguju na zmeny pocasi, kdovi :wink:
No nic, jdu se vyvalit na balkon :slight_smile:
13. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
mě zase tak bolí ty záda, že se jdu vyvalit v kanclu na gauč
13. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
holky,to je hrůůza,mě se vůbec nechce pít,nemůžu do sebe dostat ani skleničku vody a už mi začíná být blbě,ale prostě to nejde
13. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
Leni, já jsem si po OPU a ETu míchala vodu do 3/4 petky s "dudlíkem" a šlo mi to líp než ze sklenice
13. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
Tak na balkone je zima, vubec to nebylo pekne valeni :wink:
13. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
Leni nejde to, ale pít musíš..prostě se musíš přemoct..zkus to jak píše Gucci, třeba ti to tak půjde.
Jani se nedivím, že to nebylo pěkné válení :grinning: .
13. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
Milu no nebyla, Janicce byla zima :wink: Snad to zitra bude lepsi a ja se vyvalim hned, co se vratim z poradny :wink:
13. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
holky tak já se pakuju
za hodku mám spicha s Grej tak se těším
snad mi prochajda pomůže na ty záda :wink:
tak fááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
13. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
steffi já tě nechci strašit ale ke konci těhu se nevyspíš o moc víc :unamused: jak ti byla na balkoně zima?To máte v Pze chladno????
Leni,krásnej počet vajíček.Držim palce ať se jich vyvíjí co nejvíc,ale fakt se snaž pít protože s takovym počtem folíků je OHSS dost reálnej
Milu,zažeň smutnou náladu,ještě chvilku a taky budeš těhulka.Ani nevíš jak moc se těšim až i ty nám tu zahlásíš // :slight_smile:
gucci teď mi došlo....jak v kanclu na gauč?????Neměla jsi bejt na PN???? :angry: :angry: ty mi štveš :unamused:
13. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
Gucci uzij si prochajdu a s tema zadama bys mela neco delat. Co takhle zkusit cvico :wink:
Mysky no prave, ted kdy jeste jakztakz bych mohla spat, tak nespim a pak uz to nepujde. To me v noci strasne stve :frowning2:
Mysky v Praze je pod mrakem a hlavne dost fouka a je lehce nad 20 stupnu...
13. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
steffi tak to máte máte ideální teplotu :slight_smile: u nás je 30°C ,na padnutí :confounded:
13. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky, snažila jsem se dočíst, ale to fakt není možný. :sweat_smile: Moooooc děkuji všem za gratulace!
Postřehla jsem, že Gucci tuší pohlaví, ale nechce nic říct, a Mysky bude asi rodit.
Ještě nějaký novinky??? :slight_smile:
Jo, Leni, gratuluju a držím moc palce!!!
A koukala jsem, že plánujete sraz u Tetes na zahradě první týden v září. To mě hrozně mrzí, prot. to je jediný týden, kdy jsme na dovče. :frowning2:

My byly dnes poprvé na cvíču. M. byla totálně nevyspalá - usnula 2 min. před tím, než jsem zaparkovala, takže nic moc nálada na cvičení, ale jinak to bylo výborný! Už se těším na příště - ta instruktorka je hrozně sympatická a ostatní mamči taky. :wink: A s tím plaváním se to taky vyřešilo - budeme chodit tam, takže jsem maximálně spokojená.
Včera srazík u Teksas super! Strašně to uteklo... Ladunka s Madlou jsou fakt jak dvojčata, ale Lada je skoro pořád na břiše a téměř už leze, což se teda o M. rozhodně říct nedá. :sweat_smile: A Olík byl kouzelnej jako vždycky. :dizzy_face:
13. srp 2009 v 16:30  • Odpověz
Mysky teda to neni mozny, par kilaku od Prahy a takovej rozdil...
Evi asi nic podstatneho, zachytila jsi vse podstatne. To je prima, ze se cvico libilo a s tim plavanim je to super, ze to takhle dopadlo...
13. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
Holky dnes má Maru trénovací den,pořád se pouští,vždycky udělá 3 nebo 4 kroky a pak šup na zem,před chvílí dokonce udělala kroků asi 8 nebo 10 a to se sama zvedla z dřepu a rozešla se,no to nemá chybu ji pozorovat.Měla jsme připravenou kameru ale nestihla natočit..
13. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
tak jsem sebou holky sekla,stála jsem,šla jsem k pračce a najednou bum a byla jsem na zemi,cítíla jsem,jak se mi dělá slabo a najednou to bylo :cry:
13. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
a docela cítím břicho :frowning2: ,tak se půjdu asi natáhnout a odpočívat,vůbec nechápu,co to je
13. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
holky,prosím,myslíte,že je normální,že mě bolí břicho?spíše vaječníky a podbřišek?i když chodím,tak to cítím,takové pnutí
13. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahoj holky,

Tetes, tý jo, to mi k tvojí tchýni nesedí, že by už dopředu viděla všechno černě... :confused: Neboj, pokud malýho netrápí bříško, určitě se to s věkem neobjeví... Naopak, čím jsou starší, tím líp si s břichabolem poradí :wink:
Na rady se vyser, jedním uchem tam, druhým ven. Sama víš nejlíp, co je pro tvoje děti nejlepší :dizzy_face: A líbí se mi, že taky píšeš o prdíkách :grinning: :grinning: :grinning:

Áááá, koukám, Mysky byla v poradně, no třeba dnes v noci to přijde :wink: By mohlo být další páteční dítě :wink:

Ještě tři stránkiy....
13. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
spíše bolest no,ale ne intenzivní,jen při pohybech
13. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
ahoj holky,
já teda fakt nedočítám,jen tuhle stránku jsme dala..

leni, to vypadá na ohss, musíš do sebe dostat co nejvíc vody, ať nezkončíš v nemocnici jako já!!!!!!!!! to je přesně jak popisuješ, měla jsme nafouklé břicho úplně napnutí jak kdybych byla nadmutá.. a sekla jsem s sebouteda několikrát.. lehni si a hooooodně pij.. žádná sranda..

evi, to je fajn, že se vám to cvičení líbilo.. :slight_smile: teda možná víc Tobě :grinning:

mysky už bude rodit? není někde na výletě? :grinning:

my byli dneska na očkování hexa a prevenar.. večer dostala S. teplotiu a hrozně plakal, teď snad usla,a le dobře jí není.. :frowning2: snd se z toho vyspí.. u Martina zatím pořdá žádná podtstaná změna :rolling_eyes:

moc vás zdravím.
13. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
ty vowe vy jste ukecany jako na vsechno fakt nestiham reagovat se omluvuju A TO BYL OLIK dneska fakt zlaticko celej den se desne rehtal a docela se i rozmluvil .....je ukecanej ako holka :slight_smile:))
lao myslis ze bych tkdyztak mohla zneuzit na tu deku jetli se pro ni rozhodnem?
teri olika nikdy moc prdiky netrapili a ani se mu to nezhorsilo ..i kdyz tohle rika moje tchy taky...pockej to bude jeste horsi a bla bla bla..jako kdyby nam nepraly mit hodne dei bo co..ja tohle fakt nechapu
13. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Tek, jakou deku? Molly, co má Evča?
13. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
jo jo molly...ale musi manza rozhodnout vona jako je draha nooo
13. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jj, jasně domluvte se :wink: Cena po slevě i s dopravou: 1079,-
13. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
lao, máte tu deku i v jin barvě? třeba v modré? :slight_smile:

kousek jsem dočetla...

tetes, tchýně teda dost blbý, se §ti nedivím, já bych zuřila fest.. a co na to P.?

mysky, proč sobota? máš nějaké významné datum? hlavně ať porod proběhne rychle :slight_smile:
13. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.